Консультації педіатра в Кривому РозіКонсультації педіатра в Кривому Розі

Як би незвично це не звучало, але в період грудного віку дитини дільничний педіатр стає, можна сказати, членом вашої родини. Практично з перших днів життя малюка лікар починає цікавитися його здоров'ям і розвитком. Все, що необхідно знати про догляд, вигодовування, режим і подальше обстеження дитини, батьки повинні дізнатися ні від кого іншого, крім як від дитячого лікаря, що спостерігає малюка. Беззаперечне виконання призначень і рекомендацій лікаря – запорука міцного здоров'я дитини!

 

На основі особливостей психомоторного розвитку і функціонального формування всіх органів і систем перший рік життя дитини умовно поділяють на кілька етапів, кожен з яких вимагає створення оптимального режиму і сприятливих умов. Дізнатися більше ви зможете у наших лікарів. Педіатр на Поштовому: прийом неонатолога, обстеження та діагностика, консультації дітей з народження, огляд дитини в 1 місяць, 3 місяці та півроку!

 

Призначення педіатра для дитини 1-3 місяці

 

Крім забезпечення адекватного вигодовування, в цей період особливе значення має вироблення нормального циркадного циклу сну і неспання у дитини, порушення якого може привести до збою в психічному розвитку. Не забуваємо про щоденні прогулянки на свіжому повітрі, як мінімум, по годині 2-3 рази на день. Щоб дитина себе почувала більш вільною, можна надягати повзунки.

 

В 1,5-2 місяці дитині призначають лікувальну фізкультуру (ЛФК), що включає рефлекторні вправи: повзання, розгинання спини, викладання на живіт, легкий масаж. Після докладного інструктажу матуся може самостійно виконувати дані вправи. У віці 3-х місяців малюк піддається антропометричному дослідженню – вимірюють зріст, масу тіла, окружність голови і грудей. Подібна процедура повторюється в 6, 9 і 12 місяців. Отримані антропометричні показники дитини дозволяють об'єктивно оцінити її фізичний розвиток. Крім того, в 3 місяці необхідно пройти плановий огляд в дитячій поліклініці. Свої висновки повинні дати невролог, окуліст, ортопед і педіатр.

 

Рекомендації педіатра дитині 3-6 місяців

 

Відбуваються характерні зміни в режимі дня дитини. Сон коротшає на 1-1,5 години, а час неспання збільшується. Поступово зменшується кількість годувань від 6 до 5. Основний раціон харчування дитини як і раніше становить грудне молоко (на природному вигодовуванні) або молочні суміші (якщо на штучному). У 5 місяців вводиться перший прикорм у вигляді овочевого пюре. Коли дитині 6 місяців – починають давати сир і різні каші. Добовий обсяг соків доводять до 50 мл.

 

В 3-6 місяців проявляються перші спроби рухової активності тулуба і кінцівок. На 5-му міс. дитина легко лежить на животі, високо тримаючи голову, може сидіти, здатна стежити за рухомим об'єктом. На 6-му міс. за підтримки під пахви стоїть, намагається переступати. Триває щоденне проведення ЛФК з додаванням пасивних фізичних вправ. У 6 місяців в якості планового огляду проходимо невролога, окуліста, ортопеда, педіатра, офтальмолога і здаємо загальні аналізи сечі/калу. Обов'язково консультативне відвідування педіатра-неонатолога.

 

Консультації педіатра для дітей від півроку

 

Розвиток дитини від 0 до 1 року, патронаж новонародженогоРозвиток дитини від 0 до 1 року, патронаж новонародженогоПеріод неспання продовжує збільшуватися. Раціон харчування дитини в цілому складається з 5-ти годувань. З 7-го місяця знайомиться зі смаком м'ясного пюре, також вже можна давати пробувати хліб або сухарі. Виходить, що в 8 міс. малюк отримує 2 грудних годування (або молочні суміші) і 3 прикорма. Починаємо розвивати акт жування і привчаємо до більш густої їжі. Потихеньку формуємо навик самостійно прийому їжі – їсти ложкою і пити з чашки. Як правило, до 12-ти міс. годування грудьми припиняється, але рішення повинно прийматися індивідуально.

 

Що ми вже вміємо: повзання на животі (5-8 міс.), повзання на четвереньках (6-9 міс.), залазити на предмет (8-10 міс.), стояти з невеликою опорою (8-11 міс.), стояння без опори (9-11 міс.), вставання з будь-якого положення (9-12 міс.), переступання без опори (9-12 міс.), самостійна ходьба (8-12 міс.), сідати з будь-яких положень (8-11 міс.), здатні розрізняти кольори, різної форми і величини навколишні предмети (9 міс.), цілеспрямована активність на звукові подразники (9-12 міс.), вимова простих слів (9-12 міс.). У ЛФК переходимо на активні фізичні вправи, що відображають природні рухи дитини. Тривалість занять ЛФК не повинна перевищувати 15 хв. У 12 місяців поспішаємо на плановий огляд до невролога, офтальмолога, отоларинголога, хірурга і педіатра.

 

Прийом педіатра у Кривому Розі, консультації з народження дитини

 

Повноцінний розвиток дитини має забезпечуватися за рахунок створення нормальних режимів дня, відповідних віку, повноцінного годування, фізичного виховання і застосування ефективних методів профілактики захворювань. Ми пропонуємо індивідуальні програми, підготовані спеціалістами, та професійні консультації педіатра в Кривому Розі для новонароджених, дітей від 0 до 1 року життя – післяпологове спостереження!

 

Систематичне відвідування неонатолога необхідне для отримання рекомендацій, огляду та обстеження дитини, спостереження за розвитком. Лікар здатний вже по поведінці малюка та його емоціям помітити існуючі відхилення, що важливо для початку лікування у разі підтвердження захворювань.

 

У нашому медичному центрі запропоновано цілий спектр медичних послуг для немовлят: консультація неонатолога на Визволенні – пр. Поштовий, 52, огляд та обстеження, діагностика дитячих захворювань. Можна здати аналізи та необхідні тести, виконати виміри антропометрії, зробити УЗД дитині, а також отримати інформацію за програмою "Здорова дитина", що необхідно для правильного розвитку малюка та профілактики захворювань!

 

Патронаж дітей до 1 року, Кривий Ріг: консультація неонатологаПатронаж дітей до 1 року, Кривий Ріг: консультація неонатологаНеонатолог у Кривому Розі на Поштовому, прийом педіатра поряд з пл. Визволення. Первинний патронаж новонародженого, консультації дітей від народження до року, а також у старшому віці, експертна діагностика – лабораторія та УЗД, видача направлень до інших профільних лікарів, довідки для дітей!

 

Додаткова інформація:

Прийом педіатра Клініки Медітон

Школа для матері "Здорова дитина"

Аналізи крові та сечі

Поділитися