Дитячі захворювання: симптоми, діагностика, лікування


Прийом дитячого лікаря в Кривому РозіПрийом дитячого лікаря в Кривому РозіОрганізм дитини ще недостатньо стійкий, щоб боротися зі всіма інфекційними агентами і впливом шкідливих факторів навколишнього середовища, не повністю адаптований до перепадів температур і зміни мікроклімату, більше схильний до інфекційно-запальних захворювань або може страждати від хвороб, пов'язаних з аномаліями розвитку або незрілістю органів і систем. Ми пропонуємо кваліфіковану домопогу дитячого лікаря у Кривому Розі, щоб швидко вирішити проблеми зі здоров’ям!

 

Якщо дитина захворіла, це викликає у батьків дуже серйозні занепокоєння з цілого ряду причин:

• Багато захворювань у дітей протікають важко;
• Хвороби можуть дуже швидко прогресувати;
• Дитину часто не можна лікувати тими ліками або методами, які застосовуються для дорослих;
• Відсутність адекватної і своєчасної допомоги може обернутися серйозними наслідками на все життя.

 

Тому, навіть якщо має місце температура у дитини і незначний кашель, потрібно відразу ж звертатися до лікаря, не кажучи вже про більш серйозні симптоми.

 

Симптоми і лікування дитячих захворювань


Професійне лікування дитячих захворюваньПрофесійне лікування дитячих захворювань

Дитячі захворювання можуть проявлятися різними симптомами, починаючи від банального нежитю та кашлю при застуді і закінчуючи абсолютно незрозумілими ознаками, від появи химерної висипки і до болю у суглобах. Поставити діагноз часто непросто навіть фахівцеві, не кажучи вже про батьків, які не мають медичної освіти. Тому припускати діагноз і починати лікування дитячих захворювань за власними методиками – це не тільки безрезультативний, але ще і дуже небезпечний для здоров'я дитини захід.

 

Деякі хвороби лікуються за допомогою антибіотиків, інші – з використанням знеболюючих і гормональних засобів, при цьому їх прояви можуть бути схожими. Так, порушення сечовипускання може спостерігатися і при пієлонефриті, який лікують за допомогою антибіотиків, і при гломерулонефриті, який потрібно лікувати гормональними препаратами або цитостатиками.

 

Лікар педіатр збере скарги, проведе огляд, оцінить стан, поставе попередній діагноз і призначить додаткові обстеження. Спочатку буде рекомендована стартова терапія, після виконання діагностичних досліджень вона може бути скоригована.

 

Прийом дитячого лікаря в Кривому Розі

 

Дитячий лікар спеціалізується на лікуванні дітей самого різного віку, він знайомий з особливостями розвитку дитини, формуванні органів і систем, а також захворюваннями, характерними для різного віку.

 

Однією з найбільших проблем педіатрії є контакт лікаря, який лікує дітей, і власне дитини. Певні труднощі пов'язані й з тим, що неможливо зібрати скарги у дітей раннього віку, є складнощі при проведенні обстежень, можуть бути призначені не всі препарати, оскільки вони становлять небезпеку для дитячого організму (наприклад, антибіотики фторхінолонового ряду).

 

Педіатр повинен підходити до обстеження і постановки діагнозу комплексно, а при лікуванні відмовитися від поліпрагмазії, оскільки саме призначення великої кількості ліків представляє одну з найбільших небезпек для дитини.

 

Педіатр Клініки Медітон

 

На прийом дитячого лікаря в Кривому Розі можна записатися у Клініці Медітон. Це можливість довірити свою дитину досвідченому фахівцеві, бути впевненими в правильному спілкуванні лікаря зі своїм маленьким пацієнтом, а також швидкій и точній постановці діагнозу.

 

Як правильно лікувати дитину, підкаже спеціалістЯк правильно лікувати дитину, підкаже спеціалістЗнайти хорошого педіатра в Кривому Розі не так просто, але в нашій клініці ви зможете отримати якісну медичну допомогу, бути впевненими в ефективності і, у той же час, безпеці лікування для вашого малюка.

 

Зі здоров'ям дитини не можна жартувати, і ми розуміємо це як ніхто інший, тому рекомендуємо не затягувати зі зверненням до лікаря і приділити увагу вибору хорошого медичного центру і спеціаліста для своєї дитини!

 

Актуальна інформація:

Школа матері і дитини

Зробити УЗД дитині

Медогляд перед школою та дитсадком

Поділитися