ЛОД терапія в Кривому Розі: лікування імпотенціїЛОД терапія в Кривому Розі: лікування імпотенціїЛокальний негативний тиск на сьогоднішній день широко застосовується в корекції еректильної дисфункції різного ступеню вираженості. У нашій клініці використовуються такий підхід, який часто поєднують з фотостимуляцією (використовують монохромну терапію), що дозволяє домогтися високої ефективності в проведеному лікуванні і відмінних показників відновлення ерекції при наявних проблемах.


ЛОД-терапія, а точніше, ЛНТ-терапія в лікуванні імпотенції, при використанні сучасного обладнання завжди виявляється високоефективною, оскільки передбачає можливість вибору оптимального режиму терапії в кожній конкретній ситуації, а механізм впливу дозволяє відновлювати природні шляхи виникнення ерекції.

 

Що являє собою ЛОД терапія

 

Дія локального негативного тиску полягає в збільшенні обсягу печеристих тіл, які під час ерекції повинні заповнюватися кров'ю. При наявності еректильної дисфункції цього не відбувається з тих чи інших причин. Застосування ж ЛНТ терапії з фотостимуляцією дає можливість впливати на всі шляхи патологічного процесу, а саме:
• Покращувати стан печеристих тіл і кровоносних судин;
• Покращувати реологічні властивості крові;
• Стимулювати гемодинаміку в судинному руслі статевого члена.

 

Використання такого лікувального підходу призводить до рефлекторного посилення кровообігу в передміхуровій залозі, і аферентної нервової імпульсації, що створює осередки збудження у спинному і головному мозку, відновлюючи природні регуляторні процеси і ерекції та еякуляції, що дозволяє використовувати ЛОД-терапію еректильної дисфункції при будь-яких її формах.

 

Таким чином, ефекти при використанні даного методу є наслідком і поліпшення кровообігу, причому не тільки місцевого, а також рефлекторного впливу. А запущені в ході терапії процеси згодом підтримуються і ще більш активізуються в ході статевого життя.


Механізми впливу ЛОД терапії


Еректильна дисфункція: лікування методом ЛОД-терапіїЕректильна дисфункція: лікування методом ЛОД-терапії

Для багатьох пацієнтів дуже важливо розуміти, як саме здійснюється вплив при лікуванні імпотенції локальним від'ємним тиском, щоб знати, чи не може метод представляти небезпеку для їх здоров'я. Суть фізіотерапевтичного лікування полягає в тому, що статевий член поміщається в спеціальну колбу, в якій створюється негативний тиск. Він сприяє наповненню кавернозних тілець кров'ю і виникненню ерекції. Величина негативного тиску і тривалість утримання ерекції визначаються лікувальними програмами.

 

Як правило, ерекція утримується протягом однієї хвилини, після чого тиск знижується, і ерекція також проходить. Потім цикл повторюється, одна процедура триває близько 15 хвилин. Постійна стимуляція ерекції негативним тиском призводить до того, що згодом вона виникає і без всякої стимуляції, як при відсутності еректильної дисфункції.


Особливості обладнання та лікування в Клініці Медітон

 

У нашому медичному центрі вам не просто пропонується лікування з застосуванням ЛОД терапії та фотостимуляції (відбувається опромінення головки статевого члена променями червоного спектра, завдяки чому вдається впливати на реологічні властивості крові та покращувати внутрішньосудинну гемодинаміку). Ми пропонуємо лікування з використанням новітнього обладнання та досвіду кращих фахівців у своїй галузі, комплексний і індивідуальний підхід.

 

Основними відмінностями лікування локальним негативним тиском в Кривому Розі в нашій клініці є:
• Наявність індивідуальних програм на апараті і можливість вибрати одну з них або розробити програму лікування під пацієнта;
• Використання спеціальних конусних колб, що забезпечують комфортне проведення процедури;
• Використання насадок для герметизації і спеціальних гелів, що забезпечує високий рівень герметизації і дозволяє проводити процедури без попереднього гоління лобка;
• Стимуляція відбувається не тільки за рахунок негативного тиску, але й впливу фото променів, що рівномірно розподіляються по всій поверхні головки статевого члена і проводять стимуляцію численних ерогенних зон, розташованих в цій області.


Чому саме ЛОД терапія: переваги методу


• Повна безпека;
• Комфорт для пацієнта;
• Можливість як ізольованого використання, так і включення в комплексні програми;
• Висока ефективність при будь-яких видах еректильної дисфункції і при хронічному простатиті;
• Фінансова доступність методики;
• Наявність не тільки терапевтичної, але і психологічної ефективності (ерекція виникає на очах пацієнта та призводить до впевненості, що він зможе впоратися з хворобою).

 

Переваги ЛОД терапії в лікуванні еректильної дисфункціїПереваги ЛОД терапії в лікуванні еректильної дисфункціїЛОД терапія, Кривий Ріг. Запис на процедури, прийом лікаря і консультацію по телефону (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози

Урологія в Кривому Розі

Трансректальне ультразвукове дослідження

Поділитися