Прийом ортопеда, консультація неврологаПрийом ортопеда, консультація неврологаСьогодні не менше третини всього населення страждає на захворювання опорно-рухового апарату. Подібні патології, що посилюються з віком та придбанням травм, а також за рахунок екологічної обстановки та поганої фізичної підготовки організму, мають значний негативний вплив. Порушення та хвороби кістково-м'язової системи здатні серйозно обмежити моторику та загальну рухливість, вплинути на трудову та побутову діяльність, знизити можливості людини для участі у стандартному житті суспільства та призвести до погіршення рівня добробуту.

 

Болі в суглобах рук, скутість м'язів, обмеженість рухів, остовпіння хребта, різкі спазми спини та блокування попереку відбиваються на житті людини. Тож ігнорувати їх не можна. Рекомендуємо вчасно звернутися до невролога, ортопеда-травматолога та інших профільних фахівців для отримання допомоги!

 

Основні захворювання опорно-рухової системи людини

 

Травми і захворювання опорно-рухової системи стабільно утримують другу позицію серед основних причин, що ведуть до тимчасової непрацездатності, і третє місце за рівнем інвалідизації та смертності!

 

Звернувши увагу на дискомфорт, біль та обмеженість рухів, запишіться на прийом до ортопеда-травматолога, невролога. Лікування хребта: Кривий Ріг, Клініка Медітон, діагностика та лікування остеохондрозу, радикуліту, а також артриту та артрозу!

 

Остеохондроз


Лікування остеохондрозу в Кривому РозіЛікування остеохондрозу в Кривому Розі

Дегенеративно-дистрофічний процес, що розвивається в хребті і вражає міжхребцевий диск, тіла хребців, міжхребцеві суглоби і надалі весь зв'язковий апарат. Частота його виявлення у віці 50 років і старше становить 90%. Найчастіше спостерігається у людей, пов'язаних з важкою фізичною працею.

 

Симптоми остеохондрозу

 

Основною і постійною ознакою остеохондрозу є больовий синдром, нерідко супроводжується парестезіями, зниженням тонусу м'язів і гіпорефлексією. Залежно від локалізації патологічного процесу біль відчувається у відповідних областях іннервації. Для полегшення болю хворий може приймати вимушене положення. Також характерні вісцеральні порушення (ішемічна мієлопатія, кардіальний синдром та інші) і поява вегетативно-дистрофічного синдрому.

 

Діагностика та лікування остеохондрозу у Кривому Розі

 

При рентгенологічному обстеженні пацієнта, що страждає остеохондрозом, виявляється звуження міжхребцевого отвору в тій чи іншій області хребта. Найбільш інформативним діагностичним методом вважається МРТ-дослідження. Для поліпшення стану і уповільнення розвитку захворювання застосовують «метод витягування спини», але тільки в умовах стаціонару. При загостренні призначають анальгетики, проводять блокади нервових стовбурів. Ефективний курс вітамінотерапії (В1, В12) і фізіопроцедур у вигляді ультразвуку, електрофорезу, лікувального масажу. До хірургічного втручання вдаються при грижі міжхребцевого диска і невправивому переломовивиху хребця.

 

Рекомендуємо звернутися за допомогою: ефективне лікування остеохондрозу у Кривому Розі, Клініка Медітон на Філатова!

 

Остеопороз: що являє собою захворювання

 

Як вилікувати остеопороз?Як вилікувати остеопороз?

Захворювання кісткової системи, при якому спостерігається зниження щільності кісткової тканини, внаслідок чого відбувається порушення її структури, підвищення крихкості і розвиток патологічних переломів при найменшій травмі. Первинну форму остеопорозу прийнято вважати найпоширенішою. Виділяють три типи цієї форми: ідіопатичну, остеопороз 1-го типу (постменопазульний) і остеопороз 2-го типу (інволютивний). Вторинна форма зустрічається в близько 5% всіх випадків остеопорозу, причиною якого можуть виступати хронічна ниркова недостатність, ендокринні захворювання, гіпервітаміноз А, синдром мальабсорбції, злоякісні новоутворення, ревматоїдний артрит, саркоїдоз, тривала іммобілізація.

 

Діагностика остеопорозу

 

Крім наявності патологічних переломів, часто відзначаються скарги на гострий і хронічний біль в області спини без чіткої локалізації. Головним чином діагностика остеопорозу базується на проведенні двохенергетичної рентгенівської абсорбціометрії, завдяки якій вивчається щільність кісткової тканини.

 

Лікування і профілактика остеопорозу

 

Лікування зводиться до прийому препаратів кальцію і вітаміну D, систематичне виконання вправ для підвищення тонусу і зміцнення м'язів, мінімізації травматизму, та лікарської терапії, що сприяє збереженню кісткової тканини і утворенню нової.

