Врослий ніготь – серйозна проблемаВрослий ніготь – серйозна проблема

Врослий ніготь – неприємна і дуже болісна проблема з тривалим перебігом та можливим розвитком негативних наслідків. Самостійне лікування врослих нігтів рідко призводить до успішного результату, тому при появі симптомів необхідно звернутися до подолога, хірурга, травматолога. Ми пропонуємо безпечне та ефективне лікування врослого нігтя у Кривому Розі, видалення нігтьової пластини або її частини, усунення запалення та швидке відновлення!

 

Симптоми вростання нігтя

 

Врослий ніготь являє собою болючий і неприємний процес, при якому ніготь впирається і вростає в розташований поруч шкірний валик. Ця патологія супроводжується низкою симптомів, які посилюються при відсутності грамотного лікування:
• Больові відчуття при ходьбі;
• Больовий синдром при носінні вузького взуття;
• Почервоніння шкіри в області вростання нігтя;
• Гострий запальний процесс в локалізації вростання;
• Гнійні виділення з-під нігтьової пластини.

 

Найбільшу небезпеку проблема врослого нігтя на нозі представляє для людей із захворюванням цукровий діабет. По-перше, тому що у людей з подібним захворюванням знижується чутливість до больових відчуттів і вони можуть упустити момент загострення захворювання, звернувшись до фахівця лише тоді, коли ситуація вже знаходиться в занедбаному стані. А по-друге, подібні запальні процеси і наслідки неправильного лікування врослого нігтя можуть призвести до гангрени пальця.

 

Причини розвитку захворювання врослого нігтя

 

Що стосується причин, які провокують розвиток даного захворювання, то їх декілька.


1. Проблема вростання нігтя в розташовані поруч шкірні валки, як правило, з'являється в результаті неправильного виконання педикюру. Тобто, коли ніготь зрізають дуже глибоко. Завдяки цьому він починає неправильно рости;

2. Другою поширеною причиною вростання нігтя є часте або тривале носіння тісного взуття з дуже вузькими носами. В результаті постійного дискомфорту, ніготь починає поступово вростати в нігтьової валик;

3. Вростання нігтя також може бути спровоковано захворюванням грибка стопи (грибка нігтя), при якому нігті і тканини вражені грибком або дріжджами;

4. Сприяють розвитку вростання нігтя і такі фактори як травмування тканин, плоскостопість, генетична схильність, різні захворювання стопи.

 

Методи лікування врослого нігтя у Кривому Розі

 

До недавнього часу лікування такого захворювання полягало лише у видаленні врослого нігтя та пошкодженої ділянки нігтьової пластини. Однак суто хірургічна операція підходить не в кожному разі!

 

Сьогодні лікарями застосовуються різні напрями лікування врослого нігтя, зокрема, і апаратна лазерна обробка. Це процедура з мінімальним дискомфортом, що виконується спеціальним апаратом, у ході якої видаляють врослу частину нігтя, не пошкоджуючи при цьому здорові тканини. Лікування грибка нігтів лазером та лікування врослого нігтя виключають кровотечу та попадання інфекції. Можливий вибір на користь видалення врослого нігтя радіохвильовим методом або комплексної операції з об'єднанням кількох оперативних маніпуляцій. Методика визначається на місці, при огляді, адже важливе безпечне лікування, а також швидке загоєння з мінімізацією набряклості та больового синдрому, враховується і можливість якнайшвидшого повернення пацієнта до нормальної життєдіяльності.

 

Видалення врослого нігтя радіохвильовим методом

 

Як можна помітити, фахівцями застосовуються різні методики для вирішення проблеми. Виконується видалення врослого нігтя лазером або хірургічним шляхом, а також видалення нігтя радіохвилею. Метод має особливу перевагу, а саме холодний розріз тканин, завдяки чому більш глибокі тканини не пошкоджуються, виключається некроз!

 

Лікування оніхокриптозу радіохвилею в Кривому Розі практикується на базі медичного центру Клініка Медітон, і сьогодні ми готові показати вам сам процес, щоб ви мали можливість візуально оцінити переваги процедури.

 

Видалення врослого нігтя на нозі радіохвилею: відео операції

 

 

• Процедура триває до 20 хвилин, в залежності від стану нігтьової пластини і складності видалення частини нігтя;
• Операція проводиться кваліфікованим фахівцем із застосуванням сучасного обладнання;
• Процедура видалення врослого нігтя без болю і загальної анестезії, в амбулаторних умовах. Швидке загоєння вже з другого дня;
• Місце проведення операції обробляється антисептичними розчинами;
• В палець ноги вводиться місцева анестезія для ефективного знеболювання, виключення больових відчуттів і дискомфорту;
• Проводиться розсічення м'яких тканин радіоножем. Процедура виключає глибокий травматизм і некроз тканин;
• Безкровний розріз підвищує ефективність проведення операції, забезпечуючи фахівцеві повний візуальний доступ до проблемної зони;
• Виконується видалення врослої частини нігтьової пластини із застосуванням спеціального стерильного хірургічного набору;
• По завершенню операції накладається стерильна пов'язка для захисту рани від зараження і запалення;
• Атравматичний метод обробки радіохвилею забезпечує швидке загоєння без утворення грубих рубців і шрамів, а також значне скорочення періоду реабілітації!

 

Пропонуємо ефективне і безболісне видалення врослого нігтя в Кривому Розі, рекомендації лікарів по реабілітації.

 

Видалення срослого нігтяВидалення срослого нігтяВ якості профілактики вростання нігтьової пластини в край нігтьового валика спеціалісти Клініки Медітон встановлюють коригуючі пристрої (BS-пластини, система Podofix) , які допомагають розігнути деформовану пластину нігтя. Вони представляють собою пластикові або металеві елементи, схожі на скоби. Процедуру може виконати майстер, який проводить апаратний медичний педикюр.


Запис на лікування врослого нігтя у Кривому Розі проводиться у відділенні подології нашого медичного закладу. Звертайтеся за телефоном (098) 530-60-40!

 

Звертаємо увагу:

Грибкові захворювання нігтів

Лікування грибка нігтів лазером

П'яткова шпора: профілактика і лікування

Поділитися