Первинний прийом невролога

450.00

Повторний прийом невролога

300.00

Плазмотерапія 1 пробірка 1000.00
Плазмотерапія 2 пробірки 1800.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення неврологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення неврологіїЗапис до лікаря онлайнЗахворювання центральної нервової системи

Захворювання опорно-рухового апарату

Судинні захворювання головного мозку

Ефективне лікування міжреберної невралгії

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Консультація невролога: ціна в Кривому Розі, лікування неврологічних захворювань

 

Ціна на прийом невролога в Кривому Розі варіюється в залежності від медичного закладу. Часто враховується кваліфікація, діагностичні заходи та наступні методи лікування. Незалежно від подібних факторів впливу на вартість консультації невролога, ми додатково звертаємо увагу і на купівельну спроможність, що дуже важливо!

 

У Клініці Медітон відділення неврології відкрито кілька років тому. Вже зараз ми готові запропонувати кваліфіковану допомогу фахівців відразу в двох наших філіях: консультація невролога на Філатова, 10 і прийом невролога на Поштовому, пл. Визволення. Записатися можна онлайн і по телефону, заздалегідь підібравши зручне місце і час. На даній сторінці ви можете ознайомитися з наступною інформацією: ціна на прийом невролога, вартість відвідування лікаря повторно, скільки коштує призначення лікування неврологом, а також корекція лікування, якщо курс повинен бути змінений після повторної діагностики та оцінки динаміки терапії. На базі відділення неврології у Кривому Розі ми успішно лікуємо такі захворювання: міалгія та неврит, мігрень та спастичність, остеохондроз та радикуліт, розлад пам'яті та вегето-судинна дистонія. Також знаходимо причини стійкої слабкості організму, кластерного головного болю, запаморочень та оніміння кінцівок, поганого сну та дратівливості. Рекомендуємо програми попередження інсульту головного мозку та призначаємо терапію після інсульту, спеціальні дієти та медичні препарати для відновлення організму, мінімізації ризиків повторних нападів!

 

Рекомендуємо запис до невролога в Кривому Розі, якщо ви почуваєте себе погано, відчуваєте головний біль і напади мігрені, присутній шум у вухах, задишка і прискорене серцебиття, періодично буває тремор кінцівок, оніміння рук і ніг, спостерігаються болі в шиї і спині, скутість рухів!

Поділитися