Лікування жіночих хвороб аргономЛікування жіночих хвороб аргономПриватний багатопрофільний медичний центр Клініка Медітон представляє новітній метод лікування гінекологічних захворювань – аргоноплазмова абляція! Високотехнологічний метод лікування жіночих хвороб спрямований на терапію патологій шийки матки, завдяки чому є всі шанси значно знизити появу і розвиток онкологічних захворювань. Ефективне лікування ерозій шийки матки – аргоноплазмова коагуляція у Кривому Розі!

 

Аргонне лікування шийки матки замість азоту і струму


Серед усіх гінекологічних захворювань, патології шийки матки займають лідируючі позиції. До цих захворювань схильні не тільки жінки у віці, але і молоді, сексуально активні дівчата, а також жінки в періоді менопаузи.

 

Найбільш часто, запальні процеси переходять в проблеми більш складного характеру, завдяки чому утворюються поліпи, дисплазії і ерозії. Наприклад, ерозія може не проявлятися протягом місяців, а іноді і років. Природно, в такому випадку дівчина або жінка вважає себе абсолютно здоровою, при чому походів до лікаря не намічається. Але в цей момент ерозія шийки матки може розвиватися, переходячи в проблему ще більш складного характеру. Цей розвиток може стати навіть причиною злоякісної пухлини. Але якщо проблема виявлена вчасно, лікування відбувається досить швидко. Тому фахівці нашої клініки рекомендують систематичний огляд гінеколога!

 

Лікування ерозії шийки матки аргоном

 

Найбільш часто, при лікуванні ерозій шийки матки використовуються вже класичні методи – заморожування рідким азотом, припікання лазером або високочастотним струмом. Вони дають серйозний позитивний результат, зупиняючи розвиток захворювання. Але також подібні методи мають певні побічні ефекти. Саме тому сьогодні ми використовуємо не старі методики, а новітні розробки для лікування жіночих хвороб.

 

Лікування ерозій шийки матки аргоном у Кривому РозіЛікування ерозій шийки матки аргоном у Кривому РозіУ Клініці Медітон діагностика і лікування захворювань шийки матки відбувається на основі нової методики – це аргоноплазмова коагуляція або аргоноплазменна абляція. Суть методу полягає в тому, що енергія високочастотного струму передається на тканини без прямого контакту. В даний момент, відбувається нагрів і коагуляція. Частіше, глибина впливу не більше трьох міліметрів, але режим обробки і тривалість дії залежать строго від індивідуального випадку. Цей метод водночас забезпечує атравматичний розріз, знеболюючий ефект і стерилізацію.

 

Аргоноплазмова коагуляція шийки матки: діагностика та лікування

 

Переваги апарату аргоноплазмової коагуляції полягають в тому, що одночасно він володіє діагностичною та лікувальною функціями. Як каже лікар акушер-гінеколог клініки Вікторія Скороход, з допомогою апарату можна безболісно і нетравматично взяти матеріал для обстеження, а потім позбавити пацієнтку від ерозії, дисплазії або поліпів, виконавши припікання ерозії аргоном!

 

По суті, це мала операція, але вона не вимагає знеболювання, говорить Вікторія Іванівна. В даному випадку досить місцевої обробки препаратами-анальгетиками. Саме припікання аргоном шийки матки безконтактне і триває всього 2-3 хвилини. Таким чином, в нашій клініці вже пролікована велика група пацієнток, які в 95% випадках не потребують повторного лікування.

 

До початку процедури необхідно виключити наявність у жінки інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також з'ясувати причини виникнення захворювання. Іншими словами, потрібне повне обстеження, інакше лікування аргоном буде неефективним.

 

Аргоноплазмова абляція; Кривий Ріг, відео Клініки Медітон

 

 

Аргоноплазмова абляція шийки матки: показання

 

Метод відмінно підходить для жінок, що народжували або не народжували. Він повністю зберігає еластичність тканин шийки матки, і ніяк не впливає на наступні пологи.

 

Радіохвильова хірургія та аргоноплазмова коагуляція шийки матки застосовуються після огляду, обстеження в кабінеті гінеколога, за рекомендацією лікаря. Показання для АПА такі:
• Біопсія шийки матки, а також виявлених патологічних утворень;
• АПА за відсутності вимог глибокої деструкції тканин;
• Зупинення кровотеч аргоном після конізації, біопсії чи процедури видалення новоутворень;
• Розтин кіст, видалення поліпів цервікального каналу, висічення залоз;
• Висічення грануляцій аргоном, усунення ектропіону шийки матки;
• Лікування папіломатозу та видалення кондилом статевих органів!

 

Вікторія Скороход розповідає і про основні переваги аргоноплазмового методу. В першу чергу, значно знижується можливість допустити фахівцем будь-яку помилку, так як область впливу добре видно. Крім цього, знижується кількість дратівливих факторів, наприклад таких, як дим, присутній при деяких інших операціях. Коагуляція проходить безболісно, ефективно і дуже швидко. Заживання тканин йде без грубого рубцювання, і всього протягом 1-2 місяців. Таким чином, можна сміливо заявляти, що на зміну застарілим методам лікування захворювань шийки матки, сьогодні прийшов новий і досить перспективний. Сьогодні доступна аргоноплазмова абляція для жінок в Кривому Розі, для лікування гінекологічних патологій різної етіології.

 

Скільки коштує лікування шийки матки аргоном: ціна

 

Уточнити вартість розтину кіст, лікування ендометріоїдних гетеротопій шийки матки аргоном, ексцизії шийки матки АПА або видалення новоутворень статевих органів, ви можете на прийомі гінеколога, у реєстратурі медичного центру на Філатова, або за телефоном. Ви можете поставити будь-які питання на тему відвідування спеціаліста, запису на консультацію у разі необхідності профілактичного огляду, уточнити інформацію по аналізам та діагностичним заходам. Для швидкого ознайомлення з вартістю лікування саме тут, на сторінках сайту, переходьте за посиланням – аргоноплазмова коагуляція шийки матки ціна.

 

АПА: лікування шийки матки в будь-якому віціАПА: лікування шийки матки в будь-якому віціЗапишіться на прийом лікаря, консультацію і процедури, по телефону (098) 530-60-40. Можливий зв'язок через вайбер, запис пацієнтів онлайн самостійно, на зручний час!

 

Зверніть увагу:

Відділення гінекології Клініки Медітон

Лікування гінекологічних захворювань

Лазерне вагінальне омолодження

Поділитися