Лікування псоріазу у відділенні дерматологіїЛікування псоріазу у відділенні дерматологіїПсоріаз – хронічне захворювання, яке характеризується ураженням переважно шкіри і безперервно рецидивуючим перебігом. Це означає, що ознаки псоріазу зберігаються у пацієнтів практично завжди, але захворювання характеризується появою низки періодів ремісії, коли прояви різко зменшуються, а також загострень, при яких можуть значно збільшуватися розмір і вираженість змін на шкірі. Ми пропонуємо експертне лікування псоріазу у Кривому Розі та приведення до стану стійкої ремісії!

 

Причини псоріазу: чому виникає захворювання

 

До недавнього часу причиною виникнення псоріазу вважали надлишкові психогенні навантаження, шкідливі звички, використання деяких препаратів і ряд інших факторів.

 

Однак сьогодні доведено, що ці фактори можуть лише провокувати виникнення захворювання.

 

Псоріаз нігтів, голови, рук та ніг виникає внаслідок наявності спадкової схильності – дефекту в одній з хромосом, в результаті чого виникає аутоімунний процес з ураженням шкіри, її інфільтрацією імунними клітинами – лімфоцитами і макрофагами, розростанням судинної мережі і появою характерних симптомів.

 

Про спадковий характер захворювання свідчить і початок хвороби в ранньому віці – кожен третій пацієнт фіксує виникнення захворювання у віці до 20 років, а після 25 років псоріаз виникає у виключно рідкісних випадках. На жаль, сьогодні діагностується псоріаз у дітей раннього віку, чисельно зафіксовані випадки псоріазу у новонароджених!

 

Серед причин псоріазу на тілі, обличчі та голові, а також факторів розвитку захворювання, алергічні реакції та гормональні збої, порушення обміну речовин, грибкові та бактеріальні інфекції, вплив вірусів, деякі хвороби внутрішніх органів!

 

Симптоми псоріазу: ознаки хвороби


Причини і симптоми псоріазуПричини і симптоми псоріазу

Проявлення захворювання залежать від форми розвитку. Сьогодні виділяють наступні види псоріазу:

• Генералізована форма – ураження шкіри носить поширений характер;
• Ураження долонної поверхні кисті і підошовної поверхні стопи – псоріаз рук та ніг;
• Поява кільцеподібних висипань, які можуть поступово збільшуватися в розмірах – псоріаз ліктів та тіла;
• Псоріатична еритродермія – складний хронічний дерматит на фоні загострення;
• Класичний псоріаз з появою характерних білих, сірих або сріблястих плям, які зливаються між собою.

 

Таким чином, симптоми псоріазу зводяться до таких основних проявів:

Поява опуклих висипань на шкірі у вигляді ущільнень;
• Почервоніння шкіри в місцях висипань;
• Виражений свербіж шкіри або відчуття печіння шкіри;
• Поява характерних "парафінових озерець", які є наслідком розростання кератиноцитів;
• Висипання частіше локалізуються на розгинальній поверхні суглобів, можуть спостерігатися на волосистій частині голови і шкірі обличчя;
Ураження нігтів спостерігається досить часто, нігтьові пластинки набувають характеру "наперстка" через наявність великої кількості точкових вдавлень.


Подібна симптоматика часто призводить до думки про розвиток грибка на шкірі та нігтях. Пацієнти ігнорують прояви захворювання, уникають відвідувань лікаря та займаються самолікуванням. У цей час проблема розвивається і періодично активізується, але вже з явними ускладненнями. Псоріаз на голові, ногах і руках, псоріатичні бляшки на ліктях... і, природно, на додаток до негативної візуалізації низка неприємних симптомів. Тому важливо звернутися за допомогою вже за перших проявів, навіть якщо ви припускаєте іншу дерматологічну проблему. Важлива рання експертна діагностика, і лише такий підхід може призвести до позитивного результату. Якщо підозрюєте псоріаз – лікування експертного рівня, суворо своєчасне та професійне, з постійним відстеженням динаміки та профілактичними оглядами у лікаря!

 

Псоріаз: питання до дерматолога


Лікування псоріазу в Кривому Розі: стійка ремісіяЛікування псоріазу в Кривому Розі: стійка ремісія

Чи можна вилікувати псоріаз? Псоріаз лікується чи заліковується? Чи з'явиться хвороба у майбутньому знову? Які ускладнення у псоріазу і чи варто переживати?

 

Це лише декілька запитань зі списку в десятки та сотні, з якими стикаються наші лікарі. Але одразу є й відповідь – не буває цілком ідентичних випадків, тому важливою є індивідуальна оцінка, як і особисто для кожного пацієнта складена схема терапії. Цілком реалізовано досягнення ремісії при псоріазі, стійкого та тривалого стану з нормальною якістю життя. Необхідним є ранній початок лікування та систематична підтримуюча терапія!

 

Псоріаз: лікування у Кривому Розі

 

На жаль, діагностика псоріазу нігтів на руках, псоріазу під волоссям на голові, на стопах і гомілках, стала для дерматологів клініки повсякденною справою. Випадків не так мало, адже кожен другий пацієнт спочатку намагається лікуватися самостійно. Але велика кількість прецедентів лише посилюють знання та досвід, і тому сьогодні ми готові запропонувати дійсно ефективні та результативні методики лікування псоріазу:
• Місцеві препарати у вигляді мазей та гелів, симптоматичні засоби для швидкого та значного полегшення стану, мінімізації впливу симптомів;
• Опромінення ультрафіолетовими променями, фототерапія при псоріазі – апаратні методики лікування;
• Системна терапія за допомогою лікарських препаратів, які блокують Т-лімфоцити та цитокінові реакції!

 

Незважаючи на те, що захворювання залишається невиліковним, хворі з псоріазом можуть домогтися бажаних результатів в лікуванні завдяки серйозному придушенню симптомів. Лікування спрямоване саме на підвищення якості життя, покращення соціальної адаптації, розширення можливостей зайнятості пацієнтів, покращення психологічного стану завдяки появі можливості самостійно обслуговувати себе, доглядати за близькими людьми і повноцінно відпочивати. Тому в даному випадку, стійка ремісія при псоріазі – одне з найкращих і дійсно досяжних рішень!

 

Ціни на лікування псоріазу


Не існує такого поняття як вартість лікування псоріазу. Це комплексне завдання, яке потребує поєднання лабораторної та інструментальної діагностики, розробки індивідуальної схеми терапії, підготовки профілактичних заходів, а також регулярних відвідувань лікаря. Пацієнтом оплачується прийом та консультація дерматолога, діагностика, призначення лікування, безпосередньо процедури фізіотерапії у лікуванні псоріазу – ціни вказані у прайс-листі дерматології. Звичайно, додатковою статтею витрат стають медикаменти, які призначаються індивідуально!

 

Лікування псоріазу в Кривому Розі: ціна аналізів і процедурЛікування псоріазу в Кривому Розі: ціна аналізів і процедурЛікування псоріазу у дітей та дорослих: Кривий Ріг, дерматологічний центр Клініка Медітон на Поштовому та Філатова. Консультація дерматолога, дерматоонколога, дерматохірурга, дерматовенеролога. Цифрова діагностика дерматологічних захворювань, тести та аналізи в лабораторії, фізіопроцедури та апаратне лікування шкіри!

 

Варто прочитати:

Цифрова дерматоскопія

Фотодинамічна терапія

Лікування вугрової хвороби

Поділитися