Фронтальний синусит, фронтит – лікування у Клініці Медітон Середа, 24 травня 2023

Експертне лікування фронтиту в Кривому Розі – ЛОР консультація, призначенняФронтальний синусит, лобовий синусит, запалення лобових пазух або просто фронтит – це запальний процес, що охоплює слизові оболонки лобових придаткових пазух носа. Характеризується захворювання складним перебігом – закладеність носа, біль у лобовій частці, сльозотеча та температура, а також має низку небезпечних ускладнень. Ми пропонуємо виключити такі ризики – лікування фронтиту у Кривому Розі: відділення отоларингології на Філатова!

Детальніше...

Конізація шийки матки у гінекології Клініки Медітон П'ятниця, 19 травня 2023

Конізація радіохвилею у Кривому Розі: дисплазія, ендометріоз, онкопатіяКонізація шийки матки – це процедура радіохвильової ексцизії патологічних ділянок нижнього сегмента матки жінки, яка призначається у разі ідентифікації онкопатології та інших фонових процесів. Малоінвазивна операція проводиться у гінекології Клініки Медітон – конізація шийки матки у Кривому Розі на Філатова!

Детальніше...

Лікування похмілля, алкогольної інтоксикації та отруєння Четвер, 11 травня 2023

Лікування похмілля, зняття алкогольної інтоксикації у Кривому РозіПохмілля – це головний біль, нудота, сухість у роті та зневоднення, дратівливість, біль у шлунку та кишечнику, розлад стільця. Алкогольне отруєння небезпечне, тому стан після інтоксикації може бути вкрай складним. Пропонуємо допомогу фахівців – лікування похмілля у Кривому Розі, лікування алкогольного отруєння та інтоксикації організму: терапевт, інфекціоніст, гастроентеролог Клініки Медітон.

Детальніше...

Лікування хропіння та апное у Кривому Розі – отоларинголог на Філатова Субота, 06 травня 2023

Лікування хропіння в Кривому Розі, консультація ЛОРа на ФілатоваХропіння – це досить неприємний звук, супроводжуючий дихання під час сну. Виникає він внаслідок вібрації м'яких тканин глотки та гортані, і часто пов'язаний з анатомічними особливостями ЛОР-органів. Але також храп уві сні може свідчити про наявність захворювань. Рекомендуємо звернутися за допомогою до наших фахівців: лікування хропіння у Кривому Розі – отоларингологія на Філатова.

Детальніше...

Анальний свербіж – лікування у проктології на Філатова Вівторок, 18 квітня 2023

Анальний свербіж – консультація проктолога у Кривому Розі, призначення лікуванняАнальний свербіж – це нав'язливий патологічний стан, який може бути симптомом низки захворювань, з гострим чи хронічним перебігом, деякими ускладненнями. У разі почастішання та рецидиву неприємного відчуття в задньому проході, рекомендуємо лікування анального свербежу у Кривому Розі – прийом проктолога на Філатова!

Детальніше...