Лікування хламідій в Кривому РозіЛікування хламідій в Кривому Розі

Хламідіоз – досить поширене інфекційне захворювання, яке переважно передається статевим шляхом. Захворювання розвивається і має серйозні ускладнення, зокрема, призводить до втрати репродуктивної функції. Сьогодні про цю венеричну хворобу чули багато. Тому важливо знати, що робити при зараженні хламідіозом, і де лікувати хламідійну інфекцію у Кривому Розі!

 

 

Причини хламідіозу


Захворювання хламідіоз викликається внутрішньоклітинним паразитом, досить стійким до антибіотиків в певних умовах мікроорганізмом, який часто переходить в малоактивні форми і зберігається в організмі протягом тривалих строків.

 

Хламідіоз розвивається за рахунок Chlamydia trachomatis, і передається статевим шляхом. Будь-який незахищений статевий контакт може привести до інфікування, а також складного і тривалого лікування. Крім того, хламідіоз при вагітності загрожує тим, що захворювання може передатися і новонародженому. Існує думка, що хламідії передаються і побутовим шляхом.

 

Різновиди хламідіозу


Залежно від зони ураження, розрізняють кілька основних видів хламідіозу. Вражатися можуть канал шийки матки, задня стінка глотки, кон'юнктива, епітелій сечівника, і навіть бронхи новонароджених. Різні серотипи хламідій викликають хламідійний фарингіт, урогенітальні інфекції, паратрахому, трахому, венеричну лімфогранульому.

 

Симптоми хламідіозу: як проявляється захворювання


Аналізи на хламідіоз: симптоми та діагностика захворюванняАналізи на хламідіоз: симптоми та діагностика захворювання

Хламідіоз проявляється досить специфічно, і, навіть якщо вам будуть відомі основні симптоми хламідійної інфекції, діагностувати захворювання самостійно, в домашніх умовах неможливо. До того ж, це неправильно, адже лікування венеричної хвороби відбувається за суворим алгоритмом: огляд у дерматовенеролога, аналізи на ЗПСШ, уточнення діагнозу і лише після цього призначення терапії!

 

Часто хламідіоз у жінок протікає без симптомів, або ж вони можуть бути слабовираженими. У середньому, інкубаційний період складає 2-3 тижні, але у жінок хламідійна інфекція може залишатися нерозпізнаною протягом декількох місяців, а іноді і 1-2 років!

 

Важливо відзначити реакції організму на хламідій у жінок: запалення шийки матки, запалення фаллопієвих труб та ендометрію. Відчувається біль при сечовипусканні або ж тривалі болі внизу живота. Серед симптомів хламідіозу присутні свербіж в промежині та виділення. Але оскільки симптоматика виявляється не завжди, важлива рання діагностика хламідійної інфекції. Профілактичний огляд у дерматовенеролога сприяє виявленню та ідентифікації, підтвердженню ІПСШ та початку лікування!

 

Хламідіоз у чоловіків проявляється більш інтенсивно. Спостерігається запалення простати, сім'явивідних проток, придатків яєчка.

 

Діагностика хламідіозу в Кривому Розі

 

При зараженні хламідіозом, як і у разі діагностики на інші ЗПСШ, проводиться бесіда з пацієнтом, вивчення історії хвороби, фізикальний огляд. Призначається аналіз сечі, мазок із уретри у чоловіків та мазок із шийки матки у жінок. Може проводитися забір біоматеріалів із горла пацієнта, прямої кишки. Основою діагностики служать аналізи та тести на венеричні захворювання, а саме імунологічні дослідження та молекулярно-генетичні аналізи.

 

Залежно від індивідуальних показників та картини перебігу захворювання, симптомів та первинного діагнозу, крім ПЛР тесту на хламідіоз призначається імунограма для встановлення термінів захворювання, а також інші лабораторні дослідження, інструментальне обстеження. Важливо пройти діагностику на статеві інфекції із сексуальним партнером, щоб унеможливити інші інфекції, а також подальші зараження.

 

Хламідіоз: лікування хламідійної інфекції в Клініці Медітон

 

Хламідіоз: діагностика та лікуванняХламідіоз: діагностика та лікуванняНе можна лікувати хламідії самостійно, без залучення медичних спеціалістів. Потрібна якісна лабораторна діагностика, ідентифікація вторинних інфекцій за їх наявності, комплексна терапія, визначення можливих ускладнень та симптоматична терапія для покращення самопочуття пацієнта!

 

Як лікується хламідіоз? Сьогодні для лікування інфекції успішно застосовуються антибіотики групи макролідів, а також інші препарати. В обов'язковому порядку необхідна й імуномодулююча терапія. Часто фахівцями призначається фізіотерапія.

 

Chlamydia trachomatis лікується одночасно у обох партнерів. Після лікування обов'язковим є контрольне обстеження, про терміни якого вам обов'язково розкажуть фахівці нашої клініки. Якщо інфекція виявлена під час повторного обстеження, буде призначений додатковий курс зі зміною схеми терапії та групи препаратів.

 

Небезпека хламідіозу: серйозні наслідки

 

Хламідіоз небезпечний, і про це вам розповість кожен венеролог чи дерматовенеролог. Звичайно, якщо виявити захворювання на ранніх термінах та успішно вилікувати хламідіоз, жодних наслідків не буде. Але у запущених випадках ризик ускладнень зростає:
• Хламідіоз у чоловіків нерідко призводить до хронічного простатиту або стриктури сім'явивідних протоків;
• Хламідіоз у жінок нерідко провокує проблеми при вагітності, призводить до втрати репродуктивної здатності;
• Часто захворювання провокує уретрит, за рахунок чого розвивається звуження сечівника. В результаті, операційне втручання;
• Хламідіоз у новонароджених може спровокувати пневмонію, розвиток кон'юнктивіту, інші захворювання.

 

Діагностика та лікування хламідіозу в Кривому РозіДіагностика та лікування хламідіозу в Кривому РозіХламідії: лікування у Кривому Розі, відділення дерматовенерології на Філатова та Поштовому! Повне обстеження при зараженні хламідіозом, аналізи та лабораторне тестування, призначення, контроль, профілактика ЗПСШ. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Відділення Урології Клініки Медітон

Гонорея: діагностика та лікування

Лікування вульвіту та кольпіту

Поділитися