 

Коректне лікування остеопорозу на первинних стадіях сприяє значному підвищенню якості життя. Запишіться на прийом невролога у Кривому Розі для діагностики та проходження курсу лікування захворювань кістково-м'язової системи!

 

Ревматоїдний артрит

 

Діагностика і лікування артритів в Клініці МедітонДіагностика і лікування артритів в Клініці Медітон

Хронічне з періодичними загостреннями системне захворювання сполучної тканини, для якого характерно переважне ураження периферичних суглобів. За статистикою, жінки в 4 рази частіше страждають від ревматоїдного артриту, ніж чоловіки. Як правило, захворювання пов'язують з розвитком патологічної імунної реакції переважно в суглобах, вірусною інфекцією і генетичною схильністю. До числа провокуючих чинників цілком справедливо відносять переохолодження, фізичний і психологічний стрес, перенесені захворювання (ГРВІ, ангіна, отит, синусит, часті загострення хронічного тонзиліту).

 

Симптоми і діагностика артриту

 

Для обгрунтованості діагнозу ревматоїдний артрит слід виявити у пацієнта, принаймні, будь-які чотири ознаки з нижчеперелічених: відчуття ранкової скутості в суглобах не менше 1 години, ураження трьох і більше суглобів, наявність запалення суглобів кистей, симетричне ураження суглобів, поява типових ревматоїдних вузликів, виявлення ревматоїдного фактора в аналізі крові, рентгенологічні зміни при дослідженні суглобів.

 

Лікування артриту в Кривому Розі

 

Лікування складається з оптимального поєднання спокою і фізичного навантаження, збалансованого харчування, регулярних занять ЛФК і медикаментозної терапії, в досить рідкісних випадках йдуть на хірургічне втручання. В якості лікарської терапії призначають індивідуальні схеми прийомів НПЗП та протиревматичних засобів, глюкокортикоїди, цитотоксичні імуносупресивні препарати і нові лікарські препарати, які довели свою ефективність в ході останніх наукових досліджень.

 

Деформуючий артроз

 

Артроз: діагностика та лікуванняАртроз: діагностика та лікування

Дегенеративно-дистрофічне захворювання суглобового хряща і суглобових поверхонь, що приводить до значної деформації уражених суглобів. Це патологія спостерігається у 10-12% людей без будь-якої вікової кореляції. Хоча з віком частота артрозів серед населення різко збільшується. Досить відзначити, що у людей старше 60 років відсоток захворюваності деформуючим артрозом становить близько 97%.

 

В основі розвитку первинних артрозів лежить невідповідність між навантаженням і можливістю суглоба справлятися з ним. Подібні явища спостерігаються при важкій фізичній праці, в ході якої дуже часто виконуються стереотипні рухи, або при надмірному занятті спортом. Етіологічним фактором в появі вторинного артрозу є зміни властивостей хрящової тканини за рахунок травм і порушення кровообігу. Дегенеративні зміни в суглобах можуть спостерігатися при подагрі, нітрофосфатній артропатії, діабеті, акромегалії та інших захворюваннях.

 

Клінічна симптоматика і діагностика артрозів

 

Перебіг деформуючого артрозу затяжний, хронічний, прогресуючий з періодами загострення і ремісії. Біль в області уражених суглобів носить постійний ниючий інтенсивний характер і посилюється при фізичному навантаженні. Згодом з'являються хрусткі звуки при русі в суглобі, помітне обмеження рухливості, розвиток контрактури аж до фіброзного анкілозу. Стадію захворювання (тяжкість ураження суглоба) визначають при рентгенологічному дослідженні.

 

Лікування артрозу на Філатова

 

Комплекс консервативної терапії, що включає використання різних медикаментозних засобів, фізіотерапії та ортопедичного забезпечення, спрямований на зниження хворобливості, перешкоду прогресуванню, зменшення симптомів реактивного синовіту і поліпшення функції суглобів. Виражена третя стадія деформуючого артрозу є показанням до оперативного лікування.

 

Ефективне лікування артритів і артрозів в Кривому РозіЕфективне лікування артритів і артрозів в Кривому РозіЛікування остеохондрозу, остеопорозу, артриту та артрозу в Кривому Розі. Медичний центр Клініка Медітон на Філатова: відділення неврології, відділення ортопедії та травматології, діагностичний комплекс, лабораторні аналізи та тести для коректної постановки діагнозу та початку лікування радикуліту, остеохондрозу, артрозу, травм спини та хребта, суглобів ліктів та колін!

 

Важливі посилання:

Лікування артрозу ін'єкціями гіалуронової кислоти

Лікування коксартрозу в Клініці Медітон

Лікування розривів та защемлення менісків колін

Поділитися