Гінекологічне відділення Клініки Медітон: ціни, переваги Середа, 28 липня 2021

Гінекологія: первинна консультація

Консультація гінеколога в медичному центрі Клініка Медітон. Збір анамнезу і скарг пацієнта, комплексний гінекологічний огляд, попередня постановка діагнозу для наступних призначень. Запис через Особистий кабінет онлайн і по телефону!

Детальніше...

Лікування запалення бартолінової залози Понеділок, 26 липня 2021

Ефективне лікування бартолінітуБартолініт являє собою запалення бартолінової залози і пов'язаний із впливом патогенних організмів, серед яких стафілокок, стрептокок, кишкова паличка, збудники ЗПСШ. Захворювання відрізняється неприємним перебігом і рядом можливих ускладнень, тому рекомендуємо терміново звернутися за допомогою. Лікування бартолініту в Кривому Розі: гінекологія Клініки Медітон!

Детальніше...

Альгодисменорея: діагностика та лікування в Клініці Медітон Четвер, 15 липня 2021

Ефективне лікування дисменореїАльгодисменорея – болі в період менструації, які переважно спостерігаються у молодих жінок і можуть бути викликані запальними процесами, виникають при ендометріозі або неправильному положенні матки. Пропонуємо профілактичний огляд, експертну діагностику та призначення для вирішення проблеми. Лікування альгодисменореї в Кривому Розі: терапія менструальних болів в Клініці Медітон!

Детальніше...

Патч-тести: діагностика алергії Понеділок, 05 липня 2021

Алергія: патч-тестуванняПатч-тестування – прогресивний метод діагностики контактної алергії. За допомогою спеціальної системи можна точно встановити алерген і обмежити взаємодію з ним для виключення складної реакції організму. Патч-тести в Кривому Розі: алергопроби в Клініці Медітон!

Детальніше...

Ангіома: видалення в Клініці Медітон Понеділок, 28 червня 2021

Видалення ангіоми швидко і без болюАнгіома – пухлина з кровоносних або лімфатичних судин. Подібне новоутворення на поверхні шкіри є доброякісним, але часто вимагає уваги з боку фахівців з естетичних причин. Пропонуємо експертне обстеження і видалення ангіоми в Кривому Розі у разі відповідних рекомендацій.

Детальніше...