PRP-терапія Кривий Ріг: запис на прийом лікаряPRP-терапія Кривий Ріг: запис на прийом лікаряНа сайті клініки достатньо інформації про плазмоліфтинг. Процедура результативна у неврології, дерматології та гінекології, практикується ПРП у лікуванні урологічних захворювань. Але тепер важливо розповісти і про застосування плазмопластики в ортопедії: PRP-терапія на Філатова, Кривий Ріг!

 

Що являє собою плазмопластика

 

Плазмопластика, плазмоліфтінг, або ж PRP-терапія – це ефективна та безпечна процедура, що не викликає дискомфорту. Лікування відбувається з використанням плазми крові пацієнта, яка вже збагачена тромбоцитами. Таким чином, методика позитивно позначається на лікуванні сухожиль, суглобів, кісток і зв'язок.

 

Цікаво зауважити, що плазмоліфтинг в ортопедіїі та травматолоігї широко відомий у світі. PRP-терапія успішно застосовується в провідних клініках США та Італії, Ізраїлю, Бельгії, Англії, Франції і Німеччини. Рекомендують її лікарі різних напрямів та спеціалізацій, які відзначають особливі результати плазмотерапії у лікуванні суглобів та кісток, сухожилля та зв'язок, спазмів та болів спини, складних захворювань в ортопедії та травматології.

 

Як проводиться PRP-терапія?

 

PRP-терапія у травматології та ортопедії популярна серед спортсменів для швидкого відновлення. Але через високу результативність, плазмоліфтинг став відомий і в широких масах. Тому сьогодні до нас звертаються люди не лише зі спортивними чи побутовими травмами, але також пацієнти з хронічними захворюваннями спини та попереку, суглобів ніг та рук!

 

Методика використовує внутрішньосуглобове введення збагаченої внутрішньої плазми крові. Спочатку, плазма вже містить безліч корисних речовин, в тому числі і білки, вітаміни, ферменти, гормони. Завдяки плазмі активується і ріст клітин, відбувається їх оновлення. Результатом PRP-терапії в ортопедіїі та травматології може стати досить швидке лікування цілого ряду захворювань, і навіть загоєння відкритих ран!

 

Коли застосовується PRP-терапія або плазмоліфтинг?

 

Плазмоліфтинг в Кривому Розі: одна з кращих сучасних методикПлазмоліфтинг в Кривому Розі: одна з кращих сучасних методикЗахворювання в ортопедії – це цілий список патологій та станів, головними вимогами у лікуванні яких є раннє виявлення, підтвердження діагнозу та комплексна терапія, застосування медикаментозного лікування та сучасних технологій. Ін'єкційні процедури, ПРП та блокади, дозволяють активно впливати та досягати позитивних результатів. Сьогодні лікарі рекомендують:
• Лікування артрозу – плазмопластика та місцеві препарати для зняття симптомів;
• Лікування підошовного фасциїту – PRP-терапія, ударно-хвильова терапія та лікувальні блокади;
• Лікування періартриту та коксартрозу – медикаментозне лікування, дієти, ін'єкційні методики;
• Лікування остеоартрозу і артриту – плазмоліфтинг, системна консервативна терапія;
• Лікування запальних процесів в суглобах, а також тендопатії сухожиль, розривів м'язів і зв'язок!

 

Фахівець, у якого ви спостерігаєтесь, пояснить позитивні якості процедур, визначить необхідність застосування PRP-терапії у лікуванні суглобів, м'язів та зв'язок, та порекомендує необхідний курс!

 

Позитивний вплив PRP-терапії на організм після сеансу


Результатом плазмоліфтингу може стати досить швидке поліпшення здоров'я. Залежно від складності захворювання або проблеми, результат, природно, може дещо відрізнятися. Але системне лікування під наглядом травматолога-ортопеда, а також із застосуванням методики плазмоліфтингу, обов'язково дасть серйозний ефект:
• Одним з головних позитивних впливів можна вважати значне зменшення періоду реабілітації після різних травм, а також оперативних втручань;
• Не менш важливо самопочуття, поліпшення рухливості, збільшення амплітуди рухів в суглобах;
• Знижується больовий синдром, що значно полегшує всі рухи;
Спазми м'язів після травм мінімізуються, а найближчим часом, зовсім зникають;
• Відновлюються всі тканини опорно-рухового апарату, і даний процес в рази швидший, ніж без використання PRP-терапії!

 

PRP-терапія – альтернатива оперативному втручанню у багатьох випадках. Плазмоліфтинг показує чудові результати і не є травматичним!

 

Переваги PRP в ортопедії: консультаціяПереваги PRP в ортопедії: консультаціяPRP в ортопедії та травматології на Філатова! Вся інформація на сайті клініки: вартість PRP-терапії, ціна лікувальної блокади та інших ін'єкційних маніпуляцій, прийом лікаря, рекомендації та призначення курсу лікування захворювань опорно-рухового апарату. Телефон для довідок: (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Плазмоліфтинг: принцип та механізм дії

Лабораторний комплекс: аналізи на Філатова

Лікування артрозу ін'єкціями гіалуронової кислоти

Поділитися