Компоненти косметики, речовини у складі косметичних засобівКомпоненти косметики, речовини у складі косметичних засобівКосметичні засоби, ТОП запитів за інгредієнтами та складовими. Небагато корисної інформації від фахівців відділення дерматології Клініки Медітон. Словник косметичних компонентів, назви та терміни!

 

Косметичні засоби є у житті кожної людини. І, як правило, при виборі ми реагуємо на бренд та рекламу, а також вартість продукції. Але дуже добре і те, що останнім часом тенденція змінюється, і все частіше покупець звертає увагу на склад косметики – компоненти та діючі речовини. Поговоримо про косметику, інгредієнти, вплив на шкіру, адже це важливо для отримання лише позитивного ефекту та виключення шкоди власному здоров'ю та красі!

 

Теми наступні: ТОП запитів з косметики та інгредієнтів від Гугл, що входить до складу косметики, як забезпечити здоров'я шкіри та виключити дерматологічні захворювання!

 

Що шукають люди з косметичних інгредієнтів

 

Ми проаналізували запити пошукової системи Гугл, і постараємося дати трохи корисної інформації:
• Що таке Aloe vera, чи допомагає алое вера від вугрів та прищів, наскільки корисним є компонент алое в косметиці? Цей інгредієнт є виділеним екстрактом, концентратом рослинної сировини, що містить десятки корисних речовин, і саме тому Aloe vera – один із найбільш значущих компонентів косметики сучасності. Біологічно активні речовини алое вера – це мінерали та вітаміни, амінокислоти та ферменти, сапоніни та антиоксиданти. Компонент сприяє лікуванню акне та інших дерматологічних дефектів, сприяє придушенню запального процесу, стабілізації рівня вологості шкіри, має легкий анальгетичний та антисептичний ефект, позитивно впливає на стимуляцію фібропластів для вироблення колагенів та еластинів;
• Вітамін С для шкіри, позитивні ефекти. Компонент косметики вітамін С справді корисний для шкіри, тому що перешкоджає утворенню меланіну, чим захищає від пігментації. Поєднаною дією вітаміну С у косметиці є покращення харчування шкіри, її еластичності, стабілізації вологості;
• Що таке ретинол, як ретинол діє на шкіру? Якщо коротко, ретинол – це жиророзчинний вітамін, дієвий антиоксидант, одна з форм вітаміну А, який стимулює фібропласти та сприяє збереженню пружності шкіри. Ретинол у косметиці досить популярний, оскільки компонент відповідає за виробництво та регенерацію клітин, сприяє професійній корекції вікових змін;
• Навіщо використовується гіалуронова кислота у косметиці для шкіри, чим корисна гіалуронова кислота? Біологічно активна речовина входить до складу тканин організму людини, і дуже важливо підтримувати її баланс для зволоження шкіри, коректного заповнення міжклітинного простору, пом'якшення тканин. Сьогодні гіалуронова кислота в косметичних засобах – популярний компонент через доведену ефективність;
• Саліцилова кислота у косметичних засобах, які ефекти для шкіри саліцилової кислоти? Речовина, яка широко застосовується в лікуванні захворювань шкіри: вугрова хвороба, псоріаз та хронічна екзема, гіперкератоз. Правильний вміст саліцилової кислоти в косметиці корисний, але важливо вибирати засоби догляду за шкірою за рекомендацією лікаря;
• Чи небезпечний гліцерин для шкіри, які позитивні ефекти від гліцерину в косметиці? Компонент є органічною речовиною, яка досить давно застосовується для виробництва косметичних засобів. У правильному дозуванні та компонуванні має позитивний ефект як стабілізатор вологості. Гліцерин перешкоджає зневодненню тканин шкіри, а також зміцнює та значно відновлює гідроліпідний шар, забезпечуючи тим самим стійкий захист від окислювачів та оксидантів, відповідно, виключаючи передчасне старіння;
Молочна кислота у косметиці, ретинол та вітаміниМолочна кислота у косметиці, ретинол та вітаміни• Для чого молочна кислота у косметичних засобах, як речовина впливає на шкіру обличчя та тіла? Органічна кислота відіграє важливу роль у біохімічних процесах організму, а також застосовується у виробництві косметики для забезпечення кератолітичного ефекту – м'якого та стійкого відлущування поверхневих відмерлих клітин шкіри. Багато фахівців називають ефект молочної кислоти в косметиці більш щадним порівняно з іншими речовинами, наприклад, фруктовими кислотами. Часто рекомендуються препарати із вмістом молочної кислоти для лікування запальних захворювань шкіри, акне!

