Гемангіома: основні питання по темі

 

Професійне лікування гемангіомиПрофесійне лікування гемангіомиЧервона плямочка на шкірі вашого малюка може бути першою ознакою небезпечної судинної пухлини – гемангіоми. Тому слід бути більш уважними до різного виду утворень на шкірі, а також систематично проводити ретельний огляд дитини, щоб вчасно поставити діагноз і почати лікування гемангіоми, якщо вона підтверджена. Наші спеціалісти пропонують професійне лікування гемангіоми у Кривому Розі з використанням сучасної діагностики та методик!

 

Коли найчастіше з'являються гемангіоми?

 

Перші прояви у вигляді червоної точки, схожої на подряпину або синячок, можна побачити вже при народженні. Найчастіше гемангіоми стають помітні в перші 2-8 тижнів після народження дитини.

 

Чим небезпечні гемангіоми?

 

Своїм швидким зростанням! Якщо вчасно не почати лікування, гемангіома у перші 12 місяців може прорости в підлеглі органи і безповоротно порушити їх функцію (зір, дихання, травлення).

 

Які існують методи лікування гемангіом?

 

Вплив спеціальним судинним лазером з довжиною хвилі 980 нм., випромінювання якого максимально поглинається оксигемоглобіном, дозволяє розсмоктати судинну пухлину без утворення рубців.
Процедура не травмує шкіру, не вимагає проведення наркозу. Але лазерне лікування ефективно тільки для гемангіом, які не проросли в глибину. В інших випадках високоефективними є склерозування, кріодеструкція, гормонотерапія. У кожного методу є свої показання, переваги і недоліки.


Які найбільш часті помилки бувають при діагностиці гемангіом?


Не варто допускати помилок в діагностиці та лікуванні гемангіомНе варто допускати помилок в діагностиці та лікуванні гемангіомГемангіоми часто плутають з судинними родимими плямами. На відміну від гемангіом, так звані "винні плями" ростуть пропорційно росту дитини і ніколи не проходять без лікування. Такі плями також добре піддаються лікуванню спеціальним судинним лазером.


Найнебезпечніші помилки при лікуванні гемангіом


Застосування застарілих методів лікування – рентгенотерапії, рідини Ходоровича, хірургічного висічення, електрокоагуляції, а також деяких лазерів (СО2, аргонового, на парах міді), оскільки їх використання призводить до формування деформуючих рубців. Привести до інвалідизації дитини може і просто не розпочате вчасно лікування.


Чи можуть гемангіоми пройти без лікування?


Так, можуть, але не всі і не повністю. Розсмоктування деяких форм гемангіом відбувається поступово до 5-8 років, але порушені функції органів при цьому не відновлюються.

 

Як часто потрібно відвідувати лікаря?

 

Огляд у лікаря необхідний:

• в період активного росту гемангіоми – 1 раз в 2-4 тижні;
• в період зупинки росту – 1 раз в 2-6 місяців;
• у період розсмоктування – 1 раз в рік.

 

Лікування гемангіоми у Кривому Розі: поради дерматолога Клініки Медітон

 

Комплексний підхід і наявність сучасних методик дозволяють сьогодні допомогти всім пацієнтам з гемангіомами. Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим швидше і легше для дитини буде завершено лікування.

 

Якщо в клініці, куди ви звернулися, застосовують лише один метод лікування – є сумніви, що він підійде вашому малюкові. Тільки індивідуальний підхід до лікування і найбільш сучасне обладнання будуть гарантією успіху. Наявність кваліфікованого персоналу в особі дерматолога, педіатра та судинного хірурга, індивідуальні схеми лікування та сучасне обладнання будуть гарантією успішного лікування.

 

Швидке і якісне лікування гемангіомШвидке і якісне лікування гемангіомМи пропонуємо саме такий підхід, а також свій багаторічний досвід у лікуванні дерматологічних захворювань, щоб надати професійну допомогу!

 

Читайте також:

Видалення бородавок, родимок та папілом

Цифрова дерматоскопія: діагностика новоутворень шкіри

Видалення судин лазером

Поділитися