Підвищена пітливість ніг, лікування в Кривому РозіПідвищена пітливість ніг, лікування в Кривому Розі

Підвищене потовиділення стоп або гіпергідроз – це досить поширена проблема. Захворювання доставляє дискомфорт не тільки самій людині, але і й оточенню, оскільки, як правило, вироблення поту супроводжується неприємним запахом. У ступнях ніг розташовані численні потові залози. Під впливом певних факторів, серед яких тісне взуття, теплі шкарпетки, тривала ходьба та інші, залози активно виробляють піт. А при відсутності доступу кисню, починається посилене розмноження бактеріальної флори, присутньої на шкірі людини. Саме життєдіяльність мікроорганізмів і є причиною гіпергідрозу стоп, супроводжуваним відразливим запахом. Важливо вчасно звернути увагу на пітливість ніг і рук, та отримати консультацію фахівця. Лікування гіпергідрозу в Кривому Розі, лікування підвищеного потовиділення стоп та долонь!

 

У деяких випадках, при гіпергідрозі ніг відбувається порушення нормального стану шкіри між пальцями. В результаті таких змін, на шкірі утворюються тріщини, складки, пухирі. Якщо відбувається попутний розвиток грибкового захворювання ніг, то шкірні покриви можуть сильно запалюватися. Також з причини гіпергідрозу стопи виникає й інша проблема – врослий ніготь.

 

При розвитку підвищеного потовиділення шкірні покриви стають вологими і прохолодними. Ступні можуть набувати синюватого відтінку, що відбувається через порушення периферичного кровообігу. Крім того, підвищене потовиділення, як правило, супроводжується розвитком грибкових захворювань нігтів або бактеріальних шкірних захворювань. Що стосується запаху, то вологі виділення потових залоз самі по собі запаху не мають. Він утворюється за умов бактеріальної мікрофлори, яка присутня на шкірних покривах людини і харчується шкірними виділеннями. Хоча іноді запах дають речовини, що виділяються через шкіру ніг із потом. Це можуть бути токсичні складові тютюну, алкоголю, продукти переробки часнику або цибулі.

 

Причини підвищеного потовиділення

 

Серед причин пітливості ніг можуть бути такі фактори:
Порушення гормонального балансу в організмі в період статевого дозрівання;
• Гормональні порушення в період менопаузи;
• Зміни гормонального балансу при цукровому діабеті і ожирінні;
• Нервово-психічні та психосоматичні розлади;
• Інфекційні захворювання, що супроводжуються різкими перепадами температури тіла (туберкульоз, запальні процеси);
Захворювання серцево-судинної системи (порушення артеріального тиску, серцева недостатність);
• Онкологічні захворювання, пухлини;
• Захворювання сечовидільної системи;
• Вроджені аномалії системи терморегуляції організму;
• Гостре отруєння алкоголем, хронічний алкоголізм.

 

Як позбутися пітливості ніг

 

Профілактика і лікування пітливості нігПрофілактика і лікування пітливості нігГіпергідроз ніг є комплексною проблемою, а найчастіше, результатом розвитку в організмі іншого захворювання. Тому визначити будь-яке специфічне лікування підвищеного потовиділення стоп а долоней, досить складно. Якщо ноги постійно потіють, проблему частково можна вирішити посиленою гігієною, тобто багаторазовим прийняттям душу і використанням антиперспірантів. Однак такі методи є лише маскуючими, оскільки сама проблема не зникне.

 

Для початку необхідно повністю обстежити пацієнта і тільки після виявлення патології вибирати той чи інший напрям, як лікувати гіпергідроз ніг, щоб усунути саму проблему. Якщо стан, при якому постійно проступає піт на стопах і долонях, носить тимчасовий характер, наприклад, при вагітності чи клімаксі, немає необхідності призначати лікування. Слід обмежитися гігієнічними процедурами – часте миття ніг та прийняття душу, а також використовувати засоби від поту та запаху – тальк, антиперспіранти. У разі виявлення патологічних процесів внаслідок діагностичних заходів, ідентифікації хвороб внутрішніх органів або дерматологічних захворювань, необхідною буде розробка індивідуальної схеми, щоб вилікувати гіпергідроз стопи, підвищене потовиділення у пахвах або паху.

 

Профілактика пітливості ніг, лікування гіпергідрозу

 

В якості профілактики пітливості стопи та пальців ніг, фахівці рекомендують дотримуватися правил особистої гігієни, приймати щоденний контрастний душ, проводити обтирання вологим рушником і частіше міняти шкарпетки, слідки, панчохи. Важливо доглядати власне взуття, яке, при забрудненні, стає розсадником бактерій. При носінні кед і кросівок, в яких постійно спітнілі ноги, звичайна гігієна не допоможе. Необхідне прання та обробка взуття антисептиками, заміна устілок.

 

Для лікування підвищеної пітливості стоп дерматологи Клініки Медітон можуть рекомендувати професійну медичну косметику компанії Геволь німецького виробництва. Компанія спеціалізується на розробці і виробництві препаратів для лікування та догляду за стопою більше 150 років. Це цілий комплекс препаратів, який включає охолоджуючі мазі від гіпегідрозу стопи, тальк для підсушування шкіри, трав'яні лосьйони для ніг і рук, спреї для ніг і взуття, спеціальні ванночки від пітливості стоп і запаху.

 

Лікування гіпергідрозу ніг, рук, пахв та інших областей, є індивідуальним, оскільки причини можуть бути різноманітними. Ноги сильно потіють через погане взуття або синтетичні шкарпетки, але також через життєдіяльність грибків або неправильне кровопостачання кінцівок, посилюється потовиділення через гормональні зміни та алергічні реакції. Важливо звернути увагу й на дієту. Крім профілактики гіпергідрозу, рекомендується дотримуватись деяких обмежень у раціоні харчування. Зменшити споживання солі, кофеїну та алкоголю.

 

Пітливість долонь та стоп, гіпергідроз пахової зони та пахв, мокрі ноги та неприємний запах поту – симптоми, з якими потрібно звернутися до лікаря. Фахівці Клініки Медітон зберуть анамнез, проведуть огляд та апаратне дослідження шкіри ніг, виконають лабораторні аналізи та встановлять причину проблеми для її швидкого вирішення!

 

Лікування гіпергідрозу ніг, Кривий РігЛікування гіпергідрозу ніг, Кривий РігЛікування гіпергідрозу ніг у Кривому Розі, терапія підвищеного потовиділення стоп та долонь на Філатова та Поштовому. Лікувально-діагностичний комплекс, точна ідентифікація захворювання, точковий вплив та лікування, рекомендація профілактичних заходів та косметики для ніг!

 

Важливо знати:

Оніхолізис: причини, діагностика та лікування

Діагностика та лікування гіперкератозу

Натоптиші і мозолі: ефективне лікування

Поділитися