Ціна на УЗД в Кривому Розі: переваги методу

 

Зробити УЗД в Кривому РозіЗробити УЗД в Кривому РозіУЗД – метод додаткової діагностики, який широко використовується в медицині і ґрунтується на використанні ультразвукових хвиль, що відбиваються від м'яких тканин. Саме відображення ультразвукових хвиль дає можливість сформувати уявлення про структуру, розмір, розташування органів, наявність додаткових утворень.

 

Для чого необхідно УЗД?

 

Використовується УЗД для діагностики захворювань, а також визначення ефективності лікування. На сьогоднішній день, завдяки унікальним інженерним рішенням і комп'ютерним технологіям, цей метод дає уявлення не тільки про анатомічну будову органів, але і дозволяє оцінити функцію деяких структур.

 

Саме цей факт розширює можливості використання УЗД органів для діагностики захворювань. Так, УЗД може використовуватися для діагностики порушень функції жовчного міхура (дискінезії жовчовивідних шляхів), але тільки при проведенні проб з жовчогінними препаратами, щоб оцінити роботу клапанного апарату серцевого м'яза, перевірити кровообіг і сечовидільну функцію нирок.

 

Чи є протипоказання для УЗД?

 

Протипоказань до проведення ультразвукового дослідження, на відміну від багатьох інших (рентгенологічне, КТ, МРТ), немає. Саме тому УЗД вагітним проводять в будь-якому триместрі, а УЗД серця, наприклад, може бути призначено навіть новонародженим, в тому числі при підозрі на порок серця.

 

УЗД внутрішніх органів

 

Як проводиться УЗДЯк проводиться УЗД

Ультразвуковий метод дослідження широко використовується в терапевтичній та хірургічній практиці. З допомогою цього методу оцінюють структуру, функцію, розміри і розташування печінки і жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок.

 

УЗД нирок проводиться з метою оцінки структури нирок, наявність додаткових утворень (доброякісних кіст або злоякісних новоутворень), розмірів (може спостерігатися дифузне збільшення при гломерулонефриті), стану чашково-мискової системи (потовщення при пієлонефриті).

 

УЗД черевної порожнини та органів заочеревинного простору використовується для диференціальної діагностики гастроентерологічних захворювань, нерідко метод застосовується для уточнення діагнозу, оцінки ефективності лікування або при профілактичному огляді у разі наявності скарг на болі або неприємні відчуття в епігастрії, гіркоту в роті, періодичні явища диспепсії.

 

УЗД печінки в ізольованому вигляді призначається рідко, проводиться разом з дослідженням жовчного міхура, оскільки ці анатомічні структури між собою тісно взаємопов'язані. Як правило, досліджують також підшлункову залозу через тісний функціональний взаємозв'язок.

 

УЗД в гінекології

 

У гінекології та акушерстві УЗД застосовується дуже часто. УЗД для визначення статі дитини проводять у другому або третьому триместрі вагітності. До того ж ультразвукове дослідження використовується не стільки для визначення статі, скільки для оцінки розвитку дитини, наявності структурних аномалій і вроджених вад. Своєчасне проведення дослідження і визначення захворювань може бути підставою для рекомендацій щодо своєчасного переривання вагітності.

 

УЗД молочних залоз проводять, але тільки жінкам в молодому віці (до 30-35 років). У більш пізньому віці більш показовою є мамографія (рентгенографічне дослідження). УЗД залоз дозволяє виявити структурні аномалії, наявність додаткових утворень, ознаки мастопатії та інші захворювання, які проявляються зміною структури залоз, наприклад, лактаційний мастит.

 

Також в гінекології широко використовується УЗД матки і її придатків (маткових труб і яєчників) для визначення їх структури, розмірів, розташування, товщини ендометрія і міометрія, визначення додаткових утворень, оцінки стану внутрішніх статевих органів відповідно до дня менструального циклу.

 

УЗД м'яких тканин

 

УЗД – кращий метод діагностикиУЗД – кращий метод діагностики

Ультразвуковое дослідження дозволяє оцінити характер м'яких тканин, але не використовується для обстеження кісткового апарату. Саме тому у новонароджених може проводитися навіть УЗД головного мозку, поки хрящові джерельця не костеніють.

 

УЗД м'яких тканин використовується для визначення наявності об'ємних утворень і порожнин (абсцесів, кіст, новоутворень). Широко використовується і УЗД суглобів, за допомогою якого виявляється можливим оцінити стан суглобової щілини, хряща, оточуючих м'яких тканин. УЗД нижніх кінцівок (колінного, тазостегнового суглоба) використовують найбільш часто.

 

УЗД в Кривому Розі: ціни та переваги

 

УЗД на Філатова в Кривому Розі проводять висококваліфіковані фахівці, які володіють сучасним обладнанням, мають великий досвід і проводять комплексне обстеження кожного пацієнта з урахуванням клінічної картини та попереднього діагнозу лікаря.

 

Ціни на УЗД, на відміну від інших методів дослідження, є невисокими. У Клініці Медітон ви зможете пройти обстеження за розумну вартість і бути впевненими в тому, що отриманий результат відповідає дійсності.

Лікар-узист (сонолог), який працює в нашій клініці, виконує широкий спектр обстежень, у тому числі внутрішніх органів, м'яких тканин, молочних залоз, внутрішніх статевих органів.

 

Широке використання даної методики обумовлено цілою низкою її переваг:

• Безболісністю та інформативністю;
• Швидкістю проведення і відсутністю необхідності в габаритному обладнанні;
• Можливістю виконання біля ліжка хворого при використанні портативного апарату, відсутністю протипоказань.

 

Переваги УЗД діагностики в Клініці МедітонПереваги УЗД діагностики в Клініці МедітонУЗД в Кривому Розі в нашій клініці проводиться відповідно до всіх стандартів, забезпечує точну діагностику захворювань і станів, а також дає можливість визначати ефективність проведених лікувальних заходів!

 

Зверніть увагу:

УЗД в гінекології

УЗД в терапії

Підготовка до ультразвукового дослідження

 

Поділитися