Прийом ортопеда та невролога, лікування суглобів та хребтаПрийом ортопеда та невролога, лікування суглобів та хребтаСьогодні не менше третини всього населення страждає на захворювання опорно-рухового апарату. Подібні патології, що посилюються з віком та придбанням травм, а також за рахунок екологічної обстановки та поганої фізичної підготовки організму, мають значний негативний вплив. Порушення та хвороби кістково-м'язової системи здатні серйозно обмежити моторику та загальну рухливість, вплинути на трудову та побутову діяльність, знизити можливості людини для участі у стандартному житті суспільства та призвести до погіршення рівня добробуту. Болі в суглобах рук, скутість м'язів, обмеженість рухів, остовпіння хребта, різкі спазми спини та блокування попереку відбиваються на житті людини. Тож ігнорувати їх не можна. Рекомендуємо вчасно звернутися до невролога для лікування захворювань опорно-рухового апарату, відвідати ортопеда-травматолога Клініки Медітон!

 

Основні захворювання опорно-рухової системи людини

 

Травми і захворювання опорно-рухової системи стабільно утримують другу позицію серед основних причин, що ведуть до тимчасової непрацездатності, і третє місце за рівнем інвалідизації та смертності!

 

Звернувши увагу на дискомфорт, біль та обмеженість рухів, запишіться на прийом ортопеда-травматолога, невролога. Лікування хребта у Кривому Розі на Філатова, лікування суглобів, кістково-м'язових патологій: діагностика та лікування остеохондрозу, радикуліту, а також артриту та артрозу!

 

Що таке остеохондроз

 

Це дегенеративно-дистрофічний процес, що розвивається в хребті і вражає міжхребцевий диск, тіла хребців, міжхребцеві суглоби і надалі весь зв'язковий апарат. Частота його виявлення у віці 50 років і старше становить 90%. Найчастіше спостерігається у людей, пов'язаних з важкою фізичною працею.

 

Симптоми остеохондрозу, ознаки пошкодження хребта

 

Основний та постійний симптом остеохондрозу – больовий синдром, нерідко супроводжується парестезіями, зниженням тонусу м'язів і гіпорефлексією. Залежно від локалізації патологічного процесу біль відчувається у відповідних областях іннервації. Для полегшення болю при остеохондрозі хворий може приймати вимушене положення. Також характерні вісцеральні порушення – ішемічна мієлопатія та кардіальний синдром, поява вегетативно-дистрофічного синдрому.

 

Діагностика та лікування остеохондрозу на Філатова

 

Метод обследования, который подтверждает остеохондороз – рентген. Виявляється звуження міжхребцевого отвору в тій чи іншій області хребта. Більш інформативним діагностичним методом вважається МРТ-дослідження. Після ідентифікації захворювання невролог призначає лікування. Можлива консультація ортопеда-травматолога!

 

Одна з методик, яка добре працює на полегшення стану хворого та уповільнення розвитку остеохондрозу – витягнення хребта, тракційне витяжіння. Процедура проводиться строго у стаціонарі під наглядом лікаря. При загостренні болю у спині – анальгетики, блокади нервових стовбурів. Ефективний курс вітамінотерапії В1 та В12, призначаются фізіопроцедури для хребта – електрофорез, ультразвук, лікувальний масаж. До хірургічного втручання вдаються при грижі міжхребцевого диска і невправивому переломовивиху хребця.

 

Якщо ви відчуваєте біль у хребті, рухи скуті і складно прийняти зручне положення, зверніться до наших фахівців. Захворювання докладніше описано у наступному матеріалі – лікування остеохондрозу у Кривому Розі. Але не слід ухвалювати самостійних рішень. Лікування патології хребта призначає лікар, який проводить огляд та диференціальну діагностику. За результатами обстеження спини, лабораторних аналізів та інструментальної діагностики, призначається індивідуальне лікування дегенеративного процесу хребців та міжхребцевих дисків!

