Лікування хропіння в Кривому Розі, консультація ЛОРа на ФілатоваЛікування хропіння в Кривому Розі, консультація ЛОРа на ФілатоваХропіння – це досить неприємний звук, супроводжуючий дихання під час сну. Виникає він внаслідок вібрації м'яких тканин глотки та гортані, і часто пов'язаний з анатомічними особливостями ЛОР-органів. Але також храп уві сні може свідчити про наявність захворювань. Рекомендуємо звернутися за допомогою до наших фахівців: лікування хропіння у Кривому Розі – отоларингологія на Філатова.

 

Хропіння заважає спати! Це специфічний звук, який може бути тихішим або гучнішим, помірним або надривистим. Часто пов'язані хропіння та апное – хвороба зупинки дихання вночі, порушення та збої в частоті з тимчасовим призупиненням. Розуміючи власну проблему, а також ускладнення сну чоловіка чи дружини, людина приходить до рішення розпочати лікування хропіння в домашніх умовах. Форуми, статейні сайти, відгуки про лікування хропіння інших людей сприяють вибору способу. Але частіше спроби не дають результатів, адже не знаючи причини хропіння вилікувати його практично неможливо. Якщо у вас нічне хропіння та апное, необхідна допомога фахівця, з'ясування причини виникнення збоїв дихання та його зупинки, а також призначення відповідної терапії, процедур, а в складних випадках, також операції від хропіння для усунення надлишкової частини піднебіння чи піднебінного язичка!

 

Причини хропіння та збоїв дихання

 

Хропіння – це реальна причина конфліктних ситуацій у сім'ї та з сусідами по кімнаті. Часто, людина не чує храпу, але буває, і сама прокидається від гучного хриплячого звуку і за цим фактом розуміє, що необхідно вживати термінових заходів. Але щоб розпочати лікування хропіння, апное та порушень сну, необхідно з'ясувати підстави виникнення даних патологій!

 

На даний момент фахівці підтверджують наступні причини хропіння в отоларингології:
Аденоїдит, запалення або розростання лімфоїдної тканини;
• Хронічні запалення тканин носоглотки, що призводить до набряклості та порушень дихання;
• Причина хропіння – викривлення носової перегородки, уроджене або внаслідок травми носа;
Гайморит, а також хронічний нежить, алергічні реакції, сезонні та контактні;
• Зайва тканина м'якого піднебіння або піднебінного язичка, його патологічне подовження!

 

Гучне хропіння та задишка внаслідок інших причин:
• Часто хропуть люди з надмірною вагою, які мають утруднене дихання навіть під час неспання, за мінімальних фізичних навантажень;
• Виникає хропіння та нічне апное при підвищеному тиску, а також за наявності хронічних серцево-судинних захворювань;
• Шкідливі звички, погана екологія, посилена реакція на алергени у повітрі сприяють ускладненню дихання, як і сон у незручному становищі, на старому матраці із зміненою формою;
• Неконтрольоване застосування медикаментів від безсоння, а також деяких інших препаратів, які мають відповідні побічні дії!

 

Лікарі уточнюють причини хропіння у жінок на додаток до вказаних раніше. Це проблеми з ендокринною системою, гормональний збій та настання менопаузи. Причини хропіння у чоловіків – захворювання щитовидної залози, зловживання алкоголем та тютюновими виробами, похилий вік із поступовим зниженням тонусу м'яких тканин глотки!

 

Симптоми хропіння, додаткові прояви

 

• Специфічний хрипкий звук, захлинання та кашель;
• Фрагментарний сон, безсоння, виражена слабкість на фоні недосипання;
• Тимчасове припинення легеневої вентиляції, зупинка дихання. Існує ризик поєднання ронхопатії та апное!

 

Хропіння та складність дихання встановити можна без проблем. Як мінімум, це визначається на слух, про що вам обов'язково натякнуть найближчим часом. І дуже важливо, як ви зрозумієте наявність проблеми – постаратися її вирішити. Не потрібно використовувати антихрап у таблетках або у вигляді спеціальних масок без призначення лікаря. Зверніться за консультацією, і це забезпечить результат та економію коштів!

 

Апное та нічне хропіння – ускладнення

 

Чому важливо лікувати хропіння, складнощі дихання та порушення сну, обструктивне апное? Тимчасова зупинка дихання вночі, якщо людина хропе і задихається, може призвести до негативних наслідків. Синдром обструктивного апное у людей, що хропуть, викликає до 300-400 зупинок дихання в процесі нічного сну. Це серйозно впливає на серцево-судинну систему та призводить до кисневого голодування, гіпоксії мозку. Порушення обміну речовин, що є наслідком патологічних станів, здатне викликати інтоксикацію організму, але також розвиток депресії та синдрому хронічної втоми на фоні тривалих порушень сну. Серед додаткових негативних реакцій – неврози та підвищена дратівливість. Один із наслідків СОАС – небезпека інсульту.

 

Необхідно вчасно лікувати синдром обструктивного апное сну, порушення дихання, сильний храп, а також ряд інших захворювань – синусит та аденоїдит, запалення піднебінних мигдалин, постназальний синдром. Рекомендуємо записатися на прийом отоларинголога у Кривому Розі на Філатова!

 

Лікування хропіння в Кривому Розі, лікування СОАС

 

Можна самостійно купити антихропіння, таблетки для лікування нічного апное та спеціальні засоби від порушень сну. Але правильний вибір – пройти огляд та отримати рекомендації фахівця!

 

У нашій клініці отоларинголог вислуховує скарги пацієнта, вивчає карту та хронічні захворювання, а також проводить огляд ЛОР органів для виявлення патологічних процесів та можливих уроджених фізіологічних аномалій!

 

За результатом обстеження, отоларинголог призначає лікування хропіння та обструктивного апное сну. Це може бути симптоматичне лікування – краплі від хропіння, таблетки, спреї та препарати в іншій формі, а також терапія захворювань, що мають безпосередній вплив: тонзиліт і аденоїдит, риносинусит та алергічний риніт, інші запальні процеси в носоглотці, безпосередньо гайморит. При підозрі на наявність хвороб серця та судин, щитовидної залози та органів ШКТ, лікар видає направлення до відповідного профільного фахівця.

 

Також отоларинголог призначає операції від хропіння – лікування лазером або хірургічним шляхом видалення зайвих фрагментів тканин у носоглотці, лазерна вапоризація гланд, промивання піднебінних мигдаликів, внутрішньогортанні вливання та санація, видалення сторонніх предметів, репозиція кісток носа, лазерна поліпотомія носа. Може бути рекомендоване обстеження в інституті сну!

 

Чи можна швидко вилікувати хропіння? Які таблетки від порушень дихання та сну приймати? Скільки коштує вилікувати апное та нічний храп На кожне питання є відповідь, але вона суворо індивідуальна для кожної окремої людини, залежно від статі та віку, наявності хронічних захворювань, специфічного перебігу патологічного процесу!

 

Лікування хропіння та апное в отоларингології – Кривий Ріг, Клініка МедітонЛікування хропіння та апное в отоларингології – Кривий Ріг, Клініка МедітонЛікування хропіння у Кривому Розі, лікування апное – швидке полегшення дихання та відновлення можливості нормального сну та відпочинку. Отоларинголог на Філатова, запис: (098) 530–60–40!

 

Корисна інформація:

Першіння в горлі

Лікування ЛОР захворювань

Фотодинаміка ЛОР органів

Поділитися