Дерматолог онлайн, Кривий Ріг – консультація без відвідування клінікиДерматолог онлайн, Кривий Ріг – консультація без відвідування клінікиНаш медичний центр завжди позитивно реагує на запити клієнтів. Саме тому нами була відкрита онлайн консультація інфекціоніста та терапевта з питань Ковід, грипу, ГРВІ та інших захворювань. Сьогодні ми розширюємо платформу телемаркетингу та пропонуємо нову послугу Клініки Медітон – онлайн-консультація дерматолога у Кривому Розі, online-прийом лікаря з питань дерматологічних захворювань!

 

Причин цьому більш ніж достатньо, і одна з них – поступовий перехід на сучасні стандарти, які дозволяють оптимізувати час кожної людини. Це можливість покращити комунікацію, зв'язатися з лікарем суворо у відведений час та отримати консультацію дерматолога онлайн з індивідуальних питань!

 

Якщо ви в поїздці, за містом, у відрядженні, не маєте можливості їхати в медичний центр або банально не хочете цього робити з особистих причин, дистанційна онлайн-консультація дерматолога без відвідування клініки стане чудовою альтернативою. Запис проводиться стандартно, через реєстратуру та контакт-центр: (098) 530-60-40!

 

Консультація дерматолога online, які питання можна вирішити

 

• Поява ознак та симптомів дерматологічних захворювань, рецидив чи загострення, небезпечна видозміна новоутворень шкіри;
• Розшифровка результатів аналізів з дерматології та дерматовенерології, передача лікарю результатів інструментального обстеження;
• Онлайн консультація дерматолога щодо призначення лікування, препаратів, динаміки курсу, корекції терапії;
• Питання щодо процедур та догляду за шкірою після видалення новоутворень;
• Первинна діагностика: скарги, вивчення історії хвороби, демонстрація новоутворень шкіри на фото онлайн, їх аналіз, призначення лабораторної діагностики та комплексного обстеження!

 

Консультація дерматолога онлайн! Щочетверга з 15.00 до 17.00, попередній запис, бронювання часу, оплата – дзвінок по вайбер-відео у призначений час. Лікар – Буток Ігор Євгенійович: дерматолог, дерматовенеролог вищої категорії, трихолог. Стаж – 28 років!

 

З якими симптомами звернутися до дерматолога онлайн

 

Це практично повний перелік стандартних ознак дерматологічних патологій для запису на прийом лікаря. Залежно від симптомокомплексу, візуальної оцінки, історії хвороби та скарг пацієнта, може бути визначений первинний діагноз, призначена лабораторна діагностика, цифрове обстеження шкіри FotoFinder, інструментальна діагностика, видалення новоутворень шкіри у нашому медичному центрі, додаткові процедури. Абсолютно індивідуальний підхід з урахуванням картини хвороби, симптомів, статі та віку пацієнта, етіології, прогресування патології, стадії, раніше призначеного лікування та інших окремих факторів!

 

• Висипання на шкірі, висип на руках і ногах, герпетичний висип на обличчі та статевих органах, бульбашки та виразки на слизових оболонках;
• Запалення шкіри тулуба та кінцівок, запалення шкіри обличчя, прищі, гнійники та фурункули;
• Сухість шкіри, лущення та сильний свербіж шкіри обличчя, кінцівок, лущення шкіри голови;
• Підвищена жирність шкіри обличчя, блиск, закупорка залоз, комедони;
• Роздратування шкіри, почервоніння, плями на тілі червоного кольору, білі та коричневі плями, підозри на лишай та грибкові ураження шкіри;
• Акне – вугровий висип, підозри на себорейний дерматит, атопічний дерматит, екзему та псоріаз;
• Наявність новоутворень на тілі: родимки на обличчі, кератоми та папіломи, бородавки на руках та ногах, кондиломи на статевих органах, папіломатоз під руками та в паху;
• Погіршення стану волосся: ламкість волосся, сухість або жирність, випадання волосся, підозри на алопецію, запалення шкіри голови, лупа, виразки на голові, червоні плями;
• Захворювання нігтів та погіршення стану нігтьових пластин: розшарування нігтів, розтріскування та пожовтіння, підтверджений оніхолізис, грибок нігтів та псоріаз!

 

Якщо ви помітили явні зміни стану шкіри, волосся та нігтів, новоутворення на обличчі та кінцівках, зміни родимок та інших утворень, вам варто звернутися за допомогою. Дерматолог онлайн у Кривому Розі – швидке та професійне рішення. Лікар вивчає симптоми та скарги, рекомендує додаткову діагностику в медичному центрі, призначає лікування захворювань шкіри!

 

Якщо ви спостерігаєте патології шкіри у дитини – консультація дитячого дерматолога онлайн із подальшими призначеннями. Можливе вирішення питань щодо дерматовенерології, але в даному випадку слід розуміти, що ідентифікація інфекцій ЗПСШ неможлива без лабораторної діагностики. Тільки за результатами аналізів та інструментального обстеження дерматовенеролог онлайн зможе дати вичерпну консультацію щодо лікування венеричних захворювань, розробити індивідуальну схему терапії ІПСШ.

 

Ця послуга допоможе суттєво заощадити свій час без втрати якості рекомендацій фахівця!

 

Більш детальна інформація доступна по телефону, через месенджери та соціальні мережі: як підготуватися, як проходить і скільки триває консультація, що необхідно мати в наявності (фото, виписки, довідки, карта пацієнта, результати аналізів), через який канал зв'язку відбувається комунікація, як здійснити оплату послуги та скільки коштує онлайн консультація дерматолога, ціна лабораторної діагностики та апаратного обстеження шкіри при призначенні діагностики.

 

Консультація дерматолога онлайн: новоутворення, дерматози, акнеКонсультація дерматолога онлайн: новоутворення, дерматози, акнеОнлайн дерматолог у Кривому Розі, дерматовенеролог, трихолог: запис на прийом, попереднє роз'яснення, бронювання часу консультації. Телефон для зв'язку: (098) 530-60-40 – Viber, Whatsapp!

 

Важлива інформація:

Видалення новоутворень шкіри

Плазмоліфтинг – лікування постакне

Лікування грибка нігтів лазером

Поділитися