Якісне і гарантоване лікування гонореїЯкісне і гарантоване лікування гонореїГонорея – це досить поширене сьогодні венеричне захворювання, яке може вражати слизові оболонки уретри, матки, глотки, прямої кишки і навіть кон'юнктиви очей. Гонорея входить в список основних захворювань, що передаються статевим шляхом, є дуже серйозним та важковиліковним, і призводить до неприємних наслідків. Саме тому слід вчасно звернутись до венеролога: лікування гонореї у Кривому Розі, дерматовенерологія Клініки Медітон!

 

Що являє собою гонорея

 

Гонорея або трипер – інфекційно-запальний процес, збудником якого є Neisseria gonorrhoeae, тобто, гонококи. Після зараження гонококами гонорея вражає сечостатеву систему та інші органи, передається при незахищених статевих контактах, досить складно і довго лікується. Залежно від місця ураження, сьогодні можна виділити кілька видів даної інфекції:
• Гонорея сечостатевих органів та кістково-м'язової системи;
• Гонококовий фарингіт – гонорея в роті, гонорея аноректальної області;
• Гонококова інфекція кон'юнктиви очей.

 

Зараження гонореєю: інфікування трипером

 

Ця інфекція є високо заразною, і практично в 99% випадків передається статевим шляхом. Зараження людини відбувається при самих різних формах статевих контактів.

 

Варто згадати, що завдяки деяким анатомічним і функціональним особливостям сечостатевої системи, ймовірність зараження жінкою від інфікованого партнера близька до 50-80%, чоловіків – до 30-40%. Але також варто розуміти, що в даному випадку все дуже індивідуально!

 

Гонококова інфекція: симптоми гонореї


Гонорея – одне з найскладніших ЗПСШГонорея – одне з найскладніших ЗПСШ

Якщо виходити з тривалості захворювання, то лікарі поділяють свіжу і хронічну гонорею, відповідно, менше двох місяців з моменту зараження, і більше двох місяців.

 

Свіжа гонорея протікає гостро, і її симптоми яскраво виражені. Але також є підгостра та малогостра форми. Крім того, можливе повне виключення симптомів, хоча людина заражена інфекцією!

 

Найчастіше гонорея проявляється разом з симптомами інших захворювань, так як в організмі присутня змішана інфекція – гонорея і хламідії, гонорея і трихомонади. Симптоматика змінюється, затягується інкубаційний період, діагностика та лікування стаюсь складнішими. Але так як деякі симптоми даних ЗПСШ схожі, при їх першому прояві слід відразу звернутися до дерматовенеролога!

 

Як проявляється гонорея у жінок: ознаки

 

• Поява набряків і виразок на слизових оболонках;
• Серозно-гнійні і гнійні виділення;
• Болі внизу живота;
• Свербіж, неприємне печіння, хворобливе і досить часте сечовипускання;
• Міжменструальні кровотечі.

 

В залежності від віку та індивідуальності організму, гонорея у жінок може проявлятися по-різному. Перебіг хвороби гострий, безсимптомний, або ж гонорея взагалі не проявляється. Ось чому дуже важливими є систематичні профілактичні відвідування гінеколога. Пізнє звернення до лікаря загрожує серйозними ускладненнями – ураження яєчників, матки і маткових труб, очеревини.

 

Як проявляється гонорея у чоловіків: симптоми


Симптоми гонореї у чоловіків і жінокСимптоми гонореї у чоловіків і жінок

• Набряклість уретри, почервоніння та локальна температура;
• Гострий свербіж і періодичне печіння, що посилюється при сечовипусканні;
• Рясні гнійні виділення з уретри;
• Часті позиви до сечовипускання, яке є болючим.

 

Гонорея для чоловіків не менш небезпечна в будь-якій формі прояву. При висхідному типі захворювання можуть вражатися простата, сім'яні пухирці, яєчка, може виникнути озноб, загальне ослаблення організму, підвищитися температура. Це загрожує розвитком простатиту, підключенням проблеми втрати репродуктивної функції в майбутньому.

 

Діагностика гонореї в Кривому Розі

 

Гонорея може бути діагностована навіть в тому випадку, якщо ви звернулися до фахівця з іншою проблемою. Це говорить про те, що профілактичні відвідування лікаря для чоловіків не менш важливі, ніж для жінок. Проходити обстеження у уролога та дерматовенеролога варто систематично. Потрібно вчасно здавати аналізи на гонорею, трихомоніаз, хламідій при появі перших симптомів. Тоді чоловіче здоров'я буде в порядку!

