PRP-терапія Кривий Ріг: запис на прийом лікаряPRP-терапія Кривий Ріг: запис на прийом лікаряПро процедуру плазмоліфтингу ви вже могли читати на сайті Клініки Медітон, або ж отримувати консультації від фахівців на місці. Сьогодні ж настав час доповнити інформацію про те, для чого використовується плазмоліфтинг та які позитивні результати при певних захворюваннях можна отримати в результаті проведення плазмопластики. Пропонуємо відвідати медцентр і отримати консультацію лікаря. PRP-терапія: Кривий Ріг, Клініка Медітон!

 

Що являє собою плазмопластика в Кривому Розі?

 

Плазмопластика, плазмоліфтінг, або ж PRP-терапія – це ефективна процедура, що не викликає дискомфорту. Лікування відбувається з використанням плазми крові пацієнта, яка вже збагачена тромбоцитами. Таким чином, методика позитивно позначається на лікуванні сухожиль, суглобів, кісток і зв'язок.

 

Цікаво зауважити, що плазмоліфтинг широко відомий у світі. PRP-терапія успішно застосовується в провідних клініках США, Італії, Ізраїлю, Бельгії, Англії, Франції, Німеччини. Рекомендують її і кваліфіковані ортопеди, косметологи даних клінік.

 

Як проводиться PRP-терапія?

 

PRP-терапія – досить нова для нашого міста, та й країни, технологія. Але при цьому вона цілком успішно застосовується, так як користується популярністю у людей, які вже дізналися більше про плазмоліфтинг у наших спеціалістів!

 

Методика використовує внутрішньосуглобове введення збагаченої внутрішньої плазми крові. Спочатку, плазма вже містить безліч корисних речовин, в тому числі і білки, вітаміни, ферменти, гормони. Завдяки плазмі активується і ріст клітин, відбувається їх оновлення! Результатом PRP-терапії може стати досить швидке лікування цілого ряду захворювань, і навіть загоєння відкритих ран!

 

Коли застосовується PRP-терапія або плазмоліфтинг?

Плазмоліфтинг в Кривому Розі: одна з кращих сучасних методикПлазмоліфтинг в Кривому Розі: одна з кращих сучасних методик

 

Існує досить багато захворювань, які можна лікувати з використанням методу плазмоліфтингу. PRP-терапія застосовується в наступних випадках:
• Лікування артрозу;
• Лікування підошовного фасциїту;
• Лікування періартриту;
• Лікування коксартрозу;
• Лікування остеоартрозу і артриту;
• Лікування запальних процесів в суглобах, а також тендопатії сухожиль, розривів м'язів і зв'язок!

 

Фахівець, у якого ви спостерігаєтеся, пояснить позитивні якості даної процедури і рекомендує потрібну кількість прийомів!

 

Позитивний вплив PRP-терапії на організм після сеансу


Результатом плазмоліфтингу може стати досить швидке поліпшення здоров'я. Залежно від складності захворювання або проблеми, результат, природно, може дещо відрізнятися. Але системне лікування під наглядом травматолога-ортопеда, а також із застосуванням методики плазмоліфтингу, обов'язково дасть серйозний ефект:
• Одним з головних позитивних впливів можна вважати значне зменшення періоду реабілітації після різних травм, а також оперативних втручань;
• Не менш важливо самопочуття, поліпшення рухливості, збільшення амплітуди рухів в суглобах;
• Знижується больовий синдром, що значно полегшує всі рухи;
Спазми м'язів після травм мінімізуються, а найближчим часом, зовсім зникають;
• Відновлюються всі тканини опорно-рухового апарату, і даний процес в рази швидший, ніж без використання PRP-терапії!

 

Вплив PRP-терапії на організмВплив PRP-терапії на організмФахівці Клініки Медітон стверджують, що PRP-терапія може бути альтернативним методом оперативного втручання в багатьох випадках. Плазмоліфтинг показує відмінні результати і не є травматичним!

 

Більш детально ознайомитися з методикою плазмоліфтингу в Кривому Розі, уточнити вартість PRP-терапії, а також отримати всі необхідні призначення ви зможете, звернувшись в наш медичний центр.

 

Для запису дзвоніть по телефону (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Плазмоліфтинг: принцип и механізм дії

Лабораторний комплекс: аналізи на Філатова

Лікування артрозу ін'єкціями гіалуронової кислоти

Поділитися