Лікування порушення носового дихання в Кривому РозіЛікування порушення носового дихання в Кривому Розі

Кожен з нас хоча б раз в житті стикався з порушенням носового дихання. Коли закладеність носа внаслідок вірусної інфекції проходить через декілька днів, особливих переживань це не викликає. Але коли ніс закладений практично постійно, що порушує працездатність і веде до постійних головних болів, а інколи є причиною серйозних ускладнень, варто задуматися. Лікарі Клініки Медітон пропонують експертне лікування порушень носового дихання в Кривому Розі!

 

По даній темі у пацієнтів виникають не тільки питання, а й замішання. Чому важко дихати, чому закладає ніс вночі без нежиті, що це за стан, коли закладений ніс але немає соплів, носового слизу? Чому не дихає ніс вранці, як пояснити те, що носа не закладено, але важко дихати?

 

Причини порушення носового дихання


Для початку розберемося, з яких причин, крім гострої респіраторної вірусної інфекції, може виникати закладеність носа. Серед основних факторів слідуючі:
• Викривлення носової перегородки внаслідок травм або аномалій;
• Алергічний запальний процес;
Хронічні синусити, в тому числі поліпозні;
• Медикаментозний або ятрогенний синусит, викликаний тривалим застосуванням судинозвужувальних крапель;
• Порушення регуляції судинного тонусу;
• Вагітність – внаслідок виникнення гормональних збоїв.

 

Лікування порушень носового дихання лазером в Кривому Розі


Судинозвужувальні краплі та спреї, а також рослинні препарати часто не дозволяють досягати бажаного результату в лікуванні порушень носового дихання з однієї простої причини – вони не впливають на причини розвитку, а надають лише симптоматичну дію. Рослинні препарати діють слабо, а судинозвужувальні краплі не можна застосовувати довго, оскільки вони призводять до гіпертрофії слизової оболонки, і до підвищення артеріального тиску.

Куди більш ефективним є лікування за допомогою лазера. Його основні переваги:
• Щадний вплив і відсутність ускладнень;
• Відсутність неприємних відчуттів під час операції;
• Відсутність необхідності в протизапальній і антибактеріальній терапії після процедури;
• Збереження працездатності під час лікування, включає в себе кілька сеансів з інтервалом в 7 днів.

 

За допомогою методу лазерної коагуляції в Кривому Розі можливе лікування фактично всіх видів риніту: алергічного, медикаментозного, вазомоторного, гіпертрофічного і риніту вагітних.

 

Суть лікування полягає в проведенні лазерної коагуляції ділянок слизової оболонки. Попередньо проводиться місцева анестезія, після чого в носові ходи вводиться лазер для видалення частини слизової оболонки. Це дає можливість зменшити гіпертрофію слизової і розширити носові ходи, відновлюючи носове дихання і не завдаючи при цьому неприємних відчуттів. Ефективність методу дуже висока, перевагою його також є відсутність післяопераційних ускладнень, на відміну від проведення відкритих операцій!

 

Один з методів лікування порушень носового дихання – фотодинамічна терапія ЛОР органів: лікування синуситу, риніту, гаймориту. Більш детально про фізіотерапевтичні методи та спецільні процедури в отоларингології Клініки Медітон розкажуть наші лікарі!

 

Лазерна коагуляція при порушенні носового диханняЛазерна коагуляція при порушенні носового диханняЛікування порушень носового дихання: Кривий Ріг, отоларинголог на Філатова! Фотодинамічна терапія, лазеротерапія, медикаментозне лікування захворювань носа та дихальних шляхів. Якщо у вас закладений ніс і не можете нормально дихати, запишіться на консультацію ЛОРа за телефоном (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Отоларингологія в Клініці Медітон

Фарингіт, гайморит: лікування

Фотодинамічна терапія в лікуванні ЛОР захворювань

Поділитися