УЗД органів черевної порожнини в Кривому РозіУЗД органів черевної порожнини в Кривому РозіУЗД органів черевної порожнини є одним з найбільш інформативних досліджень для початку лікування захворювань ШКТ, а також деяких супутніх патологій. Тому використовується для обстеження жовчного, печінки, підшлункової залози та подальшого відстеження динаміки терапії. Пропонуємо УЗД ШКТ, УЗД черевної порожнини у Кривому Розі на Поштовому та Філатова!

 

Процедура не має обмежень та протипоказань, тому пройти її може кожен охочий за призначенням лікаря або під час щорічного профілактичного огляду. Якщо необхідно УЗД черевної порожнини дитині – на Визволення ми готові провести діагностику, розшифрувати результат та записати на прийом педіатра медичного центру Клініка Медітон!

 

УЗД черевної порожнини на Філатова та Поштовому: послуги клініки

 

У наших філіях встановлено сучасне обладнання для можливості якісної реалізації обстеження та отримання достовірних результатів. Завдяки подібному оснащенню кабінетів УЗД на Філатова та Поштовому, досвіду лікарів, а також наявності необхідного програмного забезпечення та датчиків, готові запропонувати такі послуги:
• Стандартне УЗД органів черевної порожнини: печінка, жовчовивідні шляхи, жовчний міхур, підшлункова залоза;
• УЗ діагностика черевної порожнини та нирок, а також УЗД ОЧП та селезінки;
• Ультразвукова діагностика черевної порожнини + сечовий міхур, + передміхурова залоза!

 

Ультразвукова діагностика ОЧП – це обстеження внутрішніх органів черевної порожнини, а також заочеревинного простору. Зокрема, можлива комплексна діагностика, яка передбачає вивчення фахівцем не лише печінки, підшлункової та жовчного, але також селезінки, сечового міхура та інших органів. Сьогодні у клініці проводиться ультразвук серця, щитовидної залози та прохідності сечоводів, УЗД молочних залоз та обстеження при вагітності. Ви можете попередньо записатися на аналіз будови черевної порожнини, діагностику органів, залоз, м'яких тканин для підтвердження діагнозу та призначення лікування!

 

Коли потрібно зробити УЗД черевної порожнини

 

Причин звернення кілька:
• Самостійний запис для профілактичного огляду та аналізу;
• Підтвердження діагнозу разом з лабораторними аналізами та іншими інструментальними методиками, наприклад, УЗД та рентгенографія черевної порожнини, КТ та МРТ внутрішніх органів;
• Вивчення динаміки терапії, позитивного чи негативного впливу на органи патологічного процесу, а також призначеного лікування!

 

Показання для УЗД внутрішніх органів ШКТ


Показання для проходження ультразвуку ОЧППоказання для проходження ультразвуку ОЧППогане самопочуття, болі в боці та животі, розлад травлення, нудота та інші симптоми приводять пацієнта до терапевта, гастроентеролога та інших лікарів, які сьогодні практично завжди призначають комплексне обстеження для більш точної ідентифікації захворювання . Також фахівці рекомендують перевірити органи черевної порожнини у таких випадках:
• Тяжкість у правому боці, кольки в лівому підребер'ї, болі тягнучі і тривалі, тупі болі під реберною дугою;
• Здуття живота, постійне бурчання, біль в епігастрії та кишечнику;
Гіркота у роті, кислий присмак, неприємний запах з рота та відрижка;
• Часті напади нудоти, блювання, розлади випорожнень, випорожнення з кров'ю або слизом;
• Підвищення температури тіла, блідість чи жовтушність, зміна апетиту, різкий набір чи зниження ваги!

 

Симптоми для запису на ультразвукове обстеження внутрішніх органів різноманітні, і можуть означати розвиток десятків захворювань шлунково-кишкового тракту та інших органів і систем. Саме тому важливо дотримуватись рекомендацій лікарів, адже тільки так можна провести диференціальну діагностику та отримати відповідні призначення!

 

Для чого УЗД ШКТ: інформативність

 

Діагностична процедура оптимізує точність визначення параметрів та характеристик захворювання за результатами дослідження органів, їх будови та структури, розмірів, положення органів черевної порожнини, внутрішнього кровотоку, наявності будь-яких утворень та вузлів, а також уточнення безпосередньо патологічного процесу:
• УЗД жовчного міхура, жовчовивідних шляхів та проток – вивчення анатомічних характеристик органу, визначення порушень відтоку жовчі, утворення та наявності каменів, виявлення поліпів та інших новоутворень, підтвердження холециститу;
• УЗД селезінки дає можливість точно діагностувати анатомічні зміни, розміри та форму, визначити сепсис чи новоутворення у селезінці;
• УЗ діагностика печінки проводиться при болях у боці та жовтяничності, розладах травлення, при підозрах на жировий гепатоз, гепатит, цироз;
• УЗД підшлункової залози інформативно для уточнення можливих відхилень у будові та структурі органу, вивчення венозного та артеріального кровотоку, дозволяє підтвердити патологічний процес!

 

Вартість УЗД черевної порожнини у Кривому Розі

 

Ціна регулюється сукупністю досліджень, які призначає лікар, або пацієнт самостійно, який бажає пройти профогляд. Але варто розуміти, що ціна УЗД внутрішніх органів може бути знижена. Запис на комплексне обстеження, коли необхідно виконати УЗД органів черевної порожнини + нирки, + сечовий міхур, + передміхурова залоза, помітно знижено порівняно із записом на роздільну діагностику.

 

Якщо вас цікавить УЗД черевної порожнини та ціна на лабораторні дослідження, процедури та прийом лікарів, вся інформація у прайс-листі. Зробити запит на індивідуальний розрахунок ви можете у реєстратурі або контактному центрі по телефону!


УЗД ОЧП: печінка, підшлункова, жовчний міхурУЗД ОЧП: печінка, підшлункова, жовчний міхурУЗД черевної порожнини Кривий Ріг, Поштовий та Філатова: розшифровка результатів, консультація лікарів, призначення відповідного лікування. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо матеріали:

Скільки коштує УЗД черевної порожнини, ціни

Ультразвукова діагностика в терапії

Ультразвукова діагностика в гінекології

Поділитися