Прийом дитячого лікаря в Кривому РозіПрийом дитячого лікаря в Кривому РозіОрганізм дитини ще недостатньо стійкий, щоб боротися зі всіма інфекційними агентами і впливом шкідливих факторів навколишнього середовища, не повністю адаптований до перепадів температур і зміни мікроклімату, більше схильний до інфекційно-запальних захворювань або може страждати від хвороб, пов'язаних з аномаліями розвитку або незрілістю органів і систем. Ми пропонуємо кваліфіковану домопогу дитячого лікаря у Кривому Розі, щоб швидко вирішити проблеми зі здоров’ям!

 

Якщо дитина захворіла, це викликає у батьків дуже серйозні занепокоєння з цілого ряду причин:

• Багато захворювань у дітей протікають важко;
• Хвороби можуть дуже швидко прогресувати;
• Дитину часто не можна лікувати тими ліками або методами, які застосовуються для дорослих;
• Відсутність адекватної і своєчасної допомоги може обернутися серйозними наслідками на все життя.

 

Тому, навіть якщо має місце температура у дитини і незначний кашель, потрібно відразу ж звертатися до лікаря, не кажучи вже про більш серйозні симптоми.

 

Симптоми і лікування дитячих захворювань

 

Дитячі захворювання можуть проявлятися різними симптомами, починаючи від банального нежитю та кашлю при застуді і закінчуючи абсолютно незрозумілими ознаками, від появи химерної висипки і до болю у суглобах. Поставити діагноз часто непросто навіть фахівцеві, не кажучи вже про батьків, які не мають медичної освіти. Тому припускати діагноз і починати лікування дитячих захворювань за власними методиками – це не тільки безрезультативний, але ще і дуже небезпечний для здоров'я дитини захід.

 

Деякі хвороби лікуються за допомогою антибіотиків, інші – з використанням знеболюючих і гормональних засобів, при цьому їх прояви можуть бути схожими. Так, порушення сечовипускання може спостерігатися і при пієлонефриті, який лікують за допомогою антибіотиків, і при гломерулонефриті, який потрібно лікувати гормональними препаратами або цитостатиками.

 

Лікар педіатр збере скарги, проведе огляд, оцінить стан, поставе попередній діагноз і призначить додаткові обстеження. Спочатку буде рекомендована стартова терапія, після виконання діагностичних досліджень вона може бути скоригована.

 

Прийом дитячого лікаря в Кривому Розі

 

Професійне лікування дитячих захворюваньПрофесійне лікування дитячих захворюваньДитячий лікар спеціалізується на лікуванні дітей самого різного віку, він знайомий з особливостями розвитку дитини, формуванні органів і систем, а також захворюваннями, характерними для різного віку.

 

Однією з найбільших проблем педіатрії є контакт лікаря, який лікує дітей, і власне дитини. Певні труднощі пов'язані й з тим, що неможливо зібрати скарги у дітей раннього віку, є складнощі при проведенні обстежень, можуть бути призначені не всі препарати, оскільки вони становлять небезпеку для дитячого організму (наприклад, антибіотики фторхінолонового ряду).

 

Педіатр повинен підходити до обстеження і постановки діагнозу комплексно, а при лікуванні відмовитися від поліпрагмазії, оскільки саме призначення великої кількості ліків представляє одну з найбільших небезпек для дитини. Ми пропонуємо записатися на консультацію нашого спеціаліста: дитячий лікар на Визволення, Поштовий, 52, досвід у педіатрії – понад 36 років!

 

Дитячий лікар на Поштовому: переваги

 

• Прийом дитячого лікаря в Клініці Медітон – це можливість довірити свою дитину досвідченому спеціалісту, який професійно поводиться з маленьким пацієнтом і здатний швидко, незважаючи на зрозумілі труднощі, поставити діагноз та призначити лікування дитини;
• Знайти хорошого педіатра в місті не так просто, але у нашій клініці ви зможете отримати якісну медичну допомогу, бути впевненими в ефективності та, в той же час, безпеці лікування для вашого малюка;
• Серед переваг – консультація дитячого лікаря на площі Визволення, за дві хвилини від будь-якої зупинки громадського транспорту. Нас дуже просто знайти: проспект Поштовий, 52, 2 поверх;
• Слід зазначити додатковий важливий фактор звернення до нашої клініки – комплексний підхід. Огляд у педіатра, дитяче УЗД, забір аналізів у дитини та швидка лабораторна діагностика. При необхідності, направлення до дитячого дерматолога, інфекціоніста, отоларинголога!

 

Дитячий лікар: прийом педіатра на ПоштовомуДитячий лікар: прийом педіатра на ПоштовомуЗі здоров'ям дитини не можна жартувати, і ми розуміємо це як ніхто інший, тому рекомендуємо вам не затягувати зі зверненням до лікаря та приділити увагу вибору хорошого медичного центру та спеціаліста для своєї дитини. Приватний дитячий лікар: педіатр у Кривому Розі. Телефонуйте (098) 530-60-40!

 

Актуальна інформація:

Школа для матері "Здорова дитина"

Зробити УЗД дитині

Медогляд перед школою та дитсадком

Поділитися