Проблеми з потенцією, еректильна дисфункціяПроблеми з потенцією, еректильна дисфункціяБільшість чоловіків, які звертаються в нашу клініку, пред'являють скарги на різноманітні сексуальні розлади. Однією з найсерйозніших і частих з них є скарга на зниження лібідо і значне ослаблення ерекцій, враховуючи ранкові ерекції, а також адекватні, при здійсненні статевого акту. Ми практикуємо експертне лікування еректильної дисфункції у Кривому Розі і запрошуємо чоловіків на прийом. Експертна діагностика, визначення причин імпотенції, індивідуальний план терапії!

 

Чи пов'язані простатит і еректильна дисфункція?

 

Простатит не впливає на лібідо та не знижує його. Захворювання може призводити лише до певного послаблення ранкових і адекватних ерекцій, зниження їх загальної кількості, тривалості статевого акту, а також стати причиною "притуплення" оргазму. У переважній кількості випадків, чоловік здатний в подібній ситуації вести регулярне статеве життя. А після лікування простатиту з застосуванням технологій, рекомендованих фахівцями Клініки Медітон, як правило, і зовсім позбутися таких порушень.

 

Профілактичний огляд у уролога, а також своєчасне звернення до фахівця у разі виявлення неприємних симптомів із боку сечостатевої системи, сприяють швидкому вирішенню проблем. Простатит, еректильна дисфункція, раннє сім'явиверження, кров у спермі, болючі ерекції, ЗПСШ, урогенітальні інфекції та інші захворювання – проблеми, що можна подолати!

 

Причини еректильної дисфункції

 

Якщо ж порушення потенції виражено більш серйозно, то і причини можуть бути зовсім іншими. Особливо в тому випадку, якщо спостерігається зниження лібідо. Найбільш часто, мова йде про проблеми з центральною нервовою системою, порушення її нормального функціонування (головний мозок, периферичні нерви), можливо, гормональні порушення (відхилення у функції яєчок, щитовидної залози, надниркових залоз) і, що цілком реально, зниження кровотоку в статевому члені, що називається судинною еректильною дисфункцією. Також варто розглядати й інші захворювання, які можуть вплинути, наприклад, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, виразкова хвороба дванадцятипалої кишки, ішемічна хвороба серця.

 

Пацієнти з подібними скаргами підлягають поглибленому обстеженню, яке допоможе встановити основні причини, що призвели до порушення потенції, статевого безсилля. По результатам обстеження лікар призначає комплексне лікування єректильної жисфункції, обов'язково враховуючи при цьому особливості організму, а також специфіку перебігу хвороби.

 

Більш частою причиною поганої ерекції сьогодні є ослаблений артеріальний кровотік в статевому члені. Статистика говорить про те, що подібна проблема спостерігається у 70% хворих на хронічний простатит.

 

Еректильна дисфункція: діагностика імпотенції

 

Основні причини еректильної дисфункціїОсновні причини еректильної дисфункціїІснуючі сьогодні методи діагностики недостатності артеріального кровотоку в артеріях статевого члена і патологічного венозного дренажу, що проявляється раптовим зниженням або зникненням ерекції під час статевого акту, а саме фармакоехографія та перфузійна кавернозометрія з кавернозографією, вже не так ефективні. Діагностичні прийоми недостатньо об'єктивні, відрізняються високою вартістю та трудомісткістю. Це може значно ускладнити роботу фахівця, а також призвести до деяких помилок у діагнозі та пошуку причин еректильної дисфункції!

 

Основне завдання – збір медичного анамнезу та показників сексуального стану з докладним позначенням супутніх проблем. Патофізіологія еректильної дисфункції та втрати ерекції може бути нейрогенною, психогенною, гормональною, анатомічною. Тому важливо встановити зв'язки для визначення точної причини сексуального безсилля!

 

• Лікар проводить бесіду з пацієнтом та отримує необхідні відомості, виконує фізикальний огляд;
Призначаються лабораторні аналізи для підтвердження або спростування захворювань, що впливають на сексуальні здібності чоловіка;
• Збирається інформація з історії хвороби, про прийом медикаментозних препаратів протягом останнього часу;
• У певних випадках для підтвердження попереднього діагнозу призначаються спеціальні тести: інтракаверозний ін'єкційний тест, дуплексне УЗД судин статевого члена, нічна тумесценція та інші!

 

Лікування еректильної дисфункції в Кривому Розі

 

Сьогодні дуже багато інформації щодо лікування імпотенції. У рекламі можна побачити десятки препаратів від еректильної дисфункції. Але це комерційний напрямок, який не враховує етіології. Якщо говорити про лікування недостатності артеріального кровотоку в статевому члені, то є засоби каверджект, віагра та інші. Це не правильний варіант. Дані препарати – для ерекції перед статевим актом, але вони не дають можливості повністю відновити власні еректильні можливості.

 

Більш перспективною вважається ЛОД-терапія у лікуванні імпотенції та чоловічого безсилля. Також, серед пропозицій для лікування судинної еректильної дисфункції, принципово нова апаратна методика із застосуванням вібровакуумного фалостимулятора, а також програмного комплексу Андро-Гін, які суттєво підвищують ефективність методу. Комбіноване використання сучасного експертного обладнання дає можливість об'єктивно оцінювати наявність патологічного венозного дренажу, а також порушення артеріального кровотоку в статевому члені, і коригувати його з відновленням власної еректильної здібності статевого члена до 92% випадків!

 

Лікування імпотенції в Кривому РозіЛікування імпотенції в Кривому РозіЛікування статевого безсилля у Кривому Розі на Філатова: консультація уролога, діагностика та рекомендації щодо лікування еректильної дисфункції, проблем з потенцією. Якщо у вас проявляється неможливість вчинення статевого акту, передчасна еякуляція, виражені ознаки статевого безсилля або інфекцій сечостатевої системи, запишіться на прийом лікаря за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Відділення Урології Клініки Медітон

Трансректальне ультразвукове дослідження

Пневмовібромасаж – лікування хронічного простатиту

Поділитися