Первинний прийом лікаря

250.00

Повторний прийом пульмонолога

180.00

Призначення курсу лікування

200.00

Корекція лікування

100.00

Натисніть, щоб перейти до прайс-листа Лабораторного комплексуНатисніть, щоб перейти до прайс-листа Лабораторного комплексуЗапис до лікаря онлайнЗапалення легенів: лікування пневмонії

Діагностика та лікування бронхіту

Діагностика та лікування трахеїту

Небезпечний кашель: нетипові випадки

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Консультація пульмонолога: ціни в Кривому Розі

 

Прийом пульмонолога на Філатова, вартість консультації фтизіатра, ціна на аналізи та лабораторні дослідження, тести та інструментальну діагностику у прайс-листі медичного центру Клініка Медітон!

 

Записатися на прийом пульмонолога необхідно при перших симптомах захворювань органів дихання, у разі гострих станів та при загостреннях хронічних патологій легень, бронхів. Сухий кашель, довготривалий вологий кашель, болі та різі в горлі, ускладнене дихання, кров під час кашлю, підвищення температури, підключення алергічних реакцій говорять про необхідність відвідати пульмонолога. Консультація фтизіатра є обов'язковою у разі лікування туберкульозу або за підозри на туберкульозну інфекцію. Скільки коштує прийом фтизіатра, ціни на первинний огляд та призначення лікування вказані на даній сторінці.

 

Пульмонолог на Філатова у Кривому Розі: медичний центр Клініка Медітон. Інструментальна діагностика, тести та аналізи при захворюваннях органів дихання, комплексне обстеження із залученням інших вузькоспеціалізованих лікарів, індивідуальні схеми лікування!

Поділитися