Лікування гемангіоми: Центр дерматологіїЛікування гемангіоми: Центр дерматологіїЧервона плямочка на шкірі вашого малюка може бути першою ознакою небезпечної судинної пухлини – гемангіоми. Тому слід бути більш уважними до різного виду утворень на шкірі, а також систематично проводити ретельний огляд дитини. Але пам'ятайте, що поставити правильний діагноз може тільки лікар. Пропонуємо відвідати наш медичний центр: консультація дитячого дерматолога, огляд та діагностика, лікування гемангіоми у Кривому Розі!

 

Коли найчастіше з'являються гемангіоми?

 

Перші прояви у вигляді червоної точки, схожої на подряпину або синячок, можна побачити вже при народженні. Найчастіше гемангіоми стають помітні в перші 2-8 тижнів після народження дитини. Уважний огляд та своєчасне виявлення гемангіоми, як і рання діагностика у дерматологічному центрі, говорять про значне зниження ризиків!

 

Чим небезпечні гемангіоми?

 

Своїм швидким зростанням! Якщо вчасно не почати лікування, гемангіома у перші 12 місяців може прорости в підлеглі органи і безповоротно порушити їх функцію, в тому числі, зір, дихання, травлення. Швидке прогресування гемангіоми – основний ризик!

 

Які найбільш часті помилки при діагностиці гемангіом?

 

Гемангіоми можна сплутати з судинними родимими плямами. На відміну від гемангіом, так звані "винні плями" ростуть пропорційно росту дитини і ніколи не проходять без лікування. Такі плями також добре піддаються лікуванню спеціальним судинним лазером.

 

Які існують методи лікування гемангіом?

 

Вплив спеціальним судинним лазером з довжиною хвилі 980 нм., випромінювання якого максимально поглинається оксигемоглобіном, дозволяє розсмоктати судинну пухлину без утворення рубців. Пропонуємо ефективне видалення гемангіоми в Кривому Розі, із застосуванням сучасного обладнання!


Процедура не травмує шкіру, не вимагає проведення наркозу. Але лазерне лікування ефективно тільки для гемангіом, які не проросли в глибину. В інших випадках високоефективними є склерозування, кріодеструкція, гормонотерапія. У кожного методу є свої показання, переваги і недоліки.

 

Небезпечні помилки при лікуванні гемангіом

 

Безпечне лікування гемангіоми в Кривому РозіБезпечне лікування гемангіоми в Кривому РозіЗастосування застарілих методів лікування – рентгенотерапії, рідини Ходоровича, хірургічного висічення, електрокоагуляції, а також деяких лазерів (СО2, аргонового, на парах міді), оскільки їх використання призводить до формування деформуючих рубців. Привести до інвалідизації дитини може і просто не розпочате вчасно лікування.

 

Чи можуть гемангіоми пройти без лікування?


Так, можуть, але не всі і не повністю. Розсмоктування деяких форм гемангіом відбувається поступово до 5-8 років, але порушені функції органів при цьому не відновлюються. Також можлива малігнізація, озлоякіснення гемангіоми, тому спостереження лікаря при виявленні новоутворення вважається обов'язковим!

 

Огляд у дерматолога необхідний:

• В період активного росту гемангіоми – 1 раз в 2-4 тижні;
• В період зупинки росту – 1 раз в 2-6 місяців;
• В період розсмоктування – 1 раз в рік.

 

Гемангіома: діагностика в клінічних умовах

 

Головними помилками можуть стати батьківська неуважність, коли новоутворення не помічають місяцями, а також надмірна самостійність, наприклад, видалення гемангіоми в домашніх умовах. Ніколи не робіть спроб діагностики за допомогою сторонніх джерел, і пам'ятайте, що лікування гемангіоми, як і інших шкірних утворень, призначають відповідні фахівці – дерматолог, дитячий дерматолог, дерматоонколог, дерматохірург!

 

Діагностика гемангіоми у новонароджених та дітей старшого віку не складає труднощів у клінічних умовах, на прийомі лікаря. Новоутворення встановлюється візуально, але діагноз вимагає підтвердження для визначення виду та характеристик, диференціації, розуміння рівня заподіяної шкоди та вибору наступного методу лікування. Існує дитяча гемангіома, вроджена, шпороподібна та сосочкова гемангіома, внутрішньом'язова, капілярна, каверозна гемангіома. Точна ідентифікація сприяє безпечній терапії чи видаленню утворення!

 

Для підтвердження діагнозу лікар може використати метод дерматоскопії, направити пацієнта на ангіографію та УЗД для більш глибокого дослідження, а також призначити КТ чи МРТ у складних випадках!

 

Лікування гемангіоми у Кривому Розі: поради дерматолога

 

Комплексний підхід і наявність сучасних методик дозволяють сьогодні допомогти всім пацієнтам з гемангіомами. Чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим швидше і легше буде завершено лікування геангіоми у дитини.

 

Якщо в клініці, куди ви звернулися, застосовують лише один метод лікування – є сумніви, що він підійде вашому малюкові. Тільки індивідуальний підхід до лікування і найбільш сучасне обладнання забезпечують позитивний результат. Наявність кваліфікованого персоналу в особі дерматолога, педіатра та судинного хірурга, індивідуальні схеми лікування та сучасне обладнання будуть гарантією успішного лікування.

 

Ми широко використовуємо цифрову діагностику дерматологічних захворювань, а також апаратні методики лікування, суворо відповідно до можливостей застосування в індивідуальних випадках. Медикаментозна терапія, лазерне видалення, кріодеструкція, склерозування!

 

Ефективне лікування гемангіоми в Кривому РозіЕфективне лікування гемангіоми в Кривому РозіЛікування гемангіоми у дітей та дорослих: Кривий Ріг, дерматологічний центр на Поштовому та Філатова. Запис на консультацію, огляд, діагностику та лабораторні дослідження, а також безпосереднє лікування у дерматолога та дерматохірурга за телефоном (098) 530-60-40!

Читайте також:

Видалення бородавок, родимок та папілом

Цифрова дерматоскопія: діагностика новоутворень шкіри

Видалення судин лазером

Поділитися