Дерматит у дитини: дитячий дерматолог на Поштовому та ФілатоваДерматит у дитини: дитячий дерматолог на Поштовому та ФілатоваДерматит у дитини може стати складною проблемою при ігноруванні первинних симптомів. Погіршить ситуацію й неправильне лікування дерматиту, в домашніх умовах і без участі лікаря, або із застосуванням невідповідної терапії. Ми пропонуємо виключити подібний перебіг подій. Лікування дерматиту у дитини в Кривому Розі, консультація дитячого дерматолога на Поштовому, експертне обстеження та точний діагноз!

 

Помилка в ідентифікації хвороби може призвести до кількох негативних наслідків. Лікування дитячого дерматиту стає тривалим і дорогим, дерматологічна проблема набуває хронічного перебігу та загострюється під впливом численних факторів, можлива алергічна реакція, розвиток медикаментозного дерматиту у дитини з відповіддю організму на компоненти ліків.

 

Тому слід дотримуватися чіткого алгоритму – експертна діагностика дерматиту у дитини, підтвердження діагнозу лабораторними дослідженнями та апаратними методиками вивчення патологій шкіри, відстеження динаміки лікування та корекція за необхідності, підтвердження у майбутньому успішної терапії. Для виходу на подібний результат ми маємо все необхідне: дитячий дерматолог на Поштовому, обстеження з лампою Вуда, цифрова діагностика шкіри FotoFinder, власна лабораторія, де можна здати аналізи для підтвердження захворювання. Це шкірні проби, аналіз відокремлюваного, гістологічний аналіз, алергопроби, біохімія, інфекційна панель. Також у клініці приймає педіатр, терапевт, інфекціоніст та алерголог, інші фахівці, можна пройти дитяче УЗД за підозри впливу на процес розвитку дерматиту захворювань внутрішніх органів!

 

Що являє собою дерматит у дитини

 

Це узагальнене поняття, яким пов'язані запалення шкіри у дитини, що виникають на тлі впливу різних факторів, наприклад, біологічних, хімічних та фізичних. Дуже часто причина дерматиту у дитини – алергія!

 

Дерматит протікає у гострій формі при впливі речовин на шкіру та при інфекційному ураженні, або відрізняється хронічним перебігом у разі алергічної реакції, при неправильному лікуванні.

 

Класифікація дитячого дерматиту, ознаки та види

 

Симптоми можуть бути схожими, але точно не варто лікувати дерматит у новонародженого та дітей старшого віку стандартними кремами і мазями, присутніми в домашній аптечці. Насамперед, для досягнення позитивного результату, необхідна діагностика. При ідентичній симптоматиці захворювання шкіри можуть відрізнятися і мати різні причини появи та розвитку!

 

• Пелюшковий дерматит у новонародженого – сильне подразнення та запалення шкіри, висипання та плями в області сідниць, внутрішньої пахвинної поверхні через постійний контакт з вологим середовищем та випорожненнями. Шкіра під підгузками або пелюшками, особливо у складках, може значно постраждати, викликаючи низку неприємних симптомів та занепокоєння у малюка. Часто пелюшковий дерматит у дитини супроводжується вторинними інфекційними процесами, тому що в теплому та вологому середовищі бактерії розвиваються досить швидко. Лікування пелюшкового дерматиту в дітей – це, переважно, дотримання коректних правил сповивання і заміни підгузків, хоча важливим у разі захворювання є і симптоматична терапія. Рекомендована консультація педіатра на Поштовому, пл. Визволення, обстеження у дитячого дерматолога. Наш лікар також розповість про правильне харчування малюка, про профілактику попрілостей шкіри;
• Контактний дерматит у дитини виникає при контакті з певними подразниками. Це гострий стан, який є відповіддю організму, але можливий і хронічний перебіг. Лікарями згадується ірритантний дитячий дерматит – запальна реакція на токсичну дію при контакті із зовнішнім подразником, а також алергічний дерматит у дитини – реакція організму під впливом певного алергена-подразника;
Себорейний дерматит у дитини – хронічне неінфекційне запалення шкіри грибкового походження, що вражає шкіру голови під волоссям. Визначається свербінням, областями запалення, множинними жирними скоринками на волоссі. Запальний процес може охоплювати інші області. Це плями, бульбашки та скоринки за вухами, на носі;
Атопічний дерматит у дитини, атопічна екзема, атопія – це хронічне запалення шкіри, пов'язане зі спадковими факторами, алергічними реакціями харчування, порушенням функціональності внутрішніх органів або підвищеною реактивністю шкіри. Визначається також нейродерміт у дитини, що має нервово-алергічну природу, виникає та розвивається на тлі інфекційних уражень, паразитарних інвазій, порушень ендокринної та травної системи!

 

Дерматологічні хронічні запалення пов'язані симптомами, візуальними ознаками, і навіть виразним впливом на поведінку дитини. Зплутати їх досить легко, враховуючи і факт подібної етіології. Тому не рекомендується домашнє лікування дитячого дерматиту, це може негативно вплинути на стан шкіри, посилити її реакцію, посилити алергію. У тому числі, згубно позначається на дитячому організмі і тривалий вплив лікарських препаратів на внутрішні органи!


Діагностика та лікування дитячого дерматиту у Кривому РозіДіагностика та лікування дитячого дерматиту у Кривому РозіЛікування дерматиту у дитини у Кривому Розі, прийом дитячого дерматолога на Визволення: комплексне обстеження, точний діагноз та ефективна терапія себореї, лікування дитячої атопії, алергії. Запис на консультацію: (098) 530-60-40!

 

Прочитайте додатково:

Відділення дерматології, Кривий Ріг

Лабораторний комплекс, аналізи

Лікування дерматологічних захворювань

Поділитися