Урологічне віділення у Кривому РозіУрологічне віділення у Кривому РозіЧоловічі захворювання вважаються більш характерними для чоловіків середнього та похилого віку, але статистика вказує на те, що сьогодні урологічна патологія значно помолодшала – необхідною стала консультація уролога для дітей та підлітків. У зв'язку із поширеністю захворювань чоловічої сечостатевої системи, ми рекомендуємо вчасно звернутися за допомогою у разі виникнення симптомів. Урологія у Кривому Розі на Філатова: запис на зручний час!

 

Дитячий уролог в Кривому Розі займається лікуванням, переважно, вроджених аномалій розвитку і захворювань, які пов'язані з особливостями росту. Одним з найбільш поширених серед них є фімоз.


Урологія в підлітковому віці займається діагностикою та лікуванням захворювань, які пов'язані з особливостями росту і дозрівання статевих органів. Лікарі нерідко стикаються з баланопоститом, який може призвести до фімозу, із специфічними інфекціями після перших незахищених статевих контактів, а також з варикоцеле – розширення вен сім'яного канатика, які спостерігаються у підлітків у період інтенсивного росту.


Чоловічі проблеми в середньому і літньому віці можуть бути пов'язані із захворюваннями передміхурової залози, висхідною інфекцією, гормональними змінами, на тлі яких виникає еректильна дисфункція та імпотенція. Після 35-40 років обов'язковим є щорічний профілактичний огляд у уролога, оскільки самостійно чоловік може пропустити розвиток складних патологій!

 

Симптоми урологічних захворювань


Основні прояви урологічних захворюваньОсновні прояви урологічних захворюваньОзнаки урологічних захворювань можуть бути як специфічними, так і неспецифічними. Найбільш часто спостерігаються:
1. Біль. Може локалізуватися в області попереку при гострому пієлонефриті, виникати різко і бути дуже вираженою при нирковій кольці на тлі сечокам'яної хвороби, спостерігатися в промежині при простатиті. Болі в сечівнику спостерігаються при уретриті. Больові відчуття пов'язані з формуванням каменів, інфекційно-запальними процесами або великими пухлинами, які можуть здавлювати нервові закінчення. Багато урологічних захворювань супроводжуються болем, але деякі з них протікають і без больового синдрому.
2. Різі при сечовипусканні. Різі, почастішання сечовипускання, занадто часті або помилкові позиви – все це явища дизурії, які можуть спостерігатися при специфічному або неспецифічному інфекційному процесі в уретрі або супроводжують запалення тканини передміхурової залози. Явища дизурії нерідко спостерігаються і при циститі.
3. Зміна характеру сечі – зміна кольору, поява домішок, в тому числі крові, нерідко свідчить про ураження нирок або сечового міхура, хоча в деяких випадках зміна кольору сечі говорить і про іншій патології. Наприклад, занадто темна сеча (порівнюють з кольором пива) з'являється при механічній жовтяниці.
4. Біль в яєчках. Спостерігається найчастіше при їх запаленні, значно рідше – при пухлинах. Орхоепідідіміт – запалення яєчка і його придатка, може бути як неспецифічним і виникати внаслідок проникнення бактерій з сечівника і сім'явивідних шляхів, так і бути проявом системної патології, наприклад, виникати на тлі епідемічного паротиту (в народі це захворювання відомо як "свинка").
5. Нетримання сечі і затримка сечовипускання можуть бути ознакою нейрогенних порушень, а також наслідком урологічної патології (затримка сечі спостерігається при аденомі простати, стриктурах сечівника, нейрогенному сечовому міхурі).


Деякі хвороби протікають безсимптомно, і якщо ознаки урологічних захворювань відсутні, то встановити діагноз виявляється важко. У таких випадках вдаються до додаткових методів досліджень. Пропонуємо комплексне обстеження з інструментальною діагностикою, аналізами та тестами: урологічне відділення на Філатова, 10!

