Якісне і гарантоване лікування гонореїЯкісне і гарантоване лікування гонореїГонорея – досить поширене сьогодні венеричне захворювання, яке може вражати слизові оболонки уретри, матки, глотки, прямої кишки і навіть кон'юнктиви очей. Гонорея входить в список основних захворювань, що передаються статевим шляхом, є дуже серйозним, важковиліковним, і призводить до неприємних наслідків. Пропонуємо своєчасне лікування гонореї у Кривому Розі, щоб уникнути ускладнень!

 

Що являє собою гонорея

 

Гонорея або трипер – інфекційно-запальний процес, збудником якого є Neisseria gonorrhoeae, тобто, гонококи. Гонорея найчастіше вражає сечостатеву систему, передається при незахищених статевих контактах, досить складно і довго лікується. Залежно від місця ураження, сьогодні можна виділити кілька видів даної інфекції:
• Гонорея сечостатевих органів;
• Гонорея кістково-м'язової системи;
• Гонококовий фарингіт;
• Гонорея аноректальної області;
• Гонококова інфекція кон'юнктиви очей.

 

Зараження гонореєю

 

Ця інфекція є високо заразною, і практично в 99% випадків передається статевим шляхом! Зараження людини відбувається при самих різних формах статевих контактів.

 

Варто згадати, що завдяки деяким анатомічним і функціональним особливостям сечостатевої системи, ймовірність зараження жінкою від інфікованого партнера близька до 50-80%, чоловіків – до 30-40%. Але також варто розуміти, що в даному випадку все дуже індивідуально!


Гонококова інфекція: симптоми гонореї


Гонорея – одне з найскладніших ЗПСШГонорея – одне з найскладніших ЗПСШ

Якщо виходити з тривалості захворювання, то лікарі поділяють свіжу і хронічну гонорею, відповідно, менше двох місяців з моменту зараження, і більше двох місяців.

 

Свіжа гонорея протікає гостро, і її симптоми яскраво виражені. Але також є підгостра та малогостра форми. Крім того, можливе повне виключення симптомів, хоча людина заражена інфекцією!

 

Найчастіше гонорея проявляється разом з симптомами інших захворювань, так як в організмі присутня змішана інфекція – гонорея і хламідії, гонорея і трихомонади. Симптоматика змінюється, затягується інкубаційний період, діагностика та лікування стаюсь складнішими. Але так як деякі симптоми даних ЗПСШ схожі, при їх першому прояві слід відразу звернутися до фахівців!

 

Як проявляється гонорея у жінок?

 

• Поява набряків і виразок на слизових оболонках;
• Серозно-гнійні і гнійні виділення;
• Болі внизу живота;
• Свербіж, неприємне печіння, хворобливе і досить часте сечовипускання;
• Міжменструальні кровотечі.

 

В різному віці і в залежності від індивідуальності організму, гонорея у жінок може проявлятися по-різному. Перебіг хвороби гострий, безсимптомний, або ж гонорея взагалі не проявляється. Ось чому дуже важливими є систематичні профілактичні відвідування гінеколога. Пізнє звернення до лікаря загрожує серйозними ускладненнями – ураження яєчників, матки і маткових труб, очеревини.


Як проявляється гонорея у чоловіків?


Симптоми гонореї у чоловіків і жінокСимптоми гонореї у чоловіків і жінок

• Набряклість уретри;
• Гострий свербіж і періодичне печіння, що посилюється при сечовипусканні;
• Рясні гнійні виділення з уретри;
• Часті позиви до сечовипускання, яке є болючим.

 

Гонорея для чоловіків не менш небезпечна в будь-якій формі прояву. При висхідному типі захворювання можуть вражатися простата, сім'яні пухирці, яєчка, може виникнути озноб, загальне ослаблення організму, підвищитися температура. Це загрожує розвитком простатиту, підключенням проблеми втрати репродуктивної функції в майбутньому.


