Лікування дерматиту у дітей у Кривому Розі, Клініка Медитон П'ятниця, 27 січня 2023

Лікування атопії та себореї у дитини, дитячий дерматолог на ФілатоваКласифікація дитячого дерматиту була докладно описана раніше, у матеріалі за посиланням. Сьогодні, у другій частині статті, наші лікарі розкажуть про локалізації уражень шкіри та їх зв'язок із захворюваннями. Також буде описано діагностику та лікування дерматиту у дітей у Кривому Розі, прийом дитячого дерматолога на Філатова та Поштовому, рекомендована профілактика!

Детальніше...

Чому йде кров з носа – причини, перша допомога, лікування Понеділок, 23 січня 2023

Що робити, якщо йде кров з носа, як зупинити носову кровотечу?Кров з носа після удару або іншої травматичної дії – цілком зрозуміле явище. Але яка причина носової кровотечі без такого впливу, і як зупинити кров з носа? Обстеження в Клініці Медітон, пошук причини та призначення, лікування носової кровотечі у Кривому Розі!

Детальніше...

Що означають виділення з піхви: консультація гінеколога у Кривому Розі Субота, 14 січня 2023

Вагінальні виділення – норма або патологія: діагностика в Клініці МедітонВиділення з піхви – це показник функціонування залоз, але вже безпосередньо характер виділень, їх періодичність та загальний обсяг, колір, запах та консистенція, є індикаторами жіночої сечостатевої системи. Про що говорять виділення з піхви: норма чи патологія? Консультація гінеколога Клініки Медітон, Кривий Ріг!

Детальніше...

Фтиріаз, лобкові воші – лікування в Клініці Медітон Понеділок, 09 січня 2023

Лобкові воші, діагностика та лікування в Клініці МедітонСвербіж у паху може вказувати відразу на кілька проблем, і однією з них є лобковий педикульоз. Фтиріаз неприємний, але також заразний, тому поставитися до питання ідентифікації захворювання та його лікування слід серйозно. Лобкові воші, лікування у Кривому Розі на Філатова та Поштовому у відділенні дерматовенерології Клініки Медітон!

Детальніше...

Що робити, якщо пошкодили родимку, здерли невус Четвер, 05 січня 2023

Що робити, якщо зірвали родимку: лікування у Кривому РозіЩо робити, якщо здерли родимку, травмували новоутворення, зачепили замком чи ланцюжком та відірвали родимку? Перша рекомендація лікарів – не панікувати! І це правильно, адже у вас є можливість вчасно звернутися до лікаря, щоб уточнити ступінь ушкодження, і загалом, рівень небезпеки родимки. Для цього ми запрошуємо вас на прийом дерматолога-онколога у Кривому Розі на Поштовому, 52!

Детальніше...