Дослідження крові та сечі, Кривий Ріг


Аналізи крові і сечі в Кривому РозіАналізи крові і сечі в Кривому Розі

Сьогодні всілякі дослідження крові і сечі займають перше місце серед всіх інших видів лабораторних досліджень, що застосовуються в діагностиці, моніторингу та скринінгу більшості відомих захворювань. Доступність, інформативність і оперативність дозволяє використовувати ці види досліджень у всіх клінічних випадках, включаючи невідкладні стани, що загрожують життю пацієнта. У медичному центрі Клініка Медітон успішно використовують діагностичні можливості сучасних загальноклінічних, біохімічних та імунологічних аналізаторів для досліджень крові та сечі в Кривому Розі.

 

При стандартному загальноклінічному аналізі крові визначають такі показники, як гемоглобін, еритроцити, тромбоцити, лейкоцити, лейкоцитарну формулу, колірний показник і швидкість осідання еритроцитів. У загальному або клінічному аналізі сечі лікаря цікавлять наступні дані: кількість, колір, запах, прозорість, питома вага, кислотність, вміст плоского, циліндричного або кубічного епітелію, еритроцитів, лейкоцитів, гіалінових та інших видів циліндрів, наявність оксалатів і фосфатів.

 

Біохімічний аналіз крові на Філатова

 

Даний аналіз дає дуже важливу діагностичну інформацію про рівні загальної кількості білка, білкових фракцій (альбуміни, глобуліни); про рівні глюкози, залишкового азоту, сечовини, креатиніну, креатину, сечової кислоти, білірубіну (загальний, прямий і непрямий), рівень загальних ліпідів і окремих фракцій; про рівень активності ферментів (аспартатамінотрансфераза, аланінамінотрансфераза, ліпаза, амілаза, гамма-глутамілтранспептидаза, креатинінфосфокиназа, лужна фосфатаза); про рівні калію, кальцію, магнію, натрію, неорганічного фосфору, хлоридів.

 

Біохімічний аналіз сечі в Клініці Медітон

 

Аналіз дає можливість виявити і визначити концентрацію білка, глюкози, сечовини, сечової кислоти, креатиніну, амілази і цілого ряду неорганічних мікроелементів.

 

Дослідження крові і сечі, Клініка МедітонДослідження крові і сечі, Клініка МедітонЗ впровадженням в загальноклінічну практику імуноферментного аналізу (ІФА) можливості імунологічного дослідження крові стали по суті необмеженими. За кількістю визначених показників і якості проведення імунологічних досліджень, власна акредитована лабораторія Клініки Медітон нічим не поступається багатьом медичним установам нашого регіону і підтримує партнерські відносини з провідними зарубіжними лабораторіями Сінево і Інвітро!

 

Ви можете здати кров та сечу на пл. Визволення, пр. Поштовий, 52, а також на Філатова, 10!

 

Зверніть увагу:

Лабораторні дослідження

Цитологія та гістологія

Аналізи: прайс, ціни

Поділитися