Лікування проблем із сечовипусканням Середа, 14 квітня 2021

Боляче мочитися? Запишіться до лікаряСтрах перед походом до туалету знайомий багатьом. І пов'язаний він з хворобливими відчуттями під час сечовипускання, які перетинаються з різями, печінням, підвищеною напругою в період частих позивів. Подібні симптоми обумовлені цілим списком захворювань. Тому ми пропонуємо обговорити, що означають болі під час сечовипускання!

Детальніше...

Отомікоз: лікування в Клініці Медітон Субота, 10 квітня 2021

Діагностика та лікування отомікозуОтомікоз являє собою запалення зовнішнього вуха, рідше, середнього вуха. Причиною отомікозу є агенти грибкової флори, завдяки впливу і розвитку яких можливий ряд неприємних симптомів. Пропонуємо швидко вирішити проблему за участю отоларинголога Клініки Медітон: лікування отомікозу в Кривому Розі на Філатова, 10!

Детальніше...

Діагностика та лікування контактного алергічного дерматиту Четвер, 08 квітня 2021

Контактний дерматит: прийом дерматологаКонтактний дерматит являє собою алергічну відповідь організму на певні зовнішні фактори. Реакція шкіри на алергени може бути досить неприємною, і переходити в хронічну форму. Тому важливо звернути увагу на проблему. Рекомендуємо своєчасне лікування контактного дерматиту: Кривий Ріг, дерматологія Клініки Медітон!

Детальніше...

Плазмотерапія в лікуванні гінекологічних захворювань Понеділок, 05 квітня 2021

Лікування жіночих захворювань: PRP-терапіяСучасна гінекологія передбачає щадне і ефективне лікування жіночих захворювань із застосуванням передових методик. Однією з таких є плазмотерапія. Пропонуємо записатися на прийом гінеколога Клініки Медітон, щоб отримати експертну діагностику та призначення. PRP-терапія, Кривий Ріг: плазмотерапія в лікуванні гінекологічних захворювань на Філатова, 10!

Детальніше...

Лікування гідроцеле: діагностика набряку калитки Понеділок, 29 березня 2021

Лікування гідроцеле, водянки яєчкаГідроцеле – скупчення серозної рідини в порожнині оболонок яєчка, безпосередньо між листками власної оболонки. Водянка яєчка або гідроцеле – серйозна патологія з масою ускладнень і можливістю рецидиву. Тому ми рекомендуємо звернутися до уролога, щоб отримати призначення лікування гідроцеле в Кривому Розі!

Детальніше...