Первинний прийом педіатра

250.00

Повторний прийом педіатра

200.00

Рекомендації з лікування

180.00

Корекція лікування

120.00

Проба Руф'є 150.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення педіатріїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення педіатріїЗапис до лікаря онлайнПопрілості шкіри у новонароджених

Лікування надмірного газоутворення

Лікування харчових отруєнь

Кашель: симптоми і причини

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Педіатр в Кривому Розі: ціна консультації

 

Де в Кривому Розі приймає педіатр, ціна консультації і які довідки видає дитячий лікар. Телефонуйте, і наші менеджери нададуть всі відповіді. Педіатрія на Поштовому, біля площі Визволення!

 

Скільки коштує прийом педіатра, зазначено в прайс-листі медцентру Клініки Медітон. Додаткову інформацію ви завжди можете отримати у консультантів або реєстраторів, а також на сайті клініки. Лікар приймає дітей з народження, консультує на тему грудного вигодовування і введення прикорму, рекомендує харчування для молодих мам. У кабінеті лікаря проводиться візуальний огляд, прослуховування серця і дихання, виміри антропометричних даних. Виконується діагностика, дитяче УЗД, можливий забір аналізів дитячою медсестрою на місці, в кабінеті поруч. Пропонуємо лікування фарингіту і ларингіту, ГРВІ, здуття і метеоризму, циститу і уретриту, захворювань серцево-судинної системи. На Поштовому приймає дитячий дерматолог, якщо у малюка проблеми зі шкірою, дерматит!

 

Огляд у педіатра в Кривому Розі, у філії клініки на Визволення. Комплексна діагностика, рекомендації з профілактики захворювань, призначення ефективного лікування відповідно до сучасних медичних протоколів!

Поділитися