Лікування атеросклерозу в Кривому РозіЛікування атеросклерозу в Кривому РозіАтеросклероз судин – досить серйозне захворювання, хронічна патологія, в основі якої звуження судин чи закупорка судин із відповідним переліком наступних ускладнень. Важливо не лише вчасно звернути увагу на симптоми стенозу судин, а й запросити допомогу фахівців: лікування атеросклерозу у Кривому Розі, програма "Чисті судини". Зниження рівня холестерину, чистка судин, профілактика стенозу судин!

 

Сьогодні захворювання судин та серця є причиною погіршення здоров'я у багатьох людей, і вже не лише старшого віку, а й молоді. І що цікаво, саме серцево-судинні захворювання дають найнегативнішу статистику щодо інвалідності та смертності. Тому важливо стежити за власним здоров'ям, проходити курси профілактики захворювань судин та серця, та не відкладати відвідування лікаря у разі виникнення проблем та виразності симптомів!

 

Атеросклероз: лікування в Кривому Розі

 

Атеросклероз являє собою складне захворювання, яке вражає стінки кровоносних судин. На них відкладаються і постійно накопичуються цілі комплекси білків і жироподібних речовин, які зазвичай є в складі живих клітин. Дані відкладення, а саме ліпопротеїди низької щільності, практично в кожному випадку супроводжуються утворенням фіброзних бляшок, які досить крихкі по причині взаємодії з солями кальцію.

 

В місцях накопичення даних відкладень, просвіт судини значно звужується, але крім цього може виникнути тромб – згусток крові, який в певний момент може припинити доступ крові до певної ділянки тіла. Саме так і утворюються інфаркти – знекровлені і омертвілі ділянки органів!

 

Атеросклеротичне ураження судини призводить до підвищеного тиску на деякій ділянці, і саме тут може виникнути витончення стінки судини та її випинання. Даний ефект має медичну назву, яку сьогодні чув кожен. Це аневризма, яка в будь-який момент готова лопнути і призвести навіть до небезпечного для життя внутрішнього крововиливу!

 

Небезпека атеросклерозу: холестерин


Лікування атеросклерозу, небезпека холестеринуЛікування атеросклерозу, небезпека холестерину

Атеросклероз не даремно називають небезпечним захворюванням, і тому лікарі Клініки Медітон рекомендують заздалегідь задуматися про можливості його виникнення, і почати вести здоровий спосіб життя, який буде профілактикою не тільки атеросклерозу, але й десятків інших небезпечних захворювань. Іноді варто змінити лише кілька звичок, і ви будете здивовані, наскільки краще себе відчуєте вже через кілька тижнів!

 

Отже, спочатку звикаємо до дієти, яка допоможе виключити настільки великі і звичні всім надходження в організм найнебезпечнішого холестерину. Холестерин сьогодні міститься в багатьох продуктах, і потрапляє в організм відразу в двох видах. Перший – їжа, в якій вже є холестерин, другий – продукти, насичені жирами, з яких сам організм отримує холестерин!

 

Кожній людині необхідно знати, що особливо багато холестерину в печінці, нирках, мозку, яєчних жовтках. Крім того, варто постаратися значно обмежити споживання рослинних масел!

 

Що ж рекомендується для профілактики атеросклерозу крім дієти? Це певний комплекс, який радять не тільки наші лікарі, а й провідні європейські фахівці! В першу чергу, потрібно внести значні зміни в спосіб життя, а також вивчити фактори ризику атеросклерозу і мінімізувати їх.

 

Зовнішні фактори ризику атеросклерозу


Небезпечними є стреси – нервові ситуації на роботі й вдома, куріння і вживання алкоголю. Також постійне вживання висококалорійної їжі, насиченої тваринними жирами, гіподинамія, обумовлена малоактивним способом життя та небажанням займатися спортом.

 

Внутрішні фактори ризику атеросклерозу


• Швидке згортання крові;
• Недостатність кровообігу;
• Подагра;
• Порушення обміну речовин, а саме білкового і ліпідного обміну;
• Несприятлива спадковість.

