Лікарі Кривого Рогу: прийом в медичному центрі Клініка МедітонЛікарі Кривого Рогу: прийом в медичному центрі Клініка МедітонПрийом лікарів у Клініці Медітон в Кривому Розі ведуть тільки кваліфіковані та досвідчені фахівці, які володіють сучасними методами діагностичних досліджень і завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми слідуємо відомій істині про те, що лікувати потрібно хворого, а не його хворобу, і пропонуємо тільки ефективні і сучасні методики лікування, завдяки чому досягаємо дійсно вражаючих результатів. Якщо вам потрібний лікар у Кривому Розі на Філатова або Поштовому, звертайтесь!

 

Прийом лікаря терапевта на Філатова

 

Багато пацієнтів визначають власний діагноз самостійно і намагаються потрапити до вузького фахівця, але ми радимо вам, перш за все, звернутися саме до терапевта. Прийом буде включати в себе:

• Збір скарг, уважне їх обговорення та виявлення обставин прояву симптомів;
• Уточнення анамнестичних даних, в тому числі вивчення вашої медичної карти;
• Повноцінний огляд: прослуховування, пальпація, кардіограма;
• Призначення лабораторних та інструментальних досліджень при необхідності.

 

Прийом лікаря-терапевта дозволить комплексно оцінити стан здоров'я і встановити справжню причину нездужання, появи тих чи інших скарг, поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування. Для уточнення діагнозу або корекції лікування може бути рекомендована консультація вузького фахівця.


Якщо присутні болі в області серця, відчуття серцебиття, аритмії, стійка гіпертензія, задишка при фізичному навантаженні, необхідно звернутися до кардіолога. Незважаючи на те, що захворювання серцево-судинної системи спостерігаються переважно в середньому або літньому віці, іноді вони мають місце й у дітей, і пов'язані з вродженими вадами серця, спадковими захворюваннями, аномаліями судин. В такому випадку вам слід взяти направлення на прийом дитячого кардіолога.

 

Консультація лікаря невролога в Кривому Розі


Консультації кардіолога і неврологаКонсультації кардіолога і невролога

Серйозні психологічні навантаження, постійні стреси, атеросклероз судин, спадкові захворювання, порушення обміну, захворювання нервової системи – все це може стати причиною появи неврологічної патології і приводом для звернення за спеціалізованою допомогою.

 

Прийом невролога в нашій клініці передбачає збір скарг, оцінку об'єктивного статусу за допомогою неврологічного обстеження, рекомендації з виконання додаткових лабораторних та інструментальних методів обстеження. Висококваліфікований лікар невролог, який працює в нашій клініці, зможе діагностувати навіть самі рідкісні захворювання, призначити необхідне обстеження для уточнення діагнозу і рекомендувати ефективну терапію.

 

Огляд і лікування у венеролога на Філатова та Поштовому

 

Венеричні проблеми залишаються вкрай поширеними, а основною проблемою їх лікування є побоювання при зверненні за медичною допомогою, в тому числі, щодо афішування інформації. У нашій клініці прийом венеролога ведеться на повністю анонімній основі.

 

Ми з розумінням ставимося до проблеми кожного нашого пацієнта, а кваліфікований венеролог завжди в короткі терміни зможе поставити діагноз і призначити лікування – з нами вам немає про що переживати.

 

Консультація дерматолога Клініки Медітон

 

Більшість захворювань шкіри є тривало-поточними і погано піддаються терапії. Незважаючи на те, що вони не становлять безпосередньої загрози для життя пацієнта, через екземи, псоріаз, атопічний дерматит та інші патології значно знижується якість життя пацієнта.

 

Звернувшись на прийом дерматолога, ви зможете бути впевненими в правильній постановці діагнозу і пошуку індивідуальної програми лікування, яка виявиться ідеальною саме для вас!

 

Дерматолог оцінить стан шкіри, призначить необхідні обстеження (зішкріб, змив, гістологію), зможе рекомендувати системну або місцеву терапію, використання апаратних процедур або оперативне втручання, якщо в ньому є необхідність.

 

Прийом косметолога в Кривому Розі

 

Більшість дерматологічних проблем носять виключно косметичний характер, і якщо ви зіткнулися з подібними труднощами, то до ваших послуг косметолог нашої клініки.

 

Пропоновані нами процедури косметології – це найсучасніші підходи до усунення запальних змін на шкірі, зморшок, плям гіперпігментації або депігментації, новоутворень, чистка шкіри і усунення будь-яких інших проблем, які можуть доставляти вам незручностей. Також, обов'язково варто звернути увагу на спеціальні антиейджингові операції, плазмоліфтинг і лазерну епіляцію.

 

Прийом гінеколога на Філатова


Гінеколог у Кривому Розі: рішення жіночих проблемГінеколог у Кривому Розі: рішення жіночих проблем

Спектр гінекологічних проблем, з якими сьогодні стикаються жінки, вкрай широкий:

Запальні захворювання внутрішніх статевих органів;
• Втрата репродуктивної функції різного генезу;
Гормональні порушення;
• Нерегулярний менструальний цикл;
• Полікістоз яєчників;
• Опущення і випадання статевих органів;
• Передракові зміни і злоякісні новоутворення.

 

У кожному віці є свої проблеми, саме тому огляд гінеколога повинен бути регулярним в будь-якому віці. Ми радимо звернутися до лікаря гінеколога в нашій клініці, щоб пройти повноцінний огляд, здати всі необхідні аналізи, зробити УЗД або скористатися іншими діагностичними методами дослідження. Кваліфікований гінеколог зможе поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування, щоб позбавити вас від усіх симптомів, що доставляють незручності, і повернути до повноцінного життя!

