Лікування хламідій в Кривому РозіЛікування хламідій в Кривому Розі

Сьогодні даний термін чули дуже багато людей. Але чим же небезпечний хламідіоз, яка його симптоматика, і де пройти лікування хламідіозу в Кривому Розі?

 

Хламідіоз – досить поширене інфекційне захворювання, яке переважно передається статевим шляхом. Захворювання розвивається і часто має серйозні ускладнення, зокрема, воно призводить до втрати репродуктивної функції!

 

Причини хламідіозу


Захворювання хламідіоз викликається внутрішньоклітинним паразитом, досить стійким до антибіотиків в певних умовах мікроорганізмом, який часто переходить в малоактивні форми і зберігається в організмі протягом тривалих строків. Хламідіоз розвивається за рахунок хламідій (Chlamydia trachomatis), і передається статевим шляхом. Будь-який незахищений статевий контакт може привести до інфікування, а також складного і тривалого лікування, що нині недешево. Крім того, хламідіоз при вагітності загрожує тим, що захворювання запросто може передатися і новонародженому! Існує думка, що хламідії передаються і побутовим шляхом.

 

Різновиди хламідіозу


Залежно від зони ураження, розрізняють кілька основних видів хламідіозу. Вражатися можуть канал шийки матки, задня стінка глотки, кон'юнктива, епітелій сечівника, і навіть бронхи новонароджених. Різні серотипи хламідій викликають хламідійний фарингіт, урогенітальні інфекції, паратрахому, трахому, венеричну лімфогранульому.

 

Симптоми хламідіозу: як проявляється захворювання


Аналізи на хламідіоз: симптоми та діагностика захворюванняАналізи на хламідіоз: симптоми та діагностика захворювання

Хламідіоз проявляється досить специфічно, і, навіть якщо вам будуть відомі основні симптоми хламідійної інфекції, діагностувати захворювання самостійно, в домашніх умовах неможливо. Тим більше що це неправильно, адже тільки завдяки огляду, бесіді з лікарем, а також аналізам, можливо поставити точний діагноз і перейти до лікування!

 

Досить часто хламідіоз може протікати без будь-яких симптомів, або ж вони можуть бути слабо вираженими. У середньому, інкубаційний період складає 2-3 тижні, але у жінок хламідійна інфекція може залишатися нерозпізнаною протягом декількох місяців, а іноді і років!

 

Але звернемо вашу увагу, що у випадку з хламідіозом у жінок, відбувається запалення шийки матки, фаллопієвих труб, ендометрії. Часто можна відчути біль при сечовипусканні або ж тривалі болі внизу живота. Крім того, серед симптомів хламідіозу присутній свербіж в промежині, виділення. Але, знову нагадаємо про те, що цілком реальні випадки безсимптомного перебігу захворювань. Ось чому так важливо проводити профілактичний огляд у лікаря, систематично звертатися до фахівців, щоб перевірити своє здоров'я!

 

Хламідіоз у чоловіків проявляється більш інтенсивно. Спостерігається запалення простати, сім'явивідних проток, придатків яєчка.

 

Діагностика хламідіозу в Кривому Розі

 

На жаль, статистика по нашому місту не сама барвиста, і тому фахівці вже давно б'ють на сполох з приводу ЗПСШ. Але, насправді, немає нічого неможливого, і якщо ви проживаєте в місті Кривий Ріг, лікування хламідій може біти достатньо швидким. Звісно, якщо вчасно поставити діагноз.

 

Сьогодні діагностика інфекції проводиться за допомогою спеціальних аналізів, а також імунограми, завдяки якій встановлюється термін захворювання. Важливо здати аналізи на ЗПСШ, щоб ідентифікувати супутні венерологічні захворювання та підтвердити діагноз для якісного лікування хламідій!

 

Хламідіоз: лікування хламідійної інфекції в Клініці Медітон

 

Хламідіоз: діагностика та лікуванняХламідіоз: діагностика та лікуванняНе можна лікувати хламідійну інфекцію самостійно, просто вичитавши "гарну" пораду в мережі Інтернет. Навіть якщо певні ліки вказані на медичному сайті або ж в каталозі лікарських препаратів. У будь-якому випадку необхідно звернутися до лікаря і, в першу чергу, здати аналізи на хламідій (або комплексні аналізи).

 

Як же лікується хламідіоз? На даний момент, інфекція успішно лікується антибіотиками групи макролідів, а також іншими антибіотиками. В обов'язковому порядку необхідна й імуномодулююча терапія. Часто фахівцями призначається фізіотерапія.

 

Chlamydia trachomatis лікується одночасно у обох партнерів. Після лікування обов'язковим є контрольне обстеження, про терміни якого вам обов'язково розкажуть фахівці нашої клініки. Якщо інфекція виявлена під час повторного обстеження, буде призначений додатковий курс лікування, але вже іншими препаратами.

 

Небезпека хламідіозу: серйозні наслідки

 

Хламідіоз небезпечний, і про це вам розповість будь-який кваліфікований лікар. Звичайно, якщо виявити захворювання на ранніх термінах і успішно вилікувати хламідіоз, ніяких наслідків може і не бути. Але ви повинні розуміти, що ускладнення все ж можливі;
• Хламідіоз у чоловіків нерідко призводить до хронічного простатиту або стриктури сім'явивідних протоків;
• Хламідіоз у жінок нерідко провокує проблеми при вагітності, призводить до втрати репродуктивної здатності;
• Часто захворювання провокує уретрит, за рахунок чого розвивається звуження сечівника. В результаті, операційне втручання;
• Хламідіоз у новонароджених може спровокувати пневмонію, розвиток кон'юнктивіту, інші захворювання.

 

Лікувати хламідіоз самостійно не рекомендуєтьсяЛікувати хламідіоз самостійно не рекомендуєтьсяВ черговий раз хочемо нагадати про те, що саме неправильне рішення – це самолікування. Тільки кваліфікований лікар знає, як правильно провести діагностику і призначити ефективну терапію. Пропонуємо експертне лікування хламідіозу у Кривому Розі, на базі медичного центру Клініка Медітон, що спеціалізується на дерматовенерології!

 

Зверніть увагу:

Відділення Урології Клініки Медітон

Гонорея: діагностика та лікування

Лікування вульвіту та кольпіту

Поділитися