Фотодинамічна терапія, Кривий РігФотодинамічна терапія, Кривий РігСьогодні фотодинамічна терапія є одним з найбільш популярних методів лікування різноманітних захворювань. ФДТ дозволяє працювати безболісно, ефективно і точково. Взаємодія спеціальних препаратів і лазерного опромінення показує відмінні результати протягом останніх років. Тому все частіше застосовується фотодинамічна терапія в отоларингології, гінекології та дерматології. Пропонуємо ефективне лікування методом ФДТ в Кривому Розі!

 

Основні переваги фотодинамічної терапії


Наші фахівці акцентують увагу на перевагах фотодинамічної терапії в лікування ЛОР захворювань:
• Ефективність фотодинамічної терапії досить стійка, і її рівень не залежить від чутливості бактерій до антибіотиків! Терапія згубно діє на більшість патогенних організмів, включаючи антибіотико-резистентні штами синьогнійної палички і золотистого стафілокока;
• Варто відзначити і той факт, що вкрай малоймовірним є розвиток резистентності мікроорганізмів до фотодинамічної терапії. Пояснюється це тим, що фотодинамічне пошкодження обумовлюється цитотоксичною дією активного кисню (синглетного кисню), а також вільних радикалів;
• Спеціальні речовини, що використовуються в ФДТ, а саме Фотодитазин, не мають темнової токсичності. Це означає, що без світла немає ніякого руйнування тканини в тому місці, де речовина накопичилося. Крім того, виключається мутагенна дія. Завдяки цьому факту виключається і селекція фоторезистентних штамів патогенних мікроорганізмів;
• При тривалому лікуванні локальних інфекційних процесів, фотодинамічна терапія і її вплив не убувають з часом;
• Одною з головних переваг, а також відмінністю ФДТ від сучасно застосовуваних антибіотиків, є локальний вплив з лімітованою зоною, тільки там, де застосовується лазер. Методика не вбиває мікрофлору всього організму, а впливає точково!


Звертаємо увагу й на легкопереносимість фотодинамічної терапії, яка завдяки специфіці є сьогодні найбільш органозберігаючою процедурою. Пояснюється це тим, що загоєння після процедури відбувається цілком природно, і це дозволяє багаторазово використовувати терапію при тривалих захворюваннях. Завдяки цьому, метод фотодинамічної терапії є популярним в отоларингології, де часто патологічні тканини в тісному контакті з життєво важливими органами!

 

Фотодинамічна терапія: Кривий Ріг


Говорити про переваги фотодинамічної терапії, яка використовується для лікування різних захворювань, можна досить довго. Але найбільш правильним вашим рішенням буде своєчасне звернення зі скаргами до фахівців. Не варто затягувати з лікуванням, адже будь-яке захворювання з гострої форми може перейти в хронічну. Водночас, якщо вас мучить загострення хронічного тонзиліту або гаймориту, не варто тривало терпіти симптоми даних захворювань.

 

Фотодинамічна терапія: особливості та перевагиФотодинамічна терапія: особливості та перевагиПереваги фотодинамічної терапії, особливості методики, специфіка дії. Лікарі Клініки Медітон дадуть відповідь на всі питання, проведуть діагностику та застосують ФДТ у лікуванні захворювань в отоларингології, гінекології, дерматології у разі визначення ефективності процедури у кожному індивідуальному випадку!

 

Актуально по темі:

Прийом ЛОРа в Клініці Медітон

Лікування гаймориту та фарингіту

Лікування ларингіту у дітей і дорослих

Поділитися