Експертне УЗД молочних залозЕкспертне УЗД молочних залозУльтразвукове дослідження молочних залоз – інструментальний метод обстеження, який широко використовується в медичній практиці для візуалізації тканини молочної залози, визначення стану залоз і проток, наявності, розмірів і форми додаткових утворень, структури і опосередковано – функції молочних залоз. УЗД молочних залоз у Кривому Розі проводиться переважно молодим жінкам (до 35 років), у тому числі для визначення додаткових утворень і оцінки їх характеру.

 

УЗД при вагітності

 

При вагітності відбуваються структурні і функціональні зміни в молочних залозах, нерідко можуть з'являтися виділення із сосків (так зване молозиво), відбувається збільшення молочних залоз у розмірах, може виникнути біль або свербіж у грудях.

 

Під час виношування плоду необхідно відповідно з рекомендаціями лікаря проходити УЗД матки і внутрішніх статевих органів. Не менш важливо і УЗД молочних залоз при вагітності, що дає можливість оцінити стан залоз і не пропустити наявність супутньої патології, виникнення якої не пов'язане з вагітністю. УЗД під час вагітності є одним з небагатьох методів дослідження, який не має протипоказань і може бути використаний з метою обстеження навіть багаторазово..

 

Інші показання для УЗД грудей


Вартість УЗД молочних залозВартість УЗД молочних залоз

Молочні залози схильні до виникнення запальних процесів, особливо під час годування малюка груддю. У тканині залоз не виключено формування новоутворень, в будь-якому віці можуть виникати і структурні зміни тканини різного генезу, що об'єднуються терміном мастопатія.

 

Наявність будь-яких скарг з боку молочних залоз або змін при огляді або пальпації служить підставою для проведення УЗД грудей у молодому віці, після 35 років з цією метою використовується переважно рентгенографічний метод (мамографія).

 

УЗД грудей дозволяє вчасно встановити наявність патологій і новоутворень, що дає можливість негайно приступити до лікування. Методика сприяє високій інформативності і здатна виявити:
• Мастити, запальні захворювання, фіброзно-кістозні утворення грудей;
• Доброякісні пухлини, які можуть бути пов'язані з клімактеричними змінами;
• Абсцеси, а також злоякісні утворення молочних залоз!

 

Переважною характеристикою технології є раннє визначення раку грудей, кісти, фіброаденоми, що можливо завдяки наступним напрямам обстеження:
• Ретельна оцінка структури молочних залоз, визначення наявності або підтвердження відсутності негативних вікових змін, виявлення особливостей будови;
• Своєчасне виявлення вогнищевих і дифузних захворювань;
• Оцінка кровотоку, обстеження регіонарних лімфатичних вузлів, а при виявленні утворень грудей, визначення їх розмірів і структури, характеру процесу і його поширеності!

 

Обстеження молочних залоз у гінекологаОбстеження молочних залоз у гінекологаУЗД молочних залоз – обстеження, що не має протипоказань, володіє високою інформативністю і дає можливість отримати результат діагностики відразу, без очікування. Сьогодні УЗД грудей застосовується під час профілактичних оглядів, в період вагітності, при підозрі патологій розвитку, до і після мамопластики. Обстежуються груди, прилеглі тканини і лімфовузли над і під ключицею, в пахвових западинах.

 

Якщо болять груди, ви відчуваєте в тканинах і під шкірою ущільнення і затвердіння, якщо є почервоніння, поверхневі висипання або помічено зміну розмірів і форми грудей, терміново зверніться за допомогою і запишіться на обстеження!

 

УЗД молочних залоз: ціна


Слід сказати, що ціна УЗД молочних залоз є однією з найнижчих серед інших методів обстежень, а в нашій клініці обстеження виконується кваліфікованими фахівцями з використанням новітнього обладнання. Це дозволяє гарантувати точні результати після проведення процедури.

 

Де зробити УЗД молочних залоз в Кривому Розі


Якщо вам необхідно зробити УЗД в Кривому Розі, ви можете сміливо звертатися в Клініку Медітон. Запропонуємо УЗД молочних залоз, а також комплексне обстеження, що включає в себе збір скарг і огляд фахівця, виконання лабораторних та інструментальних обстежень. Проводиться оцінка загального стану, установка основного і супутнього діагнозів, виконується призначення комплексного лікування з урахуванням наявних змін.

 

На базі медичного центру також проводиться:

• УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору;
• УЗД щитовидної залози і паращитовидних залоз;
• УЗД нирок і надниркових залоз;
• УЗД м'яких тканин.

 

УЗД грудей Кривий Ріг: професійне обстеженняУЗД грудей Кривий Ріг: професійне обстеженняЗвертайтеся по телефону (098) 530-60-40 для одержання необхідної інформації та попереднього запису!

 

Важливі посилання:

Відділення ультразвукової діагностики

Ціна УЗД молочних залоз: вартість процедури

УЗД в гінекології

Поділитися