Ускладнення простатиту: лікування в Кривому РозіУскладнення простатиту: лікування в Кривому РозіЩо являє собою простатит, ми докладно описували в деяких статтях, де авторами виступали лікарі Клініки Медітон, що ведуть консультації, а також лікування різних урологічних проблем. Але в сезон загострення захворювання, коли достатньо перемерзнути для поновлення неприємних симптомів, ми вирішили нагадати про важливість своєчасного лікування простатиту, а також вказати на необхідність початку негайної терапії. Хронічний простатит, ускладнення: лікування у Кривому Розі, урологія Клініки Медітон!

 

Наслідки простатиту: проблема ускладнень

 

Наслідки простатиту, ускладнення та негативні впливи на організм можуть бути дійсно серйозними, але, як показує практика, загартування сучасного пацієнта говорить йому про те, що можна перетерпіти, сходити до лікаря пізніше, заощадити на лікуванні. Найчастіше, вся проблематика захворювання не враховується до тих пір, поки наслідки не змушують замислитись. Це незворотні зміни сечостатевої системи. У загальній скарбничці біль при сечовипусканні при простатиті, сильне печіння і болючі позиви в туалет, болі внизу живота, а також проблеми з потенцією... і, на жаль, це далеко не все!

 

Ця стаття є керівництвом для чоловіків, які ігнорують профілактичний осмор уролога, і, що негативніше, лікування захворювань сечостатевої системи за її розвитку. Причин неусвідомленого посилення негативного впливу на власне здоров'я достатньо. Нестача часу, гроші, недовіра до лікарів. Але ми рекомендуємо уважно поставитися до питання чоловічого здоров'я та прислухатися до думки фахівців!

 

Якщо тверезо оцінити ситуацію на початковому рівні, постійно дотримуватися рекомендацій фахівця, і максимально намагатися вести здоровий, дбайливий спосіб життя, вилікувати простатит можна!

 

Сучасна терапія здатна на відмінні результати, і саме такі ми прогнозуємо, коли радимо вам вчасно звернутися за допомогою уролога для лікування простатиту. Максимально виключіть самолікування, не шукайте порад від друзів або на форумах, а з першими симптомами відразу відвідайте клініку, і ви отримаєте достовірний діагноз і конкретне призначення для початку лікування запалення передміхурової залози!

 

Вся серйозність наслідків запущеного простатиту


Спеціалисти Клініки Медітон вирішили коротко описати всі складні наслідки простатиту, які можуть вплинути на чоловіче здоров'я і якість життя. Рекомендуємо звернути увагу на кожен з наступних пунктів, а також зробити висновки з прочитаного:
• Простатит та погіршення функціональності сечостатевої системи. Часті позиви до сечовипускання, при яких відчувається біль і печіння, а крім того, складне сечовипускання, при якому процес стає довше по часу і ще більш болючим. Це привід для візиту до лікаря в найближчі дні, інакше можна не тільки ускладнити захворювання, але також отримати уретрит, цистит, пієлонефрит, утворення каменів у простаті;
• Простатит і збої у сексуальному житті. Буквально у перші тижні розвитку запалення передміхурової залози, коли простатит ігнорується, і його симптоми кілька разів перечікуються, можливі перші дзвіночки. Спочатку, це більш слабка ерекція, звичайно ж, неприємні розмови зі своєю другою половиною, нерви. Далі, чоловіча сила слабшає, і реальною стає повна втрата ерекції. Як не банально звучить, але часто це є причиною руйнування сім'ї, навіть довговічного шлюбу;
Серйозні наслідки хронічного простатитуСерйозні наслідки хронічного простатиту• Тривалі проблеми з ерекцією призводять до імпотенції. Мабуть, для більшості з чоловіків, це найстрашніше слово. Статистика говорить про те, що у кожного другого пацієнта, що страждає хронічним простатитом, є всі шанси стати імпотентом, оскільки доведено, що одна з причин еректильної дисфункції – простатит;
• Зникнення ерекції призводить до неможливості статевих зносин. З цього випливає не тільки погана якість сексуального життя, а точніше, її відсутність, але також неможливість зачати дитину. Репродуктивна система не тільки дає збій, вона вже не працює. Тому варто розуміти, що хронічний простатит запросто може стати причиною втрати репродуктивної функції – запалення передміхурової залози та безпліддя пов'язані безпосередньо;
• Вже давно фахівцями медицини встановлений і той факт, що при бактеріальному простатиті зараження сексуального партнера більш ніж реальне. Бактерії, що провокують захворювання, здатні заразити і жінку, і при цьому стати причиною не менш складних захворювань, лікувати які неприємно і дорого.Тому можна заявити, що простатит небезпечний для жінок;
• Досить серйозне ускладнення простатиту – аденома простати. Причина та сама – недолікований простатит або ігнорування симптомів. Аденома простати – це доброякісне новоутворення на тілі парауретральних залоз сечівника. Аденома продовжує зростати, що призводить до звуження каналу;
• Через певний проміжок часу, який залежить і від лікування або ігнорування проблеми, передміхурова залоза починає відмирати. Даний процес є безповоротним, патологія не піддається лікуванню!