 

Діагностика урологічних захворювань


Діагностика урологічних захворювань в Клініці МедітонДіагностика урологічних захворювань в Клініці МедітонЗ метою постановки і уточнення діагнозу в урології застосовуються наступні методи:
Загальний аналіз сечі для оцінки характеру змін в нирках і сечовивідних шляхах;
• Аналізи сечі по Аддіс-Каковському, аналіз сечі Нечипоренко для визначення кількості формених елементів в сечі;
• Аналіз по Зимницькому для визначення концентраційної функції нирок;
• Ендоскопічні методи дослідження: уретроскопія і цистоскопія для оцінки характеру запальних або інших змін у слизовій сечівника або сечового міхура, а також комплексна діагностика сечостатевої сфери – цифрова уретроцистоскопія;
Урофлоуметрія для визначення швидкості сечовипускання з метою діагностики перешкод на шляху струму сечі – аденома або рак простати, поліпи уретри, стриктури уретри;
• PSA антиген для диференціальної діагностики аденоми і раку передміхурової залози;
УЗД нирок і передміхурової залози для оцінки наявності і характеру морфологічних змін.


В разі специфічних симптомів, чоловічий лікар уролог може призначати спеціальні аналізи для виявлення захворювань, що передаються статевим шляхом.

 

Лікування урологічних захворювань в Кривому Розі


Лікування урологічних захворювань залежить від низки факторів:
• Характер патологічного процесу – інфекційного чи запального процесу сечостатевої системи чоловіка;
• Локалізація поширення інфекції чи запального процесу;
• Загальний стан пацієнта із визначенням симптомів патології;
• Наявність супутніх захворювань та характер їх розвитку;
• Загальні можливості медичної установи: інструментальна та лабораторна діагностика в клініці урології, апаратні методики лікування, наявність процедурного кабінету, кваліфікація лікарів та медичного персоналу, можливість проведення малоінвазивних операцій в урології та інше!

 

Лікування сечового міхура здійснюється, переважно, консервативним шляхом, до ендоскопічного видалення вдаються при поліпах або злоякісних новоутвореннях обмеженого характеру, до відкритих операцій або екстирпації сечового міхура вдаються у крайніх випадках.

 

Камені в нирках або сечовивідних шляхах можуть бути усунені консервативним шляхом (у тому числі дистанційним дробленням), а також шляхом операції. Аденома простати може вестися консервативно – в разі лікування застосовують оперативний підхід, ракові ураження підлягають виключно хірургічному лікуванню.

 

Лікування урологічних захворювань в будь-якому разі має бути індивідуальним і враховувати всі фактори, починаючи від стану та індивідуальних особливостей пацієнта, і закінчуючи поставленим діагнозом.

 

Лікування простатиту в Кривому Розі


Лікування простатиту, циститу, уретритуЛікування простатиту, циститу, уретриту

Простата в організмі чоловіка виконує дві основні функції – бере участь в утворенні секрету, який забезпечує рухливість сперматозоїдів, а також повне перекриття сечовипускального каналу під час статевого акту, завдяки чому не допускається змішування статевого секрету і сечі.

 

Простатит – запалення передміхурової залози, яке може протікати в гострій або хронічній формі. Гострий простатит проявляється підвищенням температури тіла, болем і інтоксикацією, а ось хронічний простатит, у разі неправильного лікування, нерідко призводить до еректильної дисфункції.

 

Лікування хронічного простатиту здійснюється за допомогою антибактеріальних і протизапальних препаратів в таблетках або свічках, непогану ефективність демонструє і масаж простати.

 

Крім того, масаж передміхурової залози дає можливість отримати секрет і дослідити його – цей метод широко використовується в діагностиці різної урологічної патології, а також в лікуванні простатиту та ІПСШ.

 

Уретрит, цистит, пієлонефрит: лікування захворювань

 

Інфекційно-запальні захворювання в урології залишаються, мабуть, найпоширенішими. Найбільш часто зустрічається уретрит – запалення слизової оболонки сечівника, цистит – запалення слизової сечового міхура (дане захворювання найчастіше спостерігається у жінок або чоловіків літнього віку), а при недотриманні правил особистої гігієни – баланопостит.

