Лікування опіків: перша допомога! Що можна і чого не потрібно робити Четвер, 17 вересня 2020

Перша допомога при опіку: як не нашкодити?Отримати опік може кожна людина, і частіше подібний вид пошкодження тканин носить побутовий характер. На жаль, більшість не розуміє, як надати першу допомогу при опіку, які засоби використовувати, а які не варто. Тому ми пропонуємо консультацію наших фахівців: лікування опіків в Кривому Розі!

Детальніше...

Герпевіруси HSV-1 і HSV - 2: лікування застуди на губах Понеділок, 14 вересня 2020

Лікування лицьового герпесу в Кривому РозіЗастуда на губах – це неприємно і неестетично, але крім того, заразно. Позбутися вірусу простого герпесу не вийде, але дезактивувати його можна. Наші лікарі пропонують ефективну терапію герпесу, лікування застуди на губах в Кривому Розі. Звертайтеся відразу після виявлення!

Детальніше...

Regenera Activa: відновлення волосся! Знижка – 40% Вівторок, 01 вересня 2020

Акція! Знижка 40% на відновлення волоссяRegenera Activa – єдина методика, здатна забезпечити швидку і ефективну регенерацію. Активне застосування апаратного комплексу Regenera дає можливість значно підвищити ефект лікування облисіння, витончення, порідіння і випадання волосся. Сьогодні ми пропонуємо відновлення волосся Regenera Activa в Кривому Розі за акційною ціною!

Детальніше...

Лікування паразитарних захворювань, терапія гельмінтозів Понеділок, 31 серпня 2020

Лікування гельмінтозів в Клініці МедітонГельмінтози, викликані червами, характеризуються неприємним перебігом, а також численними проявами і ускладненнями. Тому важливо вчасно звернути увагу на власне здоров'я. Ми пропонуємо якісне лікування гельмінтів в Кривому Розі, терапію гельмінтозів, яка допоможе швидко позбутися глистів, гостриків і лямблій!

Детальніше...

Небезпека кашлю: нестандартні захворювання П'ятниця, 28 серпня 2020

Чим небезпечний кашельКашель є реакцією організму на подразнення дихальних шляхів, і виступає інструментом прочищення горла і відновлення нормального дихання з вільним проходженням повітря. Але не завжди даний симптом викликаний стандартними захворюваннями, серед яких застуда, грип і ларингіт. Нерідко, кашель носить приховану небезпеку!

Детальніше...