Врослий ніготь, лікування оніхокриптозуВрослий ніготь, лікування оніхокриптозу

Врослий ніготь – це неприємна і дуже болісна проблема з тривалим перебігом та можливим розвитком негативних наслідків. Лікування врослого нігтя на нозі в домашніх умовах рідко призводить до успішного результату, тому при появі симптомів необхідно звернутися до подолога, хірурга, травматолога. Ми пропонуємо безпечне та ефективне лікування врослого нігтя у Кривому Розі – видалення нігтьової пластини радіохвилею, видалення частини нігтя хірургічним шляхом, усунення запалення та швидке відновлення!

 

Симптоми вростання нігтя

 

Врослий ніготь являє собою болючий і неприємний процес, при якому ніготь впирається і вростає в розташований поруч шкірний валик. Відчувається ряд симптомів, які посилюються за відсутності грамотного лікування оніхокриптозу та вростання нігтьової пластини у м'які тканини::
• Больові відчуття при ходьбі;
• Больовий синдром при носінні вузького взуття;
• Почервоніння шкіри в області вростання нігтя;
• Гострий запальний процесс в локалізації вростання;
• Гнійні виділення з-під нігтьової пластини.

 

Найбільшу небезпеку проблема вросшого нігтя на нозі представляє для людей з цукровим діабетом. По-перше, тому що у людей з подібним захворюванням знижується чутливість до больових відчуттів і вони можуть упустити момент загострення захворювання, звернувшись до фахівця лише тоді, коли ситуація вже знаходиться в занедбаному стані. А по-друге, подібні запальні процеси і наслідки неправильного лікування врослого нігтя можуть призвести до гангрени пальця.

 

Причини врослого нігтя

 

Що стосується причин, провокуюючих оніхокриптоз, то їх декілька.


1. Проблема вростання нігтя в розташовані поруч шкірні валки, як правило, з'являється в результаті неправильного виконання педикюру. Тобто, коли ніготь зрізають дуже глибоко. Завдяки цьому він починає неправильно рости, і край нігтя вростає в палець, у м'які тканини навколонігтьового валика;

2. Другою поширеною причиною вростання нігтя є часте або тривале носіння тісного взуття з дуже вузькими носами. В результаті постійного дискомфорту, ніготь починає поступово вростати в нігтьової валик;

3. Наступна причина врослого нігтя – грибок нігтя та грибок стопи, коли нігті та тканини уражені грибком або дріжджами;

4. Сприяють розвитку вростання нігтя і такі фактори як травмування тканин, плоскостопість, генетична схильність, різні захворювання стопи.

 

Методи лікування врослого нігтя у Кривому Розі

 

Корекція нігтьової пластини при оніхокриптозіКорекція нігтьової пластини при оніхокриптозіДонедавна спеціалістами застосовувався єдиний спосіб лікування врослого нігтя – видалення, операція. Звичайно, спочатку пацієнт проходив рекомендований курс лікування оніхокриптозу, але в більшості випадків фактори патологічного процесу залишалися без змін. І, якщо пацієнт продовжував носити тісне взуття і самостійно зрізати нігті з травматизацією шкіри, вже через 4-6 тижнів відбувався повторний запис до лікаря зі стандартними скаргами: болить врослий ніготь на великому пальці ноги, запальний процес зачіпає велику площу тканин, неможливо наступити на ногу, а у разі ігнорування рекомендацій лікаря – запущений врослий ніготь, нагноєння та запалення. Тоді призначалася хірургічна операція, проте такий болісний метод також не завжди сприяв коректному вирішенню питання!

 

Сьогодні лікарі змінили підхід – знизили дискомфорт та больові відчуття під час лікування врослого нігтя, видалення нігтьової пластини, а також значно оптимізували результативність процесу. Зараз застосовуються різні напрями лікування врослого нігтя, і лазерна обробка, зокрема. Це процедура з мінімальним дискомфортом, що виконується спеціальним апаратом, під час якої видаляють врослу частину нігтя, не пошкоджуючи здорові тканини. Лікування грибка нігтів лазером та лікування вросшого нігтя виключають кровотечу та попадання інфекції.

