Знижки на прийом лікарів для ЗСУ у Кривому РозіЗнижки на прийом лікарів для ЗСУ у Кривому РозіУже багато років наша клініка надає знижки на медичне обслуговування для дітей-сиріт, людей з інвалідністю та пенсіонерів. Але сьогодні ми не можемо оминути людей, яким дуже зобов'язані. У філіях Клініки Медітон на Філатова та Поштовому військовослужбовці ЗСУ отримують знижку 30% на всі види медичних послуг!

 

В міру сил і можливостей, дякуємо нашим захисникам і захисницям. Клініка надає допомогу у вигляді грошових переказів на матеріально-технічне та медичне забезпечення ЗСУ, а також закуповує гуманітарну допомогу для нужденних, дитячих центрів.

 

Крім того, ми неодноразово співпрацювали з благодійними організаціями щодо окремих проектів. Але в умовах сьогоднішньої ситуації, завжди потрібно робити більше!

 

Знижка 30% для військовослужбовців ЗСУ – це наш додатковий внесок в оборону, свободу та чисте небо. Ви можете записатися через реєстратуру, соціальні мережі, Особистий кабінет або просто телефоном, попередньо отримавши необхідні консультації. Клініка пропонує такі наступні послуг:
• Консультації лікарів: уролог, гінеколог, дерматовенеролог, дерматоонколог, косметолог, ортопед-травматолог, алерголог та інші спеціалісти. Проводиться прийом, збір скарг, вивчення карти пацієнта та історії хвороби, видається направлення на аналізи та інструментальну діагностику;
Лабораторні аналізи, тести, УЗД, апаратна діагностика в урології, гінекології, дерматології, кардіології;
• Призначення лікування за результатами проведених діагностичних заходів, призначення процедур та апаратного лікування;
• Косметологічні процедури, видалення новоутворень шкіри, денний стаціонар, маніпуляційний кабінет!

 

Знижка для військовослужбовців ЗСУ: консультація лікарів, аналізиЗнижка для військовослужбовців ЗСУ: консультація лікарів, аналізиЗнижки на медичні послуги для ЗСУ, знижки пенсіонерам, людям з інвалідністю та дітям-сиротам, постійні акційні пропозиції, пакетні аналізи за зниженою ціною. Клініка Медітон у Кривому Розі: Поштовий та Філатова. Тел: (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

УЗД діагностика у Кривому Розі

Консультація гастроентеролога

Консультація ортопеда-травматолога

Поділитися