 

Запалення у чоловіків може локалізуватися також в яєчках або сім'яних мішечках (везикул). А ось сечовий міхур запалюється рідше, оскільки довжина сечівника у чоловіків значно більше, ніж у жінок. Збільшення частоти захворювань з віком пов'язано з розвитком аденоми простати і уповільненням уродинаміки.

 

Лікування уретриту і лікування циститу, як і будь-якої іншої інфекційно-запальної патології (у тому числі пієлонефриту), здійснюється із застосуванням антибіотиків, нестероїдних протизапальних засобів, уроантисептиків, можливе застосування імуномодуляторів, а після ліквідації гострих проявів – фізіотерапії. Лікування баланопостита проводиться за допомогою місцевих антисептиків, до системної терапії вдаються тільки у виняткових випадках.

 

Лікування еректильної дисфункції і імпотенції

 

Лікар уролог в Кривому Розі – можливість вирішення проблемЛікар уролог в Кривому Розі – можливість вирішення проблемАденома простати нерідко призводить до того, що розвивається еректильна дисфункція. Вона ж може бути пов'язана з гормональними змінами на тлі старіння і зменшення вироблення чоловічих статевих гормонів.

 

Порушення ерекції спостерігається тільки на перших етапах, потім виникає імпотенція. Нерідко вона пов'язана і з психогенними факторами.

 

Лікування передчасної еякуляції

 

Сексуальні розлади також є урологічною патологією і пов'язані якщо не з психологічними факторами, то саме з порушенням нормальної роботи чоловічої статевої системи.

 

Одним з таких розладів є передчасне сім'явиверження – часта проблема, яка може вести навіть до втрати репродуктивної функції. Для ефективного лікування необхідно встановити причину і визначити спосіб її усунення, що можливо тільки за участю фахівця.

 

Втрата репродуктивної функції, лікування безпліддя

 

Дана проблема є однією з найбільш значущих в урології на сьогоднішній день. Причини її можуть бути різними, від вже названої передчасної еякуляції до оліго або азооспермії, гормональних порушень, імпотенції.

 

Лікування втрати репродуктивної функції – непросте завдання, що вимагає індивідуального підходу і тривалої терапії, але при проведенні комплексного лікування вона завжди приносить результат. Первинно, необхідна консультація з урологом і виконання спермограми!

 

Лікування сечокам'яної хвороби

 

Сечокам'яна хвороба є наслідком порушення обміну речовин і супроводжується утворенням каменів в нирках, сечоводах або сечовому міхурі. Одним з найбільш грізних ускладнень захворювання є розвиток ниркової коліки.

 

Лікування нирок при сечокам'яній хворобі здійснюється шляхом дистанційного дроблення каменів, їх розчинення за допомогою препаратів (у разі невеликого розміру), а також оперативного лікування.

 

Більшості пацієнтів не потрібна урологічна клініка з операційною, або урологічний центр, де приймають десятки лікарів урологів та андрологів. Куди важливіша рання діагностика, щорічний урологічний профогляд, і відвідування лікаря двічі на рік після 35-40 років, коли ризик простатиту, аденоми простати та сексуальних розладів значно вищий. Ми пропонуємо комплексний підхід, що стосується діагностичних заходів та безпосередньо лікування хвороб в урології при їх виявленні та підтвердженні, а також направлення до суміжних лікарів, якщо ідентифіковані вторинні інфекційні процеси, захворювання внутрішніх органів!

 

Урологія Клініки Медітон: огляд та консультаціїУрологія Клініки Медітон: огляд та консультаціїУрологія у Кривому Розі на Філатова: консультація уролога, огляд та обстеження, тести та аналізи в лабораторії клініки, інструментальні дослідження, апаратні методики лікування та фізіопроцедури у спеціально обладнаних кабінетах. Для запису дзвоніть за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Еректильна дисфункція: обстеження і лікування

Лікування захворювань в урології: АПК "Андро-Гін"

ЛОД терапія: лікування еректильної дисфункції

Поділитися