Причини захворювання нігтів

 

Лікування грибкових захворювань нігтівЛікування грибкових захворювань нігтівОсновною причиною грибкових захворювань нігтів рук і ніг (оніхомікозів) є грибки (дерматофіти) і дріжджі. Зараження, як правило, відбувається контактним способом, тобто, через предмети побуту (загальне взуття, рушники), а також в лазнях і басейнах. Нерідко відбувається також зараження клієнтів грибком нігтів під час проведення обрізного педикюру в салонах. Під час цієї процедури іноді трапляється травмування тканини, і можуть залишатися порізи. Тому, по можливості, щоб мінімізувати можливість зараження, краще виконувати апаратний медичний педикюр, який виключає ризик зараження грибками, отримання мікротравм, а також дозволяє позбутися проблеми врослого нігтя. Якщо вам потрібна професійна допомога або консультація медичного спеціаліста, звертайтеся до Клініки Медітон. Пропонуємо експертне лікування грибкових захворювань нігтів у Кривому Розі!

 

Симптоми грибкових захворювань нігтів

 

До основних симптомів грибкових захворювань нігтя можна віднести такі:

• зміна кольору нігтя (жовтий або тьмяний ніготь);
• потовщення нігтя і зміна його кольору;
• ніготь кришиться і стає дуже жорстким.

 

При зараженні грибками хворий може не відчувати болю. Якщо зараження було дріжджовим, тоді відбувається запалення і процес супроводжується больовим синдромом.

 

Діагностика захворювань нігтів у Кривому Розі


Діагностика і лікування нігтейДіагностика і лікування нігтейДля того щоб точно визначити природу захворювання, необхідно при появі перших симптомів звернутися до лікаря-дерматолога або міколога, який проведе ряд аналізів і точно встановить діагноз. Спеціаліст візьме невелику частинку нігтя на мікроскопічне дослідження, а також на дослідження з визначенням виду грибка.

 

Як вилікувати грибок нігтів?

 

Лікування пацієнта визначається в залежності від стадії розвитку грибка нігтів рук або ніг. При початковій стадії нерідко призначають місцеві протигрибкові препарати. У їх число входять лікувальні лаки, мазі, розчини та інші засоби від грибка нігтів. Вони проникають в нігтьову пластину і борються із захворюванням. Якщо у пацієнта вражена паросткова зона, то в лікування повинні бути включені також і пероральні препарати від грибка нігтів.

 

Під час лікування грибка нігтів ніг і рук, а також після нього, необхідно ретельно обробляти ті предмети, які контактують із зараженими ділянками пацієнта. Тобто, слід щодня обробляти взуття спеціальними засобами, щодня міняти і кип'ятити шкарпетки і індивідуальний рушник.

 

При складних і запущених стадіях захворювання, коли уражені м'які тканини і є загроза загального зараження, лікар призначає хірургічне або хімічне видалення нігтьової пластини. Хірургічне видалення нігтя майже завжди супроводжується додатковою терапією в поєднанні з прийомом пероральних препаратів для лікування оніхомікозу.

 

Грибок нігтя: лікування у Кривому Розі

 

Одною з новітніх ефективних процедур, спрямованих на лікування грибка нігтів і повне позбавлення від патогенних організмів, є лазерна терапія (лікування грибка нігтів лазером). Під час проведення процедури, лазерний промінь проникає в тканини нігтя, грибок та інші хвороботворні мікроорганізми при цьому руйнуються. Особливою перевагою процедури є те, що вона дозволяє не тільки зберегти ніготь, але і його здатність рости далі. Крім того, лазерна терапія дає можливість позбутися і від багатьох інших проблем, наприклад, вилікувати проблему врослого нігтя.

 

У лікуванні і запобіжних заходах недопущення грибкових захворювань нігтів, величезну роль відіграє профілактика і коректна особиста гігієна. Не слід користуватися загальною взуттям в басейнах і саунах, необхідно ретельно витирати ноги і руки після ванни і душа. А при виявленні будь-яких симптомів, важливо відразу ж звертатися до фахівця для постановки точного діагнозу і підбору грамотного лікування оніхомікозу.

 

Грибкові захворювання нігтів: лікування лазеромГрибкові захворювання нігтів: лікування лазеромПропонуємо професійне лікування грибкових захворювань нігтів у Кривому Розі. Звертайтеся по телефону, щоб записатися на прийом фахівця, отримати консультації та призначення!

 

Важливо знати:

Ефективне лікування грибка стопи

Оніхолізис: причини, діагностика та лікування

Лікування грибка нігтів лазером

Поділитися