 

Клінічна симптоматика не завжди вказує на наявність гонококової інфекції, тому для підтвердження діагнозу необхідний не тільки збір анамнезу, а також лабораторні аналізи на ЗПСШ:
• Бакпосів матеріалу для виявлення культур;
• Дослідження мазків;
• ПЛР-діагностика, ІФА.

 

Гонорея у дітей, а також безсимптомна гонорея у дорослих частіше визначається культуральним аналізом з високою точністю. Завдяки вирощування культур в спеціальному середовищі, а також додаванню різного роду антибіотиків, можна виявити навіть найменше число гонококів, чутливість їх до препаратів..

 

Гонорея нерідко протікає у вигляді змішаної інфекції. Тому одночасно ведеться і обстеження на інші можливі ЗПСШ. Не лише мазок на гонорею, а також аналіз крові і сечі, уретроскопія для чоловіків та кольпоскопія для жінок, УЗД органів малого тазу, визначення антитіл до ВІЛ, гепатитів B і C, цитологія слизової – важливі процедури!

 

Лікування гонореї в Кривому Розі


Лікування гонореї в Клініці МедітонЛікування гонореї в Клініці Медітон

Лікарі Клініки Медітон відмінно справляються з лікуванням гонореї, так як мають великий досвід боротьби з даним захворюванням, а також іншими ЗПСШ. Новітнє обладнання та методики, а також постійне навчання на міжнародних тренінгах та конференціях, дають можливість лікарям клініки використовувати для лікування гонореї не тільки стандартні, але й найбільш передові методи.

 

Дуже важливо! Самостійне лікування гонореї в домашніх умовах неприпустиме, і цьому є безліч причин. Одними з них є неможливість особистої діагностики, а також виключення коректного діагнозу. Цілком зрозуміло, що в такому випадку призначати собі лікування просто не можна!

 

• Спочатку, в клінічних умовах, ми проводимо обстеження пацієнта, що заразився гонореєю, і його статевого партнера;
• Завдяки збору скарг і лабораторним аналізам, діагностуємо захворювання та підтверджуємо його;
• Призначаємо лікування і даємо індивідуальні інструкції, підбираємо індивідуальну схему терапії!

 

Сучасна медицина володіє цілим списком ефективних препаратів для лікування гонореї та інших венеричних захворювань. Але призначення ліків можливе лише з вивченням тривалості захворювання, симптоматики, різних ускладнень, з урахуванням місць ураження інфекцією. Крім антибактеріальних препаратів, часто призначаються спеціальні процедури, може бути рекомендований постільний режим, обов'язкове утримання від статевих контактів.

 

Не бачимо необхідності вказувати на препарати для лікування гонореї вже зараз. Для кожного окремого пацієнта схема лікування гонореї індивідуальна, тому ми рекомендуємо попереднє обстеження і призначення лікування гонореї у Кривому Розі фахівцями Клініки Медітон!

 

Профілактика гонореї та попередження ЗПСШ

 

Щоб запобігти зараженню гонореєю, застосуйте стандартні правила профілактики ІПСШ:
• Систематичний огляд у лікаря, навіть якщо немає скарг;
• Дотримання правил особистої гігієни;
• Максимальне виключення випадкових статевих контактів;
• Спеціальні профогляди працівників сфери харчування, в медичних і дитячих установах;
• Систематична перевірка на ЗПСШ всіх груп ризику!

 

Діагностували гонорею? Експертне лікування в Клініці МедітонДіагностували гонорею? Експертне лікування в Клініці МедітонЛікування гонореї у Кривому Розі на Поштовому та Філатова, у відділенні дерматовенерології. Аналізи на гонококи, мазки, цитологія, тести на ЗПСШ, інші лабораторні дослідження для підтвердження діагнозу, уретроцистоскопія та УЗД, апаратне дослідження сечостатевої системи. Якщо є підозри на гонорею, ми обов'язково допоможемо. Запис до лікаря за телефоном (098) 530-60-40!

 

Корисні матеріали:

Генітальний герпес у чоловіків і жінок

Діагностика та лікування кандидозу

Лікування уреаплазмозу в Кривому Розі

Поділитися