Хронічний простатит, аденома, кіста простати, рак передміхурової залози, безпліддя, неможливість вчинення статевого акту, рання еякуляція, еректильна дисфункція – уникнути даних проблем можна.Небезпека хронічного простатиту та ускладнення запалення передміхурової залози виключаються просто – своєчасне звернення за допомогою лікаря за перших симптомів захворювання, а також профілактичні огляди у уролога!

 

Наслідки простатиту, вплив та ускладнення запального процесу

 

Зверніться у Клініку Медітон за консультацією уролога в Кривому Розі для лікування простатиту, здайте аналізи і пройдіть повне обстеження. Не займайтеся самолікуванням, спостерігайтеся лише у кваліфікованого лікаря, який точно знає, як допомогти вам вилікувати простатит без наслідків. Огляд та розмова – це не обов'язково початок тривалого процесу терапії. Важливим є профілактичне обстеження, яке може підтвердити чоловіче здоров'я та відсутність проблем. Але якщо за результатами апаратного та цифрового дослідження буде діагностовано простатит, аденома, ЗПСШ, запальні або інфекційні процеси, пацієнту необхідно розуміти, що раннє виявлення багаторазово збільшує шанси на повне виліковування!

 

Несвоєчасне лікування простатиту говорить про ризики погіршення захворювання – розвивається хронічний простатит, який не тільки загострюється під впливом численних внутрішніх та зовнішніх факторів, але також веде до низки наслідків. Візьміть до уваги наступні ускладнення хронічного простатиту: порушення сечовипускання, везикуліт та аденома простати, кісти передміхурової залози та абсцес передміхурової залози, серйозне порушення статевої функції та можливість розвитку безпліддя.

 

Небезпечний простатит і для жіночого здоров'я – його інфекційні форми можуть вплинути на сечостатеву систему сексуального партнера, природно з подальшим розвитком відповідних проблем.

 

Простатит потрібно лікувати, і розпочати лікування передміхурової залози слід вчасно. Профогляд уролога – не забаганка лікаря, а справді важливий захід, який має на увазі обстеження чоловіка для виключення захворювань сечостатевої системи або раннього виявлення та початку лікування простатиту, циститу, уретриту, виявлених інфекційних процесів та запалення статевих органів!

 

Лікування простатиту: консультація урологаЛікування простатиту: консультація урологаПрофілактика наслідків простатиту у Кривому Розі у відділенні урології на Філатова, лікування ускладнень запалення передміхурової залози та інфекційних процесів. Цифрові методики обстеження, власна лабораторія, фізіотерапевтичний кабінет. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важливе по темі:

Чоловічі проблеми: простатит, цистит, уретрит

Лікування сексуальних розладів

Трансректальне ультразвукове дослідження

Поділитися