Первинний прийом

600.00

Повторний прийом

300.00

Коагуляція 1 поліпа (5 мм)

1700.00

Коагуляція 1 поліпа (більше 5 мм)

2500.00

Висічення анальної тріщини 1 ст.

3500.00

Висічення анальної тріщини 2 ст.

4000.00

Висічення анальної тріщини 3 ст.

4500.00

Висічення анальної тріщини 4 ст.

5000.00

Хірургічне лікування параректального свища 1 ст.

2000.00

Лікування гострого підшкірного парапроктиту

1000.00

Блокада параректальна

300.00

Блокада паравертебральна

300.00

Ректосигмоскопія 700.00

Висічення поліпа прямої кишки

1500.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Лабораторії клінікиНатисніть, щоб перейти на сторінку Лабораторії клінікиЗапис до лікаря онлайн

Трансректальне ультразвукове дослідження

Жіноча та чоловіча уретроцистоскопія

Цифрова кольпоскопія у Кривому Розі

Відділення ультразвукової діагностики УЗД

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Консультація проктолога: ціни на огляд та операції у проктології

 

Прийом проктолога на Філатова, вартість послуг, ціни на огляд у проктолога та призначення лікування, коротка інформація про роботу відділення проктології – все на даній сторінці сайту медичного центру Клініка Медітон!

 

Запис на прийом проктолога актуальний для людей, які відчувають дискомфорт і біль в області ануса, біль у животі, в районі прямої кишки, больові відчуття при ходьбі та тривалому положенні сидячи, свербіж та печіння в області заднього проходу в момент дефекації або в будь-який інший час. Біль в анусі, кровоточивість, печіння, коліки в періанальній області, утворення вузлів, неможливість сходити в туалет у нормальному режимі, набряклість біля анального отвору, відчуття стороннього предмета та вихід гемороїдальних вузлів назовні – ознаки необхідності термінового запису до проктолога. У нашому медичному центрі ви можете пройти огляд у проктології, отримати призначення для комплексного обстеження та лабораторних досліджень, якщо необхідно уточнити діагноз, та отримати ефективне лікування після підтвердження патологічного процесу. Проктолог виконує коагуляцію анальних поліпів, висічення анальних тріщин, лікування гострого підшкірного парапроктиту. Також проводиться блокада параректальна, блокада паравертебральна, хірургічне лікування параректального свища. Призначення після огляду у проктолога на Філатова, операції та малоінвазивне втручання після визначення рівня патології, встановлення причини захворювання!

 

Проктолог на Філатова у Кривому Розі: ціни відділення проктології, вартість операції з лікування геморою, анальних тріщин, поліпів прямої кишки. Всі запитання можна поставити за телефоном. Запис через контакт-центр та соціальні мережі, також можливий запис до лікаря через Особистий кабінет!

Поділитися