Ускладнення простатиту: лікування в Кривому РозіУскладнення простатиту: лікування в Кривому РозіЩо являє собою простатит, ми докладно описували в деяких статтях, де авторами виступали лікарі Клініки Медітон, що ведуть консультації, а також лікування різних урологічних проблем. Але в сезон загострення захворювання, коли достатньо перемерзнути для поновлення неприємних симптомів, ми вирішили нагадати про важливість своєчасного лікування простатиту, а також вказати на необхідність початку негайної терапії. Хронічний простатит, ускладнення: лікування у Кривому Розі, урологія Клініки Медітон!

 

Наслідки простатиту: проблема ускладнень

 

Наслідки простатиту можуть бути дійсно серйозними, але, як показує практика, загартування сучасного пацієнта говорить йому про те, що можна перетерпіти, сходити до лікаря пізніше, заощадити на лікуванні. Найчастіше, вся проблематика захворювання не враховується до тих пір, поки наслідки не змушують замислитись. Це незворотні наслідки, від яких часом дійсно неможливо позбутися, це не тільки біль при сечовипусканні, сильне печіння і проблеми з потенцією, але набагато більш серйозні проблеми, що впливають на чоловіче здоров'я в цілому!

 

Дана стаття створена не для того щоб залякати пацієнтів з подібним діагнозом, а щоб в черговий раз попередити про важливість своєчасного лікування, а також профілактичних оглядів за призначенням лікаря!

 

Якщо тверезо оцінити ситуацію на початковому рівні, постійно дотримуватися рекомендацій фахівця, і максимально намагатися вести здоровий, ощадливий спосіб життя, простатит можна повністю вилікувати! Сучасна терапія здатна на відмінні результати, і саме такі ми прогнозуємо, коли радимо вам вчасно звернутися за допомогою. Максимально виключіть самолікування, не шукайте рад від друзів або на інтернет-ресурсах, які просто розповсюджують рекламну інформацію для власного заробітку, а з першими симптомами відразу відвідайте клініку, і ви отримаєте достовірний діагноз і конкретне призначення для лікування недуги!

 

Вся серйозність наслідків запущеного простатиту


Серйозні наслідки хронічного простатитуСерйозні наслідки хронічного простатитуСпеціалисти Клініки Медітон вирішили коротко описати всі складні наслідки простатиту, які можуть вплинути на чоловіче здоров'я і якість життя. Рекомендуємо звернути увагу на кожен з наступних пунктів, а також зробити висновки з прочитаного!
• Перше, що можливо на тлі хронічного простатиту – постійне погіршення функціональності сечостатевої системи. Часті позиви до сечовипускання, при яких відчувається біль і печіння, а крім того, складне сечовипускання, при якому процес стає довше по часу і ще більш болючим. Це привід для візиту до лікаря в найближчі дні, інакше можна не тільки ускладнити захворювання, але також отримати уретрит, цистит, пієлонефрит, утворення каменів у простаті!
• Всі подібні симптоми діють на пацієнта вкрай негативно. Постійні болі – це і ослаблення організму, і дратівливість, і занижений інтерес до чого-небудь навколо. Єдине, чого хочеться – позбутися від постійного дискомфорту і болю!
• Буквально найближчим часом, коли простатит ігнорується, і його симптоми кілька разів пережидаются, можливі перші збої в сексуальному житті. Спочатку, це більш слабка ерекція, звичайно ж, неприємні розмови зі своєю другою половиною, нерви. Далі, чоловіча сила слабшає, і реальною стає повна втрата ерекції. Як не банально звучить, але часто це є причиною руйнування сім'ї, навіть довговічного шлюбу!
• Тривалі проблеми з ерекцією призводять до імпотенції. Мабуть, для більшості з чоловіків, це найстрашніше слово! Статистика говорить про те, що у кожного другого пацієнта, що страждає хронічним простатитом, є всі шанси стати імпотентом!
• Зникнення ерекції призводить до неможливості статевих зносин. З цього випливає не тільки погана якість сексуального життя, а точніше, її відсутність, але також неможливість зачати дитину. Репродуктивна система не тільки дає збій, вона вже не працює. Тому варто розуміти, що хронічний простатит запросто може стати причиною втрати репродуктивної функції.
• Вже давно фахівцями медицини встановлений і той факт, що при простатиті можливо і зараження сексуального партнера. Бактерії, що провокують захворювання, здатні заразити і жінку, і при цьому стати причиною не менш складних захворювань, лікувати які неприємно і дорого.
• Досить страшною проблемою є і аденома простати. Причина – той же простатит, який колись так не хотілося лікувати. Аденома простати являє собою доброякісне новоутворення на тілі парауретральних залоз сечівника. Аденома продовжує зростати, що призводить до звуження каналу.
• Через певний проміжок часу, який залежить і від лікування або ігнорування проблеми, передміхурова залоза починає відмирати. Даний процес є безповоротним, патологія не піддається лікуванню!


Як бачите, простатит – це далеко не жарт, і не легка застуда, яка виліковується всього парою препаратів за кілька днів. Це серйозне захворювання з тяжкими наслідками, ігнорувати яке вам не порадить жоден фахівець.

 

Запис на консультацію уролога в Кривому Розі

 

Лікування простатиту: консультація урологаЛікування простатиту: консультація урологаЗверніться у Клініку Медітон за консультацією уролога в Кривому Розі для лікування простатиту, здайте аналізи і пройдіть повне обстеження. Не займайтеся самолікуванням, спостерігайтеся лише у кваліфікованого лікаря, який точно знає, як допомогти вам вилікувати простатит без наслідків!

 

Профілактика наслідків простатиту в Кривому Розі, у відділенні урології на Філатова, лікування ускладнень запалення передміхурової залози, інфекційних процесів!

 

Важливе по темі:

Чоловічі проблеми: простатит, цистит, уретрит

Лікування сексуальних розладів

Трансректальне ультразвукове дослідження

Поділитися