Лікування артрозу гіалуроновою кислотоюЛікування артрозу гіалуроновою кислотоюКожен хрящ в людському організмі складається з двох основних елементів. На 98% це міжклітинна речовина, а на 2% – клітини. Мабуть, найважливішим компонентом міжклітинної речовини можна позначити гіалуронову кислоту, яка, в свою чергу, відповідає за змащувальні, амортизуючі і в'язко-еластичні показники синовіальної рідини!

 

Фізичні порушення при артрозі

 

Здоровий, чи інакше, нормальний стан хряща, повністю залежить від процесів оновлення та їх систематичності. Клітини тут грають далеко не останню роль. Але варто розуміти, що клітини синтезують не тільки структурні речовини, але також можуть виробляти і ті речовини, що руйнують хрящ!

 

Рівновага і систематичність нормальних процесів на досить серйозному рівні порушуються при артрозі. На базі даного захворювання, всередині хряща активізуються процеси, які повністю спрямовані на його руйнування. Рівень гіалуронової кислоти знижується, і міжклітинна речовина втрачає основні властивості. Рідина, необхідна для підтримки "якісної роботи" хряща, не утримується, і нормальні фізичні властивості кожного компонента хряща мінімізуються!


Чому болять суглоби при артрозі


Як уникнути болю при артрозі?Як уникнути болю при артрозі?

В цей же час, можна помітити порушення метаболізму всередині клітин хряща, за рахунок чого продукуються спрямовані на руйнування хряща речовини. Завдяки цьому, його функція слабшає, мінімум рідини призводить до "сухості" суглоба, при цьому оголюються нервові закінчення, що викликає больові відчуття. Особливо сильний біль в суглобах можна помітити при русі, додаткових навантаженнях!

 

Більшість препаратів, які приймаються пацієнтом при артрозі, є анальгетиками. Деякі з них непогано полегшують больовий синдром, але пацієнт повинен знати, що це лише маскування симптомів, але ніяк не лікування артрозу як основного захворювання. Причини виникнення залишаються незачепленими, а тому біль знову виникає після припинення прийому лікарських препаратів!

 

Яким же чином вилікувати захворювання, а не просто усунути його симптоми і серйозний дискомфорт? Необхідно використовувати сучасні методики, які сьогодні активно практикуються фахівцями Клініки Медітон. Одна з них – лікування артрозу гіалуроновою кислотою!

 

Лікування артрозу: препарат – гіалуронова кислота!

 

Комплекс препаратів гіалуронової кислоти в зв'язці з хондропротекторами – це можливість повністю відновити здоровий баланс суглобової рідини і надати їй нормальні, практично початкові властивості, завдяки чому в суглобі більше не буде тертя, він буде захищений і добре змазаний.

 

Подібні препарати допомагають відновити хрящову тканину, одночасно усунувши больовий синдром. Але найважливіше – це відмінність препаратів від анальгетиків, які впливають тільки на симптоматику захворювань.

 

Запропонований фахівцями Клініки Медітон комплекс – це вплив на причину болю, допомога в змащуванні і відновленні суглоба!


Комплексне лікування артрозу в Кривому Розі


Чи можливо вилікувати артроз повністю?Чи можливо вилікувати артроз повністю?Після застосування запропонованого препарату, обов'язково необхідно впливати на клітини, щоб запустити самостійний процес відновлення нормального балансу в суглобі. Використовується в даному випадку для лікування артрозу сукцинат натрію і хондроїтин сульфату. Дані препарати допомагають підтримати основні фізіологічні процеси. При впливі на певну ділянку, де захворювання найбільш активне, дані препарати приводять клітини в стан самооновлення. Тобто, клітини починають продукувати будівельний матеріал, необхідний суглобу!

 

Які суглоби можна вилікувати гіалуроновою кислотою?

 

Сучасна практика говорить про те, що подібний метод лікування артрозу показаний практично для будь-яких суглобів, що страждають артрозом. Але найчастіше ін'єкції гіалуронової кислоти вводяться в плечові, ліктьові, колінні і гомілковостопні суглоби.

 

У будь-якому випадку, самовизначення тут неможливе, так як для застосування препарату і якісного завершення лікування необхідно відвідати кваліфікованого фахівця!


Які поліпшення можливі після ін'єкції препаратів гіалуронової кислоти?


Пацієнти переживають про те, що лікування артрозу не є 100%-м ні в одному випадку. На жаль, в залежності від способу життя, екології та багатьох інших причин, кожен людський організм набуває досить сильної індивідуальності. Тому прогнозувати щось і давати абсолютні гарантії неможливо. Але статистика говорить про те, що лікування артрозу гіалуроновою кислотою призводить до наступних поліпшень, які відчули на собі тисячі пацієнтів:
Покращення після ін'єкцій препаратів гіалуронової кислотиПокращення після ін'єкцій препаратів гіалуронової кислоти• Поліпшення рухливості, значне зниження болю в суглобах;
• Зменшення потреби в протизапальних, а також знеболюючих препаратах. Додатковий плюс – зниження впливу їх компонентів на організм (шлунок та серце);
• Після повного курсу лікування артрозу препаратами гіалуронової кислоти, ефект зберігається не менше одного року;
• Обов'язково варто зазначити, що це не усунення больового синдрому, а сама справжня стимуляція синтезу власної, природної гіалуронової кислоти, що сприяє відновленню хряща;
• Дуже важливою є своєчасна допомога. Систематичне лікування багаторазово знижує ризики прогресування захворювання, що дозволяє уникнути більш серйозних проблем і оперативного втручання;
• Лікування артрозу даними препаратами прекрасно переноситься пацієнтами. Ніяких серйозних побічних ефектів немає!


Спеціалісти Клініки Медітон пропонуюсь лікування артрозу гіалуроновою кислотою у Кривому Розі. Для цього слід звернутися за допомогою до нашого травматолога, який проведе огляд, уважно вислухає, а також більш детально розповість про процедуру!

Поділитися