Моніторинг артеріального тиску холтером у Клініці МедітонМоніторинг артеріального тиску холтером у Клініці МедітонХвороби серця вимагають ретельної та точної діагностики для ідентифікації причини патології та можливості точкового впливу, коректного лікування захворювання серцево-судинної системи. Пропонуємо сучасний метод дослідження в кардіології на Філатова – добове моніторування АТ по Холтеру у Кривому Розі, медичний центр Клініка Медітон!

 

ДМАТ діагностика серця або холтерівське моніторування артеріального тиску – ефективне функціональне дослідження роботи серця людини у стандартних умовах життя!

 

Добовий моніторинг серця дозволяє реєструвати дані протягом тривалого періоду, що говорить про можливість точного встановлення проблеми та подальшої розробки відповідної схеми лікування. Протягом 24 годин, коли холтер встановлений на руці, пацієнт ходить, сидить і лежить, працює і відпочиває, напружується або розслабляється. Звичайна, природна поведінка та послідовна реєстрація даних серця – частоти пульсу та тиску, розширюють потенціал дослідження. Це набагато точніша діагностика порівняно з вимірюванням артеріального тиску пацієнта в кабінеті лікаря, коли результати можуть бути ситуативно змінені на тлі різних обставин: переживання пацієнта та стрибки тиску, сигарета з кавою за 10-15 хвилин до прийому, запізнення на консультацію лікаря та поспіх прискоренням кроку.

 

Подібні дії відбиваються на вимірах, що передбачає неправильні дані або їхнє трактування. Тому, в комплексі зі стандартними дослідженнями, вимірюванням тиску та електрокардіографією, лікарі рекомендують моніторинг серця холтером. Розшифровка дозволяє аналізувати пульс протягом доби, частоту скорочень серця вранці та ввечері, під час сну, а також артеріальний тиск, його підвищення та зниження. Застосовується холтер АТ для зняття даних під час корекції лікування на тлі вивчення динаміки терапії!

 

Добове моніторування артеріального тиску та пульсу

 

Методика діагностики серця холтером є простою, безпечною та безболісною. Мініатюрний портативний реєстратор холтер встановлюється на руку на добу або інший період, необхідний для перевірки роботи серця. Протягом 24-48 годин апарат реєструє артеріальний тиск та частоту серцевих скорочень, а також записує дані. Одночасно, за рекомендацією лікаря, пацієнт веде короткий щоденник, у якому відзначає свої дії та поведінку у певний час. Для аналізу добового профілю АТ та ЧСС у бланку щоденника слід відзначати час прийому їжі та ліків, періоди фізичних тренувань або підвищеної розумової активності, випадки занепокоєнь з боку серцево-судинної системи. Холтерівське моніторування тиску, розшифровка якого проводиться в кабінеті лікаря, буде більш точним і зрозумілим при визначенні не тільки записаних апаратом даних, але і зіставленні їх з поведінкою пацієнта в даний період. Комплексна діагностика дозволить кардіологу точно встановити залежність перепадів тиску, почастішання або уповільнення серцевого ритму від поведінки людини, або підтвердити вплив на роботу серця патології. Аналіз результатів моніторування холтером обробляється за допомогою спеціального програмного забезпечення!

 

Показання для добового моніторингу АТ

 

• Підвищений артеріальний тиск, різкі коливання артеріального тиску, епізоди нічної гіпертензії, випадки гіпотензії у діабетиків та пацієнтів похилого віку;
• Стенокардія, аритмія серця, ішемічна хвороба, гіпертонія, перенесені інфаркти, серцева недостатність, збої ЧСС, а також синдром апное;
• Підозри на захворювання серцево-судинної системи, встановлені при огляді та вимірюванні АТ та ЕКГ;
• Болі в області серця, коліки, ком в горлі, задишка, тиск у грудях;
• Тривале відчуття слабкості, поганий сон, запаморочення та непритомність.

 

Рекомендується добове моніторування артеріального тиску для оцінки лікування, яке було призначено раніше, виявлення позитивної або негативної динаміки терапії при зміні препарату або корекції дозування. Необхідний добовий моніторинг серця пацієнтам з підтвердженими захворюваннями та епізодами сезонного загострення хронічних патологій серця, ситуативними змінами артеріального тиску, в якості профілактичного дослідження. Також важливо підтвердити здоров'я людям певних професій: льотчики, кранівники, водії громадського транспорту, монтажники-висотники!

 

Де поставити холтер ДМАТ у Кривому Розі

 

У кардіології на Філатова ми проводимо комплексне обстеження пацієнта. Збір скарг, вивчення історії хвороби, стандартний вимір артеріального тиску тонометром, електрокардіографія, УЗД серця, холтерівське моніторування АТ, розшифровка результатів та консультація лікаря. У нашому медичному центрі ви можете встановити портативний реєстратор на руку, і вже через день отримати призначення за результатами вивчення результатів дослідження серця!


Холтерівське моніторування тиску в Кривому РозіХолтерівське моніторування тиску в Кривому РозіПрийом кардіолога Клініки Медітон, діагностика та лікування захворювань серця. Вся інформація у консультантів контакт-центру: скільки коштує добове моніторування артеріального тиску, ціна досліджень ДМАТ, УЗД та ЕКГ, зручний час відвідування клініки, час роботи лабораторії. Телефонуйте (098) 530-60-40, або записуйтесь через Особистий кабінет!

 

Додаткова інформація:

Лікування захворювань серця та судин

Консультація терапевта Клініки Медітон

Лабораторний комплекс, тести та аналізи

Поділитися