Лікування жіночого безпліддя: обстеження, діагностика причин, призначенняЛікування жіночого безпліддя: обстеження, діагностика причин, призначенняБезпліддя – досить серйозний діагноз. Але стверджувати про нього можна лише тоді, коли у пари, що веде регулярне статеве життя і не використовує контрацептиви, протягом 1-2 років не настає вагітність. Ми пропонуємо експертне лікування безпліддя в Кривому Розі, з'ясувавши точну причину проблеми!

 

Тут важливо розуміти, що люди часто плутають безпліддя з його причинами, тобто різними проблемами в організмі, які заважають зачати дитину.

 

Безпосередньо жіноче безпліддя складно назвати хворобою, для його усунення необхідно комплексне медичне обстеження, діагностика і профілактика жіночих захворювань. Для початку потрібно розібратися з причинами, які можуть викликати безпліддя або складності з можливістю зачати дитину.

 

Причини жіночого безпліддя і неможливості зачати дитину

 

Однією з найпоширеніших причин є порушення овуляції. До цієї проблеми частіше схильні жінки, чий цикл менструацій становить менше ніж 21 день, або більше ніж 34. Вся складність полягає в ризиках, що яйцеклітина просто не встигне дозріти або не буде життєздатною.

 

Другою, не менш рідкісною причиною, вважається порушення функції яєчників, яка відображає порушення роботи гормональної системи. І, якщо порушується діяльність цієї системи, то в яєчники не надходять відповідні сигнали. Саме тоді і відбувається порушення правильного вироблення гормонів. Одним з проявів дисфункції є ранній клімакс (в 40-45 років).

 

Серед причин безпліддя і гормональні збої. Дані порушення можуть спричинити повна відсутність менструацій, або відсутність процесу дозрівання яйцеклітини. При цьому відбувається збій в роботі всієї гормональної системи.

 

Слід відзначити і наступні причини безпліддя у жінок:
• Полікістоз яєчників, патологія цервікального каналу;
Ерозія шийки матки, яка визначається при гінекологічному огляді, патологія маткових труб;
• Синдром нерозірваного фолікула, ендометріоз, а також зміни маткової будови.

 

Види і типи безпліддя

 

Саме в залежності від типу наявних проблем в гінекології, безпліддя можна розділити на кілька основних видів:
• Маточне та імунологічне безпліддя, гормональне або трубне безпліддя;
• Трубно-перитонеальне безпліддя, змішана, або комбінована форма.

 

Якщо жінка ще жодного разу не була вагітна, таке безпліддя називається первинним, у разі присутності вагітностей – вторинне безпліддя.

 

Діагностика жіночого безпліддя

 

Жіноче непліддя: експертна діагностикаЖіноче непліддя: експертна діагностикаНайбільш важливим етапом початку лікування безпліддя є встановлення причин неможливості завагітніти. Для визначення методів, тривалості курсу, індивідуального призначення медикаментозних засобів та відповідної терапії проводиться комплексна діагностика:
Спермограма – аналіз сперми у чоловіків;
• Побудова кривої даних ректальної температури за кілька останніх циклів менструацій;
• Проведення знімків матки або підготовка висновку процедури лапароскопії;
• Проходження тестів на сумісність;
УЗД органів малого тазу.

 

Для грамотного підбору методу лікування безпліддя, наші лікарі обстежують безплідну пару і вирішують такі завдання:
1. Визначення причини безпліддя у чоловіка і жінки;
2. Оцінка шансів природного зачаття;
3. Вибір найбільш ефективного методу лікування в конкретному випадку.

 

Лікування безпліддя в Кривому Розі

 

Лікування жіночого безпліддя проводиться з використанням сучасних методик. Існують умовні напрямки: Їх можна умовно розділити: направлені на можливість отримання природного зачаття, а також ті, які прогнозують можливість виняткового штучного запліднення.

 

До числа перших відносяться:
• Лікування безпліддя за допомогою усунення хронічного запалення маткових придатків;
• Відновлення нормальної роботи труб матки;
• Усунення ендокринних порушень.

 

До числа других відносяться:
• Внутрішньоматкове введення сперми. Дану процедуру проводять в клініці лікування безпліддя (направлення видає лікар);
• Екстракорпоральне запліднення з подальшим введенням ембріонів в материнську матку.

 

Методики лікування безпліддя жінок в Клініці МедітонМетодики лікування безпліддя жінок в Клініці МедітонЖіноча безплідність: лікування у Кривому Розі! Розширений діагностичний комплекс, аналізи та тести на безпліддя, оцінка шансів природного зачаття, консультація гінеколога, прийом гінеколога-ендокринолога, направлення до уролога. Усі питання за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Прийом гінеколога: вартість

Лікування ерозій шийки матки аргоном

Діагностика: відеокольпоскопія

Поділитися