Проблеми з потенцією, еректильна дисфункціяПроблеми з потенцією, еректильна дисфункціяБільшість чоловіків, які звертаються в нашу клініку, пред'являють скарги на різноманітні сексуальні розлади. Однією з найсерйозніших і частих з них є скарга на зниження лібідо і значне ослаблення ерекцій (враховуються ранкові, а також адекватні, при здійсненні статевого акту). Ми практикуємо експертне лікування еректильної дисфункції у Кривому Розі і запрошуємо чоловіків на прийом!

 

Чи пов'язані простатит і еректильна дисфункція?

 

Потрібно розуміти, що простатит не впливає на лібідо, тобто, не знижує його. Захворювання може призводити лише до певного послаблення ранкових і адекватних ерекцій, зниження їх загальної кількості, тривалості статевого акту, а також стати причиною "притуплення" оргазму.

 

У переважній кількості випадків, чоловік здатний в подібній ситуації вести регулярне статеве життя. А після лікування простатиту з застосуванням технологій, рекомендованих фахівцями Клініки Медітон, як правило, і зовсім позбутися від таких порушень.

 

Причини еректильної дисфункції

 

Якщо ж порушення потенції виражено більш серйозно, то і причини можуть бути зовсім іншими. Особливо в тому випадку, якщо спостерігається зниження лібідо. Найбільш часто, мова йде про проблеми з центральною нервовою системою, порушення її нормального функціонування (головний мозок, периферичні нерви), можливо, гормональні порушення (відхилення у функції яєчок, щитовидної залози, надниркових залоз) і, що цілком реально, зниження кровотоку в статевому члені, що називається судинною еректильною дисфункцією. Також варто розглядати й інші захворювання, які можуть вплинути, наприклад, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, виразкова хвороба дванадцятипалої кишки, ішемічна хвороба серця.

 

За даних причин, пацієнти з подібними скаргами підлягають поглибленому обстеженню, яке допоможе встановити основні причини, що призвели до порушення потенції, статевого безсилля. Після проведеного фахівцями клініки обстеження, а також отримання всієї необхідної інформації, лікар призначає комплексне лікування, обов'язково враховуючи при цьому особливості організму, а також специфіку перебігу хвороби.

 

Найчастішою причиною поганої ерекції сьогодні є ослаблений артеріальний кровотік в статевому члені. Статистика говорить про те, що подібна проблема спостерігається у 70% хворих на хронічний простатит.

 

Еректильна дисфункція: діагностика імпотенції

 

Основні причини еректильної дисфункціїОсновні причини еректильної дисфункціїІснуючі сьогодні методи діагностики недостатності артеріального кровотоку в артеріях статевого члена і патологічного венозного дренажу, що проявляється раптовим зниженням або зникненням ерекції під час статевого акту (фармакоехографія, перфузійна кавернозометрія з кавернозографією) вже не так ефективні, так як недостатньо об'єктивні, відрізняються високою вартістю та трудомісткістю. Це може значно ускладнити роботу фахівця, наслідком чого бувають серйозні помилки в діагностиці!

 

Якщо ж говорити про лікування недостатності артеріального кровотоку в статевому члені, то сучасні засоби, які застосовуються досить часто, а саме каверджект, віагра та інші, не зовсім те, що потрібно. Подібні препарати придатні, найчастіше, саме для отримання ерекції перед вчиненням статевого акту, але вони не дають можливості повністю відновити власні еректильні можливості.

 

Більш перспективною вважається ЛОД-терапія. Але традиційно застосовувані методики недостатньо фізіологічні, а також є травматичними, що знижує ефективність методу і, крім того, може стати причиною численних побічних ефектів і навіть ускладнень!

 

Лікування еректильної дисфункції в Кривому Розі


В Клініці Медітон для лікування судинної еректильної дисфункції застосовується принципово нова апаратна методика із застосуванням вібровакуумного фалостимулятора, а також програмного комплексу Андро-Гін, які суттєво підвищують ефективність методу. Комбіноване використання сучасного експертного обладнання дає можливість об'єктивно оцінювати наявність патологічного венозного дренажу, а також порушення артеріального кровотоку в статевому члені, і коригувати його з відновленням власної еректильної здібності статевого члена до 92% випадків!

 

Лікування імпотенції в Кривому РозіЛікування імпотенції в Кривому РозіЯкщо ви помітили симптоми статевого безсилля, запишіться на прийом уролога для вирішення проблем з потенцією та лікування еректильної дисфункції у Кривому розі!

 

Важлива інформація:

Відділення Урології Клініки Медітон

Трансректальне ультразвукове дослідження

Пневмовібромасаж – лікування хронічного простатиту

Поділитися