Чому болить шкіра голови під волоссям і близько коренів П'ятниця, 25 вересня 2020

Болить волосся або шкіра голови?Проблема чутливості шкіри під волоссям не є новою. Біль може відчуватися при розчісуванні, витирання голови після душу і навіть в момент легкого дотику. Ми вирішили більш конкретно зупинитися на вирішенні даного питання і визначити, чому болить шкіра голови під волоссям і біля коренів!

Детальніше...

Допомога Апостолівському центру реабілітації дітей "Надія" Середа, 23 вересня 2020

Центр реабілітації дітей "Надія", АпостоловеНинішня економічна ситуація, на жаль, б'є по незахищених категоріях населення. І найбільше страждають діти, які не можуть за себе постояти, заробити собі на життя і гідне існування в суспільстві. Розуміючи дану ситуацію, наша команда запрошує приєднатися до ініціативи!

Детальніше...

Лікування опіків: перша допомога! Що можна і чого не потрібно робити Четвер, 17 вересня 2020

Перша допомога при опіку: як не нашкодити?Отримати опік може кожна людина, і частіше подібний вид пошкодження тканин носить побутовий характер. На жаль, більшість не розуміє, як надати першу допомогу при опіку, які засоби використовувати, а які не варто. Тому ми пропонуємо консультацію наших фахівців: лікування опіків в Кривому Розі!

Детальніше...

Герпевіруси HSV-1 і HSV - 2: лікування застуди на губах Понеділок, 14 вересня 2020

Лікування лицьового герпесу в Кривому РозіЗастуда на губах – це неприємно і неестетично, але крім того, заразно. Позбутися вірусу простого герпесу не вийде, але дезактивувати його можна. Наші лікарі пропонують ефективну терапію герпесу, лікування застуди на губах в Кривому Розі. Звертайтеся відразу після виявлення!

Детальніше...

Regenera Activa: відновлення волосся! Знижка – 40% Вівторок, 01 вересня 2020

Акція! Знижка 40% на відновлення волоссяRegenera Activa – єдина методика, здатна забезпечити швидку і ефективну регенерацію. Активне застосування апаратного комплексу Regenera дає можливість значно підвищити ефект лікування облисіння, витончення, порідіння і випадання волосся. Сьогодні ми пропонуємо відновлення волосся Regenera Activa в Кривому Розі за акційною ціною!

Детальніше...