Програма Школа матері і дитини для батьківПрограма Школа матері і дитини для батьків

Школа для матері "Здорова дитина" - універсальна підготовча програма для молодих мам. Під час консультації педіатра Клініки Медітон ви дізнаєтесь, як доглядати дитину, чим годувати малюка від народження і як вводити прикорм. Не менш важливі аспекти: раннє виховання, формування майбутнього здоров'я дитини, спостереження за станом, своєчасні профілактичні огляди у педіатра.

 

У нашому медичному центрі прийом веде педіатр зі стажем понад 36 років. Забезпечується післяпологове спостереження, профілактичні огляди, виміри антропометричних даних для порівняння з протокольними таблицями розвитку організму дитини, прослуховування серця та дихання, а також стандартний збір скарг та обстеження. При необхідності, педіатр призначає аналізи для дитини, ультразвукову діагностику, інші інструментальні обстеження. Якщо лікар внаслідок зовнішнього огляду та комплексної діагностики вважає за необхідне направлення до вузькопрофільних фахівців, можливий запис до дитячого дерматолога, отоларинголога, інфекціоніста, а також направлення до уролога, гінеколога, невролога, алерголога, ортопеда-травматолога!

 

Здорова дитина: що радять фахівці

 

Зверніть увагу на список рекомендацій, які визначають поведінку батьків, рішення щодо планування вагітності, режим харчування майбутньої мами, фізичні вправи!

 

Планування вагітності

 

Будьте вкрай відповідальними перед майбутнім поколінням. Батьки, які мають проблеми зі здоров'ям, не можуть народити здорового спадкоємця, незважаючи на величезне бажання і докладені зусилля. Для початку обом батькам необхідно пройти повне медичне обстеження. Виконання всіх порад і рекомендацій професіоналів допоможе звести до мінімуму ризик розвитку різних патологій в перинатальний період.

 

Харчування вагітної

 

Навіть при наявності відкритого доступу до всіляких джерел інформації, питання про правильний раціон харчування вагітної жінки продовжує бути актуальним. Вдаючись в подробиці перерахування корисних і шкідливих продуктів, багато лікарів забувають пояснити основні принципи харчування, враховуючи соціальний стан вагітної, можливості її сім'ї та інші фактори. Перш за все, дієта вагітної повинна бути повноцінною і збалансованою, що забезпечує достатнє надходження всіх поживних речовин для майбутньої матері і плоду. Недолік, як і надлишок, може призводити до серйозних наслідків. Тому жодних шаблонних рішень – майбутній матері необхідна індивідуальна програма харчування, спеціально розроблена дієта з урахуванням її віку, загального рівня здоров'я, поточного стану та наявності можливих хронічних захворювань.

 

Фізичні вправи для вагітних

 

Багато жінок неправильно тлумачать значення фізичних навантажень під час вагітності. Похід в спортивний зал або басейн, будучи в досить делікатному положенні, чомусь їм здається протиприродним. Навпаки, останні наукові дослідження показали, що регулярні фізичні вправи малої інтенсивності благотворно впливають на організм матері і плоду. Не хвилюйтеся, ніхто не збирається робити з вас завзятих спортсменок. Залежно від того, чому ви віддаєте перевагу – бігу, ходьбі, плаванню, фітнесу або пілатесу, фахівці, які сас спостерігають, розпишуть коректну програму занять для вашого терміну вагітності. Головне – не займайтеся самодіяльністю, оскільки, що підходить одному, то іншому може нашкодити. Крім загальних вправ, також призначають спеціально розроблену гімнастику для вагітних, яка істотно полегшує ведення пологів природним шляхом. Особливу увагу приділіть також правилам дихальної гімнастики.

 

Психологічна підготовка до пологів

 

Боязнь пологів спостерігається у більшості жінок, особливо, у первісток. І в цьому немає нічого поганого. Проте, відсутність належної психологічної допомоги при підготовці до пологів в державних медустановах ще більше підсилює страх і напругу породіллі. Важливу роль в появі панічних станів у вагітних грає банальне незнання самого процесу пологів. Давно відомий факт: "ми боїмося всього, чого не знаємо".

 

При недостатньому проведенні психопрофілактичної роботи, згодом нерідко розвивається післяпологова депресія, яка може тривати кілька місяців і перерости в психоз. Тому, наскільки б ви не були впевнені в собі, якщо у вас є можливість, обов'язково пройдіть психологічний тренінг перед пологами.

 

Санітарно-просвітницькі програми для вагітних дівчат та жінок, школи планування сім'ї та школи материнства є обов'язковими для майбутніх породіль. А в майбутньому ми запропонуємо консультації дитячого лікаря, спостереження за здоров'ям дитини, необхідні довідки до дитячого садка та школи. У нас проводиться огляд дитини, діагностика захворювань, лабораторні дослідження та дитяче УЗД, кваліфіковане лікування при виявленні патологій розвитку чи хвороб внутрішніх органів!

 

Школа матері і дитини в Кривому РозіШкола матері і дитини в Кривому РозіКонсультації для молодих мам у Кривому Розі! Прийом педіатра, огляд дитини та заміри, вивчення картки, комплекс діагностичних та лікувальних послуг для дитини та матері!

 

Зверніть увагу:

Лабораторні аналізи: ціни

Консультації дітей від 0 до 1 року

Грудне вигодовування та введення прикорму

Поділитися