ЛОД терапія в Кривому Розі: лікування імпотенціїЛОД терапія в Кривому Розі: лікування імпотенціїНа сьогоднішній день, один із методів корекції еректильної дисфункції – локальний від'ємний тиск. Лікарі клініки застосовують комплексний підхід у лікуванні статевого безсилля – ЛОД-терапія + фотостимуляція (монохромна терапія), що дозволяє досягати високої ефективності в лікуванні та відмінних показників відновлення ерекції при наявних проблемах. ЛОД-терапія у Кривому Розі: відділення урології на Філатова!


ЛОД-терапія, а точніше, ЛВТ-терапія в лікуванні імпотенції, при використанні сучасного обладнання завжди виявляється високоефективною, оскільки передбачає можливість вибору оптимального режиму терапії в кожній конкретній ситуації, а механізм впливу дозволяє відновлювати природні шляхи виникнення ерекції. Детальна консультація з фізіотерапевтичних процедур та методів лікування еректильної дисфункції: прийом уролога на Філатова, експертна діагностика, вивчення історії хвороби, призначення відповідно до отриманих результатів обстеження!

 

Що являє собою ЛВТ терапія

 

Дія локального від'ємного тиску полягає в збільшенні обсягу печеристих тіл, які під час ерекції повинні заповнюватися кров'ю. При наявності еректильної дисфункції цього не відбувається. Застосування ж ЛНТ терапії з фотостимуляцією дає можливість впливати на всі шляхи патологічного процесу:
• Покращення стану печеристих тіл і кровоносних судин;
• Покращення реологічних властивостей крові;
• Стимуляція гемодинаміки в судинному руслі статевого члена.

 

Використання процедури призводить до рефлекторного посилення кровообігу в передміхуровій залозі, і аферентної нервової імпульсації, що створює осередки збудження у спинному і головному мозку, відновлюючи природні регуляторні процеси ерекції та еякуляції, що дозволяє використовувати ЛВТ-терапію для лікування еректильної дисфункції будь-якої форми!

 

Отриманий ефект при використанні даного методу є наслідком і поліпшення кровообігу, причому не тільки місцевого, а також рефлекторного впливу. А запущені в ході терапії процеси згодом підтримуються і ще більш активізуються в ході статевого життя.

 

Механізми впливу ЛОД терапії


Еректильна дисфункція: лікування методом ЛОД-терапіїЕректильна дисфункція: лікування методом ЛОД-терапії

Для багатьох пацієнтів дуже важливо розуміти, як саме здійснюється вплив при лікуванні імпотенції локальним від'ємним тиском, щоб знати, чи не може метод представляти небезпеку для їх здоров'я. Суть фізіотерапевтичного лікування полягає в тому, що статевий член поміщається в спеціальну колбу, в якій створюється негативний тиск. Він сприяє наповненню кавернозних тілець кров'ю і виникненню ерекції. Величина від'ємнного тиску і тривалість утримання ерекції визначаються лікувальними програмами.

 

Як правило, ерекція утримується протягом однієї хвилини, після чого тиск знижується, і ерекція також проходить. Потім цикл повторюється, одна процедура триває близько 15 хвилин. Постійна стимуляція ерекції від'ємним тиском призводить до того, що згодом вона виникає і без всякої стимуляції, як при відсутності еректильної дисфункції.

 

Особливості обладнання та лікування в Клініці Медітон

 

В урологічному відділенні на Філатова ЛВТ-терапія з фотостимуляцією є затребуваним методом відновлення потенції. Протягом процедури відбувається опромінення головки статевого члена променями червоного спектра, завдяки чому вдається впливати на реологічні властивості крові та покращувати внутрішньосудинну гемодинаміку, що призводить до значних результатів.

 

Додаткові переваги проходження курсу в Клініці Медітон: сучасне обладнання, кваліфіковані фахівці та багаторічний досвід лікування сексуальних розладів, комплексний підхід та індивідуальні програми терапії.

 

Основні відмінності лікування локальним від'ємним тиском у Кривому Розі:
• Наявність індивідуальних програм на апараті, можливість розробки окремої програми лікування пацієнта;
• Використання спеціальних конусних колб, що забезпечують комфортне проведення процедури;
• Використання насадок для герметизації та спеціальних гелів – забезпечення високого рівня герметизації, проведення процедури без попереднього гоління зони впливу;
• Стимуляція відбувається не тільки за рахунок негативного тиску, але й впливу фотопроменів, вони рівномірно розподіляються по всій поверхні головки статевого члена і стимулюють численні ерогенні зони, розташовані в цій області.

 

Чому саме ЛОД терапія: переваги методу


• Повна безпека, комфорт для пацієнта;
• Можливість як ізольованого використання, так і включення в комплексні програми;
• Висока ефективність при будь-яких видах еректильної дисфункції і при хронічному простатиті;
• Фінансова доступність методики – ціна ЛОД терапії завжди стабільна;
• Наявність не тільки терапевтичної, але і психологічної ефективності – ерекція виникає на очах пацієнта та призводить до впевненості, що він зможе впоратися з хворобою.

 

Переваги ЛОД терапії в лікуванні еректильної дисфункціїПереваги ЛОД терапії в лікуванні еректильної дисфункціїЛОД терапія, Кривий Ріг. Запис на процедури, прийом лікаря та консультацію за телефоном (098) 530-60-40. Відділення урології на Філатова: лікування сексуальних розладів, відновлення потенції, діагностика запальних захворювань та урогенітальних інфекцій, лікування хронічного простатиту!

 

Важливо знати:

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози

Урологія в Кривому Розі

Трансректальне ультразвукове дослідження

Поділитися