Лікування атеросклерозу в Кривому РозіЛікування атеросклерозу в Кривому РозіНа превеликий жаль, статистика говорить про те, що практично кожна людина, яка відчуває легке нездужання або навіть серйозні симптоми, досить довго збирається до лікаря. Спочатку людина чогось чекає, мабуть, поки симптоми пройдуть самостійно, потім приймає ліки, які сам собі "виписав", і тільки після цього, коли результатів лікування немає, направляється до фахівця.

 

Увесь цей час захворювання розвивається і завдає шкоди організму, і цілком природно, що після постановки діагнозу, лікування захворювання буде більш тривалим і дорогим.

 

На даний момент, серцево-судинні захворювання є причиною погіршення здоров'я у дуже багатьох людей. Крім того, саме серцево-судинні захворювання дають найбільш негативну статистику по інвалідності та смертності. Тому дуже рекомендуємо задуматися про здоров'я серця і судин вже зараз!

 

Атеросклероз: лікування в Кривому Розі

 

Атеросклероз являє собою складне захворювання, яке вражає стінки кровоносних судин. На них відкладаються і постійно накопичуються цілі комплекси білків і жироподібних речовин, які зазвичай є в складі живих клітин. Дані відкладення, а саме ліпопротеїди низької щільності, практично в кожному випадку супроводжуються утворенням фіброзних бляшок, які досить крихкі по причині взаємодії з солями кальцію.

 

В місцях накопичення даних відкладень, просвіт судини значно звужується, але крім цього може виникнути тромб – згусток крові, який в певний момент може припинити доступ крові до певної ділянки тіла. Саме так і утворюються інфаркти – знекровлені і омертвілі ділянки органів!

 

Атеросклеротичне ураження судини призводить до підвищеного тиску на деякій ділянці, і саме тут може виникнути витончення стінки судини та її випинання. Даний ефект має медичну назву, яку сьогодні чув кожен. Це аневризма, яка в будь-який момент готова лопнути і призвести навіть до небезпечного для життя внутрішнього крововиливу!

 

Небезпека атеросклерозу: холестерин


Лікування атеросклерозу, небезпека холестеринуЛікування атеросклерозу, небезпека холестерину

Атеросклероз не даремно називають небезпечним захворюванням, і тому лікарі Клініки Медітон рекомендують заздалегідь задуматися про можливості його виникнення, і почати вести здоровий спосіб життя, який буде профілактикою не тільки атеросклерозу, але й десятків інших небезпечних захворювань. Іноді варто змінити лише кілька звичок, і ви будете здивовані, наскільки краще себе відчуєте вже через кілька тижнів!

 

Отже, спочатку звикаємо до дієти, яка допоможе виключити настільки великі і звичні всім надходження в організм найнебезпечнішого холестерину. Холестерин сьогодні міститься в багатьох продуктах, і потрапляє в організм відразу в двох видах. Перший – їжа, в якій вже є холестерин, другий – продукти, насичені жирами, з яких сам організм отримує холестерин!

 

Сьогодні кожній людині необхідно знати, що особливо багато холестерину в печінці, нирках, мозку, яєчних жовтках. Крім того, варто постаратися значно обмежити споживання рослинних масел!

 

Що ж рекомендується для профілактики атеросклерозу крім дієти? Це певний комплекс, який радять не тільки наші лікарі, а й провідні європейські фахівці! В першу чергу, потрібно внести значні зміни в спосіб життя, а також вивчити фактори ризику атеросклерозу і мінімізувати їх.

 

Зовнішні фактори ризику атеросклерозу


Небезпечними є стреси – нервові ситуації на роботі й вдома, куріння і вживання алкоголю. Також постійне вживання висококалорійної їжі, насиченої тваринними жирами, гіподинамія, обумовлена малоактивним способом життя та небажанням займатися спортом.

 

Внутрішні фактори ризику атеросклерозу


• Швидке згортання крові;
• Недостатність кровообігу;
• Подагра;
• Порушення обміну речовин, а саме білкового і ліпідного обміну;
• Несприятлива спадковість.

 

Профілактика атеросклерозу у Кривому Розі: рекомендації лікарів


Лікування атеросклерозу: що рекомендують лікаріЛікування атеросклерозу: що рекомендують лікарі

Ризики завжди можна знизити, якщо вчасно задуматися про здоровий спосіб життя:
• Наприклад, можна збільшити фізичну активність, яка дасть можливість нейтралізувати негативний вплив одержуваних з їжі шкідливих речовин на організм. Але в цей же момент, варто розуміти, що короткочасні, але серйозні силові навантаження, а також систематичні силові перевантаження можуть вести до розвитку атеросклерозу, так як з їх допомогою підвищується не тільки артеріальний тиск, а також вміст в крові адреналіну і холестерину;
Правильне харчування! Дієта не означає того, що вам не можна нічого їсти. Насправді, дієтична їжа може бути не просто корисною, але і дуже смачною. Намагайтеся харчуватися правильно. Більше фруктів, овочів, бобових і злакових, але менше важкої, жирної їжі;
• Відмовтеся від куріння і зловживання алкоголем. Дані шкідливі звички є причиною дуже багатьох серйозних захворювань;
• Намагайтеся побільше рухатися. Навіть якщо ви працюєте в офісі або на іншому робочому місці, де мається на увазі низька фізична активність, влаштовуйте ранкові пробіжки, вечірні прогулянки на свіжому повітрі, розминайтеся або навіть відвідуйте спортзал під час перерв;
• Намагайтеся боротися зі стресом! Позитивні емоції, максимальне уникнення конфліктних ситуацій, налагодження стосунків з родичами і начальством підуть тільки на користь, як і спеціальні заспокійливі чаї, збори лікарських трав!

 

Профілактику атеросклерозу слід почати якомога раніше. Більше руху і менше стресів, більше корисної їжі і менше насичених жирами продуктів!

 

Програма "Чисті судини" від Клініки Медітон


Лікарі Клініки Медітон розробили спеціальну програму, яка допоможе прийняти правильні профілактичні заходи атеросклерозу, а також почати лікування даного захворювання вчасно і коректно!

 

Якщо ви постійно нервуєте, у вас піднімається артеріальний тиск, є почуття тривоги і дискомфорт, ви відзначаєте зниження уваги і пам'яті, часто відчуваєте головні болі, шум у вухах, запаморочення та інші незрозумілі для вас симптоми, обов'язково зверніться до лікаря.

 

Не варто відкладати консультацію з фахівцем, адже потрібно пам'ятати, що в подібних ситуаціях все вирішує саме час!

 

Спеціальна программа лікування атеросклерозуСпеціальна программа лікування атеросклерозуЗверніться в Клініку Медітон, і ми запропонуємо вам спеціальну програму "Чисті судини" для лікування та профілактики атеросклерозу, а також обов'язково скорегуємо її саме під вас!

 

Корисно знати:

Як почати загартовуватися

Зниження ризику інсульту

Відділення Судинної хірургії

Поділитися