Фотодинамічна терапія ЛОР захворюваньФотодинамічна терапія ЛОР захворюваньЩорічна статистика по ЛОР патологіям не радує. Вона показує зростання цифр, збільшення кількості захворювань у населення, що звертається за допомогою. Але це відбувається поряд з удосконаленням методів лікування гострих і хронічних ЛОР захворювань, впровадженням нових методик. І сьогодні лікарям є що запропонувати. Це сучасна технологія лікування ЛОР захворювань – фотодинамічна терапія: Кривий Ріг, Клініка Медітон!


На даний момент близько половини класичних методів лікування ЛОР захворювань втратили свою ефективність. І з кожним роком відсоток недієвих ліків і процедур тільки збільшується. Тому є сенс і крайня необхідність в постійних дослідженнях і розробках нових медичних препаратів і методик, які могли б допомогти в ефективному лікуванні органів дихання та слуху!

 

Що являє собою метод фотодинаміки

 

Зараз перед отоларингологами поставлене наступне завдання – поліпшити існуючі методики лікування різних захворювань (легких і важких) органів слуху та дихання, а також максимально швидко вивести дані методики на якісно новий рівень. Завдяки зусиллям фахівців, в тому числі й лікарів Клініки Медітон, був вдосконалений новий напрямок – фотодинамічна терапія!

 

ФДТ, або фотодинамічна терапія – це передовий метод лікування пухлинних і непухлинних захворювань, що оснований на якісній взаємодії лікарських препаратів і світла. Метод став популяризуватися після його успіхів у лікуванні онкологічних патологій. Сьогодні він широко використовується для лікування хронічних гнійно-запальних захворювань. Причому методика прийшла до нас із Заходу, де вона активно працює протягом останніх років!

 

Основи фотодинамічної терапії


Спеціалісти Клініки Медітон пояснюють основи фотодинамічної терапіїСпеціалісти Клініки Медітон пояснюють основи фотодинамічної терапії

Фотодинамічна терапія – це, в першу чергу, фотохімічна реакція, що виникає за рахунок використання лазерного випромінювання. Спочатку, внутрішньовенно або місцево, пацієнту вводиться спеціальна речовина, яка чутлива до світла – фотосенсибілізатор. Потім, після накопичення даної речовини в осередках ураження тканин, проводиться лазерне опромінення. Активні молекули кисню, які виникають у момент взаємодії препарату і лазерного опромінення, борються з бактеріями, за рахунок яких відбулося загострення гаймориту чи тонзиліту. Фотодинаміка в лікуванні даних захворювань має досить показові результати!

 

На сайті нашої клініки є статті про методи лікування даних захворювань, і найбільш часто описано саме лікування хронічного тонзиліту і гаймориту антибіотиками широкого спектру дії. Результатом часто стає адаптація бактерій до застосовуваних лікарських засобів і, відповідно, їх несприйнятливість. Тобто, якщо навіть антибіотики частково подіяли і заспокоїли симптоми захворювань при цьому загостренні, то їх вживання при наступному загостренні ЛОР захворювань буде вкрай неефективним!


Крім того, так звані класичні методики впливу на захворювання і їх причини, також малоефективні. Прокол гайморових пазух, який дає тільки тимчасовий ефект, яскравий тому приклад. А якщо і зовсім не лікувати захворювання, або ж використовувати для цього застарілі методики, то можливі і досить серйозні наслідки. Прикладом можуть стати ускладнення хронічного тонзиліту, серед яких і хвороби серця, і артрит, і ревматизм!

 

При вивченні особливостей ФДТ важливо звернути увагу і на позитивні сторони методики. Про це ми радимо прочитати у спеціальній статті від Клініки Медітон, яку ви можете знайти в розділі Новини та статті – Переваги фотодинамічної терапії!

 

Фотодинамічна терапія: лікування риніту, синуситу, тонзиліту

 

 

Пропонуємо більш детально вивчити тему, яку ми почали! Застосування ФДТ у пацієнтів із ЛОР захворюваннями, де відсутнє поєднання запального процесу з вторинними інфекціями, дозволяє вдвічі скоротити терміни лікування і уникнути різних ускладнень. Якщо ж абсцедуючі процеси мають місце, і у пацієнта є гнійні ускладнення, використання ФДТ дасть можливість у кілька разів прискорити очищення гнійних ран, і завдяки цьому скоротити терміни лікування та реабілітації.

 

Кому показана фотодинамічна терапія

 

Особливості методу дозволяють використовувати його з найбільшою ефективністю для лікування ЛОР захворювань з гнійними процесами. Крім того, позитивні якості методики активно проявляються при застосуванні в лікуванні захворювань, обтяжених соматичною патологією, а також при наявності алергії на різні антимікробні препарати, які часто використовуються в сучасній медицині!

 

Фотодинамічна терапія в лікуванні отиту, тонзиліту, гаймориту та інших захворювань, які безпосередньо пов'язані із запаленням вуха, горла і носа, досить ефективна, тому рекомендуємо звернути увагу на переваги методики!.

 

Протипоказання фотодинамічної терапії

 

Певних протипоказань ФДТ не має. Природно, є прив'язка до індивідуальної непереносимості компонентів використовуваного препарату. Але також варто виділити загальні протипоказання, а саме онкологічні захворювання в період їх лікування променевою терапією або хіміотерапією. Крім того, в список входять активна форма туберкульозу, онкологічні захворювання крові, вагітність (при використанні внутрішньовенних фотосенсибілізаторів).

 

Фотодинамічна терапія: показання та протипоказанняФотодинамічна терапія: показання та протипоказанняФотодинамічна терапія в отоларингології: Кривий Ріг, Клініка Медітон. ФДТ у лікуванні гаймориту, синуситу та риніту, фотодинаміка в терапії тонзиліту та отиту. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Отоларингологія в Клініці Медітон

Вартість послуг медичного центру

Лазерна вапоризація залишків мигдалин

Поділитися