Первинний прийом лікаря

280.00

Повторний прийом пульмонолога

200.00

Призначення курсу лікування

200.00

Корекція лікування

150.00

Натисніть, щоб перейти до прайс-листа Лабораторного комплексуНатисніть, щоб перейти до прайс-листа Лабораторного комплексуЗапис до лікаря онлайнЗапалення легенів: лікування пневмонії

Діагностика та лікування бронхіту

Діагностика та лікування трахеїту

Небезпечний кашель: нетипові випадки

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Консультація пульмонолога: ціни в Кривому Розі

 

Прийом пульмонолога на Філатова, вартість консультації фтизіатра, ціна на аналізи та лабораторні дослідження, тести та інструментальну діагностику у прайс-листі медичного центру Клініка Медітон!

 

Записатися на прийом пульмонолога необхідно при перших симптомах захворювань органів дихання, у разі гострих станів та при загостреннях хронічних патологій легень, бронхів. Сухий кашель, довготривалий вологий кашель, болі та різі в горлі, ускладнене дихання, кров під час кашлю, підвищення температури, підключення алергічних реакцій говорять про необхідність відвідати пульмонолога. Консультація фтизіатра є обов'язковою у разі лікування туберкульозу або за підозри на туберкульозну інфекцію. Скільки коштує прийом фтизіатра, ціни на первинний огляд та призначення лікування вказані на даній сторінці. Своєчасне звернення до пульмонолога сприяє коректній діагностиці та початку більш ефективної терапії. Після проходження лабораторних аналізів та інструментальних діагностичних заходів, коли лікар точно визначив та підтвердив захворювання органів дихання, розробляється схема лікування. Завдяки правильному підходу та дотриманню медичного протоколу, ми успішно лікуємо бронхіальну астму та бронхіти, плеврити та запалення легень, альвеоліти та хронічну обструктивну хворобу легень. Консультація пульмонолога – перше правильне рішення для виявлення зазначених вище симптомів. На первинних етапах практично будь-яке захворювання органів дихання піддається лікуванню у найкоротші терміни. Скільки коштує консультація пульмонолога у Кривому Розі, ціна призначення лікування фтизіатром, у який час та дні приймає лікар – підкажуть менеджери контакт-центру. Докладніша інформація вже на прийомі фахівця!

 

Пульмонолог на Філатова у Кривому Розі: медичний центр Клініка Медітон. Інструментальна діагностика, тести та аналізи при захворюваннях органів дихання, комплексне обстеження із залученням інших вузькоспеціалізованих лікарів, індивідуальні схеми лікування!

Поділитися