Мікроскопічні дослідження в Кривому РозіМікроскопічні дослідження в Кривому Розі

Мікроскопічне дослідження, особливо, оптична мікроскопія, є одним з основних методів діагностики різних інфекційних захворювань і патологічних процесів. Мікроскопічні аналізи дозволяють візуалізувати патогенні мікроорганізми, розпізнати клітини і неклітинні структури в досліджуваному матеріалі. На основі мікроскопії з'явилися гістологічні та цитологічні методи дослідження, що вивчають вже морфологічну структуру тканини і клітини.

 

Швидкість і якість результатів дослідження

 

Результати при мікроскопії виходять досить швидко, але точність дослідження безпосередньо залежить від якості взяття матеріалу, використовуваного обладнання та професіоналізму фахівця, що виконує це дослідження. Медична лабораторія Клініки Медітон має в своєму арсеналі цілу лінійку бінокулярних мікроскопів європейського та вітчизняного виробництва, що дозволяють виконувати якісно і з високим рівнем достовірності мікроскопічні, гістологічні та цитологічні дослідження практично будь-якого біологічного матеріалу, який представляє інтерес в діагностичному і терапевтичному плані:
• Мікроскопічне дослідження назального секрету, мокротиння, виділень з молочних залоз, виділень з уретри у чоловіків, секрету передміхурової залози, мікроскопічний аналіз виділень з уретри, шийки матки і піхви у жінок, виділень з ран, калу, сечового осаду;
• Цитологічне дослідження назального секрету, мокротиння, виділень з молочних залоз, виділень з уретри у чоловіків, секрету передміхурової залози, цитологія шийки матки і піхви у жінок, цитологічний аналіз виділень виділень з уретри, мазків (зіскрібків);
• Гістологічне та цитологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу.

 

Мікроскопічні та цитологічні аналізи в Кривому Розі


При необхідності можуть об'єднувати проведення мікроскопічного та цитологічного дослідження будь-якого біологічного матеріалу. Головна мета цитологічного методу – визначити або спростувати наявність онкопатології в досліджуваному зразку. Крім того, цитологічне дослідження цілком може бути використано для профілактичного огляду, постановки або уточнення діагнозу, виявлення рецидиву, контролювання ходу і результату лікування!

 

Клініка Медітон: мікроскопічні, гістологічні та цитологічні дослідженняКлініка Медітон: мікроскопічні, гістологічні та цитологічні дослідженняЗапис на аналізи на Філатова та Поштовому: мікроскопія, цитологія, гістологія у Кривому Розі, лабораторія Клініки Медітон. Звертайтесь за телефоном (098) 530-60-40: контакт-центр!

 

Додаткова інформація:

Діагностика онкомаркерів

Діагностика ЗППП

Аналізи: вартість послуг

Поділитися