Діагностика гонореї в Кривому Розі

 

Гонорея може бути діагностована навіть в тому випадку, якщо ви звернулися до фахівця з іншою проблемою. Це говорить про те, що профілактичні відвідування лікаря для чоловіків не менш важливі, ніж для жінок. Проходити обстеження у уролога варто систематично. Потрібно вчасно здавати аналізи на гонорею, трихомоніаз, хламідій при появі перших симптомів. Тоді чоловіче здоров'я буде в порядку!

 

Клінічна симптоматика не завжди вказує на наявність гонококової інфекції, тому для підтвердження діагнозу необхідний не тільки збір анамнезу, а також лабораторні аналізи на ЗПСШ:
• Бакпосів матеріалу для виявлення культур;
• Дослідження мазків;
• ПЛР-діагностика, ІФА.

 

Гонорея у дітей, а також безсимптомна гонорея у дорослих частіше визначається культуральним аналізом, точність якого досягає 90-100%. Завдяки вирощування культур в певному середовищі, а також додавання різного роду антибіотиків, можна виявити навіть найменше число гонококів, і визначити їх чутливість до препаратів.

 

Гонорея нерідко протікає у вигляді змішаної інфекції. Тому одночасно ведеться і обстеження на інші можливі ЗПСШ. Аналіз крові і сечі, уретроскопія для чоловіків та кольпоскопія для жінок, УЗД органів малого тазу, визначення антитіл до ВІЛ, гепатитів B і C, а також цитологія слизової – важливі процедури!


Лікування гонореї в Кривому Розі


Лікування гонореї в Клініці МедітонЛікування гонореї в Клініці Медітон

Спеціалісти нашої клініки відмінно справляються з лікуванням гонореї, так як мають великий досвід боротьби з даним захворюванням, а також іншими ЗПСШ. Новітнє обладнання та методики, а також постійне навчання на міжнародних тренінгах та конференціях, дають можливість лікарям клініки використовувати для лікування гонореї не тільки стандартні, але й найбільш передові методи.

 

Відразу хочемо заявити, що самостійне лікування гонореї в домашніх умовах неприпустиме, і цьому є безліч причин. Одними з них є неможливість особистої діагностики, а також виключення коректного діагнозу. Цілком зрозуміло, що в такому випадку призначати собі лікування просто не можна!

 

• Спочатку, в клінічних умовах, ми проводимо обстеження пацієнта і його статевого партнера;
• Завдяки збору скарг і лабораторним аналізам, діагностуємо захворювання;
• Призначаємо лікування і даємо індивідуальні інструкції!

 

Сучасна медицина володіє цілим списком ефективних препаратів для лікування гонореї та інших венеричних захворювань. Але призначення ліків можливе лише з вивченням тривалості захворювання, симптоматики, різних ускладнень, з урахуванням місць ураження інфекцією. Крім антибактеріальних препаратів, часто призначаються спеціальні процедури, може бути рекомендований постільний режим, обов'язкове утримання від статевих контактів.

 

З одного боку, ми могли б вказати вам на препарати для лікування гонореї вже зараз. Але для кожного окремого пацієнта схема лікування гонореї індивідуальна, тому ми рекомендуємо попереднє обстеження і призначення лікування гонореї у Кривому Розі фахівцями Клініки Медітон!


Профілактика гонореї

Профілактика гонореї. Ознайомтеся з рекомендаціямиПрофілактика гонореї. Ознайомтеся з рекомендаціями

 

Правила профілактики гонореї дуже схожі з профілактикою інших ЗПСШ:
• Систематичний огляд у лікаря;
• Дотримання правил особистої гігієни;
• Максимальне виключення випадкових статевих контактів;
• Спеціальні профогляди працівників сфери харчування, в медичних і дитячих установах;
• Систематична перевірка на ЗПСШ всіх груп ризику!

 

Корисні матеріали:

Генітальний герпес у чоловіків і жінок

Діагностика та лікування кандидозу

Лікування уреаплазмозу в Кривому Розі

Поділитися