Первинний прийом невролога

420.00

Повторний прийом невролога

300.00

Плазмотерапія 1 пробірка 1000.00
Плазмотерапія 2 пробірки 1800.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення неврологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення неврологіїЗапис до лікаря онлайнЗахворювання центральної нервової системи

Захворювання опорно-рухового апарату

Судинні захворювання головного мозку

Ефективне лікування міжреберної невралгії

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Консультація невролога: ціна в Кривому Розі, лікування неврологічних захворювань

 

Ціна на прийом невролога в Кривому Розі варіюється в залежності від медичного закладу. Часто враховується кваліфікація, діагностичні заходи та наступні методи лікування. Незалежно від подібних факторів впливу на вартість консультації невролога, ми додатково звертаємо увагу і на купівельну спроможність, що дуже важливо!

 

У Клініці Медітон відділення неврології відкрито кілька років тому. Вже зараз ми готові запропонувати кваліфіковану допомогу фахівців відразу в двох наших філіях: консультація невролога на Філатова, 10 і прийом невролога на Поштовому, пл. Визволення. Записатися можна онлайн і по телефону, заздалегідь підібравши зручне місце і час. На даній сторінці ви можете ознайомитися з наступною інформацією: ціна на прийом невролога, вартість відвідування лікаря повторно, скільки коштує призначення лікування неврологом, а також корекція лікування, якщо курс повинен бути змінений після повторної діагностики та оцінки динаміки терапії!

 

Рекомендуємо запис до невролога в Кривому Розі, якщо ви почуваєте себе погано, відчуваєте головний біль і напади мігрені, присутній шум у вухах, задишка і прискорене серцебиття, періодично буває тремор кінцівок, оніміння рук і ніг, спостерігаються болі в шиї і спині, скутість рухів!

Поділитися