 

Нашими фахівцями виконується ще більш продуктивна операція – видалення врослого нігтя радіохвилею, або комплексна операція з об'єднанням кількох оперативних маніпуляцій для підвищення ефективності. Методика визначається на місці, при огляді, адже важливо безпечне лікування оніхокриптозу на ногах, а також швидке загоєння з обмеженням набряклості та больового синдрому. Враховується і можливість якнайшвидшого повернення пацієнта до нормальної життєдіяльності.

 

Видалення врослого нігтя радіохвильовим методом

 

Залежно від наявності обладнання та власного досвіду, лікарі можуть запропонувати різні методики для вирішення проблеми. Виконується видалення врослого нігтя лазером або хірургічним шляхом, але також видалення нігтя радіохвилею з коагуляцією. Метод має особливу перевагу, а саме холодний розріз тканин, завдяки чому глибші тканини не пошкоджуються, виключається некроз!

 

Лікування оніхокриптозу радіохвилею в Кривому Розі практикується на базі медичного центру Клініка Медітон, і сьогодні ми готові показати вам сам процес, щоб ви мали можливість візуально оцінити переваги процедури. Пропонуємо подивитися відео та вирішити для себе, що краще: довго терпіти біль, не мати можливості наступити на ногу та переживати за вторинні інфекційні процеси, або приїхати до нас та за одну процедуру видалити ніготь на нозі, провести корекцію нігтьової пластини!

 

Видалення врослого нігтя на нозі радіохвилею – відео операції

 

 

• Процедура триває до 20 хвилин, в залежності від стану нігтьової пластини і складності видалення частини нігтя;
• Операція проводиться кваліфікованим фахівцем із застосуванням сучасного обладнання;
• Процедура видалення врослого нігтя без болю і загальної анестезії, в амбулаторних умовах. Швидке загоєння вже з другого дня;
• Місце проведення операції обробляється антисептичними розчинами;
• В палець ноги вводиться місцева анестезія для ефективного знеболювання, виключення больових відчуттів і дискомфорту;
• Проводиться розсічення м'яких тканин радіоножем. Процедура виключає глибокий травматизм і некроз тканин;
• Безкровний розріз підвищує ефективність проведення операції, забезпечуючи фахівцеві повний візуальний доступ до проблемної зони;
• Виконується видалення врослої частини нігтьової пластини із застосуванням спеціального стерильного хірургічного набору;
• По завершенню операції накладається стерильна пов'язка для захисту рани від зараження і запалення;
• Атравматичний метод обробки радіохвилею забезпечує швидке загоєння без утворення грубих рубців і шрамів, а також значне скорочення періоду реабілітації!

 

Пропонуємо ефективне і безболісне видалення врослого нігтя в Кривому Розі, рекомендації лікарів по реабілітації. Проводиться безпосередньо операція, знезараження та коагуляція, перев'язка після видалення нігтя на нозі, тампонада, подальший огляд на повторному прийомі, призначається курс догляду за ногами.

 

В якості профілактики вростання нігтьової пластини в край нігтьового валика спеціалісти Клініки Медітон встановлюють коригуючі пристрої (BS-пластини, система Podofix), які допомагають розігнути деформовану пластину нігтя. Вони представляють собою пластикові або металеві елементи, схожі на скоби.


Видалення врослого нігтя в Кривому РозіВидалення врослого нігтя в Кривому РозіВрослий ніготь – лікування та видалення у Кривому Розі! Корекція нігтьових пластин, тампонада та перев'язка, призначення знеболювальних та протизапальних препаратів, профілактичні заходи, процедури догляду за ногами!

 

Звертаємо увагу:

Грибкові захворювання нігтів

Лікування грибка нігтів лазером

П'яткова шпора: профілактика і лікування

Поділитися