Лікування грибкових захворювань нігтівЛікування грибкових захворювань нігтівГрибок нігтів рук і ніг розвивається досить швидко, і в занедбаній формі підлягає тривалому лікуванню. Тому важливо відстежувати стан нігтів, навколонігтьових валиків та пальців, звертати увагу на зміни шкіри та безпосередньо нігтьових пластин, щоб мати можливість вчасно впливати на грибкові захворювання нігтів. Лікування оніхомікозу у Кривому Розі на Філатова: огляд нігтів, лабораторні аналізи, призначення лікаря!

 

Причини грибка нігтів

 

Основною причиною грибкових захворювань нігтів рук та ніг, оніхомікозу нігтьових пластин, є грибки – дерматофіти, та дріжджі. Зараження, як правило, відбувається контактним методом, тобто через предмети побуту – загальне взуття, рушники, а також у лазнях та басейнах. Часто відбувається зараження грибком нігтів під час педикюру в салонах. Протягом процедури також можливе травмування тканини, можуть залишатися порізи. Тому, щоб мінімізувати можливість зараження, краще виконувати апаратний медичний педикюр, який унеможливлює ризик зараження грибками. Крім того, апаратний педикюр виключає травматизацію тканин і дозволяє запобігти розвитку врослого нігтя.

 

Симптоми грибкових захворювань нігтів

 

Їх лише декілька, але дуже важливо звернути увагу на ознаки мікозу нігтів, щоб вчасно пройти діагностику та розпочати лікування:

• Зміна кольору нігтя – жовтий або тьмяний ніготь;
• Потовщення нігтя і зміна його форми;
• Ніготь кришиться і стає дуже жорстким.

 

При зараженні грибками хворий може не відчувати болю. Якщо зараження було дріжджовим, відбувається запалення нігтьового валика і процес супроводжується больовим синдромом. Але інфекційні процеси, запалення та біль є виразними ознаками патологічного процесу. Більше важливо стежити за станом нігтьових пластин, зовнішнім виглядом. Грибок нігтів лікувати складно, тому необхідна рання ідентифікація захворювання, експертна діагностика та призначення комплексної терапії!

 

Діагностика мікозу нігтів рук та ніг


Діагностика і лікування мікозу нігтівДіагностика і лікування мікозу нігтівДля точного визначення природи захворювання, необхідно при появі перших симптомів звернутися до лікаря-дерматолога або міколога, який проведе ряд аналізів і точно встановить діагноз. Спеціаліст візьме невелику частинку нігтя на мікроскопічне дослідження, а також на дослідження з визначенням виду грибка.

 

Діагностика оніхомікозу у клініці – правильний шлях для точної ідентифікації захворювання нігтів, а також призначення ефективної терапії грибка або іншої встановленої патології. Первинний огляд стану нігтів у кабінеті лікаря – перший крок. Далі слідує лабораторна діагностика, визначення причини, та призначення процедур, симптоматичного лікування.

 

Як вилікувати грибок нігтів?

 

Лікування пацієнта визначається в залежності від стадії розвитку грибка нігтів на ногах або руках. При початковій стадії нерідко призначають місцеві протигрибкові препарати. У їх число входять лікувальні лаки, мазі від оніхомікозу, ванночки, розчини та інші засоби від грибка нігтів. Вони проникають в нігтьову пластину і борються із захворюванням. Якщо у пацієнта вражена паросткова зона, то в лікування повинні бути включені також і пероральні препарати від грибка нігтів.

 

Під час лікування грибка нігтів ніг і рук, а також після нього, необхідно ретельно обробляти ті предмети, які контактують із зараженими ділянками пацієнта. Тобто, слід щодня обробляти взуття спеціальними засобами, щодня міняти і кип'ятити шкарпетки і індивідуальний рушник.

 

При складних і запущених стадіях захворювання нігтів, коли уражені м'які тканини і є загроза загального зараження, лікар призначає хірургічне або хімічне видалення нігтьової пластини. Хірургічне видалення нігтя майже завжди супроводжується додатковою терапією в поєднанні з прийомом пероральних препаратів для лікування оніхомікозу.

 

Грибок нігтя, лікування оніхомікозу в Кривому Розі

 

Одною з новітніх ефективних процедур, спрямованих на лікування грибка на нігтях рук і ніг, а також повне позбавлення від патогенних організмів, є лазерна терапія – лікування грибка нігтів лазером. Під час проведення процедури, лазерний промінь проникає в тканини нігтя, грибок та інші хвороботворні мікроорганізми при цьому руйнуються. Особливою перевагою процедури є збереження нігтя та можливості його подальшого росту. Лазерне лікування нігтів призначається у комплексі з медикаментозними препаратами зовнішньої дії!

 

У лікуванні і запобіжних заходах недопущення грибкових захворювань нігтів, величезну роль відіграє профілактика і коректна особиста гігієна. Не слід користуватися загальною взуттям в басейнах і саунах, необхідно ретельно витирати ноги і руки після ванни і душа. А при виявленні будь-яких симптомів, важливо відразу звернутися до лікаря для постановки точного діагнозу і підбору грамотного лікування оніхомікозу рук або ніг. Ми пропонуємо експертний підхід, повний діагностичний комплекс у спеціалізованій дерматологічній клініці, а також досвід наших фахівців, сучасне обладнання та ефективні процедури.

 

Грибкові захворювання нігтів, лікування в Кривому РозіГрибкові захворювання нігтів, лікування в Кривому РозіЛікування грибка нігтів на Філатова, аналізи і тести, процедурний кабінет. Огляд нігтьових пластин та шкіри, ідентифікація причини захворювання, а також точковий вплив на патологічний процес. Якщо помітили пожовтіння нігтьової пластини, її потовщення або крихкість, турбує відслойка нігтя та стоншування, присутні больові відчуття та кровоточивість через тріщини ногтьових валиків, звертайтеся по телефону (098) 530-60-40.

 

Важливо знати:

Ефективне лікування грибка стопи

Оніхолізис: причини, діагностика та лікування

Лікування грибка нігтів лазером

Поділитися