Косметика для лікування «діабетичної стопи»

 

Косметика для діабетичної стопиКосметика для діабетичної стопиДля якнайшвидшого загоєння уражених синдромом діабетичної стопи (СДС) ділянок шкіри ніг, фахівці рекомендують різні препарати, які можна класифікувати наступним чином:
• лікувально-косметичні плівки;
• лікувально-косметичні гідрогелі;
• гідроколоїдні препарати;
• альгінати.

 

Розшифровка косметичних препаратів для лікування діабетстопи

 

1. Косметичні плівки являють собою напівпроникні пластини з високою абсорбційною здатністю. Їх накладають на рани, виразки стопи, також ними можна заповнювати порожнини виразок при діабетичній стопі.

2. Лікувально-косметичні гідрогелі є лікувальною косметикою, широко застосовуваної при СДС. Ці засоби являють собою суміш полімерів з водою. Основна властивість препарату – очищення виразок методом гідратації, а також стимуляція очищення загноенных тканин. Такі гелі призначають для лікування сухих або загноєнних виразок стопи. Засоби сприяють прискоренню процесу загоєння, а також попереджають утворення рубців.

3. Гідроколоїдні косметичні засоби являють собою препарати від діабетичної стопи з целюлози, желатину і пектинів на поліуретановій плівці. Їх основна мета – абсорбція виділень з ран стопи. Препарат наноситься на пов'язку і полегшує процес взування.

4. Альгінати. Цей засіб виготовляється з екстракту морських бурих водоростей. Основне призначення препаратів даної групи – поглинання ексудату. Також, альгінатами можна заповнювати порожнини ран і виразок, що дозволяє проводити менш болючу перев'язку уражених ділянок стоп. Використання сприяє скороченню термінів загоєння ран і попереджає подальше утворення рубців.

 

Інші ефективні засоби від діабетичної стопи

 

При загостренні гнійного процесу, супроводжуваного ексудацією і набряком тканин, використовуються мазі на лікувальній основі. Дані лікувально-косметичні засоби від діабетичної стопи мають потужний антимікробний ефект.

 

З метою очищення і якнайшвидшого загоєння ран, застосовують мазі, що містять протеазу С (наприклад, Діоксикаїн П). Препарати надають комплексний протеолітичний ефект.

 

Для стимуляції і прискорення лікувального процесу, хірурги-подологи і ендокринологи призначають лікувально-косметичні колагенові губки, що містять метилурацил, сангвірітрин і інші добавки.

 

Помітне поліпшення стану при синдромі діабетичної стопи спостерігається також при використанні лікувально-косметичних ранозагоювальних паст. Такі препарати ефективно очищають рану від гнійних мас і сприяють швидкому загоєнню виразок.

 

Фахівці у своїй повсякденній практиці частіше використовують лікувально-косметичні засоби серії "Геволь-мед" і "Люттике", розроблені німецькими спеціалістами з натуральних компонентів для догляду за діабетичною стопою. Регулярне застосування цих засобів та препаратів пацієнтами надає стопі здоровий і доглянутий вигляд, підвищує легкість та комфорт руху!

 

Лікувально-косметичні засоби для діабетстопиЛікувально-косметичні засоби для діабетстопиДодаткова інформація:

Підвищене потовиділення стоп

Діагностика та лікування гіперкератозу

Лікування врослого нігтя

Поділитися