Симптоми захворювання

 

Врослий ніготь – серйозна проблемаВрослий ніготь – серйозна проблема

Врослий ніготь являє собою болючий і неприємний процес, при якому ніготь впирається і вростає в розташований поруч шкірний валик. Ця патологія супроводжується низкою симптомів, які посилюються при відсутності грамотного лікування:
• больові відчуття при ходьбі;
• больовий синдром при носінні вузького взуття;
• почервоніння шкіри в області вростання нігтя;
• гострий запальний процесс в локалізації вростання;
• гнійні виділення з-під нігтьової пластини.

 

Найбільшу небезпеку проблема врослого нігтя на нозі представляє для людей із захворюванням цукрового діабету. По-перше, тому що у людей з подібним захворюванням знижується чутливість до больових відчуттів і вони можуть упустити момент загострення захворювання, звернувшись до фахівця лише тоді, коли ситуація вже знаходиться в занедбаному стані. А по-друге, подібні запальні процеси і наслідки неправильного лікування врослого нігтя можуть призвести до гангрени пальця.

 

Причини розвитку захворювання врослого нігтя

 

Що стосується причин, які провокують розвиток даного захворювання, то їх декілька.


1. Проблема вростання нігтя в розташовані поруч шкірні валки, як правило, з'являється в результаті неправильного виконання педикюру. Тобто, коли ніготь зрізають дуже глибоко. Завдяки цьому він починає неправильно рости.

2. Другою поширеною причиною вростання нігтя є часте або тривале носіння тісного взуття з дуже вузькими носами. В результаті постійного дискомфорту, ніготь починає поступово вростати в нігтьової валик.

3. Вростання нігтя також може бути спровоковано захворюванням грибка стопи (грибка нігтя), при якому нігті і тканини вражені грибком або дріжджами.

4. Сприяють розвитку вростання нігтя і такі фактори як травмування тканин, плоскостопість, генетична схильність, різні захворювання стопи.


Методи лікування врослого нігтя у Кривому Розі

 

До недавнього часу лікування такого захворювання полягало в видаленні врослого нігтя і пошкодженої ділянки нігтьової пластини. Однак це, по-перше, дуже болісна процедура, по-друге, палець після цього, як правило, виглядає дуже неестетично, а по-третє, ця процедура не гарантує, що ніготь не почне вростати повторно.

 

На сьогоднішній день, одним з найбільш ефективних методів лікування врослого нігтя, застосовуваних дерматологами і хірургами Клініки Медітон, є апаратна лазерна обробка. Це абсолютно безболісна процедура, що виконується спеціальним апаратом, в ході якої видаляють врослу частину нігтя, не пошкоджуючи при цьому здорові тканини. Лікування грибка нігтів лазером і лікування врослого нігтя виключають кровотечу і потрапляння інфекції. Після лазерної операції врослого нігтя, процес загоєння триває всього 2-3 дні, при цьому відсутній набряк або больовий синдром.

 

Видалення врослого нігтя радіохвильовим методом

 

Фахівцями застосовуються різні методики для вирішення проблеми. Виконується видалення врослого нігтя лазером або хірургічним шляхом, а також видалення нігтя радіохвилею. Метод має особливу перевагу, а саме холодний розріз тканин, завдяки чому більш глибокі тканини не пошкоджуються, виключається некроз!

 

Лікування оніхокриптозу радіохвилею в Кривому Розі практикується на базі медичного центру Клініка Медитон, і сьогодні ми готові показати вам сам процес, щоб ви мали можливість візуально оцінити переваги процедури.

 

Видалення врослого нігтя на нозі радіохвилею: відео операції

 

 

• Процедура триває до 20 хвилин, в залежності від стану нігтьової пластини і складності видалення частини нігтя;
• Операція проводиться кваліфікованим фахівцем із застосуванням сучасного обладнання;
• Процедура видалення врослого нігтя без болю і загальної анестезії, в амбулаторних умовах. Швидке загоєння вже з другого дня;
• Місце проведення операції обробляється антисептичними розчинами;
• В палець ноги вводиться місцева анестезія для ефективного знеболювання, виключення больових відчуттів і дискомфорту;
• Проводиться розсічення м'яких тканин радіоножем. Процедура виключає глибокий травматизм і некроз тканин;
• Безкровний розріз підвищує ефективність проведення операції, забезпечуючи фахівцеві повний візуальний доступ до проблемної зони;
• Виконується видалення врослої частини нігтьової пластини із застосуванням спеціального стерильного хірургічного набору;
• По завершенню операції накладається стерильна пов'язка для захисту рани від зараження і запалення;
• Атравматичний метод обробки радіохвилею забезпечує швидке загоєння без утворення грубих рубців і шрамів, а також значне скорочення періоду реабілітації!

 

Пропонуємо ефективне і безболісне видалення врослого нігтя в Кривому Розі, рекомендації лікарів по реабілітації.

 

Видалення срослого нігтяВидалення срослого нігтяВ якості профілактики вростання нігтьової пластини в край нігтьового валика спеціалісти Клініки Медітон встановлюють коригуючі пристрої (BS-пластини, система Podofix) , які допомагають розігнути деформовану пластину нігтя. Вони представляють собою пластикові або металеві елементи, схожі на скоби. Процедуру може виконати майстер, який проводить апаратний медичний педикюр.


Запис на лікування врослого нігтя у Кривому Розі проводиться у відділенні подології нашого медичного закладу. Звертайтеся за телефоном (098) 530-60-40!

 

Звертаємо увагу:

Грибкові захворювання нігтів

Лікування грибка нігтів лазером

П'яткова шпора: профілактика і лікування

Поділитися