Поліпи шийки матки, видалення у Кривому Розі на ФілатоваПоліпи шийки матки, видалення у Кривому Розі на ФілатоваПоліп матки – це доброякісне новоутворення у певній ділянці порожнини матки, яке є наслідком гіперплазії. Гінекологи підтверджують ризик озлоякіснення новоутворення, і рекомендують термінове лікування. Видалення поліпів матки у Кривому Розі, гінекологія на Філатова.

 

Потенційно злоякісні утворення матки є серйозною загрозою здоров'ю та життю жінки. Виключити небезпеку та низку ускладнень можна шляхом систематичних відвідувань лікаря для раннього виявлення патології – профілактичні огляди у гінеколога 2 рази на рік, відвідування жіночої консультації, а також своєчасне звернення за допомогою, якщо помітили симптоми поліпів у матці або ознаки інших гінекологічних захворювань. Позаплановий огляд у лікаря дозволяє виявити поліпи піхви та новоутворення в матці, встановити їх характер за допомогою інструментальної та лабораторної діагностики, а також розпочати терапію для безпосередньо лікування поліпозу, виключення ускладнень та попередження рецидивів!

 

Чому з'являється поліп у матці, причини

 

Дослідження підтверджують, що причина поліпів у матці – гормони, точніше посилена реакція клітин на гормони, завдяки чому формується виріст ендометрію. Нейрогормональні збої, а також наслідки запальних та інфекційних патологічних процесів, сприяють осередковій гіперплазії матки та швидкому розвитку поліпозу ендометрію. Важлива роль у підвищеному рівні естрогенів, який спостерігається при порушенні функції яєчників. Рекомендуємо звернути увагу на фактори ризику розвитку поліпозу:
• Полікістоз, аденоміоз, інфекції статевих органів у гострій та хронічній формі, запальні захворювання репродуктивної системи жінки;
• Спадковість, гормональні збої, розлад імунної системи;
• Вишкрібання стінок порожнини матки в діагностичних цілях, механічні пошкодження слизових оболонок;
• Перенесені аборти та викидні, розриви після пологів;
• Ожиріння, гіпертонія, хвороби щитовидної залози, цукровий діабет.

 

Симптоми поліпів у матці, ознаки новоутворень

 

• Метрорагія – ациклічні маткові кровотечі, мажучі виділення між менструаціями, а також кров та біль під час статевого акту, дискомфорт;
Виділення з піхви різного характеру: слизові, жовті та сукровичні, періодичні та тривалі;
• Дискомфорт внизу живота, можливі легкі больові відчуття при зростанні поліпа!

 

Цей симптомокомплекс є причиною обов'язкового звернення до лікаря. Необхідно вже найближчими днями записатися до гінеколога на огляд та діагностику. Ендометричний поліп при гіперплазії ендометрію може бути безсимптомним і не турбувати протягом тривалого періоду. Але існують ризики запалень органів малого тазу, озлоякіснення, ушкодження матки та, у винятковому порядку, перешкоди настанню вагітності!

 

Діагностика поліпів матки у гінекології на Філатова

 

Діагностика та видалення поліпів цервікального каналуДіагностика та видалення поліпів цервікального каналуПроводиться детальне опитування та збір скарг, вивчення медичної карти та історії хвороби. Для підтвердження захворювання на первинному етапі, а також розуміння процесу розвитку патологічного процесу, аналізується менструальний цикл, дітородна функція жінки, статева активність. Враховується вік, наявність супутніх захворювань, сімейний анамнез!

 

Після збору інформації, виконується огляд на гінекологічному кріслі. Відразу можна виявити поліпи піхви, і навіть зовнішні поліпи цервікального каналу. Глибокі маткові новоутворення не видно, тому необхідна інструментальна діагностика!

