Лікування вагінального метеоризму в Клініці Медітон Субота, 14 травня 2022

Піхвовий метеоризм: діагностика в гінекології на ФілатоваУ житті практично кожної жінки можливі ситуації, за які буде трохи ніяково. І однією з подібних є метеоризм піхви, а саме витіснення повітря з піхви під впливом певних обставин. Якщо випадки повторюються все частіше, рекомендуємо поставити запитання спеціалісту вже під час наступного відвідування гінеколога. Лікування вагінального метеоризму: визначення та усунення проблеми!

Детальніше...

Безкоштовна консультація лікаря по телефону Четвер, 05 травня 2022

Консультація лікаря по телефону безкоштовноСкладна і насправді безпрецедентна ситуація в країні призвела до неможливості звернення людей за медичною допомогою. Нестача фінансів та логістичні проблеми посилили становище. Тому сьогодні ми ведемо безкоштовні онлайн консультації лікарів у Кривому Розі та регіонах: медичні консультації по телефону для людей, які справді цього потребують!

Детальніше...

Гуманітарна допомога: Клініка Медітон і тату-студія Носоріг Середа, 13 квітня 2022

Гуманітарна допомога: Кривий РігУ цей неспокійний і відверто важкий час для кожної людини в нашій країні, необхідно допомагати один одному, і особливо тим людям, що найбільше постраждали. Це переселенці з гарячих точок та малозабезпечені сім'ї, члени яких втратили роботу та засоби до нормального існування!

Детальніше...

Лікувальне тампонування і санація піхви Четвер, 10 лютого 2022

Тампонада на Філатова: Клініка МедітонПрактично кожна жінка в інтересах підтримки здоров'я відвідує кабінет гінеколога. Тут виконується огляд, інструментальна діагностика, гінекологічне УЗД і ряд послідовних процедур для лікування жіночих захворювань. Одними з таких є очищення тканин і тампонування. Санація і тампонада піхви в Кривому Розі: відділення гінекології на Філатова!

Детальніше...

Гормональні порушення у чоловіків: лікування в Клініці Медітон Вівторок, 08 лютого 2022

Як впливає на чоловіка дисбаланс гормонівНа сайті медичного центру Клініка Медітон вже є кілька статей про гормони. Але вони присвячені жіночому організму. Сьогодні ми вирішили розширити тему і розповісти, як гормони впливають на чоловічий організм, на які симптоми гормонального дисбалансу варто звернути увагу, і чим небезпечні гормональні порушення у чоловіків!

Детальніше...