 

Профілактика атеросклерозу у Кривому Розі: рекомендації лікарів


Лікування атеросклерозу: що рекомендують лікаріЛікування атеросклерозу: що рекомендують лікарі

Ризики завжди можна знизити, якщо вчасно замислитися про здоровий спосіб життя. Попередити атеросклероз судин та ускладнення, інфаркти та аневризми, стрибки тиску та інші небезпеки для власного здоров'я та життя, можливо:
• Слід збільшити фізичну активність, яка дасть можливість нейтралізувати негативний вплив одержуваних з їжі шкідливих речовин на організм. Але в цей же момент, варто розуміти, що короткочасні, але серйозні силові навантаження, а також систематичні силові перевантаження можуть вести до розвитку атеросклерозу, так як з їх допомогою підвищується не тільки артеріальний тиск, а також вміст в крові адреналіну і холестерину;
Правильне харчування! Дієта не означає того, що вам не можна нічого їсти. Насправді, дієтична їжа може бути не просто корисною, але і дуже смачною. Намагайтеся харчуватися правильно. Більше фруктів, овочів, бобових і злакових, але менше важкої, жирної їжі, за рахунок якої накопичується холестерин, утворюються бляшки, відбувається звуження судин та розвивається облітеруючий атеросклероз і навіть церебральний атеросклероз;
• Відмовтеся від куріння і зловживання алкоголем. Дані шкідливі звички є причиною підвищеного тиску, захворювань судин та серця, призводять до патологій інших життєво важливих органів та систем;
• Намагайтеся побільше рухатися. Навіть якщо ви працюєте в офісі або на іншому робочому місці, де мається на увазі низька фізична активність, влаштовуйте ранкові пробіжки, вечірні прогулянки на свіжому повітрі, розминайтеся або навіть відвідуйте спортзал під час перерв. Стабільна фізична активність – профілактика атеросклерозу судин ніг та генералізованого атеросклерозу;
• Намагайтеся боротися зі стресом! Позитивні емоції, максимальне уникнення конфліктних ситуацій, налагодження стосунків з родичами і начальством підуть тільки на користь, як і спеціальні заспокійливі чаї, збори лікарських трав!

 

Профілактику атеросклерозу слід почати якомога раніше. Більше руху і менше стресів, більше корисної їжі і менше насичених жирами продуктів!

 

Програма "Чисті судини" для лікування склерозу судин


Лікарі Клініки Медітон розробили спеціальну програму, яка допоможе прийняти правильні профілактичні заходи атеросклерозу, а також почати лікування стенозу судин та закупорки, запобігти тромбоутворенню, знизити рівень холестерину!

 

Якщо ви постійно нервуєте, у вас піднімається артеріальний тиск, є почуття тривоги і дискомфорт, ви відзначаєте зниження уваги і пам'яті, часто відчуваєте головні болі, шум у вухах, запаморочення та інші незрозумілі для вас симптоми, обов'язково зверніться до лікаря. Не варто відкладати консультацію з фахівцем, адже слід пам'ятати, що у подібних ситуаціях все вирішує саме час!

 

Рання діагностика судинних захворювань та патологій серця сприяє підвищенню результативності лікування. Склероз судин, холестеринові бляшки, звуження просвіту та поганий кровотік не є вироком. Якщо ви визначили ознаки звуження судин та симптоми атеросклерозу, або просто відчули дискомфорт, оніміння кінцівок, головний біль, помітили стрибки тиску та порушення серцевого ритму, зверніться за допомогою.

 

Спеціальна программа лікування атеросклерозуСпеціальна программа лікування атеросклерозуКлініка Медітон на Філатова: прийом невролога, флеболога, терапевта, комплексна діагностика, призначення ефективного лікування та розробка індивідуальної програми профілактики атеросклерозу судин та інших серцево-судинних захворювань. Довідки за телефоном (098) 530-60-40!

 

Корисно знати:

Як почати загартовуватися

Зниження ризику інсульту

Відділення Судинної хірургії

Поділитися