Лікування грибкових захворювань нігтівЛікування грибкових захворювань нігтівГрибок нігтів рук і ніг розвивається досить швидко, і в занедбаній формі підлягає тривалому лікуванню. Тому важливо відстежувати стан нігтів, навколонігтьових валиків та пальців, звертати увагу на зміни шкіри та безпосередньо нігтьових пластин, щоб мати можливість вчасно розпочати лікування оніхомікозу!

 

Причини розвитку грибка нігтів

 

Основною причиною грибкових захворювань нігтів рук та ніг (оніхомікозів) є грибки (дерматофіти) та дріжджі. Зараження, як правило, відбувається контактним методом, тобто через предмети побуту (загальне взуття, рушники), а також у лазнях та басейнах. Часто відбувається зараження грибком нігтів клієнтів під час проведення обрізного педикюру в салонах. Протягом процедури також можливе травмування тканини, можуть залишатися порізи. Тому, щоб мінімізувати можливість зараження, краще виконувати апаратний медичний педикюр, який унеможливлює ризик зараження грибками. Крім того, апаратний педикюр виключає травматизацію тканин і дозволяє запобігти розвитку врослого нігтя.

 

Якщо вам потрібна професійна допомога або консультація медичного спеціаліста, звертайтеся до Клініки Медітон. Пропонуємо експертне лікування грибкових захворювань нігтів у Кривому Розі!

 

Симптоми грибкових захворювань нігтів

 

До основних симптомів грибкових захворювань нігтя можна віднести такі:

• Зміна кольору нігтя (жовтий або тьмяний ніготь);
• Потовщення нігтя і зміна його кольору;
• Ніготь кришиться і стає дуже жорстким.

 

При зараженні грибками хворий може не відчувати болю. Якщо зараження було дріжджовим, тоді відбувається запалення і процес супроводжується больовим синдромом.

 

Діагностика захворювань нігтів у Кривому Розі


Діагностика і лікування нігтейДіагностика і лікування нігтейДля того щоб точно визначити природу захворювання, необхідно при появі перших симптомів звернутися до лікаря-дерматолога або міколога, який проведе ряд аналізів і точно встановить діагноз. Спеціаліст візьме невелику частинку нігтя на мікроскопічне дослідження, а також на дослідження з визначенням виду грибка.

 

Діагностика оніхомікозу у клініці – правильний шлях для точної ідентифікації захворювання нігтів, а також призначення ефективної терапії грибка або іншої встановленої патології!

 

Як вилікувати грибок нігтів?

 

Лікування пацієнта визначається в залежності від стадії розвитку грибка нігтів рук або ніг. При початковій стадії нерідко призначають місцеві протигрибкові препарати. У їх число входять лікувальні лаки, мазі, розчини та інші засоби від грибка нігтів. Вони проникають в нігтьову пластину і борються із захворюванням. Якщо у пацієнта вражена паросткова зона, то в лікування повинні бути включені також і пероральні препарати від грибка нігтів.

 

Під час лікування грибка нігтів ніг і рук, а також після нього, необхідно ретельно обробляти ті предмети, які контактують із зараженими ділянками пацієнта. Тобто, слід щодня обробляти взуття спеціальними засобами, щодня міняти і кип'ятити шкарпетки і індивідуальний рушник.

 

При складних і запущених стадіях захворювання нігтів, коли уражені м'які тканини і є загроза загального зараження, лікар призначає хірургічне або хімічне видалення нігтьової пластини. Хірургічне видалення нігтя майже завжди супроводжується додатковою терапією в поєднанні з прийомом пероральних препаратів для лікування оніхомікозу.

 

Грибок нігтя: лікування у Кривому Розі

 

Одною з новітніх ефективних процедур, спрямованих на лікування грибка нігтів і повне позбавлення від патогенних організмів, є лазерна терапія (лікування грибка нігтів лазером). Під час проведення процедури, лазерний промінь проникає в тканини нігтя, грибок та інші хвороботворні мікроорганізми при цьому руйнуються. Особливою перевагою процедури є те, що вона дозволяє не тільки зберегти ніготь, але і його здатність рости далі. Крім того, лазерна терапія дає можливість позбутися і від багатьох інших проблем, наприклад, вилікувати проблему врослого нігтя.

 

У лікуванні і запобіжних заходах недопущення грибкових захворювань нігтів, величезну роль відіграє профілактика і коректна особиста гігієна. Не слід користуватися загальною взуттям в басейнах і саунах, необхідно ретельно витирати ноги і руки після ванни і душа. А при виявленні будь-яких симптомів, важливо відразу ж звертатися до фахівця для постановки точного діагнозу і підбору грамотного лікування оніхомікозу.

 

Грибкові захворювання нігтів: лікування лазеромГрибкові захворювання нігтів: лікування лазеромПропонуємо професійне лікування грибка нігтів у Кривому Розі. Якщо помітили пожовтіння пластини, її потовщення або крихкість, турбує відслойка нігтя та стоншування, присутні больові відчуття та кровоточивість через тріщини ногтьових валиків, звертайтеся по телефону (098) 530-60-40. Запис на прийом фахівця, консультації та призначення!

 

Важливо знати:

Ефективне лікування грибка стопи

Оніхолізис: причини, діагностика та лікування

Лікування грибка нігтів лазером

Поділитися