Фіброма шкіри: видалення в Клініці Медітон Понеділок, 18 січня 2021

Лікування фіброми шкіри: видаленняФіброма шкіри являє собою зростаюче м'яке або щільне, еластичне гладке або горбисте новоутворення. Нерідко, за рахунок постійного дискомфорту або з інших причин, рекомендується радикальне втручання. Пропонуємо безпечне видалення фіброми в Кривому Розі, лікування захворювань і утворень шкіри!

Детальніше...

Діагностика і лікування червоних плям на тілі і кінцівках Субота, 16 січня 2021

Червоні плями: диференціальна діагностика і лікуванняЧервоні плями на тілі можуть мати різну етіологію, що означає вибір відповідних методик лікування з урахуванням їх розташування, розмірів, розвитку і ряду пов'язаних симптомів. Ми пропонуємо експертну диференціальну діагностику дерматологічних захворювань і ефективне лікування червоних плям на тілі, строго з урахуванням встановленої патології!

Детальніше...

Захворювання нігтів: патології, скарги, симптоми Вівторок, 12 січня 2021

Ефективне лікування захворювань нігтівНігті схильні до численних захворювань, серед яких деформації, розшарування, інфекційні та грибкові ураження. Всі вони в значній мірі погіршують стан нігтя, аж до його втрати. Тому важливо не тільки знати більше про подібні патології, а й вчасно звернутися за допомогою. Пропонуємо лікування нігтів в Кривому Розі: фахівці Клініки Медітон допоможуть вирішити проблему!

Детальніше...

Лікування базаліоми, видалення в Клініці Медітон П'ятниця, 08 січня 2021

Базаліома: діагностика та видаленняБазаліома – злоякісне шкірне утворення, яке розвивається з атипових базальних клітин епідермісу. Новоутворення схильне до рецидивів і здатне проростати в сусідні тканини з їх руйнуванням. Тому ми рекомендуємо своєчасне лікування, видалення базаліоми в Кривому Розі, на базі власного багатопрофільного дерматологічного центру!

Детальніше...

Алергія на продукти харчування: тести і лікування Середа, 06 січня 2021

Алергічна реакція на продуктиХарчова алергія – це виразна реакція організму людини на алергени, певні продукти харчування. Імунна відповідь виникає при вживанні їжі, а іноді і при її торканні. Наслідки можуть бути вкрай важкими, тому ми пропонуємо ефективне лікування харчової алергії в Кривому Розі, усунення симптомів і складання дієти!

Детальніше...