Апаратний медичний педикюр, обробка нігтівАпаратний медичний педикюр, обробка нігтівАпаратний медичний педикюр – це професійна процедура догляду, обробка та лікування нігтів, шкіри стопи із застосуванням спеціального обладнання та медичних препаратів, косметичних засобів. Пропонуємо скористатися послугами нашої клініки. Апаратна обробка нігтів у Кривому Розі на Філатова, догляд за ногами, лікування грибка нігтів та стоп!

 

Переваги апаратного педикюру

 

1. Без розпарювання. Основною відмінністю апаратного медичного педикюру є те, що під час процедури немає необхідності попередньо розпарювати стопу у воді. Замість води використовують спеціальні пом'якшувальні гелі для ороговілої шкіри і врослих нігтів. Ці склади мають знезаражувальні властивості і впливають виключно на відмерлі тканини. І в цьому головна перевага апаратної обробки, оскільки, таким чином, повністю виключається можливість поширення грибка нігтів ніг;

2. Безпечно. Другою головную перевагою апаратного педикюру та апаратної обробки нігтів є абсолютна безпека процедури, відсутність ризику отримання травми або інфікування, оскільки тканина в ході педикюру не зрізається. Апаратний педикюр є абсолютно незамінним методом обробки діабетичної стопи. Адже для тих, хто страждає на діабет, характерне зниження усіх видів чутливості, а отже, великий ризик травматизму в ході виконання обрізної обробки;

3. Швидко. Важливо також і те, що для процедури потрібно набагато менше часу, ніж для звичайного педикюру;

4. Ретельно. Апаратний метод дозволяє обробляти стопу набагато ретельніше, ніж це робиться під час процедури традиційного педикюру. Під час виконання апаратного педикюру можна провести лікування нігтів ніг, зокрема, відновлення нігтьової пластини, позбутися потовщення на нігті, виправити врослий ніготь;
5. Масаж і spa. Під час виконання педикюру апаратом відбувається точковий масаж всіх рефлекторних зон, розташованих на стопі. Це дає додатковий оздоровчий ефект. Крім інших переваг, апаратний педикюр унікальний ще й тим, що є невід'ємною частиною салонних spa-процедур. Після виконання такої обробки стоп, на них корисно нанести маски, пілінг, використовувати парафінотерапію.

 

Зверніть увагу! Сьогодні у клініці на Філатова проводиться апаратна обробка нігтьової пластини, лікування грибка стоп, лікування грибка нігтів лазером. Більш детальна інформація щодо спектру послуг і запису на прийом та процедури, доступна в реєстратурі. Всі питання можна задати консультантам контакт-центру по телефону!

 

Особливості методики

 

Процедура виконання педикюру апаратом полягає в ретельній обробці ороговілих ділянок за допомогою спеціальних шліфувальних насадок. Вони мають різний діаметр, і є як для поверхні нігтів на ногах, так і для обробки шкіри. Також існують спеціальні невеличкі насадки для обробки важкодоступних місць між пальцями, кінчиками пальців і області навколонігтьового валика.

 

Даний метод обробки дозволяє видалити застарілі мозолі, натоптиші, а також бореться з тріщинами на п'ятах. Під час процедури мозоль висвердлюють спеціальним бором, причому так, що живі тканини не травмуються, завдяки чому процедура абсолютно безболісна. Потім в отриманий отвір вводять антимозольний засіб, який розчиняє залишки омертвілої тканини.

 

Медичний педикюр повністю виключає грибок, оскільки під час процедури не травмується шкіра і не з'являється кров.

 

Апарат для виконання медичного педикюру трохи нагадує стоматологічну бормашину. Він також приводиться в дію потужним двигуном, має безліч різних насадок, що обертаються на великій швидкості. Апаратний педикюр проводить досвідчений фахівець, який вміло вирішує найскладніші завдання обробки шкіри і усуває грибок нігтів.

 

Апаратна обробка нігтів на ФілатоваАпаратна обробка нігтів на ФілатоваАпаратна обробка нігтів в Кривому Розі. Доглядові процедури, лікування дерматомікозу стоп, лікування підвищеної пітливості ніг, діагностика новоутворень шкіри, видалення мозолів та бородавок!

 

Зверніть увагу:

Лікування мозолів та натоптишів

Діагностика та лікування гіперкератозу

Ефективне лікування грибка стопи

Поділитися