 

Сьогодні гіалуронова кислота, ретинол і саліцилова кислота, гліцерин та арганова олія, а також численні рослинні екстракти та вітаміни є значущими компонентами у виробництві косметики для догляду за шкірою. Вони допомагають усунути стандартні дефекти – жирність або сухість та лущення шкіри, захищають від зовнішнього негативного впливу довкілля, знімають подразнення шкіри, запалення. Але правильний вибір косметики означає уважне вивчення й решти інгредієнтів, які чинять той чи інший вплив з урахуванням стану шкіри, результатів діагностики, а також призначення дерматокосметолога!

 

Які інгредієнти косметики застосовують у сучасних засобах

 

Вкажемо на основні компоненти, речовини та елементи, які входять у склад косметики та відіграють значну роль у лікуванні шкіри, її відновленні, підтримці здоров'я, а також незамінні у виробництві косметики:
• Абразиви, абсорбенти та антиоксиданти;
• Антистатики, різні сполучні та біодобавки у вигляді гормонів або ферментів;
• Емоленти та відбілювачі, емульгатори, барвники та денатурати;
• Ароматизатори, вологоутримуючі речовини, регенератори;
• Бактерицидні компоненти, антисептики, спеціальні протектори;
• А також консерванти, солюбілізатори та перетворювачі стану речовин!

 

Поширеними інгредієнтами та добавками, для придбання в момент виробництва косметикою певних якостей, є активоване вугілля, вазелін, цинк оксид, стеарат кальцію, винна кислота... і, що цікаво, використання подібних добавок досить варіативно та універсально. Можливий їх вміст у кремах та лосьйонах, шампуні та гелі для душу, у засобах для захисту шкіри від ультрафіолету, у зубній пасті, у спеціалізованих лікувальних косметичних засобах для шкіри!

 

Косметика + процедури у Клініці Медітон

 

Щоб забезпечити здоров'я шкіри, а також своєчасне відновлення впливу зовнішнього середовища, дерматологічних захворювань та інших негативних факторів, важливо підійти до питання коректно. Консультація косметолога чи дерматокосметолога, а також дерматолога – те, що потрібно.

 

Первинний огляд, збір скарг та апаратна діагностика шкіри та новоутворень, а також лабораторні аналізи при необхідності, допоможуть встановити наявність або відсутність проблем, а також позначити необхідні засоби та способи збереження шкіри, її відновлення та лікування. Важливим є комбінований підхід, а саме застосування спеціалізованої професійної косметики, пілінгів, масажів, додаткової терапії. Сьогодні ми можемо запропонувати наступні послуги, процедури у косметології, дерматології та дерматохірургії:
Ультразвукова чистка обличчя, ручна та комбінована;
• Лікувальний масаж, пластичний масаж;
• Зволожуючі, протизапальні та поживні процедури;
Карбоксітерапія, кріомасаж та фонофорез;
• Термоактивні маски, антивікові процедури;
• Видалення волосся у небажаних зонах – воскова епіляція та електроепіляція;
• Видалення папілом, родимок та атером, електрокоагуляція вугрів та кондилом;
• Мезотерапія рубців, плазмоліфтинг!

 

Косметика та процедури – найкращий догляд за шкірою. Сьогодні ми створили невелику шпаргалку для тих, хто хоче дізнатися трохи більше – словник косметичних інгредієнтів та компонентів. Але краще із завданням впорається лише фахівець у галузі косметології та дерматології!

 

Прийом косметолога у Кривому Розі, консультації з косметикиПрийом косметолога у Кривому Розі, консультації з косметикиПрийом косметолога на Поштовому, дерматокосметолог на Філатова. Звертайтесь через Особистий кабінет, через соціальні мережі та за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Додаткові матеріали:

Діагностика та лікування захворювань шкіри

Плазмоліфтинг: лікування постакне та рубців

Прийом дерматоонколога на Поштовому

Поділитися