Чоловіче безпліддя: причини і лікування захворювання в Кривому РозіЧоловіче безпліддя: причини і лікування захворювання в Кривому РозіЗа даними світової статистики, на сьогоднішній день близько 10% сімейних пар безплідні. Якщо ж розглядати винуватців такої негативної події, то можна з упевненістю заявити, що в 40% випадків ним є саме чоловік. Наукові дослідження, які проводяться постійно, говорять про те, що дане число збільшується. Сьогодні ми пропонуємо ефективне лікування чоловічого безпліддя в Кривому Розі, щоб змінити цю негативну ситуацію!

 

 

Головна причина чоловічого безпліддя

 

Основною причиною чоловічого безпліддя вважається хронічний простатит, це близько 50-60% всіх випадків. Без якісного і своєчасного лікування хронічного простатиту відновити плодючість чоловіка практично неможливо. Потрібно відзначити, що дане захворювання при безплідді протікає практично безсимптомно. Це означає, що людина не відчуває ніякого дискомфорту і не має скарг на здоров'я. Досить часто, немає скарг і на потенцію. Але й нерідким випадком буває виявлення під час обстеження важкої форми ураження простати, з обов'язковою присутністю в ній великої кількості мікроабсцесів.

 

Вчасна кваліфікована діагностика і лікування хронічного простатиту при чоловічому безплідді – заходи, що мають надзвичайно велике значення. Тому лікування чоловічого безпліддя починається саме з цього.

 

Пояснити ситуацію можна тим, що при гнійному (обструктивному) характері ураження простати, серйозна частина її часточок просто "вимикається" з процесу вироблення секрету. Варто зауважити, що саме секрет, який виробляється простатою, є середовищем існування сперматозоїдів. З цієї причини, якість секрету дуже сильно впливає на запліднюючу силу сперми.

 

Чи можна вилікувати чоловіче безпліддя?Чи можна вилікувати чоловіче безпліддя?У разі хронічного простатиту значно зменшується кількість секрету, а значить, серйозно збіднюється його склад. Також, різко змінюються деякі параметри насіннєвої плазми. Таким чином, секрет простати набуває виражену лужну реакцію (у нормі він має слаболужну реакцію), стає досить в'язким, в його складі зменшується вміст цинку та інших дуже важливих мікроелементів, знижується кількість фруктози (енергетичного матеріалу для сперматозоїдів), відбуваються інші негативні процеси. Всі вони вкрай негативно відбиваються на активності сперматозоїдів і їх здатності проникнення в яйцеклітину.

 

Лікування простатиту і безпліддя в Кривому Розі

 

Своєчасне лікування простатиту з використанням передових методик (трансректальний пневмовібромасаж в поєднанні з внутрішньоуретральною електростимуляцією і вакуумною аспірацією передміхурової залози) та обов'язкової системної ензимотерапією (протеолітичні ферменти), дає можливість відновити нормальний склад секрету простати. Це означає, що середовище проживання сперматозоїдів оптимізується, поліпшується.

 

В результаті подібних процедур, відновлюється запліднююча сила сперми, і це обов'язковим чином позитивно позначається на плідності чоловіка.

 

Природно, що проблема чоловічого безпліддя не зупиняється тільки на хронічному простатиті. Є й інші причини, серед яких захворювання центральної нервової системи, імунологічні порушення, ендокринні захворювання. Тому в Клініці Медітон в лікуванні таких пацієнтів беруть участь не тільки андрологи і урологи, але також лікарі інших необхідних спеціальностей, що дає можливість надавати реальну допомогу більшості чоловіків.

 

На даний момент, переважна кількість лікарів, які займаються лікуванням чоловічого безпліддя, більше уваги приділяють хірургічним методам і різноманітним видам штучного запліднення. Ми ж суворо дотримуємося думки, що подібні методи мають право на життя, але повинні використовуватися тільки в якості крайньої міри.

 

Якщо говорити про отримання здорового потомства, відновлення природної плідності чоловіків має набагато більші переваги. Саме тому фахівці Клініки Медітон вважають цей напрямок пріоритетним. Навіть у випадках, коли штучне запліднення обов'язково і неминуче (при безплідді жінки), питання про поліпшення якості сперми анітрохи не втрачає своєї актуальності, адже від цього залежить здоров'я майбутньої дитини.

 

Лікування безпліддя і простатитуЛікування безпліддя і простатитуЗвертайтеся за вказаними контактами, щоб отримати кваліфіковану консультацію фахівця з свого питання. Ми проведемо діагностику, з'ясуємо причини проблеми і призначимо найбільш ефективне лікування безпліддя!

 

Зверніть увагу:

Прийом уролога в Кривому Розі

Лікування циститу, уретриту, аденоми

ТРУЗД - трансректальне ультразвукове дослідження

Поділитися