Лабораторія Клініки Медітон


Лабораторні дослідження в Клініці МедітонЛабораторні дослідження в Клініці МедітонНаша клініка пропонує широкий спектр послуг по проведенню лікарських консультацій, застосуванню сучасних діагностичних методик та лікуванню самих різних захворювань з використанням тільки нових і найбільш ефективних підходів. Лабораторні дослідження, аналізи, тести у Кривому Розі!

 

Але для ефективного лікування і боротьби з будь-якою хворобою, необхідно встановити її причини і механізми розвитку, і це неможливо зробити без використання сучасних лабораторних досліджень. Пройшли ті часи, коли діагностика будувалася виключно на лікарському огляді і була чи не найслабшою ланкою всієї медичної допомоги!

 

Сьогодні за допомогою відповідних реактивів і сучасного обладнання, вдається визначати навіть мінімальні зміни в порушенні внутрішнього гомеостазу та визначати початкові ознаки захворювань, що дозволяє діагностувати патологію навіть на самих ранніх етапах, коли лікування виявляється найбільш ефективним.


Переваги нашої лабораторії в Кривому Розі


Сьогодні знайти лабораторію, в якій можна було б виконати ті чи інші аналізи, досить легко. Але якщо ви звернетеся в першу-ліпшу лабораторію, то це ще далеко не означає, що зможете отримати бажані результати (швидке проведення аналізів і достовірні результати). Саме тому радимо вам скористатися послугами нашого лабораторного центру в Кривому Розі, серед переваг якого слід назвати:
• Обладнання лабораторії новітніми автоматизованими системами для виконання аналізів;
Лабораторні дослідження в Кривому РозіЛабораторні дослідження в Кривому Розі• Експертний підбір реактивів, які завжди відповідають вимогам діагностичної системи, що виключає можливість аналітичної помилки;
• Висока кваліфікація всіх фахівців, що використовують у своїй роботі досвід кращих лабораторій західних клінік;
• Щільна взаємодія з лікарями-клініцистами дозволяє вибрати найбільш щадний і простий, доступний і в той же час інформативний метод діагностики;
• Забір матеріалу здійснюється тільки з допомогою вакутайнерів, що виключає будь-які ризики для пацієнта і робить проведення аналізів ще більш інформативним і точним, оскільки біологічний матеріал не піддається впливу ззовні!


Спектр послуг, що надаються (які аналізи здати в Кривому Розі)


Ми пропонуємо вашій увазі проведення широкого спектру аналізів, серед яких:
Загальний аналіз крові і загальний аналіз сечі;
• Весь спектр біохімічних досліджень;
Визначення всіх видів гормонів;
• Обстеження на маркери аутоімунної патології;
Визначення онкомаркерів;
• Аналізи на специфічні інфекції (у тому числі аналізи на ЗПСШ);
• Весь спектр лабораторних досліджень для вагітних.


Лабораторія нашої клініки – це не тільки можливість виконати всі необхідні обстеження в одному місці, але і:
• Проведення термінових аналізів (аналізи на cito);
• Фіксовані ціни на всі дослідження;
• Наявність спеціалізованих пакетів досліджень за більш доступною ціною.


Де здати аналізи в Кривому РозіДе здати аналізи в Кривому РозіВсі ми розуміємо, що від достовірності отриманих результатів залежить і правильно поставлений діагноз, і ефективність проведеної терапії. Наша лабораторія визнана багатьма медичними центрами та приватними клініками міста і регіону, оскільки ми проводимо дослідження швидко, використовуємо новітні технології, обладнання та реактиви, надаємо швидкі результати і завжди гарантуємо достовірність наданих показників та інформації. Якщо вам потрібно здати аналізи у Кривому Розі, лабораторія Клініки Медітон до ваших послуг!

 

Корисна інформація:

Мікроскопічні дослідження в лабораторії

Спермограма - аналіз сперми

Ультразвукова діагностика УЗД

Поділитися