Експертне УЗД молочних залозЕкспертне УЗД молочних залозУльтразвукове дослідження молочних залоз – інструментальний метод обстеження, який широко використовується в медичній практиці для візуалізації тканини молочної залози, визначення стану залоз і проток, наявності, розмірів і форми додаткових утворень, структури і опосередковано – функції молочних залоз. УЗД молочних залоз у Кривому Розі для жінок та чоловіків, визначення наявності новоутворень грудей та оцінка їх характеру.

 

УЗД грудей при вагітності

 

Під час вагітності відбуваються структурні і функціональні зміни в молочних залозах, нерідко можуть з'являтися виділення із сосків, так зване молозиво, відбувається збільшення молочних залоз у розмірах, може виникнути біль або свербіж у грудях.

 

Під час виношування плоду необхідно відповідно з рекомендаціями лікаря проходити УЗД матки і внутрішніх статевих органів.

 

Не менш важливо і УЗД молочних залоз при вагітності, що дає можливість оцінити стан залоз і не пропустити наявність супутньої патології, виникнення якої не пов'язане з вагітністю. УЗД під час вагітності є одним з небагатьох методів дослідження, який не має протипоказань і може бути використаний з метою обстеження навіть багаторазово.

 

Інші показання для УЗД грудей


УЗД молочних залоз: показання, консультаціяУЗД молочних залоз: показання, консультація

Молочні залози схильні до виникнення запальних процесів, особливо під час годування малюка груддю. У тканині залоз не виключено формування новоутворень, в будь-якому віці можуть виникати і структурні зміни тканини різного генезу, що об'єднуються терміном мастопатія.

 

Наявність будь-яких скарг з боку молочних залоз або змін при огляді або пальпації служить підставою для проведення УЗІ грудей у молодому віці, після 35 років з цією метою використовується переважно рентгенографічний метод мамографія. Додаткове призначення для виявлення утворень у грудях – біопсія молочних залоз!

 

УЗД грудей дозволяє вчасно встановити наявність патологій і новоутворень, що дає можливість негайно приступити до лікування. Методика сприяє високій інформативності і здатна виявити:
• Мастити, запальні захворювання, фіброзно-кістозні утворення грудей;
• Доброякісні пухлини, які можуть бути пов'язані з клімактеричними змінами;
• Абсцеси, а також злоякісні утворення молочних залоз!

 

Переважною характеристикою технології є раннє визначення раку грудей, кісти, фіброаденоми, що можливо завдяки наступним напрямам обстеження:
• Ретельна оцінка структури молочних залоз, визначення наявності або підтвердження відсутності негативних вікових змін, виявлення особливостей будови;
• Своєчасне виявлення вогнищевих і дифузних захворювань;
• Оцінка кровотоку, обстеження регіонарних лімфатичних вузлів, а при виявленні утворень грудей, визначення їх розмірів і структури, характеру процесу і його поширеності!

 

Обстеження молочних залоз у гінекологаОбстеження молочних залоз у гінекологаУЗД молочних залоз – обстеження, що не має протипоказань, володіє високою інформативністю і дає можливість отримати результат діагностики відразу, без очікування. Виконується профілактичне УЗД грудей, в період вагітності, при підозрі патологій розвитку, до і після мамопластики. Обстежуються груди, прилеглі тканини і лімфовузли над і під ключицею, в пахвових западинах.

 

Якщо болять груди, ви відчуваєте в тканинах і під шкірою ущільнення і затвердіння, якщо є почервоніння, поверхневі висипання або помічено зміну розмірів і форми грудей, терміново зверніться за допомогою і запишіться на обстеження!

 

УЗД молочних залоз: ціна


Слід сказати, що ціна УЗД молочних залоз в Кривому Розі є однією з найнижчих серед інших методів обстежень. У разі запису на ультразвук молочних залоз на Філатовому та Поштовому, у філіях нашої клініки, ви отримаєте додаткові переваги: ​​кваліфіковані лікарі, консультація за результатами УЗД грудей суміжних фахівців, застосування сучасного обладнання та програмного забезпечення, висока точність визначення патологічних станів під час обстеження.

 

Де зробити УЗД молочних залоз в Кривому Розі


Знайти дуже просто! Якщо потрібно терміново зробити УЗД молочних залоз – Кривий Ріг, Філатова чи Поштовий. Ви можете звернутися до будь-якої з наших філій і ми запропонуємо не тільки УЗД молочних залоз, а також комплексне обстеження, що включає в себе збір скарг і огляд фахівця, виконання лабораторних та інструментальних обстежень. Проводиться оцінка загального стану, установка основного і супутнього діагнозів, виконується призначення комплексного лікування з урахуванням наявних змін.

 

На базі медичного центру також проводиться:

• УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору;
УЗД щитовидної залози і паращитовидних залоз;
• УЗД нирок і надниркових залоз;
УЗД лімфатичних вузлів та м'яких тканин!

 

УЗД грудей Кривий Ріг на площі ВизволенняУЗД грудей Кривий Ріг на площі ВизволенняЕкспертне УЗД молочних залоз Кривий Ріг на Визволення та Філатова, для жінок та чоловіків. Нове обладнання для ультразвукової діагностики грудей, розшифровка результатів, досвідчені лікарі та індивідуальні призначення. Звертайтеся за телефоном (098) 530-60-40 для попереднього запису.

 

Важливі посилання:

Відділення ультразвукової діагностики

Ціна УЗД молочних залоз: вартість процедури

УЗД в гінекології

Поділитися