Програма Школа матері і дитини для батьківПрограма Школа матері і дитини для батьків

"Школа матері і дитини" – це універсальна підготовча програма, що охоплює всі моменти, пов'язані з материнством і батьківством, починаючи від планування вагітності до догляду за дитиною грудного віку. Провідні лікарі медичного центру Клініка Медітон розробили схему, що дозволяє зачати, виносити і народити здорову дитину. Школа матері і дитини, Кривий Ріг – спеціальний комплекс консультацій для майбутніх батьків. Навчання вагітних та молодих мам, основні правила догляду за дитиною, раннє виховання, формування майбутнього здоров'я дитини, спостереження за станом, складання плану відповідального батьківства!

 

Основні напрямки програми Школи матері і дитини

 

Педіатр медичного центру Клініка Медітон з досвідом понад 36 років дає лише експертні рекомендації, але також розробляє індивідуальні програми поведінки, рекомендує коректне харчування дитини, забезпечує післяпологове спостереження!

 

Планування вагітності

 

Будьте вкрай відповідальними перед майбутнім поколінням. Батьки, які мають проблеми зі здоров'ям, не можуть народити здорового спадкоємця, незважаючи на величезне бажання і докладені зусилля. Для початку обом батькам необхідно пройти повне медичне обстеження. Виконання всіх порад і рекомендацій професіоналів допоможе звести до мінімуму ризик розвитку різних патологій в перинатальний період.

 

Харчування вагітної

 

Навіть при наявності відкритого доступу до всіляких джерел інформації, питання про правильний раціон харчування вагітної жінки продовжує бути актуальним. Вдаючись в подробиці перерахування "корисних" і "шкідливих" продуктів, багато лікарів забувають пояснити основні принципи харчування, враховуючи соціальний стан вагітної, можливості її сім'ї та інші фактори. Перш за все, дієта вагітної повинна бути повноцінною і збалансованою, що забезпечує достатнє надходження всіх поживних речовин для майбутньої матері і плоду. Недолік, як і надлишок, може призводити до серйозних наслідків. Лікарі нашої клініки не сприймають шаблонні рішення за типом "що корисно багатьом, то корисно кожному", і практикують виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Фізичні вправи для вагітних


Школа матері та дитини: поради професіоналівШкола матері та дитини: поради професіоналів

Багато жінок неправильно тлумачать значення фізичних навантажень під час вагітності. Похід в спортивний зал або басейн, будучи в досить делікатному положенні, чомусь їм здається протиприродним. Навпаки, останні наукові дослідження показали, що регулярні фізичні вправи малої інтенсивності благотворно впливають на організм матері і плоду. Не хвилюйтеся, ніхто не збирається робити з вас завзятих спортсменок. Залежно від того, чому ви віддаєте перевагу – бігу, ходьбі, плаванню, фітнесу або пілатесу, фахівці, які сас спостерігають, розпишуть коректну програму занять для вашого терміну вагітності. Головне – не займайтеся самодіяльністю, оскільки, що підходить одному, то іншому може нашкодити. Крім загальних вправ, також призначають спеціально розроблену гімнастику для вагітних, яка істотно полегшує ведення пологів природним шляхом. Особливу увагу слід приділити правилам дихальної гімнастики.

 

Психологічна підготовка до пологів

 

Боязнь пологів спостерігається у більшості жінок, особливо, у первісток. І в цьому немає нічого поганого. Проте, відсутність належної психологічної допомоги при підготовці до пологів в державних медустановах ще більше підсилює страх і напругу породіллі. Важливу роль в появі панічних станів у вагітних грає банальне незнання самого процесу пологів. Давно відомий факт: "ми боїмося всього, чого не знаємо".

 

При недостатньому проведенні психопрофілактичної роботи, згодом нерідко розвивається післяпологова депресія, яка може тривати кілька місяців і перерости в психоз. Тому, наскільки б ви не були впевнені в собі, якщо у вас є можливість, обов'язково пройдіть психологічний тренінг перед пологами.

 

Ростимо здорового малюка

 

В Клініці Медітон вам детально розкажуть і покажуть, як необхідно доглядати за новонародженим. Ви навчитеся правильно прикладати дитину до грудей, дізнаєтеся, чому так важливо грудне вигодовування і своєчасне введення прикорму. Техніка сповивання стане для вас найпростішою задачею.

 

Соціально-правова підтримка

 

Ви отримаєте достовірну інформацію про всі діючі соціальні гарантії, що надаються державою громадянам: допомога по вагітності та пологах, пільговим категоріям громадян, додаткові виплати!

 

Школа матері і дитини в Кривому РозіШкола матері і дитини в Кривому РозіСанітарно-просвітницька програма для вагітних дівчат та жінок, школа планування сім'ї, школа материнства: Кривий Ріг, Клініка Медітон. Консультація дитячого лікаря, спостереження за здоров'ям дитини, довідки до дитячого садка та школи, діагностика захворювань, лабораторні дослідження та дитяче УЗД, кваліфіковане лікування при виявленні патологій розвитку або хвороб внутрішніх органів!

 

Зверніть увагу:

Післяпологове спостереження педіатра

Консультації дітей від 0 до 1 року

Грудне вигодовування та введення прикорму

Поділитися