 

Прийом педіатра на Визволення

 

Захворювання дихальних шляхів, інфекції нирок і сечовивідних шляхів, харчові токсикоінфекції і запальні захворювання шлунково-кишкового тракту – саме такі патології зустрічається у дітей найбільш часто, а їх лікування лягає на плечі педіатра.

 

Природно, що для дітей похід в лікарню – це справжній стрес, саме тому одне з головних завдань дитячого лікаря – перетворити прийом на своєрідну гру. У нашій клініці використовується саме такий підхід, а огляд, опитування батьків, об'єктивне обстеження та можливість виконання всього спектру обстежень дозволяє нашим лікарям в короткі терміни ставити правильний діагноз і призначати правильну терапію!

 

Консультація ЛОР лікаря

 

ЛОР лікар або отоларинголог – спеціаліст з лікування захворювань вуха, горла і носа, веде прийом в нашій клініці як дорослих, так і дітей. Вушні пробки, запалення середнього вуха, в тому числі гнійні отити, фарингіти і євстахеїти, аденоїдити, ангіна і хронічні тонзиліти – ось тільки найпоширеніші захворювання, лікуванням яких займається ЛОР. Якщо ви зіткнулися з осиплістю голосу, вас турбує постійний нежить або закладеність носа, біль в області чола або верхньої щелепи, неприємні відчуття в горлі – це привід звернутися до нашого фахівця для того щоб встановити точний діагноз і пройти ефективний курс лікування.

 

Прийом хірурга та судинного хірурга


Запис до судинного хірурга і подологаЗапис до судинного хірурга і подолога

Консультация хірурга важлива при багатьох захворюваннях внутрішніх органів, запальних змінах в м'яких тканинах і зв'язковому апараті, інфекційно-запальних ураженнях шкіри і судин. У медцентрі виконуються обробка ран, перев’язки, накладання швів!

 

Ви можете записатися на консультацію судинного хірурга. У завдання даного фахівця входить діагностика і лікування захворювань артерій і вен, перш за все, облітеруючого атеросклерозу і варикозного розширення вен, венозної недостатності і посттромбофлебітичного синдрому. Наші фахівці використовують малоінвазивні методики: склеротерапія, ендовенозна лазерна абляція, VenaBLOCK біоклей.

 

Прийом уролога в Кривому Розі


У нашій клініці веде прийом уролог. До фахівця звертаються молоді люди, які стикаються з варикоцеле, деякими сексуальними розладами, статевими інфекціями. У дорослих чоловіків найбільш поширеними проблемами залишаються простатит, аденома простати і індукована змінами в простаті або гормональними перебудовами імпотенція. У медичному центрі для лікування урологічних захворювань застосовуються передові методики, зокрема, пневмовібромасаж, лазеротерапія, електромагнітолазеротерапія, спеціальні процедури з лікарськими препаратами.

 

Прийом та консультація лікаря онколога на пр. Поштовому


Також ми пропонуємо послуги лікаря онколога, в завдання якого входить: консультування первинних пацієнтів, призначення обстеження, уточнення діагнозу відповідно до міжнародних стандартів, рекомендації по корекції терапії та розробка тактики ведення пацієнтів. Консультація дерматоонколога в Кривому Розі на Визволення з первинною діагностикою експертного класу на апараті FotoFinder medicam 1000s!


УЗД в Клініці Медітон


УЗД в терапії і гінекологіїУЗД в терапії і гінекологіїПацієнти вважають, що ультразвукове обстеження – це універсальний метод дослідження, після якого їх лікарю все стане ясно. Насправді ж, УЗД слід виконувати лише за показаннями, а достовірність і інформативність цієї методики багато в чому залежить від фахівця. В нашій клініці встановлено найсучасніше обладнання і працює кваліфікований лікар УЗД, висновки якого виявляються дійсно корисними для клініциста і значно спрощують постановку правильного діагнозу!

 

Лабораторна діагностика: аналізи і тести

 

Навіть самий кваліфікований лікар часто виявляється безсилим в постановці діагнозу без виконання необхідних обстежень, тому лабораторна діагностика є важливою складовою у формуванні правильного діагнозу і наданні кваліфікованої медичної допомоги.

 

В нашій клініці виконуються слідуючі аналізи:
• Загальний аналіз крові;
• Загальний аналіз сечі;
• Аналізи на гормони;
• Біохімічні аналізи;
• Деякі серологічні реакції;
• Клінічний аналіз мокротиння.

 

Здати аналізи на Визволення – проспект Поштовий, та на Філатова, можна в робочі дні, за попереднім записом. Наші лікарі розкажуть, як правильно підготуватися до аналізів та здати біологічний матеріал, на які лабораторні дослідження записатися відповідно до необхідності підтвердження попереднього діагнозу. Ми забезпечуємо своєчасне отримання результатів аналізів. Розшифровка надається на бланку і пояснюється лікарем.

 

Запис на прийом лікаря в Кривому Розі: запрошує Клініка МедітонЗапис на прийом лікаря в Кривому Розі: запрошує Клініка Медітон

Якщо ви звернулися на Філатова, Кривий Ріг, лікарі нашого медичного центру забезпечать допомогу в області урології, гінекології, неврології, алергології. Якщо зручніше відвідати медичний центр на Визволення, лікарі: дерматолог, дерматовенеролог, дерматохірург, педіатр та косметолог. Усі довідки за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важливі посилання:

Відділення Урології Клініки Медітон

Відділення Трихології в Клініці Медітон

Лабораторія Клініки Медітон: прайс

Поділитися