Ефективне лікування уреаплазмозу в Кривому РозіЕфективне лікування уреаплазмозу в Кривому РозіУреаплазма – бактерія, яка живе на слизових оболонках статевих органів людини. Раніше ці бактерії відносили до мікоплазм, проте після додаткових досліджень вони були визначені як окремий підвид. Мікроорганізми не завжди призводять до захворювання, і досить часто їх можна виявити у повністю здорової людини, але у разі активізації здатні викликати неприємні симптоми, і тому потрібна медична допомога. Лікування уреаплазми у Кривому Розі: венеролог на Філатова та Поштовому!

 

Міжнародна класифікація уреаплазми підтверджує 7 видів бактерій, серед яких уреаплазма парвум, уреалітум і уреаплазма спеціес. Але на даний момент клінічно важливими видами, що враховуються в лабораторній діагностиці, є саме ureaplasma urelyticum та Т-960. Бактерія все частіше виявляється під час комплексних аналізів, і зараз набула досить масштабного поширення – у кожної другої жінки мазок на уреаплазму позитивний!

 

Причини зараження уреаплазмозом

 

Причини уреаплазми та її наявності на слизових можуть бути різноманітними. Почнемо з того, що у новонароджених дітей цей вірус можна виявити в носоглотці, вони інфікуються в момент народження, від матері. Передача бактерії у дорослих відбувається за допомогою статевих контактів. Зараження через предмети побуту малоймовірно, проте залишається можливим.

 

Виникнення уреаплазми у жінок починається з моменту народження. 1/3 новонароджених дівчаток вже є носіями даної бактерії. У випадку з хлопчиками цей показник в рази менше. При цьому досить часто діти, інфіковані при народженні, виліковуються силами власного організму. Знову ж таки, процес самолікування найчастіше спостерігається у хлопчиків. Саме тому, зважаючи на особливості жіночого організму, уреаплазма у жінок зустрічається набагато частіше, ніж у чоловіків. Навіть у дівчаток шкільного віку, які не живуть статевим життям, показник зараженості досягає 22%.

 

Активне статеве життя, особливо при наявності безладних статевих зв'язків, призводить до різкого зростання показника захворюваності.

 

Ознаки уреаплазмозу

 

Клінічні прояви визначаються локалізацією запалення, і можуть бути помічені вже через 15-20 днів після зараження, або будь-якої миті, під впливом супутніх факторів.

 

Безсимптомний перебіг призводить до пізнього виявлення, що говорить про розвиток ускладнень та їх згубний вплив на організм людини. Тому лікарі рекомендують систематичні профілактичні огляди із забором аналізів для своєчасного виявлення статевих інфекцій, венеричних захворювань. Важливим є відвідування дерматовенеролога, уролога, лікаря гінеколога щонайменше один раз на рік!

 

Симптоми уреаплазми у чоловіків

 

Прояви інфекційного запального процесу пов'язані з ураженням сечовипускального каналу та сечового міхура, а також простати та яєчок. Зверніть увагу на такі симптоми:
• Ранкові виділення з уретри після сну, часті походи в туалет, утруднене та хворобливе сечовипускання;
• Почуття недостатнього спорожнення сечового міхура, нав'язливі позиви, біль внизу живота!

 

Симптоми уреаплазми у жінок

 

Розвиток інфекційного процесу з відповідним запаленням призводить до таких скарг:
• Болючі сечовипускання, дискомфорт та часті позиви, виділення слизу білого або жовтого кольору;
• Присутність хронічного тазового болю, відчуття тяжкості внизу живота, болю під час статевого акту!

 

Діагностика уреаплазми в Клініці Медітон

 

Симптоми, причини і діагностика уреаплазмиСимптоми, причини і діагностика уреаплазми

Для визначення наявності бактерій уреаплазми проводиться бакпосів. Сама процедура має на увазі під собою посів бактерій з мазка пацієнта в сприятливе середовище. За його підсумками визначається наявність бактерії, результат позитивний або негативний.

 

Ще одним методом діагностики наявності бактерій уреаплазми є ПЛР аналіз. Даний метод показує більш точні результати, ніж бакпосів. Тест полягає у використанні ферментів для багаторазового збільшення конкретних ділянок ДНК в особливому середовищі. При цьому відбувається зростання заздалегідь заданої ділянки, що і дозволяє визначити наявність бактерії.

 

На жаль, вказані аналізи не дають результату у 100%, їх ефективність сягає не більше 70%.

 

Лікування уреаплазмозу в Кривому Розі

 

Наявність бактерій уреаплазми не завжди говорить про екстрену необхідність лікування. При діагностуванні захворювання (сечокам'яна хвороба, запалення матки, уретрит), розвиток якого може бути викликано саме цією бактерією, лікар обов'язково повинен провести аналізи на її наявність. Це необхідно, так як причиною появи зазначених вище захворювань може бути не тільки уреаплазмоз, але і ряд інших бактерій. Дана обставина дуже важлива при виборі методу лікування.

 

Лікування уреаплазми неможливо в рамках одного тижня, як про це говорять різні джерела. Для цього знадобитися як мінімум 14 днів, так як саме за цей час бактерія проходить всі стадії свого розвитку.

 

Лікарі призначають наступне лікування уреаплазми: антибіотики – лінкозаміди та тетрацикліни, препарати для відновлення мікрофлори – пробіотики, а також імуностимулятори, мінеральні та вітамінні комплекси, гепатопротектори. Рекомендується дієта, фізіотерапія, видається направлення до суміжних фахівців при виявленні ускладнень та розвитку інших патологій!

 

Лікарі Клініки Медітон не рекомендують самолікування! Не знаючи точного діагнозу, а також схеми лікування уреаплазмозу, є всі шанси серйозно нашкодити організму, посилити захворювання і одночасно отримати негативні реакції на препарати, що приймаються!!

 

Ускладнення уреаплазмозу і наслідки

 

До лікування даного захворювання особливо серйозно повинні ставитися молоді жінки, і це навіть в тих випадках, коли ніяких хворобливих проявів немає, коли діагностована тільки наявність бактерій. Справа в тому, що можливий розвиток захворювань, викликаних цією бактерією, в майбутньому може призвести до труднощів дітонародження.

 

Чоловікам також не варто відкладати відвідування лікаря. Тривала відсутність лікування призводить до зниження рухливості сперматозоїдів, розвитку орхоепідідіміту і простатиту, а далі, і до ускладнень вже набутих захворювань та станів – порушення потенції, порушення дітородної функції, тазові болі.

 

Уреаплазма: пов'язані захворювання


Чоловічий уретрит, запалення сечовипускного каналу;
• Запальні процеси в придатках і матці;
• Утворення каменів у нирках;
• Передчасні пологи, аборти;
• Тимчасова втрата репродуктивної функції у чоловіків.

 

Лікування уреаплазми та мінімізація ризиківЛікування уреаплазми та мінімізація ризиківЕкспертне лікування уреаплазмозу на Філатова та Поштовому: прийом уролога, дерматовенеролога, гінеколога, лабораторія, апаратне цифрове обстеження, інструментальна діагностика. Якщо з'явилися болі внизу живота та почервоніння на статевих органах, рясні виділення слизу та складно помочитися, звертайтесь за телефоном (098) 530-60-40!

 

Актуально по темі:

Методи лікування хронічного простатиту

Діагностика та лікування молочниці

Запальні захворювання статевих органів у жінок

Поділитися