Ударно-хвильова терапія в Клініці МедітонУдарно-хвильова терапія в Клініці МедітонУдарно-хвильова терапія – це апаратна методика лікування захворювань опорно-рухового апарату. Робота комплексу основана на перетворенні електричного струму в механічні коливання, хвилі різної амплітуди і частоти, які надають позитивного впливу на тканини організму. Характеризуючись спрямованою дією, хвилі проникають через м'які тканини і досягають акустично щільних утворень, хрящових і кісткових тканин для надання кращого ефекту. Завдяки специфічному локальному впливу, УВТ викликає розтягування і стиснення тканин, що подібно проведенню глибокого масажу. Досягається високий рівень стимуляції життєдіяльності тканин і їх структурного функціоналу!

 

Вже сьогодні FioPro 1000 виробництва Alvi Prague встановлений в кабінеті Волкова Максима Володимировича – ортопеда-травматолога Клініки Медітон, для лікування пацієнтів з патологіями тканин і кістково-м'язової системи. Ударно хвильова терапія у Кривому Розі на Філатова – недорога та високоефективна процедура, сучасний підхід у лікуванні захворювань опорно-рухового апарату!

 

Ефективність ударно-хвильової терапії

 

Спеціаліст самостійно налаштовує апарат і регулює необхідну потужність для надання найбільш правильного і ефективного впливу ударних хвиль значної амплітуди і малої інтенсивності на тканини. Завдяки перевагам методики можливе досягнення цілого ряду позитивних змін:
• Прискорення метаболізму, поліпшення харчування тканин, оптимізація процесів лімфотоку і циркуляції крові;
• Зняття больового синдрому і м'язової напруги, стимуляція процесів самостійної регенерації;
• Активізація процесу формування кісткової тканини, руйнування кісткових наростів і фіброзів;
• Активна участь в руйнуванні мікрокристалів солей, системне відновлення еластичності тканин;
• Підвищення міцності структур кістково-м'язової системи, стимуляція стійкості до різних навантажень і можливих травм!

 

Ударно хвильова терапія: переваги методики

 

• Високоефективний метод лікування з щадним режимом – неінвазивно, без болю і дискомфорту, не вимагає застосування анестетиків;
• Альтернатива або відмінне доповнення деяким хірургічним втручанням і блокадам – комплексне лікування бурситів, п'яткової шпори, періартрозів;
• Швидке зняття больового синдрому при травмах сухожиль і м'язів, артрозах і деяких хронічних дегенеративно-дистрофічних захворюваннях;

• Універсальне застосування – ударно-хвильова терапія хребта, плечового та кистьового суглоба, УВТ колін та ліктів, ударна терапія при шпорі п'яти;
• Відсутність необхідності прийому медикаментів або робота УВТ в комплексі з найбільш ефективними препаратами;
• Амбулаторне застосування, тривалість процедури – до 15-20 хвилин, середній курс – 5 процедур, позитивний ефект – в 85-95% випадків!

 

Ударно хвильова терапія – це неінвазивна процедура, яка проходить без порушення цілісності шкіри та механічних ушкоджень, що виключає інфікування та запальні процеси. УВТ ліктів та плечей, кисті чи гомілкостопа сприяє швидкому відновленню без медикаментів. З урахуванням комплексного застосування, результативність лікування підвищується в рази!

 

Ударно-хвильова терапія суглобів у Кривому Розі – відео

 

 

Ударно-хвильова терапія в Кривому Розі, ціна: від 300 грн/1 процедура. Загальна вартість лікування УХТ обговорюється з фахівцем, в залежності від захворювання, його стадії, тривалості курсу, загального часу процедур!

 

Основні показання для УХТ

 

Процедура є ефективною в лікуванні патологічних станів кістково-м'язового апарату, тому призначається ударно хвильова терапія при численних діагнозах:

• Виробничі та спортивні травми, розтягнення сухожиль і переломи, які довго не зростаються;
• Міофасціальна тригерна дисфункція – порушення функціональності певних м'язів;
• Запалення суглобових структур, м'язів і сухожиль, остеоартрит, бурсит, остеоартроз тазостегнових і колінних суглобів;
• Епікондиліт, інакше кажучи, "тенісний лікоть", запалення м'яких тканин ліктьового суглоба;
• Плечолопатковий періартрит і періартроз, синдром замороженого плеча, болючість і скутість рухів плечового суглоба;
• Підошовний фасциїт – запально-дегенеративні зміни підошви з виразним болем у п'яті, п'яткова шпора, плоскостопість;
• Реабілітація після операцій і протезування, складних травм опорно-рухового апарату!

 

Процедура ударно хвильова терапія безболісна, лише з мінімальним дискомфортом, безпечна та високоефективна. Але варто відзначити, що існує ряд протипоказань, які можна обговорити на місці з ортопедом-травматологом нашого медичного центру!

 

Ударно-хвильова терапія, Кривий Ріг: ціна і запис на прийомУдарно-хвильова терапія, Кривий Ріг: ціна і запис на прийомУдарно-хвильова терапія на Філатова, Кривий Ріг, ортопедія та травматологія Клініки Медітон. Комплексна діагностика захворювань кістково-м'язової системи та рухового апарату, ін'єкційні методики, аналізи для підтвердження діагнозу, ударно-хвильова терапія при шпорі п'яти, травмах спини та суглобів. Запишіться на прийом онлайн, через реєстратуру або за телефоном (098) 530-60-40!

 

Варто знати:

Ортопедія і травматологія Клініки Медітон

Лікувальні блокади від болю в колінах

Тейпування хребта, плечей і колін

Поділитися