Чоловіче безпліддя: причини і лікування захворювання в Кривому РозіЧоловіче безпліддя: причини і лікування захворювання в Кривому РозіЗа даними світової статистики, на сьогоднішній день близько 10% сімейних пар безплідні. Якщо ж розглядати винуватців такої негативної події, то можна з упевненістю заявити, що в 40% випадків ним є саме чоловік. Наукові дослідження, які проводяться постійно, говорять про те, що дане число збільшується. Ми рекомендуємо своєчасну допомогу на експертному рівні: ефективне лікування чоловічого безпліддя у Кривому Розі!

 

Головна причина чоловічого безпліддя – простатит

 

Основною причиною чоловічого безпліддя вважається хронічний простатит, це близько 50-60% всіх випадків. Без якісного і своєчасного лікування хронічного простатиту відновити плодючість чоловіка практично неможливо. Потрібно відзначити, що дане захворювання при безплідді протікає практично безсимптомно. Це означає, що людина не відчуває ніякого дискомфорту і не має скарг на здоров'я. Досить часто, немає скарг і на потенцію. Але й нерідким випадком буває виявлення під час обстеження важкої форми ураження простати, з обов'язковою присутністю в ній великої кількості мікроабсцесів. Вчасна кваліфікована діагностика і лікування хронічного простатиту при чоловічому неплідді – заходи, що мають надзвичайно велике значення. Тому лікування чоловічого безпліддя починається саме з цього.

 

Пояснити ситуацію можна тим, що при гнійному (обструктивному) характері ураження простати, серйозна частина її часточок просто "вимикається" з процесу вироблення секрету. Варто зауважити, що саме секрет, який виробляється простатою, є середовищем існування сперматозоїдів. З цієї причини, якість секрету дуже сильно впливає на запліднюючу силу сперми.

 

Чи можна вилікувати чоловіче безпліддя?Чи можна вилікувати чоловіче безпліддя?У разі хронічного простатиту значно зменшується кількість секрету, а значить, серйозно збіднюється його склад. Також, різко змінюються деякі параметри насіннєвої плазми. Таким чином, секрет простати набуває виражену лужну реакцію (у нормі він має слаболужну реакцію), стає досить в'язким, в його складі зменшується вміст цинку та інших дуже важливих мікроелементів, знижується кількість фруктози (енергетичного матеріалу для сперматозоїдів), відбуваються інші негативні процеси. Всі вони вкрай негативно відбиваються на активності сперматозоїдів і їх здатності проникнення в яйцеклітину.

 

Хронічний простатит та безпліддя

 

Своєчасне лікування простатиту з використанням передових методик (трансректальний пневмовібромасаж в поєднанні з внутрішньоуретральною електростимуляцією і вакуумною аспірацією передміхурової залози) та обов'язкової системної ензимотерапією (протеолітичні ферменти), дає можливість відновити нормальний склад секрету простати. Це означає, що середовище проживання сперматозоїдів оптимізується, поліпшується.

 

В результаті подібних процедур, відновлюється запліднююча сила сперми, і це обов'язковим чином позитивно позначається на плідності чоловіка.

 

Лікування безпліддя у чоловіка може бути пов'язане з іншими заходами, залежно від виявлення хронічних патологій або рецидивів запальних процесів. Тому необхідно вчасно звернутися за допомогою – рання діагностика безплідності є найважливішим фактором відновлення можливості запліднити!

 

Діагностика чоловічої безплідності в Клініці Медітон

 

Існує протокол обстеження при безплідді у чоловіка, який може інтерпретуватися трохи інакше залежно від віку, загального стану, наявності хронічних захворювань, запальних або інфекційних процесів, у разі спроб лікування безпліддя та негативному результаті. Але стандарт діагностики здебільшого зберігається!

 

• Стандартно, чоловік приходить на прийом уролога: проводиться бесіда, візуальний огляд, вивчення картки пацієнта та історії хвороби, а також попередніх схем лікування безпліддя за наявності таких;
• Для визначення виду безпліддя – секреторного, обтураційного чи імунологічного, а також розробки подальшого плану лікування, призначається низка тестів та інструментальне обстеження;
• Аналізи при безплідності: біохімія та клінічний аналіз крові, аналіз сечі, гормональні тести, спермограма, MAR-тест, аналізи на ЗПСШ;
• Інструментальне обстеження при безплідності: трансректальна ультразвукова діагностика, УЗД органів мошонки та уретроцистоскопія, призначається біопсія яєчка, термографія, інші види діагностики за потреби!

 

Лікування безпліддя у чоловіків в Кривому Розі

 

Проблема чоловічого безпліддя може бути пов'язана не лише із хронічним простатитом. Є й інші причини, серед яких захворювання центральної нервової системи, імунологічні порушення, ендокринні захворювання. Тому в Клініці Медітон в лікуванні таких пацієнтів беруть участь не тільки андрологи і урологи, але також лікарі інших необхідних спеціальностей, що дає можливість надавати реальну допомогу більшості чоловіків. У нас ви можете записатися на прийом дерматовенеролога, ендокринолога, інфекціоніста, пройти лабораторні аналізи та УЗД, ТРУЗД.

 

Переважна кількість лікарів, які займаються лікуванням чоловічого безпліддя, більше уваги приділяють хірургічним методам і різноманітним видам штучного запліднення. Ми ж суворо дотримуємося думки, що подібні методи мають право на життя, але повинні використовуватися тільки в якості крайньої міри.

 

Якщо говорити про отримання здорового потомства, відновлення природної плідності чоловіків має набагато більші переваги. Саме тому фахівці Клініки Медітон вважають цей напрямок пріоритетним. Навіть у випадках, коли штучне запліднення обов'язково і неминуче (при безплідді жінки), питання про поліпшення якості сперми анітрохи не втрачає своєї актуальності, адже від цього залежить здоров'я майбутньої дитини.

 

Лікування безпліддя і простатитуЛікування безпліддя і простатитуЗвертайтеся за вказаними контактами, щоб отримати кваліфіковану консультацію фахівця з свого питання. Ми проведемо діагностику, з'ясуємо причини проблеми і призначимо найбільш ефективне лікування безпліддя!

 

Зверніть увагу:

Прийом уролога в Кривому Розі

Лікування циститу, уретриту, аденоми

ТРУЗД - трансректальне ультразвукове дослідження

Поділитися