П'яткова шпора: лікування в Кривому РозіП'яткова шпора: лікування в Кривому РозіП'яткова шпора є досить неприємною проблемою. Це кісткове шиповидне розростання, яке утворено на місці прикріплення зв'язок до стопи. Як правило, виникає п'яткова шпора за рахунок порушення обміну речовин. Крім цього, шпора може утворитися через плоскостопість, коли на стопу дається серйозна напруга!

Зовні шпору можна і не визначити, але вона добре відчувається під час ходьби, коли у людини виникає не тільки відчутний дискомфорт, але й біль. Найчастіше неприємні відчуття з'являються вранці і ввечері. Протягом дня біль трохи притупляється. З розвитком, біль посилюється і стає монотонним, постійним. Тому при подібній симптоматиці, пацієнту потрібно обов'язково зробити рентген стопи і розпочати лікування п'яткової шпори!

 

Симптоми п'яткової шпори

 

Основний симптом – різкі больові відчуття при навантаженні на п'яту. Наприклад, вранці, коли ви встаєте з ліжка. Біль досить гострий, і порівнюється з сильним уколом голкою. Якщо вчасно не лікувати п'яткову шпору, біль стає постійним супутником. Іноді він практично не відчувається, так як людина звикає до всього. Але нерідко больові відчуття проявляються досить гостро!


Причини п'яткової шпори: чому виникає захворювання

 

У більшості випадків, а саме в 90%, головною причиною п'яткової шпори стає плоскостопість! Змінене навантаження на сухожилля і кістки викликає подібне утворення, яке заважає нормально пересуватися, і часто змушує людей ставати на милиці!

 

Можливі й серйозні ускладнення, а саме запалення сухожиль, які часто переходять в нову, ще більш складну проблему – запалення поверхні кісткової тканини!

 

Найбільша схильність до п'яткової шпори помічена у людей, які активно займаються спортом з великими навантаженнями. Статистику доповнюють і люди з зайвою вагою. Нерідко п'яткова шпора утворюється і у пацієнтів, що страждають захворюваннями опорно-рухового апарату.

 

Профілактика п'яткової шпори: це ефективно?

 

Симптоми, причини і профілактика п'яткової шпориСимптоми, причини і профілактика п'яткової шпори

Для профілактики п'яткової шпори рекомендується вчасно зайнятися власним здоров'ям, спробувати понизити вагу, при цьому постійно дотримуючись активного способу життя, але тільки без перенапруг, які можуть нашкодити!

 

Необхідно також займатися лікуванням проблем з суглобами і хребтом на ранніх стадіях!

 

При плоскостопості необхідно дотримуватися рекомендацій фахівця. У тому випадку, якщо ви не можете вчасно потрапити до лікаря з різних причин, використовуйте ортопедичні устілки для взуття, намагайтеся купувати зручні туфлі і черевики!

 

Лікування п'яткової шпори: медичний центр в Кривому Розі

 

Профілактика п'яткової шпори може дати відмінний результат, особливо з наглядом лікаря. Але якщо проблема вже має місце, потрібно буде пройти курс спеціальних процедур. Це ударно-хвильова терапія, лазеротерапія, фізіолікування, а також спеціальні лікувальні блокади!

 

Намагайтеся не займатися самолікуванням, адже це небезпечно для вашого здоров'я. Якщо відчули перші симптоми, обов'язково звертайтеся до лікарів!

 

Лікування п'яткової шпори в Кривому Розі проводиться фахівцями Клініки Медітон, які використовують тільки сучасні, перевірені методики!

Поділитися