Неприємний запах з рота: несвіже дихання Четвер, 21 жовтня 2021

Неприємний запах з рота? Позбутися можна!Відчуваєте поганий запах з рота? Це проблема, і впоратися з нею буває не так просто! Важливо вчасно уточнити причину, що нерідко можливо тільки за участю фахівців. Ми пропонуємо свою допомогу, якщо вам необхідно позбутися поганого запаху з рота: Кривий Ріг, Клініка Медітон, діагностика та призначення!

Детальніше...

Захворювання суглоба кисті руки Понеділок, 18 жовтня 2021

Болить кисть руки? Ми обов'язково допоможемо!Біль у зап'ясті може значно вплинути на якість життя. І стосується це не тільки спортсменів, яким з дискомфортом в кисті складно брати велику вагу, але й офісних співробітників, будівельників, домогосподарок. Руками ми працюємо кожен день, тому важливо не ігнорувати симптом. Втрата рухливості кисті, біль у зап'ясті: лікування в Кривому Розі, медцентр Клініка Медітон!

Детальніше...

Суха шкіра на ліктях: ксероз, екзема, псоріаз П'ятниця, 15 жовтня 2021

Як вилікувати сухі ліктіСухі лікті – це неприємно, непривабливо, а часом, навіть боляче, якщо шкіра на ліктях тріскається. Наші фахівці називають відразу кілька причин сухості ліктів, і рекомендують звернутися за допомогою, якщо проблема спостерігається протягом тривалого періоду. Лікування сухих ліктів: Кривий Ріг, дерматологічний центр Клініка Медітон!

Детальніше...

Висип на обличчі, спині і животі: класифікація, лікування Понеділок, 11 жовтня 2021

Шкірний висип: класифікація, описанняМи неодноразово розповідали про захворювання шкіри, алергічні реакції на зовнішні подразники, дерматити, новоутворення. Також говорили і про шкірні висипання, але сьогодні вирішили доповнити тему. Класифікація висипу, морфологія, локалізація і що означає висипання на тілі. Експертна діагностика та лікування шкірних висипань: Кривий Ріг, центр дерматології Клініка Медітон!

Детальніше...

Печіння та запалення: подразнення під пахвами Четвер, 07 жовтня 2021

Як лікувати роздратування під пахвамиПодразнення під пахвами – це боляче, неприємно і неестетично. Роздратування під руками після гоління, або в якості реакції організму на пошкодження і бактеріальну активність – серйозна проблема більшості людей. Але з нею можна боротися. Наші фахівці розкажуть, як уникнути подразнень під пахвами: Кривий Ріг, Клініка Медітон, рекомендації щодо профілактики та усунення дискомфорту!

Детальніше...