Гемангіома: основні питання по темі

 

Професійне лікування гемангіомиПрофесійне лікування гемангіомиЧервона плямочка на шкірі вашого малюка може бути першою ознакою небезпечної судинної пухлини – гемангіоми. Тому слід бути більш уважними до різного виду утворень на шкірі, а також систематично проводити ретельний огляд дитини, щоб вчасно поставити діагноз і почати лікування гемангіоми, якщо вона підтверджена. Наші спеціалісти пропонують професійне лікування гемангіоми у Кривому Розі з використанням сучасної діагностики та методик!

 

Коли найчастіше з'являються гемангіоми?

 

Перші прояви у вигляді червоної точки, схожої на подряпину або синячок, можна побачити вже при народженні. Найчастіше гемангіоми стають помітні в перші 2-8 тижнів після народження дитини.

 

Чим небезпечні гемангіоми?

 

Своїм швидким зростанням! Якщо вчасно не почати лікування, гемангіома у перші 12 місяців може прорости в підлеглі органи і безповоротно порушити їх функцію (зір, дихання, травлення).

 

Які існують методи лікування гемангіом?

 

Вплив спеціальним судинним лазером з довжиною хвилі 980 нм., випромінювання якого максимально поглинається оксигемоглобіном, дозволяє розсмоктати судинну пухлину без утворення рубців. Пропонуємо ефективне видалення гемангіоми в Кривому Розі, із застосуванням сучасного обладнання!


Процедура не травмує шкіру, не вимагає проведення наркозу. Але лазерне лікування ефективно тільки для гемангіом, які не проросли в глибину. В інших випадках високоефективними є склерозування, кріодеструкція, гормонотерапія. У кожного методу є свої показання, переваги і недоліки.

 

Які найбільш часті помилки бувають при діагностиці гемангіом?


Не варто допускати помилок в діагностиці та лікуванні гемангіомНе варто допускати помилок в діагностиці та лікуванні гемангіомГемангіоми часто плутають з судинними родимими плямами. На відміну від гемангіом, так звані "винні плями" ростуть пропорційно росту дитини і ніколи не проходять без лікування. Такі плями також добре піддаються лікуванню спеціальним судинним лазером.

 

Найнебезпечніші помилки при лікуванні гемангіом


Застосування застарілих методів лікування – рентгенотерапії, рідини Ходоровича, хірургічного висічення, електрокоагуляції, а також деяких лазерів (СО2, аргонового, на парах міді), оскільки їх використання призводить до формування деформуючих рубців. Привести до інвалідизації дитини може і просто не розпочате вчасно лікування.

 

Чи можуть гемангіоми пройти без лікування?


Так, можуть, але не всі і не повністю. Розсмоктування деяких форм гемангіом відбувається поступово до 5-8 років, але порушені функції органів при цьому не відновлюються.

 

Як часто потрібно відвідувати лікаря?

 

Огляд у лікаря необхідний:

• в період активного росту гемангіоми – 1 раз в 2-4 тижні;
• в період зупинки росту – 1 раз в 2-6 місяців;
• у період розсмоктування – 1 раз в рік.

 

Лікування гемангіоми у Кривому Розі: поради дерматолога Клініки Медітон

 

Комплексний підхід і наявність сучасних методик дозволяють сьогодні допомогти всім пацієнтам з гемангіомами. Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим швидше і легше для дитини буде завершено лікування.

 

Якщо в клініці, куди ви звернулися, застосовують лише один метод лікування – є сумніви, що він підійде вашому малюкові. Тільки індивідуальний підхід до лікування і найбільш сучасне обладнання будуть гарантією успіху. Наявність кваліфікованого персоналу в особі дерматолога, педіатра та судинного хірурга, індивідуальні схеми лікування та сучасне обладнання будуть гарантією успішного лікування.

 

Швидке і якісне лікування гемангіомШвидке і якісне лікування гемангіомМи пропонуємо саме такий підхід, а також свій багаторічний досвід у лікуванні дерматологічних захворювань, щоб надати професійну допомогу!

 

Читайте також:

Видалення бородавок, родимок та папілом

Цифрова дерматоскопія: діагностика новоутворень шкіри

Видалення судин лазером

Поділитися