Пролежні та некроз тканин Неділя, 11 вересня 2022

Лікування пролежнів, діагностика та призначенняЛежачим хворим необхідна постійна увага. І справа не лише у неможливості їх самообслуговування, а й у проблемах, що виникають на тлі постійного перебування у нерухомому стані. Зниження кровопостачання певних ділянок та тканин призводить до пролежнів та подальших ускладнень. Тому важливо розуміти, що робити у разі утворення некрозу. Лікування пролежнів у Кривому Розі, консультація дерматолога та хірурга Клініки Медітон!

Детальніше...

Компоненти та інгредієнти косметики, їх вплив на шкіру Неділя, 04 вересня 2022

Компоненти косметики, речовини у складі косметичних засобівКосметичні засоби, ТОП запитів за інгредієнтами та складовими. Небагато корисної інформації від фахівців відділення дерматології Клініки Медітон. Словник косметичних компонентів, назви та терміни!

Детальніше...

Знижка 30% для ЗСУ на прийом лікарів, аналізи, процедури Понеділок, 29 серпня 2022

Знижки на прийом лікарів для ЗСУ у Кривому РозіУже багато років наша клініка надає знижки на медичне обслуговування для дітей-сиріт, інвалідів та пенсіонерів. Але сьогодні ми не можемо оминути людей, яким дуже зобов'язані. У філіях Клініки Медітон на Філатова та Поштовому військовослужбовці ЗСУ отримують знижку 30% на всі види медичних послуг!

Детальніше...

Лікування аритмії в кардіології на Філатова П'ятниця, 12 серпня 2022

Лікування аритмії в кардіології Клініки МедітонАритмія – це аномальний ритм серця, порушення ритмічності та частоти серцебиття. Подібний патологічний стан вважається досить небезпечним, тому фахівці рекомендують терміново звернутися за допомогою при спостереженні збоїв нормального синусового ритму серця. Лікування аритмії у Кривому Розі, консультація кардіолога на Філатова.

Детальніше...

УЗД органів черевної порожнини в Клініці Медітон Середа, 03 серпня 2022

УЗД органів черевної порожнини в Кривому РозіУЗД органів черевної порожнини є одним з найбільш інформативних досліджень для початку лікування захворювань ШКТ, а також деяких супутніх патологій. Тому використовується для обстеження жовчного, печінки, підшлункової залози та подальшого відстеження динаміки терапії. Пропонуємо УЗД ШКТ, УЗД черевної порожнини у Кривому Розі на Поштовому та Філатова!

Детальніше...