Лікування псоріазу в Кривому РозіЛікування псоріазу в Кривому РозіПсоріаз – хронічне захворювання, яке характеризується ураженням переважно шкіри і безперервно рецидивуючим перебігом. Це означає, що ознаки псоріазу зберігаються у пацієнтів практично завжди, але захворювання характеризується появою низки періодів ремісії, коли прояви різко зменшуються, і загострень, при яких можуть значно збільшуватися розмір і вираженість змін на шкірі.

 

Причини псоріазу: чому виникає захворювання

 

До недавнього часу причиною виникнення псоріазу вважали надлишкові психогенні навантаження, шкідливі звички, використання деяких препаратів і ряд інших факторів. Однак на сьогоднішній день доведено, що ці фактори можуть лише провокувати виникнення захворювання.

 

Насправді, псоріаз виникає внаслідок наявності спадкової схильності (дефекту в одній з хромосом), в результаті чого виникає аутоімунний процес з ураженням шкіри, її інфільтрацією імунними клітинами (лімфоцитами і макрофагами), розростанням судинної мережі і появою характерних симптомів.

 

Про спадковий характер захворювання свідчить і початок хвороби в ранньому віці (кожен третій пацієнт фіксує виникнення псоріазу у віці до 20 років, а пізніше 25 років псоріаз виникає у виключно рідкісних випадках).

 

Симптоми псоріазу: як проявляється хвороба


Причини і симптоми псоріазуПричини і симптоми псоріазу

Проявлення захворювання залежать від того, в якій формі протікає псоріаз. На сьогоднішній день виділяють такі види псоріазу:

• Генералізовану форму (ураження шкіри носить поширений характер);
• Ураження долонної поверхні кисті і підошовної поверхні стопи;
• Поява кільцеподібних висипань, які можуть поступово збільшуватися в розмірах;
• Псоріатичну эритродермію;
• Класичний псоріаз з появою характерних білих, сірих або сріблястих плям, які зливаються між собою.

 

Таким чином, симптоми псоріазу зводяться до таких основних проявів:

Поява опуклих висипань на шкірі у вигляді ущільнень;
• Почервоніння шкіри в місцях висипань;
• Виражений свербіж шкіри або відчуття печіння шкіри;
• Поява характерних «парафінових озерець», які є наслідком розростання кератиноцитів;
• Висипання частіше локалізуються на розгинальній поверхні суглобів, можуть спостерігатися на волосистій частині голови і шкірі обличчя;
Ураження нігтів спостерігається досить часто, нігтьові пластинки набувають характеру "наперстка" через наявність великої кількості точкових вдавлень.


Така симптоматика може призводити до того, що людина підозрює грибок на тілі і не думає про псоріаз. Зважаючи на це, пацієнти не звертаються за допомогою лікаря і займаються самолікуванням, тільки запускаючи захворювання. Тому при появі симптомів, які були описані вище, не варто займатися самостійною діагностикою та лікуванням, а слід якомога раніше звернутися до лікаря, щоб пройти обстеження і вести правильне лікування.

 

Чи можна вилікувати псоріаз?


Лікування псоріазу в Кривому Розі: стійка ремісіяЛікування псоріазу в Кривому Розі: стійка ремісія

Питання, що цікавить кожного пацієнта, який зіткнувся з дерматозом: чи лікується псоріаз, і чи виліковно дане захворювання? Безумовно, сучасна медицина має широкі можливості для терапії захворювання, які забезпечують досягнення ремісії і дозволяють значно підвищити якість життя пацієнтів.

 

Для поліпшення стану при псоріазі використовуються:

• Місцеві препарати у вигляді мазей і гелів;
• Опромінення ультрафіолетовими променями;
• Системна терапія за допомогою ліків, які блокують Т-лімфоцити і цитокінові реакції.

 

Незважаючи на те, що захворювання залишається невиліковним, хворі з псоріазом можуть домогтися бажаних результатів в лікуванні завдяки значному зменшенню симптомів. Лікування спрямоване саме на підвищення якості життя, покращення соціальної адаптації, розширення можливостей зайнятості пацієнтів, покращення психологічного стану завдяки появі можливості самостійно обслуговувати себе, доглядати за близькими людьми і повноцінно відпочивати.

 

Допомога лікаря дерматолога в Кривому Розі при псоріазі

 

Лікування захворювання залишається досить складним завданням, яке вимагає високої компетенції фахівців, застосування сучасних препаратів і комплексного підходу до терапії. Саме тому дуже важливо знайти хорошого дерматолога в Кривому Розі, щоб не «якось лікуватися», а використовувати найсучасніші і найбільш ефективні підходи.

 

Ми рекомендуємо звертатися саме в Клініку Медітон, так як у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, що регулярно проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію, в тому числі, в західних клініках. Це дозволяє нам використовувати кращі вітчизняні і західні розробки, і домагатися позитивних результатів по відношенню до різних захворювань, в тому числі і псоріазу.

 

Ціни на лікування псоріазу в Кривому Розі


Безумовно, економічне питання в терапії псоріазу залишається вкрай важливим, але відсутність великих фінансових можливостей – не привід відмовлятися від лікування як такого, оскільки захворювання тільки прогресуватиме, а якість життя буде знижуватися.

 

Лікування псоріазу в Кривому Розі: ціна аналізів і процедурЛікування псоріазу в Кривому Розі: ціна аналізів і процедурУ нашій клініці лікарі підберуть спеціальні схеми під будь-який можливий бюджет, а ви зможете позбутися симптомів псоріазу і повернутися до нормального життя. Головне – не затягуйте з лікуванням і звертайтеся до фахівця при появі перших ознак хвороби!

 

Запис на прийом дерматолога для консультації за телефоном (098) 530-60-40!

 

Варто прочитати:

Цифрова дерматоскопія

Фотодинамічна терапія

Лікування вугрової хвороби

Поділитися