Конізація радіохвилею у Кривому Розі: дисплазія, ендометріоз, онкопатіяКонізація радіохвилею у Кривому Розі: дисплазія, ендометріоз, онкопатіяКонізація шийки матки – це процедура радіохвильової ексцизії патологічних ділянок нижнього сегмента матки жінки, яка призначається у разі ідентифікації онкопатології та інших фонових процесів. Малоінвазивна операція проводиться у гінекології Клініки Медітон – конізація шийки матки у Кривому Розі на Філатова!

 

Повноцінне функціонування сечостатевої системи та репродуктивних органів є одним із найважливіших аспектів жіночого здоров'я. Щорічний профілактичний огляд у гінеколога – можливість вчасно визначити патологічні процеси, підтвердити їх та виявити причину, розпочати точкове лікування з мінімізацією негативного впливу на організм. У нашій клініці ви можете пройти повний спектр діагностичних та лікувальних заходів у гінекології. Зокрема, у спеціально обладнаному кабінеті виконується радіохвильова конізація шийки матки!

 

Конізація та ексцизія – питання гінекологу

 

Під час огляду та збору скарг, лікарі чують безліч питань, пов'язаних з жіночим здоров'ям, діагностикою, лікуванням, апаратними процедурами. У контексті нашої теми, можна виділити найчастіші та найістотніші з них:
• Що робити, якщо ПАП-тест показав наявність атипових клітин – операція чи консервативне лікування допоможуть відновити здоров'я;
• Яка призначається операція при дисплазії шийки матки: конізація чи діатермоелектрокоагуляція шийки матки – у чому різниця;
• Видалення тканин цервікального каналу – це гістологія та діагностика, чи безпосередньо операція з висічення патологічної ділянки;
• Дисплазія після конізації проходить чи операцій буде декілька, чи потрібне комплексне лікування для забезпечення результату;
• Яке лікування призначають після конізації шийки матки – фотодинамічна терапія, аргоно-плазмова зупинка кровотечі, тампонада;
• Який догляд після операції з ексцизії, чи можна у ванну та душ, чи потрібні ванночки або санація піхви;
• Що робити, якщо кров після електроконізації шийки матки, потрібно відвідати лікаря чи ні, пройти гінекологічні фізіопроцедури?

 

Якщо вам показано процедуру видалення частини шийки матки, призначено або вже проведено конізацію шийки матки радіохвилею або іншими способами, будь-яке питання потрібно обговорити з лікарем. Для цього існує повторний прийом гінеколога, додатковий огляд, відстеження динаміки лікування, розгорнута консультація. Відвідувати форуми після конізації шийки матки – це не самий правильний вибір. Будь-яка висловлена на подібних майданчиках думка – суто особиста. А слід пам'ятати, що ваше здоров'я, як і певні встановлені патологічні процеси – індивідуальні. Немає єдиного рішення для всього числа людей!

 

Показання для конізації

 

Операція може проводитися в діагностичних цілях для взяття біологічного матеріалу на дослідження – конічна біопсія, а також як безпосереднє лікування. Видалення конусоподібної ділянки шийки матки та цервікального каналу призначається у таких випадках:
• Діагностичні заходи при патологічних процесах, для підтвердження діагнозу, його скасування, вивчення змін та динаміки;
Ендометріоз, наявність ерозій на слизових, гіперплазія цервіксу, деформація цервіксу;
• Діагностування за результатами ПАП-тесту атипових клітин, наявність пошкоджень та рубцювання слизової оболонки;
• Виявлення новоутворень – поліпи шийки матки, кісти та інші;
• Ектопія призматичного епітелію, різноманітні деструктивні зміни цервікального каналу;
• Одні з основних причин призначення конізації – дисплазія шийки матки, підозри раку шийки матки!

 

Коли призначається радіохвильова конізація

 

Необхідність виконання процедури визначає гінеколог клініки після низки обов'язкових досліджень:
• Стандартний фізикальний огляд, збір скарг та вивчення історії хвороби;
Відеокольпоскопія та гінекологічне УЗД;
• Лабораторні дослідження перед конізацією: ПАП-тест, загальний аналіз крові, коагулограма, рівень глюкози, ПЛР-тест інфекцій, мазки на флору!

 

Як проводиться конізація шийки матки радіохвилею

 

Операція малоінвазивна, амбулаторна, проводиться в стандартному гінекологічному кріслі після місцевої анестезії. Під постійним наглядом через дзеркала та кольпоскоп, після контрольного огляду, гінеколог радіохвильовою петлею видаляє патологічну ділянку – проводиться ексцизія та коагуляція шийки матки для виключення кровотечі.

 

Після процедури лікар консультує щодо доглядових процедур, поведінки, можливих обмежень, додаткових процедур та консервативного лікування для якнайшвидшого відновлення та загоєння після конізації шийки матки, реабілітації!

 

Переваги процедури у Клініці Медітон

 

• Повний діагностичний комплекс у гінекології клініки;
• Можливість проведення діагностичної процедури конізації – біопсія та гістологія;
• Виконання радіохвильової конізації досвідченими фахівцями;
• Постійний супровід – контроль операції із застосуванням відповідного обладнання;
• Місцева анестезія за необхідності, операція протягом 20-30 хвилин;
• Безпека виконання, коагуляція після конізації – виключення інфікування та кровотеч;
• Швидке загоєння та реабілітація, виключення рубцювання тканин;
• Доступна вартість радіохвильової конізації шийки матки – ціна вказана у прайс-листі;
• Додаткові процедури в гінекології: конізація та аргоно-плазмова абляція, ФДТ, радіохвильова біопсія в гінекології, розсічення кіст, плазмотерапія в гінекології, лазерне омолодження піхви, тампонада та санація, електролазеромагнітотерапія!


Конізація шийки матки на Філатова, Кривий Ріг: відділення гінекологіїКонізація шийки матки на Філатова, Кривий Ріг: відділення гінекологіїКонізація шийки матки у Кривому Розіжіноча консультація, лабораторія, комплексне обстеження до та після ексцизії та інших операцій, апаратне лікування, консервативне лікування. Запис на прийом за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Конізація шийки матки – ціна

Лабораторія, аналізи – вартість

Ціни на УЗД в гінекології – прайс

Поділитися