 

• Проводиться відеокольпоскопія для підтвердження поліпів шийки матки, виявлення інших новоутворень та запальних процесів;
Призначається УЗД органів малого тазу для дослідження порожнини матки та можливого виявлення поліпів ендометрію, оцінки їх розмірів, області розміщення та форми, а для встановлення характеру новоутворень у матці – біопсія, гістологічний аналіз, морфологічне дослідження біоптату;
• Обов'язково виконується лабораторна діагностика. Це біохімія, інфекційна панель, гормональна панель, цитологічне дослідження шийки матки, а в індивідуальному порядку, й деякі додаткові гінекологічні аналізи та тести;
• При підозрі глибокого поліпа ендометрію в матці, для повного дослідження стану слизових та наявності новоутворень шийки матки та тіла матки – гістероскопія. Лікар видає направлення на обстеження. Може бути проведена діагностична гістероскопія або лікувальна процедура – поліпектомія, вишкрібання матки!

 

Ізольовано менорагія, біль у нижній частині живота, слизові виділення та ряд додаткових симптомів, не є фактами розвитку та зростання поліпів матки. Ви не можете самостійно діагностувати гінекологічні захворювання, інфекції та новоутворення цервікального каналу, а також призначити собі ефективне лікування поліпів ендометрію без операції, медикаментозно, в домашніх умовах. Необхідне комплексне обстеження – лабораторні аналізи, апаратна діагностика, біопсія та гістологічний аналіз. Тільки так можна підтвердити діагноз та призначити лікування, уточнивши характер новоутворення!

 

Лікування поліпів матки у Кривому Розі.

 

Поліп каналу шийки матки, як і новоутворення порожнини органу, підлягає видаленню. Є кілька методів операцій, які проводяться стаціонарно та амбулаторно!

 

Направлення на операцію! Після діагностики нашими лікарями може бути призначена поліпектомія поліпів ендометрію матки та шийки матки, глибокої порожнини органу. У стаціонарних умовах проводиться хірургічна операція з видалення новоутворень – гістероскопія. Діагностична процедура дозволяє оцінити стінки матки через камеру з освітленням, підібрати оптимальне рішення і провести висічення маткового поліпа, вишкрібання з ендометрію, а також електрокоагуляцію судин. Гістерорезектоскопія – це одночасно дослідження та лікування поліпа, його видалення. Операція триває до 20 хвилин;
Видалення поліпів цервікального каналу у Клініці Медітон! За результатами огляду та гінекологічного УЗД, лабораторних досліджень та гістології, після визначення характеру утворення та його локалізації, призначається радіохвильове видалення поліпа ендометрію шийки матки, припікання аргоном із коагуляцією судин. Операція може тривати до 15-20 хвилин. Виконується видалення зовнішніх поліпів, видимих новоутворень!

 

Стаціонарне висічення поліпа ендометрію хірургічною петлею або щипцями, вишкрібання та резекція поліпа, видалення лазером, припікання, видалення поліповидних утворень аргоном, гістероскопія, азот та інші методики можуть бути застосовані тільки після лабораторної та інструментальної діагностики. Рішення приймає лікар, який видає направлення!

 

Додатково, у профілактичних цілях, для виключення рецидиву поліпів матки, попередження інфекційних та запальних процесів, може бути рекомендоване консервативне лікування!

 

Якщо діагностовано такі новоутворення, ціна видалення поліпів матки не повинна стати на заваді швидкому та ефективному лікуванню. Розуміючи це, нами було встановлено найбільш прийнятну вартість процедури!

 

Видалення поліпів матки, гінекологія Клініки МедітонВидалення поліпів матки, гінекологія Клініки МедітонПоліпи в матці, лікування в Кривому Розі, видалення радіохвилею та аргоном, попередні аналізи, біопсія та гістологія. Огляд у гінеколога, призначення відповідно до медичних протоколів. Запис на прийом: (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

PRP, плазмотерапія у гінекології

Лазерне вагінальне омолодження

Видалення поліпів цервікального каналу – ціна

Поділитися