Первинний прийом педіатра

430.00

Повторний прийом педіатра

320.00

Проба Руф'є 150.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення педіатріїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення педіатріїЗапис до лікаря онлайнПопрілості шкіри у новонароджених

Лікування надмірного газоутворення

Лікування харчових отруєнь

Кашель: симптоми і причини

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Педіатр в Кривому Розі: ціна консультації

 

Де в Кривому Розі приймає педіатр, ціна консультації і які довідки видає дитячий лікар. Телефонуйте, і наші менеджери нададуть всі відповіді. Педіатрія на Поштовому, біля площі Визволення!

 

Скільки коштує прийом педіатра, зазначено в прайс-листі медцентру Клініки Медітон. Додаткову інформацію ви завжди можете отримати у консультантів або реєстраторів, а також на сайті клініки. Лікар приймає дітей з народження, консультує на тему грудного вигодовування і введення прикорму, рекомендує харчування для молодих мам. У кабінеті лікаря проводиться візуальний огляд, прослуховування серця і дихання, виміри антропометричних даних. Виконується діагностика, дитяче УЗД, можливий забір аналізів дитячою медсестрою на місці, в кабінеті поруч. Комплексне обстеження дитини, профілактичний огляд перед школою, огляд перед дитячим садком, рекомендації щодо профілактики дитячих захворювань, довідки для школи та дитсадка, в басейн. Наше відділення педіатрії у Кривому Розі має всі необхідні можливості для ефективного лікування фарингіту та ларингіту, ГРВІ, здуття та метеоризму, циститу та уретриту, захворювань серцево-судинної системи. Приймає на Поштовому і дитячий дерматолог, якщо у малюка проблеми зі шкірою, атопічний дерматит, плями та висипання. На місці видається направлення до інших профільних фахівців, якщо рішення щодо їхнього відвідування ухвалив наш дитячий лікар. Ціни на прийом та консультацію, як і лабораторні аналізи чи апаратну діагностику, вказані у відповідних вкладках прайс-листа медичного центру!

 

Огляд у педіатра в Кривому Розі, у філії клініки на Визволення. Комплексна діагностика, рекомендації з профілактики захворювань, призначення ефективного лікування дитячих захворювань відповідно до сучасних медичних протоколів!

Поділитися