Ефективне лікування уреаплазмозу в Кривому РозіЕфективне лікування уреаплазмозу в Кривому РозіУреаплазма – бактерія, яка живе на слизових оболонках статевих органів людини. Раніше ці бактерії відносили до мікоплазм, проте після додаткових досліджень вони були визначені як окремий підвид. Дані мікроорганізми не завжди призводять до захворювання, і досить часто їх можна виявити у повністю здорової людини.

 

Науці відомо два підвиди уреаплазми – це "ureaplasma urelyticum" і другий вид, званий Т-960. На даний момент, бактерія все частіше зустрічається на мазках пацієнтів, і вона отримала настільки масштабне поширення, що у кожної другої жінки мазок на уреаплазму виявляється позитивним.

 

Причини зараження уреаплазмозом

 

Причини уреаплазми та її наявності на слизових можуть бути різноманітними. Почнемо з того, що у новонароджених дітей цей вірус можна виявити в носоглотці, вони інфікуються в момент народження, від матері. Передача бактерії у дорослих відбувається за допомогою статевих контактів. Зараження через предмети побуту малоймовірно, проте залишається можливим.

 

Виникнення уреаплазми у жінок починається з моменту народження. 1/3 новонароджених дівчаток вже є носіями даної бактерії. У випадку з хлопчиками цей показник в рази менше. При цьому досить часто діти, інфіковані при народженні, виліковуються силами власного організму. Знову ж таки, процес самолікування найчастіше спостерігається у хлопчиків. Саме тому, зважаючи на особливості жіночого організму, уреаплазма у жінок зустрічається набагато частіше, ніж у чоловіків. Навіть у дівчаток шкільного віку, які не живуть статевим життям, показник зараженості досягає 22%.

 

Активне статеве життя, особливо при наявності безладних статевих зв'язків, призводить до різкого зростання показника захворюваності.

 

Захворювання і проблеми зі здоров'ям, які можуть бути викликані бактерією уреаплазма:
Чоловічий уретрит;
• Запальні процеси в придатках і матці;
• Утворення каменів у нирках;
• Передчасні пологи, аборти;
• Тимчасова втрата репродуктивної функції у чоловіків.

 

Також, деякі дослідження припускають, що уреаплазма у чоловіків може стати причиною простатиту, але на даний момент ця теорія не доведена.

 

Діагностика уреаплазми в Клініці Медітон

 

Симптоми, причини і діагностика уреаплазмиСимптоми, причини і діагностика уреаплазми

Для визначення наявності бактерій уреаплазми проводиться бак посів. Сама процедура має на увазі під собою посів бактерій з мазка пацієнта в сприятливе середовище. За його підсумками визначається наявність бактерії.

 

Ще одним методом діагностики наявності бактерій уреаплазми є ПЛР аналіз. Даний метод показує більш точні результати, ніж посів. Він полягає у використанні ферментів для багаторазового збільшення конкретних ділянок ДНК в особливому середовищі. При цьому відбувається зростання заздалегідь заданої ділянки, що і дозволяє визначити наявність бактерії.

 

Треба зазначити, що ні перший, ні другий аналіз на уреаплазму не дає 100% результат, на жаль, їх ефективність сягає не більше 70%.

 

Лікування уреаплазмозу в Кривому Розі

 

Наявність бактерій уреаплазми не завжди говорить про екстрену необхідність лікування. При діагностуванні захворювання (сечокам'яна хвороба, запалення матки, уретрит), розвиток якого може бути викликано саме цією бактерією, лікар обов'язково повинен провести аналізи на її наявність. Це необхідно, так як причиною появи зазначених вище захворювань може бути не тільки уреаплазмоз, але і ряд інших бактерій. Дана обставина дуже важлива при виборі методу лікування.

 

Лікування уреаплазми неможливо в рамках одного тижня, як про це говорять різні джерела. Для цього знадобитися як мінімум 14 днів, так як саме за цей час бактерія проходить всі стадії свого розвитку.

 

Фахівці Клініки Медітон не рекомендують самолікування! Не знаючи точного діагнозу, а також схеми лікування уреаплазмозу, є всі шанси серйозно нашкодити організму, при цьому не позбувшись захворювання!

 

Ускладнення уреаплазмозу і наслідки

 

До лікування даного захворювання особливо серйозно повинні ставитися молоді жінки, і це навіть в тих випадках, коли ніяких хворобливих проявів немає, коли діагностована тільки наявність бактерій. Справа в тому, що можливий розвиток захворювань, викликаних цією бактерією, в майбутньому може призвести до труднощів дітонародження, з якими потім буде дуже важко впоратися.

 

Чоловікам теж не варто відкладати лікування. Можливе зниження рухливості сперматозоїдів, і навіть тимчасова втрата репродуктивної функції на тлі даного захворювання.

 

Якщо у пацієнта з'явилися болі внизу живота, почервоніння на статевих органах або рясні виділення слизу, то обов'язково необхідно звернутися в лікарню для проведення аналізів, так як затягування лікування може призвести до серйозних наслідків, впоратися з якими буде набагато складніше.

 

Неправильне лікування уреаплазми: ризик ускладненьНеправильне лікування уреаплазми: ризик ускладненьДля лікування уреаплазмозу у Кривому Розі звертайтеся до спеціалістів Клініки Медітон, гінеколога та уролога, відповідно!

 

Актуально по темі:

Методи лікування хронічного простатиту

Діагностика та лікування молочниці

Запальні захворювання статевих органів у жінок

Поділитися