Зробити УЗД в Кривому Розі на ФілатоваЗробити УЗД в Кривому Розі на ФілатоваУЗД – метод додаткової діагностики, який широко використовується в медицині і ґрунтується на використанні ультразвукових хвиль, що відбиваються від м'яких тканин. Саме відображення ультразвукових хвиль дає можливість сформувати уявлення про структуру, розмір, розташування органів, наявність додаткових утворень, що допомагає встановити діагноз та розпочати правильне лікування. УЗД на Філатова та Поштовому у Кривому Розі: сучасна діагностика в Клініці Медітон!

 

Для чого необхідно УЗД?

 

Використовується УЗД для діагностики захворювань, а також визначення ефективності лікування. На сьогоднішній день, завдяки унікальним інженерним рішенням і комп'ютерним технологіям, цей метод дає уявлення не тільки про анатомічну будову органів, але і дозволяє оцінити функцію деяких структур.

 

Саме цей факт розширює можливості використання УЗД органів для діагностики захворювань. Так, УЗД може використовуватися для діагностики порушень функції жовчного міхура (дискінезії жовчовивідних шляхів), але тільки при проведенні проб з жовчогінними препаратами, дозволяє оцінити роботу клапанного апарату серцевого м'яза, перевірити кровообіг і сечовидільну функцію нирок.

 

Чи є протипоказання для УЗД?

 

Протипоказань до проведення ультразвукового дослідження, на відміну від багатьох інших (рентгенологічне, КТ, МРТ), немає. Саме тому УЗД вагітним проводять в будь-якому триместрі, а УЗД серця, наприклад, може бути призначено навіть новонародженим, в тому числі при підозрі на порок серця. Якщо вам потрібно зробити УЗД дитині, це безпечно. Звертайтеся до реєстратури нашого медичного центру, і ви зможете записатися на УЗД на зручний для вас час!

 

УЗД внутрішніх органів в Кривому Розі

 

Як проводиться УЗД на Поштовому та ФілатоваЯк проводиться УЗД на Поштовому та Філатова

Ультразвуковий метод дослідження широко використовується в терапевтичній та хірургічній практиці. З допомогою цього методу оцінюють структуру, функцію, розміри і розташування печінки і жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок.

 

УЗД нирок проводиться з метою оцінки структури нирок, наявність додаткових утворень (доброякісних кіст або злоякісних новоутворень), розмірів (може спостерігатися дифузне збільшення при гломерулонефриті), стану чашково-мискової системи (потовщення при пієлонефриті). УЗД нирок сприяє ранньому виявленню захворювань для своєчасного лікування та корекції призначень.

 

УЗД печінки в ізольованому вигляді призначається рідко, проводиться разом із дослідженням жовчного міхура, оскільки ці анатомічні структури між собою тісно взаємопов'язані. Як правило, з цієї причини одночасно проводиться УЗД підшлункової залози.

 

УЗД черевної порожнини та органів заочеревинного простору використовується для диференціальної діагностики гастроентерологічних захворювань, нерідко метод застосовується для уточнення діагнозу, оцінки ефективності лікування або при профілактичному огляді у разі наявності скарг на болі або неприємні відчуття в епігастрії, гіркоту в роті, періодичні явища диспепсії. УЗД ОЧП призначається терапевтом та гастроентерологом, як і ультразвук печінки, нирок. Ви можете записатися на консультацію наших лікарів для діагностики, а також розшифровки результатів УЗД органів черевної порожнини та призначення лікування!

 

УЗД в гінекології

 

У гінекології та акушерстві УЗД застосовується дуже часто. УЗД для визначення статі дитини проводять у другому або третьому триместрі. До того ж ультразвукове дослідженняв період вагітності використовується не стільки для визначення статі, скільки для оцінки розвитку дитини, наявності структурних аномалій і вроджених вад. Своєчасне проведення дослідження і визначення захворювань може бути підставою для рекомендацій щодо своєчасного переривання вагітності.

 

УЗД молочних залоз дозволяє виявити структурні аномалії, наявність додаткових утворень, ознаки мастопатії та інші захворювання, що проявляються зміною структури залоз, наприклад, лактаційний мастит. Після 30-35 років додатково може призначатися мамографія, рентгенографічне дослідження. У нашій клініці затребуваним є УЗД діагностика раку грудей. Обстеження вкрай важливе для своєчасної постановки діагнозу та початку ефективного лікування раку молочної залози.

 

Також в гінекології широко використовується УЗД матки і її придатків, ультразвук маткових труб і яєчників для визначення їх структури, розмірів, розташування, товщини ендометрія і міометрія, визначення додаткових утворень, оцінки стану внутрішніх статевих органів відповідно до дня менструального циклу.

 

УЗД м'яких тканин

 

УЗД – кращий метод діагностикиУЗД – кращий метод діагностики

Ультразвуковое дослідження дозволяє оцінити характер м'яких тканин, але не використовується для обстеження кісткового апарату. Саме тому у новонароджених може проводитися навіть УЗД головного мозку, поки хрящові джерельця не костеніють.

 

УЗД м'яких тканин використовується для визначення наявності об'ємних утворень і порожнин – абсцесів, кіст, новоутворень. Широко використовується і УЗД суглобів, за допомогою якого виявляється можливим оцінити стан суглобової щілини, хряща, оточуючих м'яких тканин. УЗД нижніх кінцівок – колінного, тазостегнового суглоба використовують найбільш часто.

 

УЗД в Кривому Розі: ціни та переваги

 

УЗД на Філатова в Кривому Розі проводять кваліфіковані фахівці, які володіють сучасним обладнанням, мають великий досвід і проводять комплексне обстеження кожного пацієнта з урахуванням клінічної картини та попереднього діагнозу лікаря.

 

Ціни на УЗД, порівняно з іншими методами інструментальної діагностики, виявляються невисокими. У Клініці Медітон ви зможете пройти обстеження та бути впевненими у тому, що отриманий результат відповідає дійсності. Вартість ультразвукової діагностики на Філатовому та Поштовому, у філіях нашого медичного центру, можна уточнити у реєстратурі клініки або по телефону!

Лікар-узист – сонолог, що виконує обстеження внутрішніх органів, м'яких тканин, молочних залоз, внутрішніх статевих органів, підготує розшифровку УЗД, результати будуть видані на руки та збережені у базі.

 

Широке використання УЗ аппаратного обстеження обумовлено цілою низкою переваг:

• Безболісність та інформативність, отримання максимально детальної інформації;
• Швидкість проведення, моментальний результат УЗД, довідка з розшифровкою на руки;
• Відсутність протипоказань – УЗД новонародженим та дітям старшого віку, дорослим без обмежень.

 

Переваги УЗД діагностики в Клініці МедітонПереваги УЗД діагностики в Клініці МедітонУЗД у Кривому Розі на Поштовому та Філатова відповідно до сучасних стандартів та медичних протоколів: точна діагностика внутрішніх органів, оцінка стану, виявлення захворювань, можливість визначення ефективності лікувальних заходів!

 

Зверніть увагу:

УЗД в гінекології

УЗД в терапії

Підготовка до ультразвукового дослідження

 

Поділитися