Лікування похмілля, зняття алкогольної інтоксикації у Кривому РозіЛікування похмілля, зняття алкогольної інтоксикації у Кривому РозіПохмілля – це головний біль, нудота, сухість у роті та зневоднення, дратівливість, біль у шлунку та кишечнику, розлад стільця. Алкогольне отруєння небезпечне, тому стан після інтоксикації може бути вкрай складним. Пропонуємо допомогу фахівців – лікування похмілля у Кривому Розі, лікування алкогольного отруєння та інтоксикації організму: терапевт, інфекціоніст, гастроентеролог Клініки Медітон.

 

Що таке похмілля? Це стан організму після отруєння алкогольними напоями, якому сприяє утворення продуктів розпаду етанолу в печінці з підвищеним діурезом, зневодненням, головним болем та загальною слабкістю. Тяжке похмілля часто змушує людину обіцяти кинути пити. Але, як показує досвід, багато хто не справляється із завданням!

 

Якщо у вас часте похмілля, потрібна допомога. Сильна інтоксикація не завжди є впливом великої кількості випитого, але може бути результатом дії поганої якості напоїв та сприяння стану захворювань внутрішніх органів!

 

Отруєння алкоголем та похмілля – питання лікарю

 

Ми бачимо запити від людей, які шукають способи швидко відновити здоров'я після вечірнього застілля. І деякими з них готові поділитися:
• Що таке отруєння алкоголем, як довго триває похмілля, чи довго буде погано після випитого;
• Чи буде похмілля від 100 грамів, і що краще пити – горілку чи шампанське;
• Що прийняти при алкогольному отруєнні – таблетки, розчини, шипучки;
• Після вчора дуже болить голова, нудить, постійно хочеться пити;
• Які ознаки похмілля, симптоми алкогольної інтоксикації;
• Що робити при отруєнні сурогатом алкоголю – небезпечно чи ні;
• Чи потрібна швидка допомога при отруєнні алкоголем, що прийняти до її приїзду;
• Чи допоможе активоване вугілля від похмілля та сорбекс при отруєнні алкоголем;
• Що таке похмільний синдром та абстинентний синдром;
• Якщо важке похмілля – крапельниця, пігулки від голови чи що допоможе?

 

Це не більше 10% зі списку найчастіших запитів від людей, яким справді погано після випитого. Частково відповімо на них вже зараз. Але треба розуміти, що кожен випадок індивідуальний: це стать людини, вік і вага, кількість випитого, загальна частота вживання спиртних напоїв, наявність хронічних захворювань внутрішніх органів, інші шкідливі звички та додаткові фактори. Тому пропонуємо відвідати лікарів нашого медичного центру: консультація інфекціоніста, гастроентеролога та терапевта, прийом гастроентеролога-інфекціоніста, лабораторні аналізи, УЗД внутрішніх органів, денний стаціонар – крапельниці від похмілля, ін'єкції!

 

Ми не пропонуємо лікування алкоголізму або кодування від алкоголю, лікування абстинентного синдрому першого, другого та третього ступеня тяжкості!

 

Ми пропонуємо лікування похмілля, позбавлення симптомів інтоксикації алкоголем, з'ясування причин швидкого сп'яніння та важкого похмілля з урахуванням діагностики та визначення хвороб підшлункової та печінки, нервової системи, а також виявлення ураження алкоголем серця та судин, органів ШКТ!

 

Вплив алкоголю та що призводить до похмілля

 

• Після 100 г горілки або 200 г міцних напоїв іншого виду посилюється виділення сечі, організм втрачає рідину, тобто, алкоголь веде до часткового зневоднення. Одночасно людина потіє, можливі напади нудоти, пронос. Відбувається виведення води та електролітів, організм слабшає, постійно хочеться пити, можливі запаморочення;
• Одночасно спостерігається процес гіповолемії, і набряклість – результат патологічного перерозподілу рідини;
• Серйозний вплив алкоголю на шлунок. Роздратування, біль, різі, виникнення запального процесу, печія – стандартні симптоми алкогольного отруєння;
• Знижується рівень цукру, швидко витрачаються вітаміни, макро- та мікроелементи, це сприяє ослабленню та неврозам;
• Продукти розщеплення алкоголю призводять до аритмії та тахікардії;
• Алкоголь порушує фази сну, тому вранці відчувається похмільна втома;
• Велика кількість алкоголю – це недолік глюкози, що знижує концентрацію, погіршує рухову функцію та уважність, призводить до порушення пам'яті!

 

Посилює похмілля отруєння сивушними маслами та отруєння нікотином, якщо ви багато курите під час застілля та вживання спиртних напоїв!

 

Симптоми після алкогольного отруєння неприємні, болісні та тривалі. Тому виникає бажання швидко зняти інтоксикацію. Ентеросгель, вода з лимоном, аспірин від голови під час похмілля та регідрон не завжди допомагають, як і алка-зельцер при отруєнні горілкою, інші засоби від похмілля. Якщо ви почуваєте себе погано кілька годин, не варто похмелятися і отруювати організм додатково. Погане самопочуття говорить про серйозне ураження організму, і можлива дія на внутрішні органи продуктів розпаду алкоголю!

 

• Вплив алкоголю на підшлункову залозу. Розвивається панкреатит – запалення підшлункової, хронічний панкреатит, панкреонекроз, можливий токсичний шок, рак підшлункової залози;
• Вплив алкоголю на печінку. На тлі втрати функції підшлункової, у печінці застоюється жовч, ушкоджуються гепатоцити, накопичується ацетальдегід, розвиваються запальні процеси, алкогольна жирова хвороба печінки та цироз;
• Вплив алкоголю на шкіру. Старіння шкіри за рахунок втрати колагену та еластину, зміна пружності та кольору шкіри, поява судинних сіточок, прищів та висипань, постійна набряклість.

 

Похмілля – це показник отруєння організму, але погіршення та інтенсифікація стану говорять про пошкодження внутрішніх органів, які втрачають свою функцію та підлягають терміновому відновленню!

 

Лікування похмілля – Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Враховуючи особливості організму та вступні фактори, отриману інформацію від клієнта – скарги та симптоми, вивчивши карту пацієнта та результати додаткового обстеження, ми запропонуємо лікування алкогольної інтоксикації. Для діагностики необхідно здати лабораторні аналізи, пройти УЗД, отримати консультацію інфекціоніста та гастроентеролога.

 

Для швидкого зняття похмілля рекомендовано відвідування денного стаціонару – крапельниця від похмілля, що включає сольові розчини, сорбенти, вітаміни. Також ви отримаєте рекомендації, який засіб від похмілля та отруєння у домашніх умовах варто приймати з урахуванням мінімального споживання алкоголю. Звичайно, правильним рішенням буде відмова від спиртних напоїв або значне зниження дозування з одночасним підвищенням якості алкоголю. Але, незалежно від ситуації, наші лікарі нададуть посильну допомогу і дадуть відповідь на запитання: чи допомагає глутаргін від похмілля, бетаргін і медихронал від спиртного, чому народні засоби від похмілля – вигадка в більшості випадків, і як запобігти отруєнню алкоголем наступного дня, якщо свято без келиха вина чи шампанського неможливе!

 

Усунення симптомів похмілля – інфекціоніст та гастроентеролог, Кривий РігУсунення симптомів похмілля – інфекціоніст та гастроентеролог, Кривий РігЛікування похмілля у Кривому Розі, зняття інтоксикації організму, крапельниці та уколи за призначенням лікаря у денному стаціонарі. Запис на прийом: (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Лабораторні аналізи – ціни

Лікування гепатиту печінки

Отруєння медикаментами

Поділитися