 

Остеопороз: клінічна картина та лікування

 

Лікування остеопорозу на Філатова, Кривий РігЛікування остеопорозу на Філатова, Кривий Ріг

Остеопороз – це захворювання кісткової системи, при якому спостерігається зниження щільності кісткової тканини, внаслідок чого відбувається порушення її структури, підвищення крихкості і розвиток патологічних переломів при найменшій травмі. Первинну форму остеопорозу прийнято вважати найпоширенішою. Виділяють три типи цієї форми: ідіопатична, остеопороз 1-го типу – постменопазульний, і остеопороз 2-го типу – інволютивний. Вторинна форма зустрічається в близько 5% всіх випадків остеопорозу, причиною якого можуть виступати хронічна ниркова недостатність, ендокринні захворювання, гіпервітаміноз А, синдром мальабсорбції, злоякісні новоутворення, ревматоїдний артрит, саркоїдоз, тривала іммобілізація.

 

Діагностика остеопорозу на Філатова

 

Крім наявності патологічних переломів, часто відзначаються скарги на гострий і хронічний біль в області спини без чіткої локалізації. Головним чином діагностика остеопорозу базується на проведенні двохенергетичної рентгенівської абсорбціометрії, завдяки якій вивчається щільність кісткової тканини. Після огляду, фахівець призначає необхідні діагностичні заходи для підтвердження наявності та розвитку захворювання. Залежно від індивідуальної картини та попередніх висновків, лікар може призначити лабораторні аналізи, рентген, МРТ, УЗД внутрішніх органів для ідентифікації причин патології!

 

Лікування остеопорозу в Кривому Розі

 

У більшості випадків, призначається стандартне лікування остеопорозу – кальцій та вітамін D, систематичне виконання вправ для підвищення тонусу і зміцнення м'язів, мінімізації травматизму. Додатково призначається медикаментозна терапія для збереження кісткової тканини, утворення нової кісткової тканини, а також паралельне лікування виявлених захворювань внутрішніх органів, які могли спричинити системні захворювання кісток. Важливим доповненням є збалансоване дієтичне харчування, здоровий спосіб життя, дотримання режимів сну та відпочинку.

 

Коректне лікування остеопорозу на первинних стадіях сприяє значному підвищенню якості життя. Ми готові допомогти на будь-якому етапі, і рекомендуємо відвідати наш медичний центр. Консультація ортопеда-травматолога на Філатова, прийом невролога та ендокринолога, виконання лабораторних тестів, ультразвукова діагностика – повний спектр заходів для діагностики та проходження курсу лікування захворювань кістково-м'язової системи!

 

Ревматоїдний артрит: клінічна картина

 

Ревматоїдний артрит – це хронічне захворювання сполучної тканини, для якого характерне переважне ураження периферичних суглобів, спостерігаються періоди загострення. Статистика вказує, що ревматоїдний артрит у жінок зустрічається у 4 рази частіше, ніж у чоловіків. Як правило, захворювання пов'язують з розвитком патологічної імунної реакції переважно в суглобах, вірусною інфекцією і генетичною схильністю. До числа провокуючих чинників цілком справедливо відносять переохолодження, фізичний і психологічний стрес, перенесені захворювання: ГРВІ, ангіна, отит, синусит, часті загострення хронічного тонзиліту.

 

Симптоми артриту, діагностика в Клініці Медітон

 

Для обгрунтованості діагнозу ревматоїдний артрит слід виявити у пацієнта, принаймні, будь-які чотири ознаки з нижчеперелічених: відчуття ранкової скутості в суглобах не менше 1 години, ураження трьох і більше суглобів, наявність запалення суглобів кистей, симетричне ураження суглобів, поява типових ревматоїдних вузликів, виявлення ревматоїдного фактора в аналізі крові, рентгенологічні зміни при дослідженні суглобів. Рішення щодо підтвердження діагнозу приймає лікар, який проводить збір скарг та огляд, вивчає карту пацієнта, додатково призначає обстеження, тести та аналізи!

