Лікування порушення носового дихання в Кривому РозіЛікування порушення носового дихання в Кривому Розі

Кожен з нас хоча б раз в житті стикався з порушенням носового дихання. Коли закладеність носа внаслідок вірусної інфекції проходить через декілька днів, особливих переживань це не викликає. Але коли ніс закладений практично постійно, що порушує працездатність і веде до постійних головних болів, а інколи є причиною серйозних ускладнень, варто задуматися. Лікарі Клініки Медітон пропонують експертне лікування порушень носового дихання в Кривому Розі.

 

Причини порушення носового дихання


Для початку розберемося, з яких причин, крім гострої респіраторної вірусної інфекції, може виникати закладеність носа. Серед основних факторів слідуючі:
• Викривлення носової перегородки внаслідок травм або аномалій;
• Алергічний запальний процес;
Хронічні синусити, в тому числі поліпозні;
• Медикаментозний або ятрогенний синусит, викликаний тривалим застосуванням судинозвужувальних крапель;
• Порушення регуляції судинного тонусу;
• Вагітність (внаслідок виникнення гормональних збоїв).

 

Лікування порушень носового дихання лазером в Кривому Розі


Судинозвужувальні краплі та спреї, а також рослинні препарати часто не дозволяють досягати бажаного результату в лікуванні порушень носового дихання з однієї простої причини – вони не впливають на причини розвитку, а надають лише симптоматичну дію. Рослинні препарати діють слабо, а судинозвужувальні краплі не можна застосовувати довго, оскільки вони призводять до гіпертрофії слизової оболонки, і до підвищення артеріального тиску.

Куди більш ефективним є лікування за допомогою лазера. Його основні переваги:
• Щадний вплив і відсутність ускладнень;
• Відсутність неприємних відчуттів під час операції;
• Відсутність необхідності в протизапальній і антибактеріальній терапії після процедури;
• Збереження працездатності під час лікування (включає в себе кілька сеансів з інтервалом в 7 днів).

 

За допомогою методу лазерної коагуляції в Кривому Розі можливе лікування фактично всіх видів риніту (алергічного, медикаментозного, вазомоторного, гіпертрофічного і навіть риніту вагітних).

 

Лазерна коагуляція при порушенні носового диханняЛазерна коагуляція при порушенні носового диханняСуть лікування полягає в проведенні лазерної коагуляції ділянок слизової оболонки. Попередньо проводиться місцева анестезія, після чого в носові ходи вводиться лазер для видалення частини слизової оболонки. Це дає можливість зменшити гіпертрофію слизової і розширити носові ходи, відновлюючи носове дихання і не завдаючи при цьому неприємних відчуттів. Ефективність методу дуже висока, перевагою його також є відсутність післяопераційних ускладнень, на відміну від проведення відкритих операцій!

 

Закладений ніс і не можете нормально дихати? Лікування порушень носового дихання лазером! Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Отоларингологія в Клініці Медітон

Фарингіт, гайморит: лікування

Фотодинамічна терапія в лікуванні ЛОР захворювань

Поділитися