Експертне УЗД молочних залозЕкспертне УЗД молочних залозУльтразвукове дослідження молочних залоз – інструментальний метод обстеження, який широко використовується в медичній практиці для візуалізації тканини молочної залози, визначення стану залоз і проток, наявності, розмірів і форми додаткових утворень, структури і опосередковано – функції молочних залоз. УЗД молочних залоз у Кривому Розі проводиться переважно молодим жінкам (до 35 років), у тому числі для визначення додаткових утворень і оцінки їх характеру.


УЗД при вагітності

 

При вагітності відбуваються структурні і функціональні зміни в молочних залозах, нерідко можуть з'являтися виділення із сосків (так зване молозиво), відбувається збільшення молочних залоз у розмірах, може виникнути біль або свербіж у грудях.

 

Проведення УЗД при вагітності не тільки матки і внутрішніх статевих органів, але і молочних залоз, дає можливість оцінити стан залоз і не пропустити наявність супутньої патології, виникнення якої не пов'язане з вагітністю. УЗД під час вагітності є одним з небагатьох методів дослідження, який не має протипоказань і може бути використаний з метою обстеження навіть багаторазово.


Інші показання для УЗД грудей


Вартість УЗД молочних залозВартість УЗД молочних залоз

Молочні залози схильні до виникнення запальних процесів, особливо під час годування малюка груддю. У тканині залоз не виключено формування новоутворень, в будь-якому віці можуть виникати і структурні зміни тканини різного генезу, що об'єднуються терміном мастопатія.

 

Наявність будь-яких скарг з боку молочних залоз або змін при огляді або пальпації служить підставою для проведення УЗД грудей у молодому віці, після 35 років з цією метою використовується переважно рентгенографічний метод (мамографія).


УЗД молочних залоз: ціна


Слід сказати, що ціна УЗД молочних залоз є однією з найнижчих серед всіх інших методів обстежень, а в нашій клініці обстеження виконується висококваліфікованими фахівцями на новітньому обладнанні, що дозволяє гарантувати точні результати після проведення процедури.


Де зробити УЗД молочних залоз в Кривому Розі


Якщо вам необхідно зробити УЗД в Кривому Розі, ви можете сміливо звертатися в Клініку Медітон. Ми зможемо запропонувати вам не тільки УЗД молочних залоз, але і комплексне обстеження, що включає в себе збір скарг і огляд фахівця, виконання лабораторних та інструментальних обстежень. Крім того, проводиться оцінка загального стану, установка основного і супутнього діагнозів, виконується призначення комплексного лікування з урахуванням наявних змін.


УЗД грудей Кривий Ріг: професійне обстеженняУЗД грудей Кривий Ріг: професійне обстеження

На базі медичного центру також проводиться:

• УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору;
• УЗД щитовидної залози і паращитовидних залоз;
• УЗД нирок і надниркових залоз;
• УЗД м'яких тканин.

 

Звертайтеся по телефону (098) 530-60-40 для одержання необхідної інформації та попереднього запису!

 

Важливі посилання:

Відділення ультразвукової діагностики

Ціна УЗД молочних залоз: вартість процедури

УЗД в гінекології

Поділитися