 

Лікування артриту в Кривому Розі

 

Лікування ревматоїдного артриту складається з оптимального поєднання спокою і фізичного навантаження, збалансованого харчування, регулярних занять ЛФК і медикаментозної терапії, в досить рідкісних випадках йдуть на хірургічне втручання. В якості лікарської терапії призначають індивідуальні схеми прийомів НПЗП та протиревматичних засобів, глюкокортикоїди, цитотоксичні імуносупресивні препарати і нові лікарські препарати, які довели свою ефективність в ході останніх наукових досліджень.

 

Що таке деформуючий артроз

 

Діагностика та лікування артрозу на ФілатоваДіагностика та лікування артрозу на Філатова

Це дегенеративно-дистрофічне захворювання суглобового хряща і суглобових поверхонь, що приводить до значної деформації уражених суглобів. Це патологія спостерігається у 10-12% людей без будь-якої вікової кореляції. Хоча з віком частота артрозів серед населення різко збільшується. Досить відзначити, що у людей старше 60 років відсоток захворюваності деформуючим артрозом становить близько 97%.

 

В основі розвитку первинних артрозів лежить невідповідність між навантаженням і можливістю суглоба справлятися з ним. Подібні явища спостерігаються при важкій фізичній праці, в ході якої дуже часто виконуються стереотипні рухи, або при надмірному занятті спортом.

 

Етіологічним фактором в появі вторинного артрозу є зміни властивостей хрящової тканини за рахунок травм і порушення кровообігу. Дегенеративні зміни в суглобах можуть спостерігатися при подагрі, нітрофосфатній артропатії, діабеті, акромегалії та інших захворюваннях.

 

Симптоми деформуючого артрозу, діагностика

 

Перебіг деформуючого артрозу затяжний, хронічний, прогресуючий з періодами загострення і ремісії. Біль в області уражених суглобів носить постійний ниючий інтенсивний характер і посилюється при фізичному навантаженні. Згодом з'являються хрусткі звуки при русі в суглобі, помітне обмеження рухливості, розвиток контрактури аж до фіброзного анкілозу.

 

Проводить діагностику артрозів ортопед-травматолог, а також хірург та невролог, інші фахівці, залежно від загальної картини та скарг пацієнта. Адекватне підтвердження артрозу – рентген, з допомогою якого визначається стадія захворювання, тяжкість ураження суглоба. На рентгенологічних знімках добре визначаються дистрофічні зміни суглобових хрящів.

 

Лікування артрозу на Філатова в Кривому Розі

 

Комплекс консервативної терапії, що включає використання різних медикаментозних засобів, фізіотерапії та ортопедичного забезпечення, спрямований на зниження хворобливості, перешкоду прогресуванню, зменшення симптомів реактивного синовіту і поліпшення функції суглобів. Виражена третя стадія деформуючого артрозу є показанням до оперативного лікування.

 

Схема лікування деформуючого артрозу готується лікарем після отримання результатів обстеження. Для їхнього уточнення можуть бути призначені лабораторні аналізи.

 

Ефективне лікування артритів і артрозів в Кривому РозіЕфективне лікування артритів і артрозів в Кривому РозіЛікування остеохондрозу та остеопорозу в Кривому Розі, лікування артриту та артрозу на Філатова! Медичний центр Клініка Медітон на Філатова: відділення неврології, відділення ортопедії та травматології, діагностичний комплекс, лабораторні аналізи та тести для коректної постановки діагнозу та початку лікування радикуліту, остеохондрозу, артрозу, травм спини та хребта, пошкодження суглобів ліктів та колін!

 

Важливі посилання:

Лікування артрозу ін'єкціями гіалуронової кислоти

Лікування коксартрозу в Клініці Медітон

Лікування розривів та защемлення менісків колін

Поділитися